Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, Музей сказал:

О!!  Ви то точно всіх порвете на албанський прапор.

 

Та я, щось вже очкую в Албанію їхати, кажуть на Закарпатті починаючи від черги на заправці до черги в туалет намагаються повістку втулити. 🤔😡

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, loader сказав:

Да ти ще й тупий кретин.

О, я ж кажу, типове бидло:lol: Згадав, ви ж прихильник Петра Олексійовича. Тоді не переймайтеся - для вас це норма.

Цитата

Навідміну  від мене, що більше 20 років в ІТ?  Безпосередніх знайомих маю чоловік 5 що на фронті, скільки людей допомагає армії іншими шляхами взагалі не зрахувати. Можливо у вас проблема з оточенням або перечитали чатів з ухилянтами.

І скільки у вас знайомих айтішників за 20 років? Цифра 5 сама по собі ні про що не говорить. Я вам більше скажу, навіть якщо взяти село і місто, то кількість воюючих з села в рази більше, ніж з міста. 

  • Лайк 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, sergio сказал:

Кажуть з рашки зара 103 БТГ(нехай 100 тис. народа. У нас армії 700 тис, та ми їх маємо голими руками порвати. 

Нам всех военных вывести с Сумской, Черниговской, Киевской, Одесской и других областей, где сейчас нет боевых действий? Или как Вы себе это представляете?

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Kirill_Dnepr сказав:

Мне просто интересно интересно, чисто из наблюдений, сколько ещё глубинный мудрый народ будет это терпеть :) 

 

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, US7IGN сказав:

 

що і як робив командир, щоб виправити ситуацію?

Ну... проголосував за нинішнього головнокомандувача🙂.

А якщо серйозно : що він мав би зробити? От реально? Ви що робили б?

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, sergio сказав:

Та я, щось вже очкую в Албанію їхати, кажуть на Закарпатті починаючи від черги на заправці до черги в туалет намагаються повістку втулити. 🤔

Ось вам свіжачок з наших країв

7111ab1.png

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Alvalk сказал:

Нам всех военных вывести с Сумской, Черниговской, Киевской, Одесской и других областей, где сейчас нет боевых действий? Или как Вы себе это представляете?

Тут на 54 мин карта имеется, можно согласно ей сгрупировать. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Ось вам свіжачок з наших країв

7111ab1.png

Там, наскільки я читав за не явку штраф 1700-3400грн.А кримінал починається, якщо прийшов, оформився, і пройшов лікарську комісію, а потім не з'яаився за викликом. 

До речі,який термін дається, щоби з'явитися у військомат? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Остання зрада на сьогдні : товариш пройшов медкомісію після 49 днів безпосередньо на передку.Розірвана зв'язка, один сустав - укол за 5000грн за свої, другий сустав під заміну (10000$) і висновок Мукачівських військових лікарів - годний, назад на фронт.

US7IGN Ви казали що в Україні купа чесний судей.Порекомендуєте хоч одного- так щоб одразу ...тому що це вже занадто.

IMG-9742da612a6e695ffd76f0609bc4c1b3-V.jpg

IMG-58139397c343a2c6acca38bb9b52e3a3-V.jpg

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, sergio сказал:

Тут на 54 мин карта имеется, можно согласно ей сгрупировать. 

я не спрашивал, где группировать, я спрашивал, чем закрывать  (защищать) остальные границы и территории?

P.S. Порой меня удивляет... у нас тут в форуме столько грамотных экспертов и стратегов - и почему-то они  до сих пор не в Генштабе. А ведь могли бы уже давно войну выиграть

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

А якщо серйозно : що він мав би зробити? От реально? Ви що робили б?

на місті командира я би відповідав за своїх людей як я це завжди і робив. бо я не можу бути впевненим що мій підрозділ виконає завдання не будучі належним чином забезпеченим. нахіба я тоді такий командир?

