Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Консультації щодо внутрішніх робот

Комфорт буд +

Рекомендовані повідомлення

Чорнова штукатурка, пісчано-цементна чи гіпсова? стіни достаньо не рівні тому накидувати прийдеться не мало

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.03.2023 в 17:25, NBB сказал:

підкажіть під плитку в санвузлі один майстер сказав треба гадоьлок та стіни де гіпсова штукатурка покрити бетоконтактом, іеший каже так не можна?

це допустимо? бо вже погрунтував

дякую

Стіни які виготовлені з гіпсовою штукатуркою в С/У то це вже не дуже добре. Треба з цементної робити.

Грунтувати в С/У гіпсові штукатурні стіни треба. Підлогу не можна.

Що зробити в іншому С/У в перше  зробіть паралель стін. Потім штукатурити стіни цементною. І вже коли ви дізнаєтесь розмір кожної стіни то потім зможете зробити розкладку плитки. І тоді ви дізнаєтеся яка по розміру вам найкраще підійде щоб не було малих кусків.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.03.2023 в 18:37, Фурман Денис сказал:

Чорнова штукатурка, пісчано-цементна чи гіпсова? стіни достаньо не рівні тому накидувати прийдеться не мало

Чи мало це скільки ? Мм або см?

Тільки цементною. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • irina1969 змінив заголовок на Консультації щодо внутрішніх робот

Опять ожила мулька о том что если гипсовая штукатурка под плитку то произойдет что то невероятно ужасное. Что конкрето никто не знает но об этом точно извесно всем кроме плиточников и штукатуров.

В моей практике проценов 90 уложено на гипсовую. Да вообще по Киеву почти все машинные штукатурки делают гипсовые. Цементные очень редко а те которые сделаны то не той смесью которой нужно. Есть для чисто внутрешних там основное связующее связующее известь. А есть для внутрених и наружных и там связующее основное цемент. Вот такой и нужно делать. Но на практике делают внутренюю а она ну очень слабая т.к. ее назначение и другое.

Бетонконтак наносят на краску если ее лень сбивать. На очень гладкий бетон которые еще и с остатками смазки после опалубки и только под штукатурку т.к. плиточный клей и сам достаточно липучий.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, Комфорт буд + сказал:

Стіни які виготовлені з гіпсовою штукатуркою в С/У то це вже не дуже добре. Треба з цементної робити.

Грунтувати в С/У гіпсові штукатурні стіни треба. Підлогу не можна.

Що зробити в іншому С/У в перше  зробіть паралель стін. Потім штукатурити стіни цементною. І вже коли ви дізнаєтесь розмір кожної стіни то потім зможете зробити розкладку плитки. І тоді ви дізнаєтеся яка по розміру вам найкраще підійде щоб не було малих кусків.

Ви пропонуєте рівні стіни з цегли та газоблоку спочатку штукатурити,а потім плитку клеїти? для чого їх штукатурити?

дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ровные,для каменщика, не являются ровными для плиточника.

Проверено неединижды.😊

 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

перегородки робив теж плиточник, а цей плиточник сказав рівні і нічого про те, що він їх хоче штукатурити не казав-) 

Змінено користувачем NBB
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, NBB сказал:

перегородки робив теж плиточник, а цей плиточник сказав рівні і нічого про те, що він їх хоче штукатурити не казав-) 

Так в чем тогда вопрос. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Представьте ситуацию - ванная комната - 2 стены - полистиролбетон (такие пеноблоки типо в которые заливал внутр бетон и по сторонам 5см пенопласта) 2 стены - керамоблок. 2 стены полистиролбетона кривые (пузяки есть то в одну то в другую) так вот - пришла идея: почистил пенопласт, прогрунтовал, дал слой плиточного клея и он застыл, наклеил маяки с кусочков гкл влагостойкого, немного накидал цементной штукатурки ляпухи чтобы тоже к ним приклеить потом гкл. Так вот кто-то такое пробовал, делают ли так? Просто я другого не вижу, профиля не вижу смысла, в полу трубы ТП. Кухню сделал так на маяках правда там обычные стены керамоблока (кривые 4-5см перепады). Но вот с пенопластом стрёмно, но я нависал на 4-х маяках (75кг) - держаться нормально - это только 4 маяка а там на листе одном 9 маяков (7-10 маяков) и ещё немного цемента будет. Вроде это относиться к внутренней отделке яж хочу стены ровненькие в ванной + на гкл ещё и плитка будет клееться, не уж то выдержит, будет очень забавно) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Denis Den сказал:

