Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Насчет Баранюка такое, от самих бойцов

Цитата

Офіцер управління розвідки Ілля Самойленко розповів, що командир 36-ї бригади українських морських піхотинців Володимир Баранюк вирішив втекти з оточеного Маріуполя, взявши з собою людей, танки та боєприпаси.

Пряма мова Самойленка: Можна було б втекти, як боягуз, думати лише як власне життя, але не думати про власний обов’язок, присягу, яку на себе взяв. Саме те відбулося з командиром морпіхів 36 бригади. Він просто відмовився виконувати наказ, який було йому спущено.

І він спробував втекти із міста із невеличкою групою працюючих танків, броньованих машин, боєприпасами.

… тут (з Маріуполя - ред.) не можна прорватися, але якщо думати лише про своє життя, будеш хапатися за будь-яку можливість, щоб це життя собі продовжити.

Це великий сором".

Про це ж розповів також і командир полку "Азов" Денис Прокопенко в інтерв’ю "Українській правді".

Пряма мова Прокопенка: "Потім несподівано командир 36-ої бригади прийняв рішення, нікого не попередивши, просто піти на прорив у невідомому напрямку і тим самим втратив багато людей. Так само багато людей було кинуто напризволяще, і вони просто потрапили в полон.

Якби цього не сталося, з цією бригадою ми б ще довго могли тримати оборону на правому березі, але фланг було оголено й після завершення зачистки заводу Ілліча противник кинув всі свої сили на наш напрямок – це дало йому змогу наступати на нас з флангу та тилу".

Нагадаємо: РосЗМІ вже показали Баранюка у полоні.

Получается что фейковое первое сообщение - о его смерти

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Сергей_84 сказал:

хто яку економіку у спадок отримав.... Хто розвалену і з купою фінансових проблем, а хто цілком пристойно працюючу і без фінансових катаклізмів.

Стосовно прийнятності  рівнів . 2015 рік 45 млрд середньорічний курс  21,84= 2 млрд дол ,  2019 рік 102 млрд середньорічний курс 25,85=3,95 млрд дол.

2021 рік 117 млрд середньорічний курс 27,7=4,22 млрд.  270 млн доларів Карл!! 135 млн на рік зростання. То хто вивів на пристойний рівень? Що ви мені намагаєтесь розповісти? 

Ще треба врахувати скільки вкрадено з 2014 по 2019 рік. Тоді порівняння буде більш точним

  • Лайк 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, igor_d70 сказал:

Нравятся мне эти любители передергивать.

Речь про всех или про одну бабу которая всю сознательную жизнь ждала прихода "русского мира" и радостно стала подлизывать оккупантам?

По херсонской области из всех глав сел и прочих администраций переход на сторону русни единичный. Я даже сейчас не вспомню никого. Ставят каких то алкашей электриков и подобное. В лучшем случае где то выколупуют старых опзжешников. И то тех кто не на первых ролях

Не надо прикрываться "всеми", есть конкретные люди на конкретных постах. Вот с них и спрос. А не с пенсионеров которые пытаются выжить на 2500 пенсии при ценах выросших в 2.5 раза

Откуда выводы "о ждала и стала вылизывать"? 

Ясно написано, открыла по требованию оккупантов помещения, доносила до жителей распоряжения. У меня простой вопрос, в чем зрада  и что она должна была сделать? Как поступили бы на её месте Вы, например, другие форумчане? 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, igor_d70 сказав:

Белобилетчик" это тот у кого никаких приписок нет

Є непридатні у військовий час, а є лише непридатні в мирний час. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прем'єр–міністр Канади Джастін Трюдо 8 травня відвідав зруйноване місто Ірпінь.

 

 І, звісно, був шокований.

Адже він побачив спаленими та вщент зруйнованими не військові об’єкти, а домівки ірпінчан, які ще недавно раділи життю і мали свої плани на майбутнє.

 

www.5.ua/regiony/premier-ministr-kanady-travnia-vidvidav-irpin-276604.html

 

***

 

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vadimv сказал:
2 часа назад, Фрай сказал:

мужчины от 18 до 60 лет считаются военнообязанными, то есть находящимися в запасе для комплектования Вооруженных Сил Украины во время военного положения. Это предусмотрено Законом Украины "О воинской обязанности и военной службе".

Напоминаю, законом не предусмотрено, что они обязаны оставаться возле груды кирпичей и охранять ее.

Напоминаю, мне 62, анамнез и справки/корочки демонстрировать не буду, служить не могу, бегать, копать, грузить тоже.

Могу читать и стрелять только в очках, но могу!

Не уехал, не бежал от предстоящей войны и с первых дней нашел где себя применить, с апреля работаю.

и мои друзья и ровесники точно так же, кто-то воевал в тро в Ирпене, Буче, Гостомеле.

