Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

План на випадок тимчасового відключення електрики

belosnezka

Рекомендовані повідомлення

22 хвилини тому, Фрай сказав:

Гавагите и ви! 

Спочатку була дорога з Малаги до Генуї (Іспанія, Франція, Італія), 2 000 км. пару днів прогулянок, тобто відпочив. З Генуі до Тарвізіо по Італії, далі Австрія, Чехія, Польща до Львову. От і виходить трохи більше 1700. Ну і зі Львова на схід через Київ, Полтаву до Запоріжжя ще трохи більше 1100. Ну а вам, дійсно, лишається лише "гаварітє". За три тижні майже 15 000 км. Все автівкою.

Чесно кажучи, 2 000 чи 1700 Европою значно легше ніж 1100 в Україні. 

 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 За три тижні майже 15 000 км. Все автівкою.  

------------------

🤥

вы что кокаин возили ? я вообще не понимаю как один человек может столько проехать ? или вас там десяток в авто набилось ?😀

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

колись по роботі з напарником 10000 за тиждень проїхали. молоді, дурні були. ну його нафіг.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Dendnepr сказал:

Один раз был в машине, в которой водитель за день проехал 1700 км. Правда из них больше 1000 по Европе и только около 500 км по Украине. Суммарно за два дня проехали почти 3000. это обратно. В ту сторону ехали с двумя ночевками

Даже больше. 18хх км

 

Снимок экрана (122).png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Made in USSR сказав:

я вообще не понимаю как один человек может столько проехать ?

ну це таке. моє перше питання було напуркуа ці "жертви"? це ж не відпочинок і з вікна авта нічого нормально і не побачиш.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, 90BCO сказав:

Неплохой "план на випадок тимчасового відключення електрики".😂

Да уж получше, чем стационарную систему городить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, outdoor24 сказав:

ну це таке. моє перше питання було напуркуа ці "жертви"? це ж не відпочинок і з вікна авта нічого нормально і не побачиш.

То було як аргумент проти електромобіля. Виявляється, що з електромобілем такі самопожертви дещо обмежені...

Але ж аргумент! Та й історія наче цікава...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Made in USSR сказав:

вы что кокаин возили ? я вообще не понимаю как один человек может столько проехать ? или вас там десяток в авто набилось ?

Ні. Треба було зробити дефектовку автівок для ЗСУ. Нажаль зараз пропонують багато мотлоху. З більш ніж двох десятків автівок лише декілька в доброму стані та за нормальною ціною. Европа вже не та що рік тому. Двічі відмовили навіть показувати автівки коли сказав що з України. 

 

Наразі електричка згодиться лише в місті як повсякденне авто з середнім пробігом до 100 км. Ну і з зарядкою вдома за нічним тарифом а не на швидких зарядних стнціях за дурні гроші.

Змінено користувачем Humanite
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, delic сказав:

з електромобілем такі самопожертви дещо обмежені...

Виробники дбають про здоров'я клієнтів )

Нажаль, це не зовсім збігається з турботою про безпеку...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, Dendnepr сказал:

 Суммарно за два дня проехали почти 3000. это обратно. В ту сторону ехали с двумя ночевками

Та все может быть, по молодости сам наматывал столько, что диву даюсь, но вроде как запостивший не водитель-профи и не совсем молод.

Но выше прочитал за причину и смею предположить, что он таки был не сам, а это две большие разницы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

1 час назад, US7IGN сказал:

колись по роботі з напарником 10000 за тиждень проїхали. молоді, дурні були. ну його нафіг.

Я по молодости  как то ,после полбутылки коньяка   отодрал за вечер трех баб  ,шо те ходить не могли .  А недавно в ресторане ко мне подошла ухоженная  дама лет 30 ( типа угостить сигаретой ) А я такой : ДА НУ ЕГО НАФИГ 😀  . Пришлось дать сигарету .

Змінено користувачем Made in USSR
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, Фрай сказав:

Та все может быть, по молодости сам наматывал столько, что диву даюсь, но вроде как запостивший не водитель-профи и не совсем молод.

Но выше прочитал за причину и смею предположить, что он таки был не сам, а это две большие разницы.

Сьомий десяток. Не професіонал, але пів століття за кермом різної техніки від жигуля трійки до пасатів (а поміж них були і вантажівки і танки з БТРами). Цього разу був сам, бо механіка, з яким міг би поїхати затрьохсотили під Бахмутом. Саме його підрозділу потрібні автівки. Тому допомагаю чим можу. 

