Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Господа у кого ЭЛЕКТРОКОТЕЛ? Расскажите, сколько платите в месяц зимой?

borissuchman

Рекомендовані повідомлення

Отопление через комнатный програмируемый термостат, вечером 22, ночью 23, днем 20,5. За день температура обычно опускается до 21.

Не зовсім розумію навіщо вночі температура вища ніж в день??? Ви мерзнете під ковдрою? В мене в ночі 18 гравдусів вдень до 21, програматор стоїть на 20,5, тому включає котел при 20 виключає при 21.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зовсім розумію навіщо вночі температура вища ніж в день??? Ви мерзнете під ковдрою?

 

Якщо вентиляція не справляється, то в спальні краще організувати зимове провітрювання: все-таки 1-2 людини замкнені протягом 6-8 годин в 30-50 кубах повітря.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зовсім розумію навіщо вночі температура вища ніж в день??? Ви мерзнет

Гадаю це, щоб гроші економити - вночі електрика дешевша.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да даже без разбивки по зонам нормал (1 к одному почти), для тех у кого за подключку газа хотят как у меня 2700 у.е. (только дозвил) + еще 1500 у.е. решалки с газовой то это по сегодняшнему курсу около 80 000 грн за газ (мой случай), а нервотрепки ого-го... Да и в след году газ точно в 2 раза подпрыгнет, надеюсь, что хоть тарифы на ЭО в 24 коп трогать не будут!

Но я свой тариф на ЭО еще не получил :(

В мене до труби понад 300 метрів. При чому газовики навіть не кажуть чи можна в неї врізатись. Маю на увазі пропускну здатність труби, вона як кажуть місцеві вже давно завантажена по самі не балуй. Мені кажуть заплатіть нам, ми виїдемо на місце, подивимось і тоді дамо данні для проекту. І може виявитись, що треба вести трубу від газорозподільчої стації, через асфальтні дороги і інші пюбшки з відповідною ціною.....

Я зробив простіше. Взяв 10 кВт електроенергії (ТП нова і завантажена на 20% всього, тому можна добрати). Так як вкладення в газ не окупляться ніколи.:unknown:

 

Але ціна електрики буде рости хоча сподіваюсь, що не пропорційно ціні на газ. Все ж таки ми ще не збудували комунізм, щоб енергія стала шаровою. ;)

 

Добавлено через 1 минуту

Гадаю це, щоб гроші економити - вночі електрика дешевша.

А про ТА не подумав. Хоча його в пості не було вказано.

Дом 180 кв.м отапливаемой площади, дом утеплен ППС-25 50мм, крыша - минвата 150 мм, пол чердака - минвата 150 мм, 21.11.14-21.12.14 счет за ЭЭ - 4800 кВт/ч, в доме все на электричестве - газа нет. Для ориентира - летом расход 650-750 кВт/ч в месяц. В доме 3ф, элетро тариф для отополения. Отопление через комнатный програмируемый термостат, вечером 22, ночью 23, днем 20,5.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А про ТА не подумав. Хоча його в пості не було вказано.

Сам будинок може бути в якості ТА. Вночі нагріли сильніше - в день вже буде економія, але мені гадаю було б некомфортно вночі з підвищеною температурою...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сам будинок може бути в якості ТА. Вночі нагріли сильніше - в день вже буде економія, але мені гадаю було б некомфортно вночі з підвищеною температурою...

От і я про те ж. Якось спати в жарі не прикольно. А відносно будинку як ТА то, краще ТП нагрівати як акумулятор, а не стіни батареями, і взагалі це не дуже схоже на такий будинок

Сообщение от 4vk viewpost.gif

дом утеплен ППС-25 50мм, крыша - минвата 150 мм, пол чердака - минвата 150 мм

Єдине що не розумію навіщо по 150 на даху і на підлозі? В чому сенс?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если бы эти возможности, да в садовое товарищество.

Игорь, чем вы топите в своем садовом?

 

Добавлено через 4 минуты

Взяв 10 кВт електроенергії

Котел на сколько кВт брали?

и сколько у вас м2?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Котел на сколько кВт брали?

