Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

План на випадок тимчасового відключення електрики

belosnezka

Рекомендовані повідомлення

19 часов назад, 90BCO сказал:

Хай буде!

 

Не встигають вони як слід замерзнути за той нетривалий проміжок часу - коли є електрика.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Dendnepr сказал:

Спасибо, что просветили. "Впервые" узнаю такие пикантные подробности про провайдеров :) , кстати, а какого цвета должен быть кабель от провайдера? Ну, чтоб наверняка в блекаут не остаться без интернета? (ирония)

це якась неадекватність, а не іронія.

2 часа назад, Dendnepr сказал:

и вообще - к чему эти вопросы? зачем, для чего?

тому, що проблема у всіх одна, а рішення різні (назва теми), тому звичайно люди уточнюють, що і для чого робиться, дивно, що ви це не розумієте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі дивно сьогодні в київської області з ранку, ще електрику не вимикали :), це у мене одного таке?

Змінено користувачем laritus
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, laritus сказав:

До речі дивно сьогодні в київської області з ранку, ще електрику не вимикали :), це у мене одного таке?

Ніт, в Сумах теж не вимикали.

От що буває після проведення обшуків у диванах чиновників.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, laritus сказал:

До речі дивно сьогодні в київської області з ранку, ще електрику не вимикали :), це у мене одного таке?

Пол часа как выключили, а так с 10 было, в ирпень также я на их свитлобот подписан, в одном графике идем

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Черкащина. Відключали тільки з 10 до 12. Весь інший час світло було.
Комусь яйця гарно прижали?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ещё писали, что эксперимент по стране. Будут проверять реальное потребление - по пару областей в день. Не будут отключать

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Dendnepr сказав:

Может починили что-то?

Та потепление было просто, c вечера начинаются морозы, т.ч. готовьтесь...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора у Львові в мене не вимикали.
Але загалом по 4-8 годин стабільно нема.
От у cуботу зібрався терміново жінку везти до стоматолога. 
Зайшов в гараж.. ключ в замку повертаю.. а нема нікого вдома )) День перед тим забув ті ключі в замку, габарити і акумулятор повністю розрядився, навіть освітлення салону не вмикалось.
Зарядне взяв з квартири, але як назло в районі якраз небуло електрики і що толку з зарядного без електрики )

Отут і 400Вт генератор пригодився. Реально виручив. 20хв підзарядки в режимі 10A, і якось чудом завівся. 
Хоча на такі випадки напевно простіше купити бустер, але невеликий генератор все таки ширший профіль проблем закриває і багато місця в гаражі не займає.

 

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, vovarpd сказал:

Отут і 400Вт генератор пригодився.

Отдельного выхода на 12 v у гены нет!?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть у многих но ток заряда там очень маленький. Хотя 10 ампер должен выдать. 

Но не разрешают одновременно и 220 и 12 вольтовые выходы использовать

Змінено користувачем Dendnepr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, DimaF сказав:

Отдельного выхода на 12 v у гены нет!?

Є. На 10А. Але це треба було знімати клеми з акумулятора і виносити його на вулицю поближче до гени, бо там короткий кабель на той 12V вихід з гени. Ну і я його ще не тестував той вихід, в даному випадку простіше і швидше було провірене зарядне включити без знімання акума з авто. 

Але попробую ще потестувати і його, все ж цей вихід іменно для зарядки автоакумів і призначений.

Змінено користувачем vovarpd
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Dendnepr сказав:

Но не разрешают одновременно и 220 и 12 вольтовые выходы использовать

Думаю то залежить від генератора.
До схожої ямахи EF1000 маю оригінальну інструкцію і там пише що можна, але не перевищувати певну потужність (-200W відносно повної, без DC). Думаю цей теж можна, але так як потужність і так мала, то неособо є сенс паралельно цим користуватись.


image.thumb.png.f3854ffd848b6136e7c97d7daf01631a.png

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І ще в інструкції щодо режиму зарядки авто акума є таке.
Цей EF600 що на відео вище немає переключателя 50/60Hz, а от його чуть "старший брат" EF1000 має такий переключатель. І інструкція каже що в режимі 60Hz зарядка авто акума відбувається в 3 рази швидше. Цікаво чого така різниця. Там теж вихід 12v 10A.



image.thumb.png.1431a6dce2c3fed7a33105a920b8abd3.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, vovarpd сказал:

Думаю то залежить від генератора.
До схожої ямахи EF1000 маю оригінальну інструкцію і там пише що можна, але не перевищувати певну потужність (-200W відносно повної, без DC). Думаю цей теж можна, але так як потужність і так мала, то неособо є сенс паралельно цим користуватись.