 

28 хвилин тому, Made in USSR сказав:

Я по молодости  как то ,после полбутылки коньяка   отодрал за вечер трех баб  ,шо те ходить не могли . 

А коли прокинулись на ранок руки не боліли?

 

- Доктор, у мене не виходить з жінками.

- Ну то вам вже 80 років! Що ж ви хочете?

- А Міхалич з третього підїзду каже що у нього виходить, а йому 83.

- Ну то і ви кажіть, хто ж вам заважає.

 

P.S. Може закриєио флуд та повернемось до теми гілки?

 

 

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нет , НЕТ ! НЕ куда мы возвращаются не будем ! и тем более к теме ветки. Хватит , натерпелись. ТЕПЕРЬ ТУТ только флуд про баб и поездки на авто !😛

------------------

 про руки ...не не болели . ДВЕ за руки держали ,третья насиловала. ТАК и было 🤣

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Made in USSR сказав:

поездки на авто !😛

электричка - это не авто )

это павербанк с колесами ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда сможет проехать 600 км в мороз с печкой и зарядится за пять минут , тогда это будет настоящее авто , а пока это такое ..как паравоз в начале столетия.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, Made in USSR сказал:

Когда сможет проехать 600 км в мороз с печкой и зарядится за пять минут , тогда это будет настоящее авто , а пока это такое ..как паравоз в начале столетия.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Made in USSR сказал:

и зарядится за пять минут

Ну это фантастика.

А вот за пол часа уже неплохо было бы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну , мобильный телефон тоже был фантастикой лет 100 назад. Наверное лет через 400 в автомобиль будут ставить батареи на весь срок  его эксплуатации ,а может человечество вернется к телеге ( если будет кому возвращаться ).

---------------------

 А за пол часа я думаю уже лет через 15   -20  будут заряжаться все авто.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, DimaF сказав:

Ну это фантастика.

А вот за пол часа уже неплохо было бы.

Выше в ролике про Ионик 6 Ярослав посчитал, что до 80% (на 350 км пробега) он зарядится за 15-20 минут.

Надо только 350 кВт подключить )

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не знаю кто и что считал , но с данными типами батарей не все так просто. Есть ограничение по току , по тепловыделению. НЕ факт ,что можно будет подать такую мощность.

  Должно быть что то принципиально другое для накопления энергии , вообще не такое как сейчас .  К примеру Графеновые батареи или вообще что то ,о чем мы сейчас не имеем даже представления.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.12.2022 в 17:11, 90BCO сказал:

Сподіваюсь, коли отримаєте - покажете що у середині ?

Згадав, що забув фото викласти. Від нього працює газ. котел 7,5 годин, працює не чутно (до цього був інший прилад гудив як кондей :))431856935_.thumb.png.465cf8e64536a6009089b9ffba53928c.png1050317342_.thumb.png.00e32813f37f804f03572c38fee0f2c7.png

977893742_.thumb.png.5202dce1ccfc93b216eeaa80e42ebce3.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.04.2023 в 00:11, Made in USSR сказал:

Должно быть что то принципиально другое для накопления энергии , вообще не такое как сейчас .  К примеру Графеновые батареи или вообще что то ,о чем мы сейчас не имеем даже представления.

дык водород же наверное. Уже есть машины, но пока инфраструктуры заправок нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, n0mad сказал:

дык водород же наверное. Уже есть машины, но пока инфраструктуры заправок нет.

Этой песне 100 лет в обед исполнилось.

Утопия короче говоря...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, n0mad сказав:

дык водород же наверное. Уже есть машины, но пока инфраструктуры заправок нет.

Так. за воднем майбутнє. 

Особливо враховуючи те, що температура кипіння складає -252 градуса за цельсієм (а для зберігання скрапленого водню треба на кожен кілограм рідини мати до 8-10 кілограмів системи зберігання - сосуд дюара), а газоподібний водень має розмір атому менший, ніж кристалічна решітка заліза. Може тому нема інфраструктури? 

Для отримання 1 кіловату енергетичного водню треба використати від 1,3 кіловати енергії. Для скраплення буде потрібна додаткова енергія.

Колись, можливо, коли видобуток викопних енергетичних ресурсів буде дорожчим ніж зараз в десятки та сотні разів використання водню буде виправданим, незважаючи на втрати та низький ККД процесу. Але це ще перспектива на десятиліття, а може і століття.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...