Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гибридный инвертор Must - настройка

sly

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, razzil сказал:

@slyа у вашого бмс є опція заборонити заряд? Цікаво як буде себе вести інвертор якщо не буде споживання взагалі

ніяк не буде вести. і зараз бмс припиняє заряд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Люди Добрі! Мені прийшов інвертор без діска. Ящо це можливо, то допоможіть з ПО аби можна було через комп щось регульнути.  Маю MUST 1800 Pro 3kWt. Охолодження теж , доречі, не вимикається чомусь ніколи.... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І ще хотів запитати у людей обізнаних.  Стоять АГМ батареї 24 В (дві по 12в) 120 А.ч і коли напруга (18 пункт регулювання) для підтримуючого заряду 27.4В, то заряд (жовта лампа) практично завжди моргає. Якщо і гасне то на  секунди. Так має бути?  Я перейшов у ручний режим і знизив до 26,7 В (методом тика підбирався) і тепер стало : 3 хвилини блимає напруга 26,7 ток з 4 А швидко падає до 0 (3 хвилини падає), а потім три хвилини не блимає (напруга падає до 26,2В). Потім включає заряд і все по новому іде... Підкажіть як треба щоб було?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люди Добрі! Мені прийшов інвертор без діска. Ящо це можливо, то допоможіть з ПО аби можна було через комп щось регульнути.  Маю MUST 1800 Pro 3kWt. Охолодження теж , доречі, не вимикається чомусь ніколи....

І ще хотів запитати у людей обізнаних.  Стоять АГМ батареї 24 В (дві по 12в) 120 А.ч і коли напруга (18 пункт регулювання) для підтримуючого заряду 27.4В, то заряд (жовта лампа) практично завжди моргає. Якщо і гасне то на  секунди. Так має бути?  Я перейшов у ручний режим і знизив до 26,7 В (методом тика підбирався) і тепер стало : 3 хвилини блимає напруга 26,7 ток з 4 А швидко падає до 0 (3 хвилини падає), а потім три хвилини не блимає (напруга падає до 26,2В). Потім включає заряд і все по новому іде... Підкажіть як треба щоб було?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, nik 7005 сказал:

Люди Добрі! Мені прийшов інвертор без діска.

Ви гадаєте, що буде швидше отримати відповідь, запитуючи в різних темах одне і те ж?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, nik 7005 сказал:

Люди Добрі! Мені прийшов інвертор без діска. Ящо це можливо, то допоможіть з ПО аби можна було через комп щось регульнути.  Маю MUST 1800 Pro 3kWt. Охолодження теж , доречі, не вимикається чомусь ніколи.... 

вместо спама сели бы и почитали. Я выкладывал ссылку на гугл диск

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

вместо спама сели бы и почитали. Я выкладывал ссылку на гугл диск

Читав всю тему. Гугл диск мені нічого не видав чомусь. Напевне через пенсійний вік я не сильно володію технікою розмови з компом. Я просив, якщо можливо- допоможіть. Посилати мене в гугл чи за рашистським кораблем є кому і без Вашого поважного товариства. Молоді біля мене немає, аби попросити погуглити і т.д.  Дуже дякую за допомогу!!!

Змінено користувачем nik 7005
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

Ви гадаєте, що буде швидше отримати відповідь, запитуючи в різних темах одне і те ж?

Думав,  що ця тема уже мертва, бо більше двох неділь не було повідомлень, тому і продублював в темі що більш свіжа.....

Як бачите мені дуже швидко і толково все пояснили....

Змінено користувачем nik 7005
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, nik 7005 сказал:

Посилати мене в гугл чи за рашистським кораблем є кому і без Вашого поважного товариства.

та ніхто ж не посилає. Вибачте, просто перше враження було не дуже.

Спробуйте ще раз гугл диск - воно точно працювало. 

Або напишіть свою електронну адресу - якщо сервер дозволить - вишлю файл.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Написав в приват. Дякую!  Декілька днів повзаю по інету....  Таке враження. що в мустах вентилятори не "замовкають"!? 

А гудять, блин, не зовсім тихо...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, nik 7005 сказал:

Написав в приват. Дякую!  Декілька днів повзаю по інету....  Таке враження. що в мустах вентилятори не "замовкають"!? 

А гудять, блин, не зовсім тихо...

Відправив.

В мене не замовкають... майже

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Вітаю всіх!

з дозволу автора приліплюсь до обговорення.

нещодавно придбав гібридний інвертор green cell 1000w 12в і до нього заводську lifepo4 батарею 100ah з вбудованим bms у корпусі.

