Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як підключити однофазний генератор до 3 фазної мережі?

viktor02

Рекомендовані повідомлення

+ мав вчора розмову з електриком. Каже зараз ті рубильники не знайти , а якщо і є то космос ціна. Сказав що зробить аналог з двох інших атвоматів і виведе на окремий щиток.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, ambaluk сказал:

Для чого в окрему. Це важко і не потрібно. Теща з нами не проживає. Вмикати/вимикати буду я. Просто чайник/фен ховаю. Решта наліпку якусь, щоб не забутись на духовка/мікрохвильова (які одна над іншою стоять) і все.. і  навіть якщо і забути то виб'є ж.

Ну приедет в гости и как начнет пирожки печь :-) если серьезно то у меня розетка ТВ двойная и она в резервной группе ИБР, жена туда дважды пылесос включала, со словами ой я забыла :-) это при том что для пылесоса в каждой комнате своя розетка есть

3 часа назад, ambaluk сказал:

+ мав вчора розмову з електриком. Каже зараз ті рубильники не знайти , а якщо і є то космос ціна. Сказав що зробить аналог з двох інших атвоматів і виведе на окремий щиток.

Посмотрите я там выше ссылку на тикток давал, как бы это не смешно было но схема рабочая

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, mib сказав:

Посмотрите я там выше ссылку на тикток давал, как бы это не смешно было но схема рабочая

В штатах схожі механічні блокіратори є стандартом і продаються в магазинах.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчера наткнулся на четырех полюсный хагер 1-0-2. За 6000 грн. Я такой пару месяцев назад за 1250 покупал

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На Алі пару днів тому замовив собі перемикачі вводу 1-0-2 від Tomzn. Вийшло менше 300 грн за шт. Брав з запасом, але вже всі зайві "роздав" кумам.

По темі - на дачі (житлова весь рік) доведеться перекомутовувати лінії, щоб все важливе (глибинний насос, котел газ, холодильник, морозильних, світло кухні і основної спальні) було на одній фазі. Вдома просто додам цей перемикач в гараж (електрика спочатку приходить туди) і гену під навіс, тут фаза одна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні нема світла цілий день. Я вже заї..вся. завтра полюбе треба гену вмикати. Електрика не допрошусь. Маю вивід трьох фаз в гаражі в трьохфазній розетці . З другої сторони гена . І маю кабель 5жильний 5*2.5 квадрата. Я так розумію зі сторони гени потрібно 3 фази "скрутити" в одну. Земля понятно, тут найбільший діаметр а там у верхній(бо Британська розетка). Ну і нуль лишається?

16693217409472966933262427435845.jpg

Змінено користувачем ambaluk
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужно смотреть на подключение проводов в розетке. И сопоставлять с контактами вилки

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24.11.2022 в 19:06, Offroad сказав:

На Алі пару днів тому замовив собі перемикачі вводу 1-0-2 від Tomzn. Вийшло менше 300 грн за шт.

Якщо не важко, поділіться лінком на товар.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кароче лайфхак. Ставите 2 автомата трифазні разом на дін рейку, але один вверх ногами. Зєднуєте їх, щоб вмикались одночасно. І маєте аналог того дорогого автомату, що всі шукають. Не дякуйте. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, ambaluk сказав:

Кароче лайфхак....

А от як один на півсекунди раніше замкнеться, а другий - на півсекунди пізніше розімкнеться? А генератор працює, і вже мережа з'явилась...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав_В сказал:

А от як один на півсекунди раніше замкнеться, а другий - на півсекунди пізніше розімкнеться? А генератор працює, і вже мережа з'явилась...

Ну у мене є там проміжне положення, тому так не вийде. Буду вдома сфоткаю

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, ambaluk сказав:

Ну у мене є там проміжне положення, тому так не вийде. 

Нехай працює!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смотрите что я для себя придумал.Кабель с вилкой к генератору закрыл в ящике с замком,а ключ повесил возле вводного автомата.Чтобы достать вилку надо сходить к вводу,он находится на доме на улице.Кстати есть замки на тумблер автомата,можно тоже обыграть сценарий включения генератора.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Серьожа сказав:

Кабель с вилкой к генератору закрыл в ящике с замком,а ключ повесил возле вводного автомата.Чтобы достать вилку надо сходить к вводу,он находится на доме на улице.

