Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Господа у кого ЭЛЕКТРОКОТЕЛ? Расскажите, сколько платите в месяц зимой?

borissuchman

Рекомендовані повідомлення

...Розрахунок по елементарним фізичним формулам доводить, що ви не праві і фізичні властивості води дозволяють в 1000л акумулювати значно більше енергії. ....

Реальность - другая. И 1,17 не совсем 1,163.

 

attachment.php?attachmentid=536865&d=1479242479

 

А с Вашим расчетом я согласен, конечно. Он безупречен.

Вы - самый умный, однозначно.

Снимаю шляпу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваша система может обеспечить подачу с ТА теплоносителя столько-же сколько дает насос в контурах теплого пола?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам уже несколько человек подсказывает, что СИСТЕМА - это не только ТА1000л+котел. А ещё 18 тонн теплоаккумулирующей стяжки.

 

Я не плекаю надії, що ви здатні підтримувати суперечку на мінімально цивілізованому рівні. У вас навіть не вистачило сміливості чи розуму визнати, що фізичні властвості води дещо інші ніж ви тут розпинались. Але я спробую пояснити:

 

Ви самі тут заявили, що тепловтрати будинку не залежать від того система опалення там з радіаторами чи з теплою підлогою. Виходячи з того, що теплотрати однакові і їх в рівному обсязі потрібно компенсувати (генерувати рівну кулькість тепла), при розрахунку ємності теплового акумулятора в системі з електричним котлом можна взагалі не враховувати теплоємність стін, стяжки та все таке інше. Розрахунок теплоємності теплового акумулятора ДУЖЕ ПРОСТИЙ. Там НЕМАЄ параметрів про стяжку та таке інше, стяжка та таке інше НЕ ГЕНЕРУЮТЬ додаткової енергії і отже НІЯК не впливають на розрахунок.

 

Е формули розрахунку теплоємності і ваші спроьи забовтати мене ні до чого не призведуть - вормулу як були так і лишились. Вони не залежать від вашого бажання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, так ви теж не знаєте, що фізичні властивості води не дозволяють в 1000л води акумулювати більше 45-55 кВт. А у вас в розрахунку 64 кВт/г. Хоча... може то у вас теж нормальна фізика як і у мене, а не як у Корні.

:lol:

Міг помилитись, на ідеал не претендував :)

Хоча насправді розрахунок аналогічний Вашому, дельта та сама, результат теж 64кВт :)

Рахуємо: Q = 1000 x 1.17 x (90 - 35) = 64350 Вт.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....Ви самі тут заявили, що тепловтрати будинку не залежать від того система опалення там з радіаторами чи з теплою підлогою. Виходячи з того, що теплотрати однакові і їх в рівному обсязі потрібно компенсувати (генерувати рівну кулькість тепла), при розрахунку ємності теплового акумулятора в системі з електричним котлом можна взагалі не враховувати теплоємність стін, стяжки та все таке інше.....

 

Будет ли более оптимальной (в физическом смысле) система, не использующая ТА вообще?

А подающая ровно то количество энергии, которое необходимо в данный момент?

 

Добавлено через 2 минуты

....Розрахунок теплоємності теплового акумулятора ДУЖЕ ПРОСТИЙ. Там НЕМАЄ параметрів про стяжку та таке інше, стяжка та таке інше НЕ ГЕНЕРУЮТЬ додаткової енергії і отже НІЯК не впливають на розрахунок. ...

ТА тоже не генерирует дополнительной энергии. Правильно? Тогда и его расчет тоже не влияет на оптимальность системы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будет ли более оптимальной (в физическом смысле) система, не использующая ТА вообще?

А подающая ровно то количество энергии, которое необходимо в данный момент?

 

Безперечно. Для вас це новина чи думаєте що я такої елементарщини не знаю? До чого було це питання взагалі? Ви втратили нитку суперечки чи що?

 

Може спробуєте всеж за свої слова відповідати? Давайте, спробуйте - це не страшно. Для початку розберіться як ємність ТА розраховується та що там за параметр дельта (різниця) температур. Як розберетесь то проведіть розрахунок для теплих підлог та радіаторів, а між цими розрахунками виправте свою маячню про обмеження теплоємності 1000л води на реальны розрахунки з вказанням умов, як це зробив я.

 

ТА тоже не генерирует дополнительной энергии. Правильно?

 

Правильно, хіба що зі знаком мінус.

 

Тогда и его расчет тоже не влияет на оптимальность системы.
В фізичному сенсі позитивно не впливає, а лише негативно. З точки зору енергоефективності - інколи залежить від типу теплогенератора. З економічної точки зору - може залежити і система з електрокотлом, ТА та багатозонним лічільником може бути більш оптимальною з економічної точки зору ніж система без ТА. Зважаючи на те, що в топіку мова йде про електрокотел саме в економічному аспекті то доцільно розглядати саме економічну оптимальність ситеми.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Звісно ефективніше, але зважаючи на те, що мова йде про використання в ситемі теплоакумулятора то ви дуже круто марите розповідаючи про ефективність використання енергії одразу. Функція теплоакумулятора саме полягає в акумулюванні енергії і то є дурість тут казати, що краще не акумулювати її.....

