Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Найголовніше за підсумками зустрічі з лідерами країн Великої сімки:

1) G7 підтримує Україну і зробить все, щоб притягнути до відповідальності архітекторів цієї війни за злочини проти нашого народу. 

2) Сімка вважає, що напад на Україну знецінив внесок російського народу у перемогу над нацизмом.

3) Також Сімка продовжить постійну військову та оборонну допомогу нашій державі. Санкції, нафтове ембарго та підтримка обмежень проти росії залишається в пріоритеті наших союзників. 

4) Наші союзники допоможуть Україні у відновленні після війни і захищатимуть демократичний вибір нашого народу.

 

Особисто мені подобаються геть усі пункти...

  • Лайк 14
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, bigsphinx2010 сказал:

Все що потрібно знати про Дніпропетровщину))

Нажаль я не впевнений що то наш добродій. Це начебто володарь якогось футбольного клубу чи то з полтавщини, чи то з вінничіни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Симка сказал:

Дякую. Ввела в пошук але тих каналів вилізло штук 10. А давненько читала що не всі вони наші.Що русня свої робила для дезінформації...прийдеться поритися.

Не треба ритися. 
t.me/stoprussianwarbot

через робота переходьте на потрібний канал.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Vikctor сказав:

Найголовніше за підсумками зустрічі з лідерами країн Великої сімки:

1) G7 підтримує Україну і зробить все, щоб притягнути до відповідальності архітекторів цієї війни за злочини проти нашого народу. 

2) Сімка вважає, що напад на Україну знецінив внесок російського народу у перемогу над нацизмом.

3) Також Сімка продовжить постійну військову та оборонну допомогу нашій державі. Санкції, нафтове ембарго та підтримка обмежень проти росії залишається в пріоритеті наших союзників. 

4) Наші союзники допоможуть Україні у відновленні після війни і захищатимуть демократичний вибір нашого народу.

 

Особисто мені подобаються геть усі пункти...

Також всі подобаються але по 1 маю великий сумнів.Не бачу жодного сценарію.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Были использованы как поверхность - поверхность. 
Что-то пошло не так.

фото из вражеского тг. 
не знаю какой смысл их так использовать, если с воздуха она может 20км, то с земли думаю не более 10. 
B8206395-437D-4E0B-B2C6-458B9E7E91AB.thumb.jpeg.442014f9cd0330d5967d3191368b9bdc.jpegBB70D0F6-9DDF-4474-9FF1-9FD0DA959D5E.thumb.jpeg.d9966ae190c64e5c8794196b5bc54484.jpeg0D4F5A79-3D55-49BC-B123-8C944C0EC70F.thumb.jpeg.2839c59544a13fc784bffec8362950cc.jpeg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vikctor сказал:

нафтове ембарго

Венгрия заблокировала решение ЕС о запрете импорта российской нефти — Bloomberg

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

 

Ну точно щось новеньке із ППО у Київ підвезли. Пом'ятаете як швидко ці посольства звалювали при наближенні часу Х? Може ї не Пєтріот, а Насамс якей заблукавший...

Я впевнений на найближчіх виборах після війни не буде технічной можливості у промосковитських сих обиратись. Та ї запит суспільства на такі партіі/політиків буде мінімальним.

В мене все чудово відчіняєтся ї зараз...

Я працював на будівництві американського посольства,і якраз штукатурив в приміщеннях життєзабезпечення,там такі запаси усього і такі бомбосховища,що тисячі людей можно сховати і рік автономно жити,до прикладу два генератори,кожен розміром десь 10×5×4метри.До речі,перший раз в житті саме там чув повітряну тривогу і ховався в бомбосховище,бо в той час десь в світі були напади на посольства,тому декілька разів проводили тренування.

Тому міркую що вони тікали не від бомб,а того що вважали що Київ захоплять за пару днів.Ну а повернулись того що зрозуміли що Київ вже ніколи не захоплять,і це дуже добрий сигнал.

 

Змінено користувачем мастерок
  • Лайк 21
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Movix сказал:

Были использованы как поверхность - поверхность. 
Что-то пошло не так.

фото из вражеского тг. 
не знаю какой смысл их так использовать, если с воздуха она может 20км, то с земли думаю не более 10. 
B8206395-437D-4E0B-B2C6-458B9E7E91AB.thumb.jpeg.442014f9cd0330d5967d3191368b9bdc.jpegBB70D0F6-9DDF-4474-9FF1-9FD0DA959D5E.thumb.jpeg.d9966ae190c64e5c8794196b5bc54484.jpeg0D4F5A79-3D55-49BC-B123-8C944C0EC70F.thumb.jpeg.2839c59544a13fc784bffec8362950cc.jpeg

Кажуть використовують як ПТРК далекой діі - біля 8км.

