Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 години тому, Фрай сказав:

Так отож!

Шо "так отож"? Это где так принято дорогих гостей встречать, уехав от них на 1000 км?

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, loader сказал:

Взагалі не розумію навіщо владі було в це маратись. Петро зараз не конкурент Зеленському. Доля людей які дивляться ті канали на порядок меньша тих хто знаючи що їх відєднали сформував негативне ставлення. Подоляк каже якийсь маразм тому що якби ті канали озвучили щось на користь ворога, то очевидно їм би це не пройшло просто так. Мало того канали ж лише частково блоковані. Мало того без нормального офіційного пояснення. При цьому влада фінансує "єдине мовлення"... При цьому там є канали типу Інтера, які давно мали бути ліквідовані. Я не розумію навіщо це було робити. Дуже слабкий хід.

ви певно не бачите всієї картини. хтось продовжує грати на своєму рівні. тому що все це всередині. і пересічний німець або американець про те не в курсі і  йому взагалі пох. а от армія і зовнішня політика це зовсім інші люди, які роблять зовсім іншу справу...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Фрай сказал:

В военное время другая ситуация и возможно стоит власти дать дать временный карт-бланш для победы.

як кажуть мої клієнти - "в жопу раз - не ..."

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Kirill_Dnepr сказал:

Харви Вайнштейн был первым пострадавшим от этого насилия.

щось я заплутався... хто на ком стояв?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

А за наступление на свободу слова нельзя? Между прочим, это первое, с чего началась раша в том виде, в котором существует сейчас. Стоит придавить свободу слова - дальше пойдет, как по маслу

що саме ви називаєте свободою слова? проплачений олигархами ефір Савіка Шустера (коли на ньому виступав Порошенко, який сам намагався закрити передачу Савіка Шустера за час свого правління? 🤣)? Якщо я на стіл де знаходяться вишукані для людей страви вивалю відро з помиями для свиней, чи цей стіл можна назвати наприклад швейцарським столом лише тому, що на ньому будуть представлені будь-яки страви (і для людей і для худоби)?!?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Сергей_84 сказал:

А от про те, що ви написали, писати не можна, бо не на часі

Дело в том, что я написал специально то, что не касается лично 6-го, а канал один из трех -  тот, который вообще никаким боком к 5-му.  Т.е. я вообще не касался вот той вечной темы, постоянно переходящей в срач.

Но по реакции сторонников Зеленского у меня складывается впечатление, что это именно  об этом и он лично причастен. Вы что, серьезно что ли? :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, laritus сказал:

що саме ви називаєте свободою слова? проплачений олигархами ефір Савіка Шустера (коли на ньому виступав Порошенко, який сам намагався закрити передачу Савіка Шустера за час свого правління? 🤣)? Якщо я на стіл де знаходяться вишукані для людей страви вивалю відро з помиями для свиней, чи цей стіл можна назвати наприклад швейцарським столом лише тому, що на ньому будуть представлені будь-яки страви (і для людей і для худоби)?!?

Свобода слова-це вимкнення трьох каналів у Т2, бо там виступає нарцис.))

Це по типу якби я був модератором, то вимкнув би вас на форумі  ,бо мене дратують ваші довгі тексти.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, laritus сказал:

що саме ви називаєте свободою слова? проплачений олигархами ефір Савіка Шустера (коли на ньому виступав Порошенко

... а так же Арахамия, Ермак и другие представители власти? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Сергей_84 сказал:

Це по типу якби я був модератором, то вимкнув би вас на форумі  ,бо мене дратують ваші довгі тексти.

правильно казати - я із твая юрта сдєлать, жьопа вход будєть!

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, US7IGN сказал:

у кожного він по ходу унікальний. а коли одні думають що ти жид, а інші - що циган, то головне не потрапити до справжніх жидів та циган )

Как в фильме "ПАСПОРТ" Г.Данелия? :grin:

Посмотреть с 1:26:00 до 1:27:35

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Vikctor сказал:

Як би був заклик накшталт Гетьманцева на вили, то я б підтримав...

Союз украинских предпринимателей снова обращается с просьбой к Президенту Украины с просьбой уволить главу парламентского комитета по вопросам финансов, налоговой и таможенной политики Данилу Гетьманцеву. Письмо обнародовано в Фейсбуке Союза.

Не, так эти решительные парни ничего не добьются. Надо на колени встать, начать поклоны бить и приговаривать: - Нижайше просим вас о снисхождении и понимании скорби нашей, которую мы озвучили в своей челобитной. Не факт, что поможет, но выглядеть будет ярче. А вообще, смешно. В ОП "своих" не сдают, даже если они нафакапят. Все, как при рыгах было. Особенно это смешно после того, как экс-главу Укрэксимбанка Евгения Мецгера пытались назначить замминистра экономики. Да, того самого Мецгера, который является обвиняемым по уголовному делу о препятствовании законной профессиональной деятельности журналистов. Мецгер тогда, во время интервью в своем кабинете, дал указание сотрудникам банка отобрать камеры у журналистов программы «Схемы», применить насилие и удалить отснятые материалы. Он тоже "свой". Как и Гетманцев. Так что без шоу на коленях просьбы о снятии Гетманцева с должности даже начинать не стоит. Терпите, холопы. (С)

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Фрай сказал:

Как в фильме "ПАСПОРТ" Г.Данелия?

