Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

16 хвилин тому, Alvalk сказав:

Трут нещадно. В теме полчаса назад было 159 страниц, сейчас осталось 152 😃

Знову не встиг. Як не зайду - 152 сторінки. 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

Против россии ввели 10 128 санкций. Это больше, чем против какого-либо другого государства за всю историю их существования.

И все равно этого мало, необходимо:

- полностью перекрыть приток денег

- выгнать мордор из ООН и объявить террористической организацией

- объявить награду за голову террориста №1

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, igor_d70 сказал:

Куры тупые

 

Знайшли години за 2-3  - я вже писав що зараз все швидко робиться. Не уявляю що змогло б спонукати в мирний час 60-80% мешканців міста мати підписку на телєграмканал (пофігу вік, стать, віросповідання, пріналежність до якіхось етнічних груп, сексуальни перевагі і такє інше) дивитись новини на ньому рєгулярно. Зробили голосувалку тіпа пробачити/стратити))) По обом конячкам - стратити)))

t.me/dnepr_operativ/15603

t.me/dnepr_operativ/15601

  • Лайк 1
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Минулої доби українські захисники знищили щонайменше чотири сотні російських загарбників, - Генштаб

rubryka.com/2022/05/08/mynuloyi-doby-ukrayinski-zahysnyky-znyshhyly-shhonajmenshe-chotyry-sotni-rosijskyh-zagarbnykiv-genshtab/

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Canton сказал:

Вы действительно не в курсе. И доказывать что то не собираюсь - имеющий глаза да увидит...

Я немножко больше знаю

Я к тому і написав, що немаю ані доступу ані бажання його отримати до тайних знань вашой секти. Я взагалі поважаю віру інших, хоча сам є агностіком. А агностикі це такі тварюки які вірять лишень в докази, а на віру геть нічого не сприймають...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

это  для узкого мозга нереально

По телевізору говорять що українські, значить українські.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, Vikctor сказал:

До речі літаків схоже такі сбільшало якимось дивом

Вони збили один наш - у нас появилось на 2 більше. Якось так 😁

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Vikctor сказал:

Я к тому і написав, що немаю ані доступу ані бажання його отримати до тайних знань вашой секти. Я взагалі поважаю віру інших, хоча сам є агностіком. А агностикі це такі тварюки які вірять лишень в докази, а на віру геть нічого не сприймають...

Вы не агностик, не льстите себе...

В свое время доводилось прослушать один специфичный курс для весьма специфичных мальчиков...

Процитирую ...

"Для любого аналитика неизбежно столкновение с фундаментальным ограничением: для того, чтобы интерпретировать некоторые факты, не будет хватать специализированных знаний, а для того, чтобы добыть и обработать нужную информацию, не будет хватать времени и сил. Нужно помнить, что хороший аналитик — тот, кто понимает свои ограничения и может вовремя сказать: «Я не знаю». Это нормально. Успешно нести на себе ношу, с которой со скрипом справляются аналитические центры, в которых работают специалисты самого разного профиля, невозможно в одиночестве. Понимание своих ограничений — важное и нужное умение. Раздвигать свои горизонты нужно, но вот не надо испытывать иллюзий в плане того, что можно стать «специалистом по всему». Таким «специалистам», которые одинаково хорошо (т.е. одинаково плохо) анализируют аварии в метро и стратегию партизанской войны на Донбассе и цену на нефть, самое место в дурке". (С)

У вас есть и силы и время, но у вас нету желания копать вглубь и посмотреть чуть дальше собственного носа. Так что вы не агностик ну никак...

"Когда кругозор сужается до точки, он превращается в точку зрения..."(С)

PS. Если все таки решите копнуть эту тему - обратите внимание на структуру бюджета МО и подумайте, почему так вышло и кому это выгодно. Это кроме тех денежек, которые ПРИШЛОСЬ вернуть в бюджет, практически сорвав ГОЗ за два года. Вот это будут реальные цифры, а не строчки в бюджете...

  • Лайк 5
  • Дякую 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Vikctor сказав:

Я к тому і написав, що немаю ані доступу ані бажання його отримати до тайних знань вашой секти. Я взагалі поважаю віру інших, хоча сам є агностіком. А агностикі це такі тварюки які вірять лишень в докази, а на віру геть нічого не сприймають...

Зі всією повагою...треба дивитись не на відсоток від ВВП і цифри закладені до бюджету, а скільки освоїли і скільки освоїли конкретно на військові потреби...у мене зараз нема конкретних цифр, але то що я написала важливе і тому треба ці речі розрізняти

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, MaksymS сказал:

Знову не встиг. Як не зайду - 152 сторінки. 