и сколько у вас м2?

Я тільки будуюсь.;)

Просто замість 5 кВт як беруть деякі сусіди взяв 10ку, але ТП нова поставили на нашу вулицю і 2 сусідні пусті вулиці. Тому є можливість добрати потужність. Думаю до 16, або 20 підняти.Щоб взимку могли одночасно працювати плита, духовка і котел.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Игорь, чем вы топите в своем садовом?
У меня ещё нет ОВК, но в дом заведен газ и 3х40 А.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поставили китотерм 3кв,3-зонный счетчик,тариф электроотопление,горячая вода бойлер ,ноябрь 2014- 300гривен,декабрь 400,площадь 20кв.м.живем постоянно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сам будинок може бути в якості ТА. Вночі нагріли сильніше - в день вже буде економія, але мені гадаю було б некомфортно вночі з підвищеною температурою...

В качестве теплоаккумулятора у меня является теплый пол. Дискомфорта от повышенной температуры в спальне бывает очень редко, в основном когда на улице тепло, т.к. трудно угадать настройку терморегулятора при такой внешней температуре.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зовсім розумію навіщо вночі температура вища ніж в день??? Ви мерзнете під ковдрою? В мене в ночі 18 гравдусів вдень до 21, програматор стоїть на 20,5, тому включає котел при 20 виключає при 21.

 

 

Дети ночью раскрываются и мерзнут, а укрываться им лень или не охота. Значит не мерзнут скажете... может и так, но младшей год и поэтому еще не понимает что надо одеяло натягивать, ложили одетой спать... но потом решили поднять температуру в доме во время сна.

 

За ночь дом прогревается и днем остывает до 20,5, далее поддерживается котлом - так посчитал правильным.

Еще одна причина -планирую установить двух-тарифный счетчик - накатываю расписание работы котла и проверяю как будет днем, но думаю что когда будет двух-тарифный счетчик то ночью буду ставить 25, чтобы минимизировать включение котла днем.

 

С 29.12 по 01.01 не было электричества, дом остыл до 17 градусов, в доме никого не было - т.е.входные двери не открывались.

 

Єдине що не розумію навіщо по 150 на даху і на підлозі? В чому сенс?

 

у товарища была утеплена только крыша и эффект был минимальный и он утеплил еще пол, я решил утеплить и пол и крышу - чтобы не делать два раза... дом у меня стоит открытый к северному ветру и выдувает на ура.

 

ранее температура на втором этаже была 20 градусов, а на первом 22, после утепления - на втором 23-24 и на первом 22

Змінено користувачем 4vk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у товарища была утеплена только крыша и эффект был минимальный и он утеплил еще пол, я решил утеплить и пол и крышу - чтобы не делать два раза... дом у меня стоит открытый к северному ветру и выдувает на ура.

 

ранее температура на втором этаже была 20 градусов, а на первом 22, после утепления - на втором 23-24 и на первом 22

А утеплити просто перекриття в 30 см не виходило? Як мінімум затрати менші. Навіщо утеплювати горище яке не експлуатується? :unknown:

При 25 я не те що спати, я дихати не зможу, голова на ранок розвалюється. В тестя така температура була, поки пільгу на газ не урізали. Тепер хоч спати там можна нормально.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А утеплити просто перекриття в 30 см не виходило? Як мінімум затрати менші. Навіщо утеплювати горище яке не експлуатується? :unknown:

При 25 я не те що спати, я дихати не зможу, голова на ранок розвалюється. В тестя така температура була, поки пільгу на газ не урізали. Тепер хоч спати там можна нормально.

 

Неутепленный чердак это 10-30% теплотерь от всего дома, ранее когда чердак не был утеплен просыпались с заложенным носом. Утеплил и крышу и пол так как крыша двух-скатная с одним из скатов в двух уровнях. Крыша это защита от внешнего мира а пол это предотвращение нагрева помещения чердака - который имеет 110 кв.м. как-то так в двух словах.

