Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гибридный инвертор powMr 5.5 кВт и стабилизатор

alex7702

Рекомендовані повідомлення

Привет всем. Прошу совета, был пару лет назад установлен дома стабилизатор элекс герц Дуо 40 - на весь дом. Работал прекрасно все хорошо, когда дома все выключено то показывал 5 процентную загрузку (там минимальная градация 5 процентов). Пару дней назад после него поставили powmr 5.5 и аккумулятор. Теперь при тех же условиях стабилизатор показывает все время 20 процентную загрузку и стал немного шуметь. Батарея зарядилась давно, инвертор показывает потребление 150 ватт (когда дома почти все выключено). А стабилизатор гудит и показывает 20 процентов. Что может быть? Спасибо)

Змінено користувачем alex7702
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, alex7702 сказав:

инвертор показывает потребление 150 ватт (когда дома почти все выключено). А стабилизатор гудит и показывает 20 процентов.

Так інвертор має свій струм холостого ходу, потрібний для роботи, тому навантаження і є близько 100Вт при різних ситуаціях.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, sanyas15 сказал:

Так інвертор має свій струм холостого ходу, потрібний для роботи, тому навантаження і є близько 100Вт при різних ситуаціях.

100Вт і 800-1000ВА. От стаб і біситься

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Dalet сказал:

100Вт і 800-1000ВА. От стаб і біситься

Краще інвертор повз стаб підключати? У нього свого захисту вистачить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

самий інформативний спосіб перевірити реальну ситуацію це поміряти струми кліщами по проводах, а не довіряти показам інвертора і стабілізатора.

6 часов назад, LAT сказал:

Краще інвертор повз стаб підключати?

ну але для цього потрібно і навантаження розділити між стабом і інвертором

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, LAT сказал:

Краще інвертор повз стаб підключати? У нього свого захисту вистачить?

у інвертора захисту толком не є.....
стаб тільки до інвертора, але от зазада, воно не дружить, тому тут ХЗ як краще, як не крути, а вигляд один

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dalet сказал:

інвертора захисту толком не є.....
стаб тільки до інвертора, але от зазада, воно не дружить, тому тут ХЗ як краще, як не крути, а вигляд один

А почему они не дружать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 09.02.2023 в 16:05, alex7702 сказал:

А почему они не дружать?

Тому що ніхто не досліджував їх сумістність на рівні як одна схема електрична має вплив на іншу.

Теоретично зробити їм гальванорозв'язку і все буде гуд.Але це неточно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

09.02.2023 в 13:19, Dalet сказав:

у інвертора захисту толком не є.....

Якось то трохи дивно звучить по відношенню до гібридного інвертора. Чи йдеться саме про вказану модель?

Якби зрозуміло, що він піде на батарею, як йому що не сподобається в мережі. Тобто функцій стабілізатора, мабуть, не має. Але щоб захистів не було...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, porterlv сказал:

Якось то трохи дивно звучить по відношенню до гібридного інвертора.

а що там дивного? Той варістор по входу да пороги переходу на акуму можна вважати захистом? Дик а вимірювання вхідної напруги хто там робить? Чи не той проц який все інше, і чи не ляже він і вхідний блок живлення внутрішніх потреб у разі чого?

 

 

5 часов назад, porterlv сказал:

Але щоб захистів не було...

Львів. Мережа 2х фазна. Горить інвертор при першому включені. Блок внутрішніх потреб. Як думаєте, що могло статися?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, Dalet сказав:

Львів. Мережа 2х фазна. Горить інвертор при першому включені. Блок внутрішніх потреб. Як думаєте, що могло статися?

Двофазна? Мо таки трикутником (нема землі)? Самому блоку то до лампочки. Робив такий випадок (при першому включенні згорів БЖ) - зараз праює. Не думаю, що в людей щось за тиждень помінялось в електромережах. Скоріше брак.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, porterlv сказал:

Скоріше брак

Ну так простіше всього жити)))

А що якщо це неивиглядає системним, а проявилося саме тут, ну на 200 інверторів проданих

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Этой ночью обнаружил что когда инвертор работает от батареи то светодиодные светильники светятся призрачным светом))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Dalet сказал:

Львів. Мережа 2х фазна. Горить інвертор при першому включені. Блок внутрішніх потреб. Як думаєте, що могло статися?

Знову австрійський генштаб ? 😂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, porterlv сказал:

Двофазна? Мо таки трикутником (нема землі)? Самому блоку то до лампочки. Робив такий випадок (при першому включенні згорів БЖ) - зараз праює. Не думаю, що в людей щось за тиждень помінялось в електромережах. Скоріше брак.

Старі австрійські лінії.Чудеса ще лишились к Львові , і здається Берислав/Дрогобич

 

IMG_20230211_155654.jpg

Змінено користувачем dneprstab
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, alex7702 сказав:

Этой ночью обнаружил что когда инвертор работает от батареи то светодиодные светильники светятся призрачным светом))

Аналогічно, але не всі світяться, це через те що вихідний нуль інвертора не з'єднано із вхідним наскільки я знаю 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, dneprstab сказав:

Старі австрійські лінії.

Такого не бачив... Знаю де трикутником без земля. Фаза на обох дуплах. В розетці 220 а на землю кожне дупло по 110. 

І не зрозуміло звідкіля 90 та 45. Чи то уже прогнила так лінія?

Змінено користувачем porterlv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

Мої стаб з інвертором (LuxPower SNA5000) дружать.

І я навіть здивувався що стаб не заважає генерації в мережу (стаб перед інвертором).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, DraVVa сказав:

Мої стаб з інвертором (LuxPower SNA5000) дружать.

І я навіть здивувався що стаб не заважає генерації в мережу (стаб перед інвертором).

Залишилось надіятися, що стаб витримає те все. Адже виробник не планував його роботу "навиворіт".

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, DraVVa сказал:

Мої стаб з інвертором (LuxPower SNA5000) дружать.

І я навіть здивувався що стаб не заважає генерації в мережу (стаб перед інвертором).

а ще така звязка часто горе. ой горе.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наприклад в режимі байпас інвертор видає на холодильник та котел те що приходить з РЕС, а там чорті-шо буває.

Ставити стаб після інвертора ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

09.02.2023 в 13:19, Dalet сказав:

стаб тільки до інвертора, але от зазада, воно не дружить, тому тут ХЗ як краще, як не крути, а вигляд один

але судячи з цього відповіді нема

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 годин тому, yur43 сказав:

Залишилось надіятися, що стаб витримає те все. Адже виробник не планував його роботу "навиворіт".

в мене 4 стаба - є можливість перевірити 😉

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, DraVVa сказав:

Наприклад в режимі байпас інвертор видає на холодильник та котел те що приходить з РЕС, а там чорті-шо буває.

Ставити стаб після інвертора ?

стаб тут лишній. Коли напруга в межах реле напруги (стоїть перед інвертором) - працює байпас. Коли напруга поза межами - працює акумулятор.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...