Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гибридный инвертор Must - настройка

sly

Рекомендовані повідомлення

В 22.01.2023 в 17:09, yuriisa сказал:

усім дякую, буду тестити згідно вашим рекомендаціям

у ліфепо і у літій-іон трохи різна хімія, у перших напруга десь на 0.3В менше. плата за термостабільність..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як в інверторах Маст справи з шумом від системи охолодження? Чи вентилятори в інверторі мають змінні оберти, чи постійно працюють?

Мав невеликий досвід з інверторм PowMr, так шум там такий що витримати таке завивання важко... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Dmode сказал:

Як в інверторах Маст справи з шумом від системи охолодження? Чи вентилятори в інверторі мають змінні оберти, чи постійно працюють?

Мав невеликий досвід з інверторм PowMr, так шум там такий що витримати таке завивання важко... 

воет. Обороты меняются, одна ступень. Но сами кулеры трехпиновые, без pwm.

PowMr вроде как противней воет, но must - громче, звук немного ниже (при зарядке).

При разряде маст включает кулер при потреблении от 200 ватт. У меня 3 ква инвертор - потому кулер на зарядке 80 мм, а второй - лишь 60 мм и он тише, как ни странно. Не сильно и напрягает. При потреблении выше киловатта - обороты немного повышает. У 5ква оба кулера - 80 мм.

Змінено користувачем sly
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, sly сказав:

воет. Обороты меняются, одна ступень. Но сами кулеры трехпиновые, без pwm.

PowMr вроде как противней воет, но must - громче, звук немного ниже (при зарядке).

При разряде маст включает кулер при потреблении от 200 ватт. У меня 3 ква инвертор - потому кулер на зарядке 80 мм, а второй - лишь 60 мм и он тише, как ни странно. Не сильно и напрягает. При потреблении выше киловатта - обороты немного повышает. У 5ква оба кулера - 80 мм.

добрый, вам удалось подключить нормально по wifi этот инвертор?

я докупил wifi plug за 2к грн, он подключается к smartclient(китайская аппликуха, которая вообще ни о чем).

Сейчас пойду шнуром пробовать

Змінено користувачем vadym petrov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, vadym petrov сказал:

добрый, вам удалось подключить нормально по wifi этот инвертор?

у меня устаревшая модель, без вайфая.

подключался по старинке, по шнурку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, vadym petrov сказал:

китайская аппликуха, которая вообще ни о чем

Викинути на вітер 2к гривень, щоб побачити, що ця "аплікуха" нічого не варта?

Може набагато легше підключитися кабелем USB до нетбука та мати повну інформацію

з даного інвертора за допомогою програми MultiSIBControl ? Спробуйте!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можете подсказать по настройкам под батареи agm maxion 12-200 ah? x2

Пункт 19 я пока интуитивно поставил на 11.8х2 = 23.6

20 пункт вообще не понятно о чем это.

21 пункт поставил пока 28 вольт, остальное оставил дефолт. И батареи не заряжаются сейчас, 27.4в показывает уже давно.

Прихований текст

1959168771_image_6487327(1).thumb.JPG.4762e1802977a61f81113c20655bcfdd.JPGimg.thumb.jpg.5591974ab1038b1f095a5eeed70d954c.jpgimage_6487327.thumb.JPG.51d675ae2e5bebf1e8e89151ae61536e.JPG

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, vadym petrov сказал:

И батареи не заряжаются сейчас, 27.4в показывает уже давно

это зависит и от других пунктов.

к счастью, я уже подзабыл их, по памяти не назову.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, sanyas15 сказав:

Викинути на вітер 2к гривень, щоб побачити, що ця "аплікуха" нічого не варта?

Може набагато легше підключитися кабелем USB до нетбука та мати повну інформацію

з даного інвертора за допомогою програми MultiSIBControl ? Спробуйте!

Сейчас пойду в гараж тестить вашу приложуху) я так понял, она может даже на телефон отправлять информацию, клево.

Вы разбираетесь в настройках вольтажа для батарей agm?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, sly сказав:

это зависит и от других пунктов.

к счастью, я уже подзабыл их, по памяти не назову.

Выставить в "типе батареи" "AGM" не достаточно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadym petrov сказал:

Выставить в "типе батареи" "AGM" не достаточно?

Нет.

1 час назад, vadym petrov сказал:

Сейчас пойду в гараж тестить вашу приложуху) я так понял, она может даже на телефон отправлять информацию, клево.

Вы разбираетесь в настройках вольтажа для батарей agm?

У меня литий

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, vadym petrov сказал:

тестить вашу приложуху) я так понял, она может даже на телефон отправлять информацию

Нажаль, це програма для Віндовс. Повідомлення відправляти на телефон не вміє.

Але збирає, зберігає та показує набагато більше інформації, ніж WatchPower.

Змінено користувачем sanyas15
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивився проспект лінійки інверторів Маст, тільки деякі моделі мають в описі "сумісний з генератором". А як ваші Масти ведуть себе з генераторами неінверторними?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Dmode сказав:

Дивився проспект лінійки інверторів Маст, тільки деякі моделі мають в описі "сумісний з генератором". А як ваші Масти ведуть себе з генераторами неінверторними?

Ген matari mx11000e - все ок, зарядка идет от него.

Но я пока-что Маст не советую, родное wifi приложение еле работает, информации почти нет по работе инвертора.