Представьте ситуацию - ванная комната - 2 стены - полистиролбетон (такие пеноблоки типо в которые заливал внутр бетон и по сторонам 5см пенопласта) 2 стены - керамоблок. 2 стены полистиролбетона кривые (пузяки есть то в одну то в другую) так вот - пришла идея: почистил пенопласт, прогрунтовал, дал слой плиточного клея и он застыл, наклеил маяки с кусочков гкл влагостойкого, немного накидал цементной штукатурки ляпухи чтобы тоже к ним приклеить потом гкл. Так вот кто-то такое пробовал, делают ли так? Просто я другого не вижу, профиля не вижу смысла, в полу трубы ТП. Кухню сделал так на маяках правда там обычные стены керамоблока (кривые 4-5см перепады). Но вот с пенопластом стрёмно, но я нависал на 4-х маяках (75кг) - держаться нормально - это только 4 маяка а там на листе одном 9 маяков (7-10 маяков) и ещё немного цемента будет. Вроде это относиться к внутренней отделке яж хочу стены ровненькие в ванной + на гкл ещё и плитка будет клееться, не уж то выдержит, будет очень забавно) 

А чому просто не поштукатурити? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, ngstil сказав:

А чому просто не поштукатурити? 

Перепад 5-7 см місцями саме там де випуклість (пузо), не знаю навіть, думав що такий слой на пінопласт кидати - відвалиться типу) ГКЛ легше виходить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Denis Den сказал:

Перепад 5-7 см місцями саме там де випуклість (пузо), не знаю навіть, думав що такий слой на пінопласт кидати - відвалиться типу) ГКЛ легше виходить

Там де пузо, взяти за ноль. Зробити натерті маяки. Як на мене площа адгезії буде набагато більше, ніж при клеїти гіпс. 

Але якщо ви так боїтеся, то я б обезопасить себе і після монтажу гіпсу, коли все застигне. На довги дюбель гіпс додатково закріпив аж в бетон. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

02.04.2023 в 12:16, ngstil сказав:

Там де пузо, взяти за ноль. Зробити натерті маяки. Як на мене площа адгезії буде набагато більше, ніж при клеїти гіпс. 

Але якщо ви так боїтеся, то я б обезопасить себе і після монтажу гіпсу, коли все застигне. На довги дюбель гіпс додатково закріпив аж в бетон. 

так так на дюбель обов'язково! там где ті маяки були я в них швидкомонтажний дюбель фігачу - 12см, а там де пузо - 15см)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31.03.2023 в 19:02, NBB сказав:

Ви пропонуєте рівні стіни з цегли та газоблоку спочатку штукатурити,а потім плитку клеїти? для чого їх штукатурити?

дякую

По перше я вам не пропоную я говорю як треба робити. А там хозяїн барін.

Щоб відбити паралель стіни в с/у.

Паралель стіни потрібна для того щоб ванна,тумбочки, раковини підходили до плитки без зазорів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання до майстрів: зорієнтуйте пліз по розцінкам на наступні роботи:

1. Широкоформатна плитка стіни та підлога, ціна за укладку кв.м. (об’єм 100кв)

2. Стіни під ключ (ГБ)

2.1. Шпалери

2.2. Фарбування

Дякую

Боярка, Київська обл

Змінено користувачем kovalenko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, kovalenko сказал:

Питання до майстрів: зорієнтуйте пліз по розцінкам на наступні роботи:

1. Широкоформатна плитка стіни та підлога, ціна за укладку кв.м. (об’єм 100кв)

2. Стіни під ключ (ГБ)

2.1. Шпалери

2.2. Фарбування

Дякую

Зайдіть на сайт "все работники". Там по всіх видах побачите різні ціни, та середню. Навіть по регіону. 

Бо зараз вам назвуть ціну Києва, а вам потрібно десь в Полтавській області. А ціни скачуть в залежності від міста

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, будь-ласка, чи можна клеїти склохолст на поверхню, зашпакльовану полімерною шпаклівкою?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, labuda сказал:

Підкажіть, будь-ласка, чи можна клеїти склохолст на поверхню, зашпакльовану полімерною шпаклівкою?

Не вийде. Клей розмиє шпаклівку. Триматися не буде. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а як же відноситись до того, що на мішку зі шпаклівкою (кнауф полімерфініш) написано, що підходить для наклеювання шпалер. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...