 

Кто к чему привык, я люблю потеплее и по дому хожу в шортах. Главное что я вписываюсь в выделенный лимит электро-энергии и оплачиваю её - о чем собственно и тема, а температура это дело лично каждого. Тем более в доме маленькие дети.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Утеплил и крышу и пол так как крыша двух-скатная с одним из скатов в двух уровнях.

А чердак при этом вентилируемый или типа жилого пространства?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чердак при этом вентилируемый или типа жилого пространства?

 

Не понял вопроса.

 

На чердаке не живем, используется по старинке для хлама - очень нужного, который очень жаль выкинуть :)

 

На чердаке имеется два окна... но не могу понять что вложено в понятие вентилируемый чердак...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не понял вопроса.

Чердак это холодное, вентилируемое пространство под крышей, и над перекрытием - там гуляет ветер, чтобы не скапливалась влага зимой и горячий воздух летом.

Но иногда люди называют "чердаком" фактически мансарду - т.е. помещение утепленное, где вечер не гуляет.

Я имел ввиду у Вас настоящий чердак (как в первом варианте) или фактически эдакая мансарда-кладовка?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неутепленный чердак это 10-30% теплотерь от всего дома, ранее когда чердак не был утеплен просыпались с заложенным носом. Утеплил и крышу и пол так как крыша двух-скатная с одним из скатов в двух уровнях. Крыша это защита от внешнего мира а пол это предотвращение нагрева помещения чердака - который имеет 110 кв.м. как-то так в двух словах.

 

Кто к чему привык, я люблю потеплее и по дому хожу в шортах. Главное что я вписываюсь в выделенный лимит электро-энергии и оплачиваю её - о чем собственно и тема, а температура это дело лично каждого. Тем более в доме маленькие дети.

Не зовсім так. За ті самі гроші могли утеплити 400мм перекриття і тоді ефект був би значно кращим. Утеплення даху це рекламний слоган, треба просто прикинути куди саме і звідки втікає тепло. Навіщо утримувати тепло на горищі (якщо воно не експлуатується), може краще його туди не пустити?

Але це в цій гілці офтоп. Є профільні теми.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

колеги підкаіть

1) 2 і 3 тарифний лічильник це оден і теж саме? тобто рйого можна програмувати або на те або на те чи це окремі прибори і ніяк не перепрограмовуються?

2) чи є в цих лічильниках функція виведення інформації наприклад на якийсь компьютер, хочеться щоб було і в перспективі підключити в систему розумного дому?

3) порадьте калькулятор для розрахунку тепловтрат, тільки закінчую коробку хочу прорахувати як робити опалення електрика чи газ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Kalkin:

1. это один и тот же счетчик, программируется на необходимое количество зон. В моем можно запрограммировать до 4-х зон

2. наверное зависит от счетчика, но даже если есть, то будет ли у вас доступ к этому разъему в счетчике. У меня счетчик полностью закрыт прозрачным пластиком и опломбирован

3. на данном форуме в профильных темах часто дается ссылка на такой сайт, задайте в поиск здесь на форуме или в гугл. Я, в своё время, быстро нашел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

колеги підкаіть

1) 2 і 3 тарифний лічильник це оден і теж саме? тобто рйого можна програмувати або на те або на те чи це окремі прибори і ніяк не перепрограмовуються?

2) чи є в цих лічильниках функція виведення інформації наприклад на якийсь компьютер, хочеться щоб було і в перспективі підключити в систему розумного дому?

3) порадьте калькулятор для розрахунку тепловтрат, тільки закінчую коробку хочу прорахувати як робити опалення електрика чи газ?

 

1. Нет понятия двух и трехзонного счетчика. Есть МНОГОЗОННЫЙ, который программируется под две или три зоны.

2. Да. Функция удаленного съёма показаний счетчика есть в некоторых моделях и зачастую РЭСы требуют счетчик именно с поддержкой АСКУЭ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3) порадьте калькулятор для розрахунку тепловтрат, тільки закінчую коробку хочу прорахувати як робити опалення електрика чи газ?

Подивіться програми в неті. Теремок, або західні типу Herz

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

3) порадьте калькулятор для розрахунку тепловтрат, тільки закінчую коробку хочу прорахувати як робити опалення електрика чи газ?

