Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Що відчуваєте після вакцинації?

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Я не про ті дебільні жарти, що 5ж роздає чи там щось виросло... Не про фізичні відчуття. Я про те, що от казали: вакцинуйтеся, щоб знову було все, як раніше, ніяких обмежень. Чи там вакцинуйтеся, щоб не захворіти (пізніше - щоб важко не захворіти, потім - щоб вдруге не захворіти, ще пізніше - щоб не померти) чи вакцинуйтеся, щоб врятувати життя старих людей (брєд, звісно, але деяким зайшло).
От зараз, коли самі виробники вакцин підтвердили, що у них не було і немає данних, що вакцинація перериває передачу вірусу, коли вже відомо, що вакциновані, на відміну від перехворівших, хворіють і по другому, і по третьому разу, і хворіють важко, коли вже очевидно, що вакцинація не знижує ризик смертності (радше навпаки) - ви не відчуваєте, що вас конкретно лохонули?
В мене є (був) знайомий, який топив за вакцинацію, аж кухвайка заверталася. І собі зробив, звісно. Тепер має купу проблем, в тому числі загострилися хронічні болячки. І коли я йому кинув у ФБ посилання на офіційну відповідь Файзера, на дослідження доказової медицини про наслідки вакцинації - довго матюкався, а потім забанив. І мені ця реакція досить дивна. Інформація ж офіційна, від виробника, а реакція якась така дивна...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да это так же, как и с эмиграцией ) Как бы тяжело, грустно и некомфортно не было бы на чужбине - лох никогда не признается себе и окружающим в том, что он лох )

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не вакцинувався би, але потрібна була бумажка для виїзду за кордон.  В серпні перехворів 3-й раз,  так наша доблесна  рехвормована медицина після швидкого позитивного тесту навіть не запитала ПІБ... З самого початку було зрозуміло,  що все що робить наша грьобана влада спрямовано не на захист насєлєнія, а на власний піар, да і тепер попри війну робиться все те саме: піар і пиляння бабла без будь-яких наслідків, але нарід це заслужив і за свій безвідповідальний вибір платить найдорожчу ціну

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, Вомбат сказал:

...- ви не відчуваєте, що вас конкретно лохонули?
 

Складне питання, ще й з підйобом...

Ну, гаразд, тезисно:

1.В родині вакцинувались усі, завжди Файзером;

2.Ніхто не хворів (тьху-тьху);

3.Будемо вакцинуватись і надалі;

4.Лохами себе не відчуваємо (мабуть, вакцина притупляє це відчуття?).😱

 

Який висновок для себе можете зробити з цього прикладу ?

Змінено користувачем 90BCO
Update
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Десь натикався на новини що у Канаді влада визнала що вакцінація це не медична проблема, а політична. Визнали що недопущення людей до місць загального користування, звільнення з роботи тих, хто не бажав вакцінуватися було помилковим та вказали що всіх цих людей повинні поновити на їх робочих місцях. 

Але Україну це не торкнеться, тому що ФонДерЛяйниха без тендеру закупила майже по десять доз на кожного мешканця ЕС, тому будуть збагрювати в такі країни, які зголосяться брати в борг (звісно за відкати) те, що не потрібне в тому самому ЕСі.

 

Не робив. За кордон їздив. Купив повну ваекцінацію і додатково подарували бустер. Звісно відображається всюди. Не хворів на застудні хвороби років з десять так точно і не збираюся в подальшому. Вколювати в себе гидоту, яка навіть не проходила жодних клінічних випробовуваннь можуть лише ті люди, для ких здоров"я стоїть на другому місті після справки про вакцінацію.

 

Ось і підтвердження вже стосовно Італії та Сполучених Штатів 

 

Змінено користувачем Humanite
  • Лайк 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Якщо ви серйозно сприйняли це відео, то ваша деменція прогресує. Зверніться терміново до лікаря, а то скоро будете ходити під себе і не помічати. 