2 минуты назад, ukrainian сказал:

Венгрия заблокировала решение ЕС о запрете импорта российской нефти — Bloomberg

Нажаль цього разу зрадоньку разогнати не вдастся - Угорщині вже натякнули, що не зміне позицію, то ЄС разгляне можливість перегляду процедури голосування коли не буде потрібно одноголосне рішення..

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Павлухан сказал:

суд ...а вы  хотите  как  на  расее  ?

А судьи кто?

а вы часом не адвокат Штепы? Или может сочувствующий?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Американці мають хороший досвід захисту своїх закордонних об‘єктів  від ракетних обстрілів.

Для цього їм не потрібна ПВО країни перебування.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, ukrainian сказав:

Венгрия заблокировала решение ЕС о запрете импорта российской нефти — Bloomberg

Bloomberg наче відмовився писати російською? Чи, для Вас, робить виключення?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Музей сказал:

А тим часом, расею полишають компанії з .... памбадабам... з Китаю. 🤩

Які саме? Деякя автомобільни вже давно. Телєкомунікацийни не полишають але не поставляють власни вироби (ксяомі та хуавей точно.)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Bloomberg наче відмовився писати російською? Чи, для Вас, робить виключення?

www.bloomberg.com/news/articles/2022-05-08/hungary-continues-to-block-eu-oil-sanctions-against-russia
Hungary continued to block a European Union proposal that would ban Russian oil imports, holding up the bloc’s entire package of sanctions meant to target President Vladimir Putin over his war in Ukraine, according to people familiar with the talks. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Музей сказал:

Американці мають хороший досвід захисту своїх закордонних об‘єктів  від ракетних обстрілів.

Для цього їм не потрібна ПВО країни перебування.

Є в мене сумніви що вони розраховани на відбіття іскандерів...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vikctor сказал:

Нажаль цього разу зрадоньку разогнати не вдастся - Угорщині вже натякнули, що не зміне позицію, то ЄС разгляне можливість перегляду процедури голосування коли не буде потрібно одноголосне рішення..

Всі претензії до блумберг, вони такі гади не розуміють що українці люблять читати тільки хороші новини.

www.bloomberg.com/news/articles/2022-05-08/hungary-continues-to-block-eu-oil-sanctions-against-russia

 

тепер ваша черга де ссилка що ЄС переглянуть процедуру голосування 

бо я тільки читав що це усе слухи 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Павлухан сказал:

давай  уже    к "наколотым  апельсинам   "(шаленим  бджілкам )  переходи  ..чего  стесняться ...

Пан часом не вертухаем працює? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ukrainian сказал:

Всі претензії до блумберг, вони такі гади не розуміють що українці люблять читати тільки хороші новини.

www.bloomberg.com/news/articles/2022-05-08/hungary-continues-to-block-eu-oil-sanctions-against-russia

 

тепер ваша черга де ссилка що ЄС переглянуть процедуру голосування 

бо я тільки читав що це усе слухи 

Якби ж я знав що мені доведеться спростовувати чергову зраду від чергового зрадойоба, то звичайно зберіг би потрібне посилання. Але якось іншого разу)))

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, ukrainian сказав:

www.bloomberg.com/news/articles/2022-05-08/hungary-continues-to-block-eu-oil-sanctions-against-russia
Hungary continued to block a European Union proposal that would ban Russian oil imports, holding up the bloc’s entire package of sanctions meant to target President Vladimir Putin over his war in Ukraine, according to people familiar with the talks. 

Так тут не російською.Ви спеціально перекладаєте російською? А спілкуєтесь українською?Дисонанс...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Дисонанс

Спеціально для російсько мовних українців переклав. А в чому проблема? 

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, ukrainian сказав:

Спеціально для російсько мовних українців переклав. А в чому проблема? 

Ви вважаєте їх такими тупими? 🤣

То давайте по два переклади , й український також.Чи Ви рускомовних більше любите? 

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Vikctor сказал:

Які саме? Деякя автомобільни вже давно. Телєкомунікацийни не полишають але не поставляють власни вироби (ксяомі та хуавей точно.)

Xiaomi та Lenovo.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...