Это логично. Меня удивил запрет на одновременное использование 220 и 12

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

05.10.2022 в 11:13, vadimv сказав:

До уваги власників електричок з CCS та CHAdeMO:

Цитата

Компанія Enphase Energy, відома своїми мікроінверторами, оголосила про успішну демонстрацію свого першого двонаправленого зарядного пристрою для електромобілів, який дозволяє використовувати його в режимі «автомобіль-будинок» (V2H) та «автомобіль-мережа» (V2G).

Зарядний пристрій буде працювати у поєднанні з Enphase Energy System, що включає мікроінвертори IQ, шлюз IQ та системний контролер. Всі вони управляються додатком Enphase, де домовласники можуть бачити потік енергії та рівень заряду батареї електромобіля.

Використовуючи потужність мікроінвертора для перетворення постійного струму автомобіля на змінний струм будинку, двонаправлений зарядний пристрій підключається до електромобіля і одночасно заряджає та розряджає автомобільний акумулятор. Мікроінвертор IQ перетворює постійний струм автомобіля на змінний струм будинку.

Двонаправлений зарядний пристрій Enphase можна використовувати трьома способами:

Заряджання від автомобіля до будинку дозволяє двонаправленому зарядному пристрої електромобіля живити будинок у разі відключення електроенергії. Це працює наступним чином: Enphase Energy System виявляє збій, ізолює будинок від мережі, дає вказівку двонаправленому зарядному пристрою розрядити акумулятор електромобіля, щоб забезпечити живлення будинку.

Зарядка автомобіля від мережі дозволяє домовласникам брати участь у програмах своєї комунальної служби, де вони діляться енергією від батареї електромобіля з мережею та отримують за це гроші.

Зелена зарядка — це функція, яка дозволяє домовласникам використовувати двонаправлений зарядний пристрій для живлення будинку в періоди, коли тарифи на комунальні послуги високі.

image.png.aa6d872e86f1d92045949ad776f94983.png

Двонаправлений зарядний пристрій вимагає 240 В змінного струму і може підключатися безпосередньо до мережі або через системний контролер IQ. Однак, Enphase попереджає, що при прямому підключенні до мережі деякі функції V2H відключаються. Компанія заявляє, що її зарядний пристрій електромобілів, як очікується, буде працювати з електромобілями, які підтримують такі стандарти, як CCS (комбінована система зарядки) і японський стандарт зарядки CHAdeMO. Зараз для CCS та CHAdeMO виготовляються окремі демонстраційні прототипи. Пристрій підтримує від 200 до 1000 В постійного струму для акумуляторів електромобілів.

Enphase працює з виробниками електромобілів, щоб вивести цю революційну технологію на ринок. Про терміни випуску не повідомляється.

ua-electro.com/enphase-energy-predstavila-svij-pershij-dvonapravlenij-zaryadnij-pristrij-dlya-elektromobiliv/

 

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

02.02.2023 в 16:21, vadimv сказав:

Ніт, в Сумах теж не вимикали.

У нас на вулиці увімкнули ліхтарі. 

Отакої...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бо роблять заміри максимального навантаження по області, так що булки дуже не розсувайте, скоро вимкнуть :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, normal сказал:

Бо роблять заміри максимального навантаження по області, так що булки дуже не розсувайте, скоро вимкнуть :)

 

 

ні, це не так. електрики таки щось підшаманили, честь їм і хвала. На сьогодні обмежень не було 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В нас обмежень десь два тижні немає, але тільки надійшла дата замірів - по всьому місту включили стільки світла... Я навіть не знав що на тіх вулицях взагалі колись були фонарі :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, vadimv сказав:

 

Дефіциту немає, а світломаскувальний режим є, тому в нас ніякого вуличного освітлення не є... За інші області не знаю

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...