А вы зачем это публично демонстрируете запрещенную символику? 

P.S. Если не ошибаюсь, тут кто-то из пользователей в СБУ работает 😉

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Сергей_84 сказал:

А от про те, що ви написали, писати не можна, бо не на часі, це підкосить імідж найвпливовішої людини світу(до речі , путін теж таким визнавався)

Если не время писать, тогда лучше помолчать, ИМХО.

Заодно и в теме будет больше профильной информации. 😉

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Сергей_84 сказал:

Свобода слова-це вимкнення трьох каналів у Т2, бо там виступає нарцис.))

Я дивуюся людям, які при доступному інтернеті ще використовують Т2 :). Реальний рейтинг можна визначити шляхом переглядів під будь-яким роликом у ютубі. Подивіться ролики Прямого в ютубі :)... по суті відключили непотрібне... у багатьох психіка налагодилася (як пропоганда медведчука так і порошенко працювали на поділ громадян за політичним принципом та підрив держави зсередини на користь мордору) :)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, vadimv сказал:

 Шо "так отож"? Это где так принято дорогих гостей встречать, уехав от них на 1000 км?

Я писал встречать? Где?

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шта??? Это что было???

- Я не знаю, почему оккупанты захватили Херсон и беспрепятственно прошли по перешейку из Крыма, – заявил секретарь СНБО Алексей Данилов.

Такие слова говорят о том, что у нас нет РНБО и отсутствует информационная политика. Ляпнуть такое - это расписаться в собственной никчемности. Б. Береза

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 4
  • Конфуз 1
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, laritus сказал:

Я дивуюся людям, які при доступному інтернеті ще використовують Т2 :).

Не поверите, в Украине таких много. А у некоторых даже интернет лишь условно доступен, не сравнить с вашим

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, Canton сказав:

А в реестр слабо клюв всунуть? Или Заратустра не позволяет?

youcontrol.com.ua/ru/catalog/company_details/39159294/

Інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) її засновника, якщо засновник - юридична особа: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, місце проживання, а також повне найменування та ідентифікаційний код (для резидента) засновника юридичної особи, в якому ця особа є кінцевим бенефіціарним власником (контролером), або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) її засновника

 

ПАСЬКО МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ
Україна, 01033, місто Київ, вул.Руставелі Шота, будинок 22, квартира 11.

Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив

Відсоток частки статутного капіталу в юридичній особі або відсоток права голосу в юридичній особі: 99

Аналітик рівня Бог.

Всі ліцензії мовлення і права на торгову марку ЕСПРЕСО належать ТОВ Голдберрі, яким у свою чергу володіє ТОВ Астра Фінанс

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Canton сказал:

Шта??? Это что было???

- Я не знаю, почему оккупанты захватили Херсон и беспрепятственно прошли по перешейку из Крыма, – заявил секретарь СНБО Алексей Данилов.(С)

Такие слова говорят о том, что у нас нет РНБО и отсутствует информационная политика. Ляпнуть такое - это расписаться в собственной никчемности.

ви ще запитайте у головлікаря міської лікарні чому в місті гарячої води немає...

 

5 минут назад, laritus сказал:

по суті відключили непотрібне... у багатьох психіка налагодилася (як пропоганда медведчука так і порошенко працювали на поділ громадян за політичним принципом та підрив держави зсередини на користь мордору)

мені цікаво, якби в штатах як на параші або китаї, була б лише одна партія та правильна думка, вони б мали все те, що мають?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Alvalk сказал:

... а так же Арахамия, Ермак и другие представители власти?

не знаю :) я їх не слухаю і не дивлюся (як і олігархічну програму Шустера, яка нічого спільного зі свободою слова не мала) :). Це для вас ці прізвища, щось означають... не для мене :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, laritus сказал:

Подивіться ролики Прямого в ютубі :)... по суті відключили непотрібне...

Без сомнений, Интер Фирташа - это, конечно намного патриотичнее, чем Эспрессо, да? Ну или 2+2. 

Вот список подписчиков в ютубе (последний канал есть в Т2). Так кто из них непотреб?

Espreso.TV   1,12 млн подписчиков
5 канал  1,16 млн подписчиков
Телеканал Прямий  1,49 млн подписчиков
2+2  606 тыс. подписчиков

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, laritus сказал:

не знаю :) я їх не слухаю і не дивлюся

ааа, так вы вообще политикой не интересуетесь? Ну тогда понятна цена вашим словам. Слив засчитан

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...