По настройкам под АГМ батарею тоже не разобрался пока-что, по его дефолт настройкам он мне держит их на 27.4в, это норма? разве не до 28 надо заряжать?

наверное буду продавать и пробовать какой-нить axioma

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, vadym petrov сказал:

по его дефолт настройкам он мне держит их на 27.4в

Немає в Мастах user mode, де можна виставити потрібну напругу заряду батареї? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Dmode сказав:

Немає в Мастах user mode, де можна виставити потрібну напругу заряду батареї? 

Есть, а сколько ставить? он почему-то называется "user mode" LI, типа для лития? потому пока не рисковал его включать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, vadym petrov сказал:

Есть, а сколько ставить? он почему-то называется "user mode" LI, типа для лития? потому пока не рисковал его включать

Так виглядає мануал?

Спойлер

1031742065_User-Manual-PV18-3-5KW-VHM-off-grid-MPPTMUST-User-Manual-PV18-3-5KW-VHM-off-grid-MPPT.pdf-GoogleChrome.jpg.d21d62f29063bf099714deffef0f8658.jpg

Якщо так, то при виборі у 14 параметрі значення USE, вам стають доступними зміна параметрів 17,18,19.

  • 17 параметр BULK - це напруга заряду вашого акума для циклічного режиму (дивіться доки на акум: cycle use), для прикладу для мого AGM це 14.6-14.8
  • 18 параметр FLOAT - це напруга заряду вашого акума для підтримуючого режиму (дивіться доки на акум: float use), для прикладу для мого AGM це 13.6-13.8
  • 19 параметр нижня напруга розряду, після якої інвертор вимкнеться.

На літери LI в коментарях біля User Mode, я би не звертав уваги з огляду на те що ви отримуєте доступ до bulk i float налаштувань, є актуальними для свинцевокислотних батарей.  

В моєму PowMr настройки були 1 в 1, і при виборі USER MODE після розряду включався режим BULK, і після досягнення виставленої для нього напруги разом з низьким струмом заряду переходило до режиму FLOAT опускаючи напругу.

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmode сказал:

Немає в Мастах user mode, де можна виставити потрібну напругу заряду батареї? 

есть, даже два параметра.

по поводу генератора - у меня устаревшая модель, но в режиме "генератор" - зарядка не идет. Если переключить на "сеть" (этих режимов два по вольтажу) - идет. 

Я поставил режим "сеть 160-260" - значения по памяти. Так вот когда в сети более 260 (да, у нас такая блин сеть) - заряд прекращается, но байпас работает

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Dmode сказал:

На літери LI в коментарях біля User Mode, я би не звертав уваги

на зарубежных форумах пишут, что режим Li - говно, параметры корректно работают только в режиме USE.

Хотя в режиме Li также доступны параметры 17,18,19

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, sly сказал:

что режим Li - говно, параметры корректно работают только в режиме USE.

Якщо правильно зрозумів, @vadym petrov підозріло віднісся до напису "user mode" LI у мануалі. А це судячи з Вашої відповіді взагалі два окремі режими. Просто в мануалі автори забули взяти LI у лапки і поставити кому між ними.

Змінено користувачем Dmode
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dmode сказал:

два окремі режими

саме так.

ви ж самі скрін викладали, там це видно

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Dmode сказав:

Так виглядає мануал?

  Показати вміст

1031742065_User-Manual-PV18-3-5KW-VHM-off-grid-MPPTMUST-User-Manual-PV18-3-5KW-VHM-off-grid-MPPT.pdf-GoogleChrome.jpg.d21d62f29063bf099714deffef0f8658.jpg

Якщо так, то при виборі у 14 параметрі значення USE, вам стають доступними зміна параметрів 17,18,19.

  • 17 параметр BULK - це напруга заряду вашого акума для циклічного режиму (дивіться доки на акум: cycle use), для прикладу для мого AGM це 14.6-14.8
  • 18 параметр FLOAT - це напруга заряду вашого акума для підтримуючого режиму (дивіться доки на акум: float use), для прикладу для мого AGM це 13.6-13.8
  • 19 параметр нижня напруга розряду, після якої інвертор вимкнеться.

На літери LI в коментарях біля User Mode, я би не звертав уваги з огляду на те що ви отримуєте доступ до bulk i float налаштувань, є актуальними для свинцевокислотних батарей.  

В моєму PowMr настройки були 1 в 1, і при виборі USER MODE після розряду включався режим BULK, і після досягнення виставленої для нього напруги разом з низьким струмом заряду переходило до режиму FLOAT опускаючи напругу.

Дякую велике, а скiльки ставите нижню напругу у себе?

В мене нема iнструкції до аккумуляторiв

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, vadym petrov сказал:

наверное буду продавать и пробовать какой-нить axioma

Будете продавать - маякните :) 

Но стоит просто потратить время и настроить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, vadym petrov сказал:

Дякую велике, а скiльки ставите нижню напругу у себе?

В мене на батереї вказаний діапазон напруг для  режимів FLOAT i CYCLE (Bulk). Доречі ці параметри вказються для певної темпрератури. Якщо в когось батареї розташовані в неопалювальному приміщенні, то можна знайти коригуючі коєфіцієнти для тої температури в якій знаходяться батареї.

bat.jpg

Змінено користувачем Dmode
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте. Есть у кого опыт использования гибридного 12-вольтового инвертора на lifepo4 сборке?

Работа от солнца не интересует.

Змінено користувачем MEFF2005
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...