Так что не надо мне тут про обязан/не обязан. Ж-)

 

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, FTR сказав:

Ще треба врахувати скільки вкрадено з 2014 по 2019 рік.

І з 2020 по 2022. Про крадіжку на харчуванні вище вже писали

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Скромный прораб сказав:

чем зрада  и что она должна была сделать?

Робоа на окупантів, державна зрада. Мала скласти повноваження, а не керувати від імені окупантів. Але ж прийшли брати, врятували, ну як їм не допомогти? 30 років чекала! 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дружина президента США Джилл Байден несподівано приїхала в Ужгород, де зустрілася з Оленою Зеленською.

 

www.5.ua/regiony/persha-ledi-ssha-vidvidala-uzhhorod-video-276602.html

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, MaksymS сказал:

І з 2020 по 2022. Про крадіжку на харчуванні вище вже писали

 

І визначити хто тіх крадіїв назначав на посади до 2019 р

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, FTR сказав:

І визначити хто тіх крадіїв назначав на посади до 2019 р

І чому вони досі крадуть, тільки в іншу кишеню й ніхто не напише заяву до органів, щоб їх заарештували й припинили заробляти на крові. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, MaksymS сказал:

 Мала скласти повноваження.

На сколько же вы далеки от реальности(((

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, MaksymS сказал:

Всі хто пішов на співпрацю з окупантами - так. І понесуть відповідальність за це. Є багато прикладів коли посадовці відмовлялися від співпраці та звільняли посаду. Виправдовувати ж співпрацю тим що тоді втратила б посаду не можна. Тому суд і 15 років. Якщо тримання за посаду важливіше вірності країні, яка тебе на цю посаду поставила.

Про Штепу нагадати? І хто іі звільнив з під варти?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Скромный прораб сказав:

На сколько же вы далеки от реальности

Дуже близький. Всі хто не хотів ставати державними зрадниками склали повноваження і не доводили ніяких розпоряджень окупантів. Окрім тих, хто 30 рочків чекав і дочекався. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, MaksymS сказал:

І чому вони досі крадуть, тільки в іншу кишеню й ніхто не напише заяву до органів, щоб їх заарештували й припинили заробляти на крові. 

Хто ж на себе напише заяву? Ви наприклад напишите на себе? В бан себе відправити? Отож...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, FTR сказав:

Про Штепу нагадати?

Та я пам'ятаю. Тому буде відпущена під особисте зобов' язання. Судді не підведуть. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Скромный прораб сказал:

Откуда выводы "о ждала и стала вылизывать"? 

Ясно написано, открыла по требованию оккупантов помещения, доносила до жителей распоряжения. У меня простой вопрос, в чем зрада  и что она должна была сделать? Как поступили бы на её месте Вы, например, другие форумчане? 

То что написано выше не есть державною зрадою. Но полюбому глава громади должна проходить проверку в СБУ. Даже после WW2 моя бабушка, будучи ЧСИР и работая на оккупанта на шахте никаких обвинений от контрразведки не получила. Хотя в лицо плевали многие, но надо было двух детей кормить.

Змінено користувачем AOZ1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, FTR сказав:

Хто ж на себе напише заяву?

Шкода що ви підтвердили мої здогадки, що при владі казнокради та схематозники перебувають зараз. І немає жодної чесної людини, щоб поскаржитися. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жена Байдена встретилась с супругой Зеленского в Ужгороде во время своего тайного визита на Украину.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, AOZ1 сказав:

моя бабушка, будучи ЧСИР и работая на оккупанта на шахте никаких обвинений от контрразведки не получила

А вона була представником влади? І чомусь батько медведчука був відправлений у заслання за співпрацю з фашистами. Горбатенький був, але з цифрами дружив. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, AOZ1 сказал:

То что написано выше не есть державною зрадою. Но полюбому глава громади должна проходить проверку в СБУ. Даже после WW2 моя бабушка, будучи ЧСИР и работая на оккупанта на шахте никаких обвинений от контрразведки не получила.

100% должна пройти проверку, согласен. Но никак не обвинения и наручники

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Скромный прораб сказал:

На сколько же вы далеки от реальности(((

Реальності такова, что те, кто не хотел сотрудничать с оккупантами, покинули родные места и выехали в свободную от оккупации территорию, а если не смогли выехать - не сотрудничали. Но, для многих оккупация стала звёздным часом. Должности и власть о которой не могли даже мечтать ранее. В общем это внутренний выбор каждого, завёрнутый в красивую обвёртку обстоятельств

  • Лайк 8
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, MaksymS сказал:

А вона була представником влади? І чомусь батько медведчука був відправлений у заслання за співпрацю з фашистами. Горбатенький був, але зьцифрами дружив. 

Любой публичный человек после оккупации должен проходить проверку в контрразведке. А дальше как получится.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...