Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Грибок под обоями!

Евгений А.С.

Рекомендовані повідомлення

Совсем случайно обнаружил грибок под обоями, просто уголок обоев был отклеен и я решил подклеить, естественно оторвал побольше что бы промазать клеем, а там ужас ужасный, даже не ожидал. Ремонт делал 6 лет назад, это стена с окном в панельном доме,  естественно под обои грунтовка- сатенгипс -грунтовка- обои. Стена всегда сухая, никогда не было замечено затеканий снаружи и влаги изнутри.

Так, и что нужно сделать? Чем обработать? У кого есть опыт с такой проблемой, подскажите

IMG_20230103_122226492.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Под подоконником могут быть пустоты в пене, которые недоглядели при монтаже окон.

Наружный воздух может проходить под отливом, под подставочником, по пустоте под подоконником аж до внутреннего слоя штукатурки/шпаклёвки. Образуется мелкий мостик холода , который отсыревает от конденсата и провоцирует грибок.

Для начала - снимите наружный отлив под окном, и в щель под подставочником налейте достаточно пены, чтоб и отлив сел на пену.

Даже если под подоконником останется какая-то пустота, то она должна быть недоступна для ледяного наружного воздуха.

Думаю, этого будет достаточно, чтоб проблема решилась

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Візьміть білизну і нею мазати. і це є самий гарний спосіб боротьби с грибком.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Комфорт буд + сказал:

Візьміть білизну і нею мазати. і це є самий гарний спосіб боротьби с грибком.

І так вб'ють грибок??? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, lug сказал:

Под подоконником могут быть пустоты в пене, которые недоглядели при монтаже окон.

Наружный воздух может проходить под отливом, под подставочником, по пустоте под подоконником аж до внутреннего слоя штукатурки/шпаклёвки. Образуется мелкий мостик холода , который отсыревает от конденсата и провоцирует грибок.

Для начала - снимите наружный отлив под окном, и в щель под подставочником налейте достаточно пены, чтоб и отлив сел на пену.

Даже если под подоконником останется какая-то пустота, то она должна быть недоступна для ледяного наружного воздуха.

Думаю, этого будет достаточно, чтоб проблема решилась

Окна были установлены еще в 2005, я так и подозревал что с годами может быть проблема поэтому в 2021 году летом снял отлив залил дополнительно пеной, заделал швы, проклеил герметичной лентой и сверху уже поставил отлив, по бокам окна все нормально.

Я думаю раз такое лело может затекани от соседского балкона в местах примыкания его козырька к торцу панели и вода стекает впитываясь в панель? Хотя никогда стена даже влажной не была ни в углах на в местах примыкания.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та каждый год, как только на улице в ноябре или декабре стоит неделю туман, то на форуме появляются новые темы с грибком, причина простая: туман это 100% влажность, вентиляция не помогает, ночью температура падает и конденсат появляется на самой холодной поверхности, если конденсат за неделю не высыхает, то начинает развиваться грибок. Самая холодная поверхность в квартире под окном, а если ещё однокамерным в панельном доме, то и к гадалке не ходи...

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Евгений А.С. сказал:

Совсем случайно обнаружил грибок под обоями, просто уголок обоев был отклеен и я решил подклеить, естественно оторвал побольше что бы промазать клеем, а там ужас ужасный, даже не ожидал. Ремонт делал 6 лет назад, это стена с окном в панельном доме,  естественно под обои грунтовка- сатенгипс -грунтовка- обои. Стена всегда сухая, никогда не было замечено затеканий снаружи и влаги изнутри.

Так, и что нужно сделать? Чем обработать? У кого есть опыт с такой проблемой, подскажите

 

в мене така ж ситуація під шпалерами на стіні, з наслідками найкраще помагає засіб "біохлор"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, ngstil сказал:

І так вб'ють грибок? 

1000 відсотків тобі даю.

Прям на очах буде зникати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такі да,грибок чудово знищується любими хлорвмісними препаратами.Але після того як хлор вивітриться,нові спори грибка причудово виростуть на тому самому місті,тому логічно боротися з причиною,а не наслідками.В випадку на фото причина до смішного проста,тому даю 100% гарантії що обробивши хлоркою та просто приклеївши обої на місце ТС назавжди позбудеться цієї проблеми.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Евгений А.С. сказав:

Совсем случайно обнаружил грибок под обоями, просто уголок обоев был отклеен и я решил подклеить, естественно оторвал побольше что бы промазать клеем, а там ужас ужасный, даже не ожидал. Ремонт делал 6 лет назад, это стена с окном в панельном доме,  естественно под обои грунтовка- сатенгипс -грунтовка- обои. Стена всегда сухая, никогда не было замечено затеканий снаружи и влаги изнутри.

Так, и что нужно сделать? Чем обработать? У кого есть опыт с такой проблемой, подскажите

IMG_20230103_122226492.jpg

під вікном батарея була ? Прибрали ?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще простіше!Усі обойні клея мають у своєму складі органічні сполуки,які є ідеальною поживною базою для грибків.Но це стосуеться мокрого клею,коли обої відстали,то та ділянка стіни не мала гарного контакту с теплим воздухом приміщення, вона була трохи холодніша від усього воздуха приміщення і там випала роса,клей набух і пішов активно рости грибок.Тому я і написав,що вбивши хлоркою грибок і просто приклеївше обої на місце ми вирішемо усю проблему.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, мастерок сказав:

вона була трохи холодніша від усього воздуха приміщення і там випала роса

Якщо точка роси знаходитьсія за шпалерами , то варто починати перейматись утепленням. В боротьбі конденсата зі шпалерами , завжди перемагає конденсат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, andrey_ka сказал:

Якщо точка роси знаходитьсія за шпалерами , то варто починати перейматись утепленням. В боротьбі конденсата зі шпалерами , завжди перемагає конденсат.