надо просыпаться раньше модератора 😉

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Canton сказал:

Опять пилот курил за штурвалом.

Бычок не в то окно выкинул.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, irina1969 сказал:

Зі всією повагою...треба дивитись не на відсоток від ВВП і цифри закладені до бюджету, а скільки освоїли і скільки освоїли конкретно на військові потреби...у мене зараз нема конкретних цифр, але то що я написала важливе і тому треба ці речі розрізняти

 

12 минут назад, Canton сказал:

Вы не агностик, не льстите себе...

В свое время доводилось прослушать один специфичный курс для весьма специфичных мальчиков...

Процитирую ...

"Для любого аналитика неизбежно столкновение с фундаментальным ограничением: для того, чтобы интерпретировать некоторые факты, не будет хватать специализированных знаний, а для того, чтобы добыть и обработать нужную информацию, не будет хватать времени и сил. Нужно помнить, что хороший аналитик — тот, кто понимает свои ограничения и может вовремя сказать: «Я не знаю». Это нормально. Успешно нести на себе ношу, с которой со скрипом справляются аналитические центры, в которых работают специалисты самого разного профиля, невозможно в одиночестве. Понимание своих ограничений — важное и нужное умение. Раздвигать свои горизонты нужно, но вот не надо испытывать иллюзий в плане того, что можно стать «специалистом по всему». Таким «специалистам», которые одинаково хорошо (т.е. одинаково плохо) анализируют аварии в метро и стратегию партизанской войны на Донбассе и цену на нефть, самое место в дурке". (С)

У вас есть и силы и время, но у вас нету желания копать вглубь и посмотреть чуть дальше собственного носа. Так что вы не агностик ну никак...

"Когда кругозор сужается до точки, он превращается в точку зрения..."(С)

PS. Если все таки решите копнуть эту тему - обратите внимание на структуру бюджета МО и подумайте, почему так вышло и кому это выгодно. Это кроме тех денежек, которые ПРИШЛОСЬ вернуть в бюджет, практически сорвав ГОЗ за два года. Вот это будут реальные цифры, а не строчки в бюджете...

Вельмеповажни пан та пані сєктанти  ще раз - я не заважаю вам обом вірити в що забажаєте. Тільки не треба мене примушувати разділяти вашу віру лишень силоу проповеді. Для вірян вашой церкви цього мабудь точно достатньо. Мене слід переконувати (ну раз уж ви поставили це за мету) виключно силой цифр. Готови - вперед. Ні - до побачення. Війскови отримали грошей за останні три рокі меньше? Вони не зуміли распорядитись грошима і повернули частину в бюджет? Будьте добри покажить ціфри. Бо ще раз - ваша віра могутня, але на мене не діє.

Я розумію що коли шановна пані Чорновол з не меньш шановним паном Пашинським расповідають героічну історію про рятуванльну операцію на двох легковіках з вивезенням 100500 ракет Стугна під обстріламі, то це подвіг. Я не жартую, а саме так це ї сприймаю. Але чомусь всі сєктанти мовчать що до війни пан Залужний заявив про наявність у нас біля 8000 ракєт для Стугни+Корсара... Звідкі ж вони взялися?... Про Нептуни теж всі сектанти дружно расповідали що іх закатали в асфальт, але як тільки затонув перший фрєгат, то одразу всі сєктанти заявили що це сам найвеличніший іх поставив, а наводчіком був Турчінов... Я вже мовчу як невдобно виходить коли гєнєральний конструктор КБ Луч не влівається в дружний хор сєктантів і навпакі каже спасибі діючій владі за плідну співпрацю...

Ось нова перемога для сєктантів - шановний пан Пашинський показав красиву фоточку Богдани (напевно теж гєроічно вивезеной в багажнику легковика пані Чєрновол), але як вона працює, які рєзультати і такє інше - це вже не цикаво...

  • Лайк 5
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Vikctor сказал:

 

 Мене слід переконувати (ну раз уж ви поставили це за мету) виключно силой цифр. Готови - вперед. Ні - до побачення. Війскови отримали грошей за останні три рокі меньше?

Сила цифр нижче... якщо врахувати інфляцію 2021 року, то це ще сумніші цифри

Стосовно 2022 року немає змісту говорити, тут бюджет на МО злетить вимушено і на величезні суми..

бюджет2021.png

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Переконувати???)) Скільки тексту та пафосу)) а могли б просто написати я в економіці дуб дубом...

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Сергей_84 сказал:

Сила цифр нижче...

Стосовно 2022 року немає змісту говорити, тут бюджет на МО злетить вимушено і на величезні суми..

