Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зарядне для акумулятора - купувати чи зробити?

kovalenko

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, volomoto сказал:

Наприклад такий - www.aliexpress.com/item/1005004933147133.html

Він має DC-DC понижувач з функцією CC/CV. 

Где в нём "блок трьохстадійної зарядки"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо кулібнічать - то брати вживаний блок живлення від компа - там буде одразу стабілізована напруга , але тре переробляти.Коштує рупь відро в базарний день.

Плюс - в мережі багато вже схем переробки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, dneprstab сказал:

Якщо кулібнічать - то брати вживаний блок живлення від компа

Найкращий варіант - трансформатор кадрової розгортки від будь-якого старого ТВ. Там як раз напруги такі, як треба, необхідно тільки встановити перемикач на 3-4 позиції та випрямляч з 4-х діодів. Також бажано мати амперметр. У мене такий "аварійний" зарядний пристрій вже років 30 відмінно працює.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, dneprstab сказал:

Якщо кулібнічать - то брати вживаний блок живлення від компа - там буде одразу стабілізована напруга , але тре переробляти.Коштує рупь відро в базарний день.

Плюс - в мережі багато вже схем переробки.

 В мене знайомий переробляє компові БЖ, замовляв у нього  2шт., працюють відмінно, автоматичне зарядне, виставив напругу (для Са-Са строго 14.4, під"єднав до АКБ, виставив зарядний струм, спочатку заряджає до виставленої напруги при незмінному струмові, потім при незмінній напрузі в процесі заряду струм починає падати, десь при струму 0.5А відключаю АКБ

Змінено користувачем hause
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ціна ни зарядні пристрої на ОЛХ скоро впадуть до рівня Аліекспрес, схоже що завезли значно більше ніж залишилось попиту, Foxsur 12V 5A вже 800 грн (на алі - 650)...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Grade2 сказал:

Ціна ни зарядні пристрої на ОЛХ скоро впадуть до рівня Аліекспрес, схоже що завезли значно більше ніж залишилось попиту, Foxsur 12V 5A вже 800 грн (на алі - 650)...

Та вони так і коштували ще в жовтні, було на рівні Алі, смислу купувати на алі небуло жодного ) Я навіть намагався купити чуть дорожчу версію 8A, але укрпошта налажала (привезла не в те відділення, потім пару днів везла в те що треба, а от термін зберігання рахувала з неправильного відділення, короче поїхало воно назад до продавця занадто швидко, но я не сильно розстроївся, так як замовив значно потужніше чуть пізніше)

image.thumb.png.9d3eb590a6688ef5a21ace63dc5ad5b8.png
 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...