Там можливо і не має точки роси. Просто обох там відійшли скоріш за все відразу. Тобто пропущений пузир. А далі як описав мастерок.

В мене дома таке було. Приватний сектор. В куті кімнати пропустив вздуття.і потім побачив. Стіни більш ніж півметра і жодної точки промерзання. А ось погана вентиляція, та клей для шпалер зробили свою справу. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Комфорт буд + сказал:

1000 відсотків тобі даю.

Прям на очах буде зникати.

Пробачте, але ви вб'ють наслідки, а на причину виникнення та на сам грибок це не подіє. Він розпочнеться знов. 

Позбутися грибка в будівлі, в якій є всі причини для його розвитку, допоможе тільки якщо залити до верху хлорного і так залишити назавжди. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, ngstil сказав:

Там можливо і не має точки роси. Просто обох там відійшли скоріш за все відразу. Тобто пропущений пузир. А далі як описав мастерок.

Ви суперечите самі собі. Тут ви пишете , що точки роси немає , але все як описав Мастерок. Але ж Мастерок і описав точку роси.

3 години тому, ngstil сказав:

В мене дома таке було. Приватний сектор. В куті кімнати пропустив вздуття.і потім побачив.

Побачили що , грибок чи відставші шпалери? Без вологи грибок не виникне в принципі.

ІМХО. Якщо ви бачите грибок (незалежно де , і на чому) - це означає , що в цьому місці (є , була) точка роси. Не обов'язково це будуть видимі краплі води.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, irina1969 сказал:

під вікном батарея була ? Прибрали ?

є батарея, але правіше, 10 секцій. Де стоїть батарея то грибка немає, і праворуч від батареї немає, тільки ліворуч як на фото, там ще на штукатурці плями як наче від води яка висохла, все ж думаю що мокне панель коли йде дощ і затікає десь з сусідського балкону.

Змінено користувачем Евгений А.С.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, andrey_ka сказал:

Ви суперечите самі собі. Тут ви пишете , що точки роси немає , але все як описав Мастерок. Але ж Мастерок і описав точку роси.

Побачили що , грибок чи відставші шпалери? Без вологи грибок не виникне в принципі.

ІМХО. Якщо ви бачите грибок (незалежно де , і на чому) - це означає , що в цьому місці (є , була) точка роси. Не обов'язково це будуть видимі краплі води.

Так а куди зникає точка роси, коли шпалери приклеєні гарно? Вугол дома, погане провітрювання. Біля полів завжди холодніше. 

Але вивів грибок. Шпалери підклеєні. І більше грибок не проявлявся. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, ngstil сказав:

Так а куди зникає точка роси, коли шпалери приклеєні гарно? Вугол дома, погане провітрювання. Біля полів завжди холодніше. 

Але вивів грибок. Шпалери підклеєні. І більше грибок не проявлявся. 

Нікуди не зникає.

Грибок - це , настлідок ,  індикатор негараздів з утепленням , вентиляцією , гідроізоляцією , тощо. Прибравши його , ви прибрали наслідок але ніяк не причину. І при найменші нагоді він там може з'явитись знову.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, andrey_ka сказал:

Нікуди не зникає.

Грибок - це , настлідок ,  індикатор негараздів з утепленням , вентиляцією , гідроізоляцією , тощо. Прибравши його , ви прибрали наслідок але ніяк не причину. І при найменші нагоді він там може з'явитись знову.

Так з цим погоджуюсь. Але якщо він виникає під шпалерами, то він би проявився і на шпалерах. Або я б його наслідки бачив на стіні при косметичному ремонті. А на тому місті, після ліквідації вздуття, більше не виникало проблем. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, ngstil сказав:

А на тому місті, після ліквідації вздуття, більше не виникало проблем. 

Наслідків. 

А проблема , у вигляді недоутепленої , недовентильованої стіни (кута) залишилась. Багато разів спостерігав таку ситуацію : заходиш у кімнату , ніби все нормально усі шпалери на місці , а відчувається сирість , та запах затхлості у кімнаті.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, andrey_ka сказал:

Наслідків. 

А проблема , у вигляді недоутепленої , недовентильованої стіни (кута) залишилась. Багато разів спостерігав таку ситуацію : заходиш у кімнату , ніби все нормально усі шпалери на місці , а відчувається сирість , та запах затхлості у кімнаті.

Я теж таке відчував не одноразово. Але не має такого в кімнаті. 

На жаль зараз н мє можливість слідкувати детально. Але мати присилали фото. Там зараз білі шпалери і виглядають чудово. 

Буде можливість - по слідкую

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так вже давно не було холодної зими, як співпаде висока вологість з морозом то знову може вилізти чорна пляма

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
03.01.2023 в 18:34, normal сказав:

если конденсат за неделю не высыхает, то начинает развиваться грибок

Заснял этот процесс зарождения жизни на потолке в подвале :)

 

1.jpg

2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, normal сказал:

Заснял этот процесс зарождения жизни на потолке в подвале :)

Вентиляции нет!?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...