бюджет2021.png

Чесно кажучі вас завжди вважав розумною людиною розумним сєктантом))) Вам самому не смішно з того що ви виложили? Тобто в бюджєті 2021 видатки на оборону становять 117,5млрд.грн, що в порівнянні з бюджетом 2020р (і хтож його затвердив - дайте подумать))) аж на 0,42% меньше.  0,42%, Карл... А де порівняння з наймогутнішим бюджетом на оборону за часів найвеличнішого гетьмана? Може прі зелених  цей бюджет поменьшав?

 

Кажуть то с красноярського краю свіжи фото. Може нам Пєнтагон втіху стратегічни бомбардувальники видав по ленд лізу...

 

972288720_.thumb.png.4430c8c77aab1cc6a86cf86aa4d8f9ba.png

 

1309193561_.png.cc3f6e2518cc9c809d735a63b572809e.png

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 5
  • Дякую 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, irina1969 сказал:

Скільки тексту)) а могли б просто написати я в економіці дуб дубом...

Вадім, що роблять коли скінчуються аргументи?

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, irina1969 сказал:

Переконувати???)) Скільки тексту та пафосу)) а могли б просто написати я в економіці дуб дубом...

 

277442575_7642046869153556_7831250462510687462_n.jpg

  • Лайк 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Vikctor сказал:

Чесно кажучі вас завжди вважав розумною людиною розумним сєктантом))) Вам самомо не смішно з того що ви виложили? Тобто в бюджєті 2021 видатки на оборону становять 117,5млрд.грн, що в порівнянні з бюджетом 2020р (і хтож його затвердив - дайте подумать))) аж на 0,42% меньше.  0,42%, Карл... А де порівняння з наймогутнішим бюджетом на оборону за часів найвеличнішого гетьмана? Може прі зелених стало цей бюджет поменьшав?

Хто ж це затвердив бюджет 2020 року? думаю..думаю.. Згадав!! ось вони  uk.wikipedia.org/wiki/Верховна_Рада_України_IX_скликання

Ви ж тільки що намагались розповідати, що бюджет зріс? А тепер радієте, що впав лише на 0,42%? Ви серйозно?

 

А взагалі сухі цифри бюджету це насправді ні про що, бо ще варто врахувати зростання ВВП номінальне, інфляцію і тоді вже робити висновки.

PS За часів гетьмана бюджет на МО зріс з 45 млрд до 102 млрд за 5 років

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Сергей_84 сказал:

Хто ж це затвердив бюджет 2020 року? думаю..думаю.. Згадав!! ось вони  uk.wikipedia.org/wiki/Верховна_Рада_України_IX_скликання

Ви ж тільки що намагались розповідати, що бюджет зріс? А тепер радієте, що впав лише на 0,42%? Ви серйозно?

 

А взагалі сухі цифри бюджету це насправді ні про що, бо ще варто врахувати зростання ВВП номінальне, інфляцію і тоді вже робити висновки.

Там по МО очень интересно...если копать документы не для широкого пользования (но доступные в сети), даже не касаясь нюансов ГОЗ, только расходы на питание выросли в 2.5 раза. При ухудшении (и сильно), самого питания...с чего бы это? Было похерено переход на новую систему и опять отдано двум коммерческим структурам...спецом не пишу названия...кому надо - тот найдет...а кому не надо - значит и не надо

  • Лайк 11
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, igor_d70 сказал:

Не знаю насколько это правда, но пишут что Баранюк давно погиб.

Попалось такое видео.  Возможно, в плену?                     t.me/channelphotoandvideo/266 

Змінено користувачем nata1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Сергей_84 сказал:

Хто ж це затвердив бюджет 2020 року? думаю..думаю.. Згадав!! ось вони  uk.wikipedia.org/wiki/Верховна_Рада_України_IX_скликання

Ви ж тільки що намагались розповідати, що бюджет зріс? А тепер радієте, що впав лише на 0,42%? Ви серйозно?

 

А взагалі сухі цифри бюджету це насправді ні про що, бо ще варто врахувати зростання ВВП номінальне, інфляцію і тоді вже робити висновки.

PS За часів гетьмана бюджет на МО зріс з 45 млрд до 102 млрд за 5 років

Так я ж і мав на увазі що збільшений бюджет 2020 року прийняли ненавісни зелени)))

Я не намагався а прямо стверджував що видатки на оборону при зелених не впав а зріс.

А ви наявно з ціфрамі показали що ті сами видаткі на оборону при найвеличнішому зріс від мізерного до більш-меньш пристойного, а прі клоуні він одразу став досить пристойним і тримався на цьому пристойному рівні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Сергей_84 сказав:

бюджет на МО зріс з 45 млрд до 102 млрд за 5 років

45 млрд при якому курсу доллара до грівні?

102 млрд при якому курсу доллара до грівні?

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...