 

Система с ТП - наиболее оптимальная. И в качестве комфорта, и в качестве энергосбережения. Без учета наличия в ней ТА.

 

А роль водяного ТА - вторична. Только чтобы сэкономить немного при дешевой ночной электроэнергии. И без разницы, куда эту энергию девать - или в радиаторы, или в ТП.

 

Добавлено через 1 минуту

...Правильно, хіба що зі знаком мінус.....

Вы повторили мое утверждение

.... - эффективней использовать энергию сразу, без теплопотерь в акуммулирующем оборудовании.

 

Добавлено через 1 минуту

Экономика, говорите.... А сколько стоит ночной тариф?

В 2017-м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати вот как выглядит картина у меня на втором этаже (260кг/м2 бетона в теплых полах)

Синий-температура поверхности пола

Черный-температура воздуха

Красный-мощность отопления

1479247649118.jpg.16e75b2cc68c69ca870f734e988c728b.jpg

 

Обратите внимание каким образом и сколько времени изменяется температура воздуха и пола после отключения ночного отопления, а также когда после отключения отопления температура начала падение ниже уровня на котором отключилось отопление.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....Обратите внимание каким образом и сколько времени изменяется температура воздуха и пола после отключения отопления, а также когда после отключения отопления температура начала падение ниже уровня на котором отключилось отопление.

А можете оценить в кВт/ч?

Грубо, без 1,163 :)

 

25-30?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не понял, что оценить в кВт?

Сколько часов прошло от момента OFF до момента ON ?

 

Я пытаюсь определить (не расчётное) количество накопленной энергии в стяжке

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сколько часов прошло от момента OFF до момента ON ?
8 ночных, и 16 днем. Там внизу шкала времени по 6 часов.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 ночных, и 16 днем. Там внизу шкала времени по 6 часов.

А водяной ТА есть?

Пропустил.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А водяной ТА есть?

Пропустил.

Нет. Только теплый пол. Первый ушп, второй "типа" ушп (монолитная ребристая плита с трубами ТП). www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=120231&highlight=%F0%E0%E4%E8%E0%F2%EE%F0%ED%EE%EC+%EE%F2%EE%EF%EB%E5%ED%E8%E8&page=3
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет. Только теплый пол....

Отличный результат.

Подтверждает мой вывод о вторичности и преувеличенной роли водяного ТА.

 

И на смесителях сэкономили небось, да?

Да, увидел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати вот как выглядит картина у меня на втором этаже (260кг/м2 бетона в теплых полах)

А для первого этажа (УШП) такая картинка тоже есть?

Помнится нас пытались убедить, что температура пола за день (при выключенном отоплении) просто _обязана_ уменьшится на 7-10 градусов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отличный результат.

Подтверждает мой вывод о вторичности и преувеличенной роли водяного ТА.

ИМХО с помощью внешнего ТА соотвествующего объема, да разрешенной мощи для котла побольше, можно бы было держать температуру воздуха и пола на уровне прямой. Без внешнего ТА, я разгоняю систему ночью чуть выше чем надо (0.3-0.4С), и за 16 часов она опускается чуть ниже чем надо (0.5С). Но меня и так устраивает.

 

 

И на смесителях сэкономили небось, да?

Да, увидел.

Да, смесительных узлов нет, так как радиаторов тоже нет.

 

Я кстати когда планировал систему, к Вам обращался в поисках проектировщика и исполнителя, но у Вас не было времени :beer:.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....Я кстати когда планировал систему, к Вам обращался в поисках проектировщика и исполнителя, но у Вас не было времени :beer:.

Как видно из этой ветке, Вам тогда повезло :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А для первого этажа (УШП) такая картинка тоже есть?

Помнится нас пытались убедить, что температура пола за день (при выключенном отоплении) просто _обязана_ уменьшится на 7-10 градусов.

Нет, за первым не слежу. Я датчиков в стяжку не заложил, спешил и не знал какие буду закладывать. На втором в одном помещении сделал накладной датчик (приклеен алюминиевым скотчем к полу).

 

Но уверен картина будет еще более инертной, поскольку во второй плите 17м3 бетона, а в первой (ушп) 23м3.

 

Ну а вообще уменьшение на 7-10С вполне возможно в доме соответствующими теплопотерями. Меньше теплопотери - меньше падение температуры, и наоборот.

 

Добавлено через 1 минуту

Как видно из этой ветке, Вам тогда повезло :)
Не скромничайте. Уверен Вы бы подсказали несколько оптимальных решений. Потому как опыт это сила.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И без разницы, куда эту энергию девать - или в радиаторы, или в ТП.

 

Формули розрахунку теплової потужності (теплової ємності) ТА говорять про зворотнє. Якщо ви навчитесь користуватись цими формулами, то самі це зрозумієте.

 

Єкономика, говорите.... А сколько стоит ночной тариф

В 2017-м.

Вдвічи дешевше денного при двозонном лічільнику. Мене це влаштовує та зараз на практиці я цим користуюсь.