Там як не фейк, так маніпуляція на кожній хвилині. А те, що «адвокат» проводить оцінку медичним/фармакологічним аспектам вакцин, так це взагалі епік фейл. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Humanite сказал:

виключно для outdoor24 та loader

Если чел укололся, то можно ничего не объяснять, всё равно не поймет. Ковид, это тест на и нтеллект )))

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 31.10.2022 в 23:28, Humanite сказал:

Ось і підтвердження вже стосовно Італії та Сполучених Штатів 

Спойлер

 

 

Ще почитайте про мем "Британские учёные"....🤷‍♂️

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дык я и не заикаюсь, я нормально разговариваю ) Да, у меня хватает ума распознать обман ) Просто примите свою судьбу, и не рефлексируйте )

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, outdoor24 сказав:

Якщо ви серйозно сприйняли це відео, то ваша деменція прогресує. Зверніться терміново до лікаря, а то скоро будете ходити під себе і не помічати. 

Там як не фейк, так маніпуляція на кожній хвилині. А те, що «адвокат» проводить оцінку медичним/фармакологічним аспектам вакцин, так це взагалі епік фейл. 

Моя демеція, якщо і буде, то вона буде природньою, на відміну від тих, хто ширяється гидотою. Та і до лікаря я останній раз звертався у далекому 1990 році і в найближчі роки не збираюся. Чомусь здається, що навідміну від вас.

А маніпулювати завжди легше зазомбованими рекламою, та примусом, бо маніпуляції з тими, хто має власну думку, що засновується на фактах не виходить.

Доречі, перехід на особистості, замість наведення фактів, на яких ви робите свої висновки щодо питання вакцінації є яскравим прикладом зазомбованості і... невпевненості у питанні.

10 годин тому, outdoor24 сказав:

о, місцевий ватнік відгукнувся. хто-хто, а ти б про інтелект і не заїкався.

Звісно. Не треба заїкатися про те, чого бракує.

 

10 годин тому, 90BCO сказав:

Ще почитайте про мем "Британские учёные"....🤷‍♂️

Ну то надайте посилання на ваш мем. Хай і інші подивляться на ваших "британських "вчених""

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Humanite сказав:

якщо і буде

Вже. А зважаючи, що у лікаря давно не були, то просто не помічаєте.

3 хвилини тому, Humanite сказав:

замість наведення фактів

Немає шо там обговорювати в наведеному відео. Все інше, що вам доступне для розуміння, вже перетерли багато разів в профільній гілці.

8 хвилин тому, Humanite сказав:

А маніпулювати завжди легше зазомбованими рекламою

Саме тому в вашому відео левову частку займає реклама страхування?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навіть не дивує.

Людина, якій ликарі та ліки не потрібні - виявляється то хвора людина.

Людина, що від лікарів не вилазить, працює все життя на аптеку та пригоршнями вкидає в себе та вколює всіляку гидоту - виявляється то здорова людина.

Біле - то чорне, а чорне то біле. Куди катиться світ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, outdoor24 сказав:

Немає здорових людей, є недообстежені🙂

Таке враження що вас давно не обстежував психіатр. Зверніться, хай дообстежить. 🤣

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Humanite сказав:

Таке враження

 

11 годин тому, Humanite сказав:

Доречі, перехід на особистості, замість наведення фактів, на яких ви робите свої висновки … є яскравим прикладом зазомбованості і... невпевненості у питанні.

🙃

і взагалі - не кажіть, що мені робити, щоб не прийшлося казати, куди вам піти разом з таваріщем по нещастю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, outdoor24 сказав:

і взагалі - не кажіть, що мені робити, щоб не прийшлося казати, куди вам піти разом з таваріщем по нещастю.

Чия б ото скотиняка мичала. 😁

11.11.2022 в 21:02, outdoor24 сказав:

Зверніться терміново до лікаря, а то скоро будете ходити під себе і не помічати. 

Хоча, можливо, просто деменція та неспроможність запам"ятати що сам казав за мить вже взяли своє? Чи то наслідки бустерної дози гидоти такий вплив мають?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...