Так, це зменшує ризик неправильних дій при переході живлення від мережі на генератор. Але посеред ночі, в зимку йти в темряві з ліхтариком за ключем - якось воно так... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Вячеслав_В сказал:

Так, це зменшує ризик неправильних дій при переході живлення від мережі на генератор. Але посеред ночі, в зимку йти в темряві з ліхтариком за ключем - якось воно так...

А генератор заводить,тоже выходить надо.А дежурное освещение на улице по датчику движения от ИБП я сделал ещё до войны.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Серьожа сказав:

А генератор заводить,тоже выходить надо.

А якщо від вхідного автомату прокинути кабель до генератора, поставити ще один автомат (щоб до вхідного не бігати) і відключати вхідну мережу біля генератора. До генератора - так, виходити, АВР - він не у всіх. 

Змінено користувачем Вячеслав_В
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось мені не фартить. Або гена бракований або що. Гена інвертор. 2.2кВ. типу 2кВ має давати норм. 1.8кВ 100%.

Кілка разів його Overload. Хоча ніби нічого такого потужного не підключав. На роботі освітлення лед , ну нехай 150вт, комп сервак , нехай 700вт. І хотів ще один комп 500вт, перегруз.

Взяв додому . Холодильник+котел тягне. Врубав світло 2поверху+відеонагляду та роутер- Overload червоним знову і відрубається постачання. (Типу захист в ньому від короткого або перегрузу) .

Сьогодні вмикати, в він завівся і одразу червона світиться Overload. Спалив його чи що? Кілька разів пробував. Інструкція пише звернутись до СЦ якщо більше 5с світиться.... Незнаю що робити.

Змінено користувачем ambaluk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день,

 

Надо подключить однофазный генератор к трехфазной сети. Подключение через трехпозиционный переключатель. Я вижу, что в некоторых схемах предлагают трехполюсный переключатель, в других четырехполюсный. В связи с этим у меня вопросы.

 

1. Какая из схем правльная?

2. В схеме с трехполюсным переключателем надо ли переключать или прерывать как-то ноль? Или его просто соединяешь с нулем от ЛЭП и пускаешь на ввод в дом?

 

Схумы прикрепляю.

image_2022-11-27_22-24-04.png

image_2022-11-27_22-23-15.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 26.11.2022 в 06:46, Offroad сказал:

Взяв Tomzn TO219G

spacer.png

простите, а при цене в 100 грн не стрёмно брать себе электроприборы сомнительного производителя, ещё и ставить на вход?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чтобы не создавать новую тему, спрошу тут:

Чтобы тёща внезапно не приехала и не начала печь пирожки в электродуховке, когда работает гена, хочу между геной и переключателем ввода (I-0-II) поставить автомат, который должен пресечь такие действия и убрать нагрузку с гены (не хочу полагаться на встроенный у гены, хз что там за автомат стоит, поставлю хагер или что-то похожее). Гена "народный", на 2.5 кВт. Теперь возникли вопросы по этому поводу:

- Если у гены нет нуля, а есть 2 фазы по 110 В, то, получается, нельзя разрывать одну фазу (что, кстати, будет в таком случае?). Т.е. это должен быть двухполюсный, правильно?

- Какой ампераж автомата брать? Если я возьму, например, на 10А, то правильно ли он сработает (и сработает ли в нужный момент, потому как автоматы обычно выдерживают какие-то значения перегрузок)? Также, имеет ли значение для автомата, что это 2 фазы по 110, а не ноль и фаза 220?

 

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Офф: Ні, не стрьомно. Tomzn наче достать відома фірма, в мене в хозяйстві вже давно є їх контактори... І в моєму особистому рейтингу він по якості однозначно вище всяких IEK та АСКО. А ціна - ніколи не вірте в реальність пропорції ціни самої речі/ціни доставки на таких майданчиках - треба розглядати сукупну вартість лоту

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, gaset сказал:

Надо подключить однофазный генератор к трехфазной сети

Почитайте сусідню тему, там обговорення жваво йде!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • Dr.Yura змінив заголовок на Як підключити однофазний генератор до 3 фазної мережі?

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...