 

Подтверждает мой вывод о вторичности и преувеличенной роли водяного ТА.

 

Є автомобіль що їде по дорозі, на деякій ділянці дороги вона стрімко йде вниз. І тут маємо два варіанти - накопичувати кінетичну енергію автомобіля, щоб при закінченні цієї ділянки по інерції проїхати якмога довше, або їхати з нормальною швидкістю, а зайву енергію запасати в акумуляторах, а потім на горизонтальній ділянці використовувати цю енергію. В першому випадку ніяких додаткових витрат фактично не потрібно та більша частина гравітаційної енергії перетворюється в рух. Другий випадок потребує додаткових капіталовкладень в обладнання та частина гравітаційної енергії втрачається на подвійне перетворення енергії. Але... в першому випадку автомобіль їде не з комфортною швидкістю, занадто розгоняючись на першій ділянці дороги та занадто уповільнюючись на другий ділянці, а у другому випадку швидкість відповідає вимогам водія - він сам її контролює.

 

Це аналогія з теплоакумулятором в стяжці та водяним теплоакумулятором. Хто не зрозумів - звісно в стяжці можна накопичити багато енергії, але за рахунок комфорту. Під час накопичення температура стяжки і в приміщенні буде вище сернедньої, а наприкінці циклу - нижче. А з водяним ТА система контрольована і господар сам вказує коли і яку температуру хоче мати. Так робиться в сучасних будинках. Наприклад у вітальні та кухні вночі я програмую мінімальну температуру, в спальнях інколи можу підняти, інколи знизити - все залежить від бажання і система з водяним ТА це дозволяє робити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Формули розрахунку теплової потужності (теплової ємності) ТА говорять про зворотнє. Якщо ви навчитесь користуватись цими формулами, то самі це зрозумієте.....

Бгг... опять :) даже не понимаете термин, который используете - "тепловая емкость"

Т1 и Т2 в это формуле - это температура
ОТ теплогенератора в сторону ТА
(накопительный контур)

 

И формула показывает, сколько энергии ТА может накопить/аккумулировать, а не сколько расходовать.

 

А расход энергии с ТА определяется другими формулами - расчетом расхода тепла (тепловых нагрузок).

 

Надоело уже, бесполезно с Вами.

.....ТА однакової ємності для теплих підлог може зберегти більше енергії ніж для радіаторів, оскільки різниця між максимальною температурою в ТА та мінімальною температурою в ТА, що ефективно може бути використана системою опалення для теплих підлог, більша. Це не моя проиватна думка - це незаперечний факт....

Повторю - это только факт бредятины.

1554515604_DUsHjvQm1.thumb.png.ed2d98aebce9fbd285042633005b9e26.png

Змінено користувачем Korni
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бгг... опять :)

Т1 и Т2 в это формуле - это температура ОТ теплогенератора в сторону ТА (накопительный контур)

И формула показывает, сколько энергии ТА может накопить/аккумулировать, а не сколько расходовать.

 

Виробник теплоакумуляторів НВП «Теплобак» пише: "T2 и T1 — середнє значення початкової і кінцевої температури речовини". Це саме є базові дані для розрахунку енергії, що може бути використана з ТА. При розрахунку об'єму ТА теж враховується кількістьенергії в ТА що може бути використана, а не просто якась абстрактна кількість енергії. Інакше об'єм просто не вирахувати. Kornі - ви вкотре прямо обісрались. Не розумієте ви як розраховуються ці системи. Не володієте ні математичним апаратом, ні термінологією з цієї галузі. Не ганьбите себе. Хоча... начхати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На заборе "куй" написано, а там дрова лежат.

Идите своей дорогой.

Читайте сайты производителей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На заборе "куй" написано, а там дрова лежат.

Идите своей дорогой.

Читайте сайты производителей.

 

Ще можу порадити проконсультуватись з Interso, ось наприклад його пост на цю тему: www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=1233219&postcount=101

 

Можете ще у murava чи Сергей 31 проконсультуватись, вони здається розумні та знають що таке ТА і як він використовується. А що до паркану... вас навіть формули зі шкільного курсу фізики не переконали, так що вочевидь це саме у вас саме парканна освіта.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Raha, Вы обычный безграмотный, но агрессивный дурак.

 

Не понимаете, что расчёт накопления тепла в емкости происходит по одной формуле, а расход энергии с этой емкости определяется теплотехническим расчетом теплопотерь здания.

 

Можете сами интересоваться, где угодно. Когда выясните, придёте и извинитесь. Если не выясните, или не извинитесь - хрен с Вами, я пишу не для идиотов, в конце концов.

 

Другим же порекомендую читать не заборные надписи (и наши в том числе), а классику - Сканави, Богословского и др.инженеров. Вот одно из лучших пособий - Е. Г. Малявина, Теплопотери здания.

 

Просмотрев, вы поймете, почему расход тепловой энергии на отопление здания определяется в кВт·ч/м2.

1878130536_H6MPiH0k1.png.b2b4501ae0e6c1449e900dfc90906217.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...