по мануалу батареї, рекомендована напруга заряду 14,4-14,6 В. 14.6 ставлю в настройках bulk і floating напруги зарядки, в настройці 21 , де вказується напруга, при якій припиняти зарядку теж 14.6в

настройка типу батареї встановив Li

настройка пріоритету встановлено зарджання від мережі, здається UEI. 

при досягнні заряду 14.3 -14.6В, коли як, на інвертор викидає помилку про перезаряд батареї і про високу напругу батареї, а далі знову блимає світлодіод заряду.

якщо у програмі 21 знизити макс напругу, то помилка всеодно з‘являється

підкажіть, у чому може бути причина помилки і куди можливо дивитись..

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, yuriisa сказав:

рекомендована напруга заряду 14,4-14,6 В. 14.6 ставлю в настройках bulk і floating

Це дуже багато,  мануал каже максимальні, якщо пошукати детальніше інструкції на бмс або подібні акумулятори то зазвичай там спрацювання бмс буде на менших напругах. Я знаходив значення 14.2. або біля того.

Вам треба виставити 14 bulk, 13.5 float. Це має допомогти, якщо нема проблем з інвертором.

 

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, shusta сказав:

Це дуже багато,  мануал каже максимальні, якщо пошукати детальніше інструкції на бмс або подібні акумулятори то зазвичай там спрацювання бмс буде на менших напругах. Я знаходив значення 14.2. або біля того.

Вам треба виставити 14 bulk, 13.5 float. Це має допомогти, якщо нема проблем з інвертором.

 

 

дякую, спробую такі настройки.

підкажіть, а напругу при якій закічується заряджання, вказати як у параметрі bulk, в даному випадку 14?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, yuriisa сказав:

підкажіть, а напругу при якій закічується заряджання, вказати як у параметрі bulk, в даному випадку 14?

Яка назва 21 налаштування на англійській?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, yuriisa сказал:

до нього заводську lifepo4 батарею 100ah з вбудованим bms

Заводська батарея ще не означає, що одна із комірок всередині не вийде за межі допустимого заряду. Таке буває. Тому й відключається вбудованою БМС по перезаряду. Потрібно для початку зменшити струм заряду. А потім спостерігати. Напруга 14в це не так і багато - всього 3.5в на комірку. Захист повинен спрацювати при 3.65 на комірку. Але це неможливо спостерігати при відсутності зовнішнього контролю.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, yuriisa сказав:

по мануалу батареї, рекомендована напруга заряду 14,4-14,6 В

Дивна рекомендація, бо для LFP 3.6 В на банку і відповідно 14.4 на батарею — це максимум.

3.65 — це зазвичай спрацювання в БМС захисту від перенапруги для однієї банки, тому при заряді, як тільки хоча б одна банка досягає таке значення, то БМС відрубує всю батарею, тому виникає ця помилка:

2 години тому, yuriisa сказав:

при досягнні заряду 14.3 -14.6В, коли як, на інвертор викидає помилку про перезаряд батареї і про високу напругу батареї

Якщо БМС має функцію балансування, то з часом ситуація стане кращою, якщо ж ні, то треба доставити балансир, вле всеодно вище 14.4 В нема змісту заряджати, то 3.6 В — це 100% заряду для LFP.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, sanyas15 сказав:

Напруга 14в це не так і багато - всього 3.5в на комірку.

В подібних батереях це якраз і є напруга балансування окремих комірок, якщо булк 14в, то при досягненні цього вольтажу, струм зарядки почне падати, при цьому повільно але впевнено вони мають збалансуватися.

Можна спробувати буде 14.1 або 14.2 але не більше відключення, поймати момент щоб не було відключення бмс.

P.s. в мене подібні акумулятори трохи із ними грався, але ще не розбирав.

Тільки що, yuriisa сказав:

battery stop charging voltage when grid is avaible

Тут скоріш за все мається на увазі коли є сонце в мережа, тому я б поставив рівним булк.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, shusta сказав:

Тут скоріш за все мається на увазі коли є сонце в мережа, тому я б поставив рівним булк.

Або bulk + 0.1

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю інвертор MUST PV18-5248PRO і LIFEPO4 АКБ однієї відомої фірми, BMS батареї має CAN та RS485 порти, (підключав таку ж до LUXPOWER, все працює через CAN показує SOC обмежує струм заряду/ розряду)

В налаштуваннях є пункт 40 та 41 про підключення до БМС, є навіть розпіновка розьємів для того в мануалах на інвертор та АКБ.

Але чи воно підключене чи ні я не розумію, яку з 30 типів АКБ  треба обирати для комунікації по CAN а яку для RS485 не зрозуміло.

 

Сорі, якщо не в (ту) тему.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...