не все так просто, считать нужно и стартовую стоимость оборудования и возможные затраты на его содержание, а главное-это массивные стены и хорошее утепление.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чи є в цих лічильниках функція виведення інформації наприклад на якийсь компьютер, хочеться щоб було і в перспективі підключити в систему розумного дому?

Скоріш за все вам це не вдасться.

Я також хотів отримати такий функціонал.

Як з міркувань білінгу так і моніторингу для різних аспектів.

 

Так як доводилось ставити своє ТП то і лічильник сучасний NP06 TD ME.3F.TxPD-U і маршрутизатор з передачею даних до АСКОЕ та ще й працює.

 

Але ніяк я дистанційно покази зняти не можу.

До мого маршрутизатора є виносний пульт, який просто вмикається в будинку в розетку 220 і по цій же мережі отримує з маршрутизатора дані саме по моєму лічильнику.

Я навіть в обленерго за допомогою знайомих електриків знайшов такий пульт, але нажаль він з версією прошивки мого лічильника/маршрутизатора виявився несумісний - це сказав інженер з обленерго після спроби дистанційно "спарувати" дисплей з маршрутизатором.

Пробував вийти на виробників дисплеїв - здається в Білорусії - закінчилось нічим.

Хтось пам'ятаю з дистрибюторів виробника лічильника/пульта казав що якщо я дуже хочу то вони можуть просто зробити щоб мені на пошту приходив щоденно лист з показниками із системи АСКОЕ. Якось я цю ідею відставив в сторону і поки ніяк.

 

Так, на лічильнику є альтернативні способі приєднання, навіть спалахи того самого світлодіоду можна рахувати і по ним і поточну споживану потужність і вести облік об'єму споживання.

Ще там часто є якісь оптичні штуки для зчитування інформації, а ще і ком-порт може бути (у мене є). І езернет на маршрутизаторі є і маршрутизатор то мій власний ...

Але після вичитування мануалів на свій лічильний я дійшов висновку що там нічого сам не прочитаєш. Це ж системи обліку і там все закрито паролями і т.д.

Можливо це все можна перебороти і розібратись, в т.ч. з допомогою спеців з обленерго.

 

АЛЕ. Досить часто лічильник стоїть далеко від будинку біля ТП (у мене біля 100 метрів). І навіть якщо вдасться там зчитати дані то потрібно їх якось ще надійно і безпечно передати до будинку.

 

Так от дійшов такого висновку - якщо сильно мені треба буде такі показники то поставлю ще один лічильник (прилад обліку) у себе в гаражі (куди заходить кабель на ділянку) і там буду знімати показники.

Звісно цей облік не матиме ніякого стосунку до обленерго, але це і розкриває можливості для пошуку і вибору приладу який мене влаштує.

Ось таке чудо я розглядав як можливий варіант для власних потреб (ссылка устарела) але схоже там немає обліку об'єму споживання. Зате є захист від поганої напруги.

Гугл на запит "електролічильник rs232" дає достатньо варіантів для вибору.

Потрібно тільки наперед вивчити наскільки можливо буде самостійно зняти дані з таких лічильників .... і не забувайте як ці дані передати в будинок.

 

п.с. пишу рідко але багато :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3) порадьте калькулятор для розрахунку тепловтрат, тільки закінчую коробку хочу прорахувати як робити опалення електрика чи газ?

 

dokadoma.com/calc/teplo?

 

Добавлено через 4 минуты

Так от дійшов такого висновку - якщо сильно мені треба буде такі показники то поставлю ще один лічильник (прилад обліку) у себе в гаражі (куди заходить кабель на ділянку) і там буду знімати показники.

Звісно цей облік не матиме ніякого стосунку до обленерго, але це і розкриває можливості для пошуку і вибору приладу який мене влаштує.

Ось таке чудо я розглядав як можливий варіант для власних потреб (ссылка устарела) але схоже там немає обліку об'єму споживання. Зате є захист від поганої напруги.

Гугл на запит "електролічильник rs232" дає достатньо варіантів для вибору.

сам интересуюсь подобной схемой

ИМХО вам больше подойдет (ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...