є нормативи zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0767-16#Text

є процедура. є дуже багато можливостей вирішити будь-яку проблему. якщо її вирішувати, а не почекати поки не повбивають людей і її просто не треба буде вирішувати...

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, sergio сказал:

Там, наскільки я читав за не явку штраф 1700-3400грн.А кримінал починається, якщо прийшов, оформився, і пройшов лікарську комісію, а потім не з'яаився за викликом. 

До речі,який термін дається, щоби з'явитися у військомат? 

з мого досвіду простіше уникнути неприємностей ніж потім героїчно з ними боротися...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

я не спрашивал, где группировать, я спрашивал, чем закрывать  (защищать) остальные границы и территории?

P.S. Порой меня удивляет... у нас тут в форуме столько грамотных экспертов и стратегов - и почему-то они  до сих пор не в Генштабе. А ведь могли бы уже давно войну выиграть

Я только лейтенант запаса, мну в генштаб не пустют. 😼

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Порекомендуєте хоч одного- так щоб одразу ...тому що це вже занадто.

майже всіх суддів можна примусити бути чесними. але потрібно дотриматись процедури. спочатку я би пройшов досудовий порядок wiki.legalaid.gov.ua/index.php/Порядок_оскарження_висновку_військово-лікарської_комісії_Збройних_Сил_України

якщо товариш з закарпаття, можу порекомендувати для початку порядну адвокатку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, OlaR сказал:

А не хоче знайти іншу роботу програмістом в Україні? Йому ж доступ до  Гугля не зачинили? Чи он та неповна зарплатня за нічого не робити його влаштовує більше, ніж на третину більше, але з необхідністю працювати?

Я не зовсім розумію чому ви переймаєтесь його справами. Він начебто не жаліється. Чи то ви просто відростили великого носа ї пхаєте його куди не потрібно? Чи то звичка жительки країни порад так в'їлася на все життя...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Ви забуваєте, що більшість українців спостерігають війну з дивану, тож після закінчення вони її швидко забудуть і буде знов "а какая разница".

Так и Тищенко, фото которго с вечеринки в Праге запостили на предыдущей странице, тоже не на передовой. 

Змінено користувачем XL.pro
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, sergio сказал:

Я только лейтенант запаса, мну в генштаб не пустют.

С Вашим званием даже СБУ можно возглавлять, не то, что в Генштаб...

  • Лайк 4
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, TaurosRMK сказал:

Яким боком це нарушить робочий процес? Зараз все звязано з онлайн платформами, всі проекти зберігаються точно не на ПК робочих, а десь на серверах. Так що вкрадуть ПК в айтішника, чи танком переїдуть, через пару днів роботу можна буде продовжити як нічого й не було.

Молодой человек, Вы в IT бизнесе?  Был момент, когда 4 человека были под бомбами оffline и два до сих пор в окупации. И один из очень тяжело заменимых людей живет в месте, куда может конкретно прилететь. Про датацентры и магистрали вообще история не для паблика. Как то ни в чем не бывало не очень получается. А какому нибудь немчуре такой бизнес нахрен не нужен. Легче индусов с бангалора нанять или белорусов из литвы, да можно и с Минска, чем с этими хохлами с йохной войной панькаться.

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, XL.pro сказав:

Так и Тищенко, фото которго с вечеринки в Праге запостили на предыдущей странице, тоже не на передовой. 

А до чого тут взагалі Тіщенко?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Dmitriy_S сказал:

А до чого тут взагалі Тіщенко?

заздрість не має кордонів :ROFL:

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Dmitriy_S сказал:

А до чого тут взагалі Тіщенко?

Вы же написали о диванных войсках. Чем они хуже Тищека?! Может даже и лучше, не ходят на вечеринки во время войны.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О языке правильно сазали. Зайдите в соц.сети, где бухгалтера жалуются на блокировку налоговых накладных (реестры открыли 2 недели назад).

Мы уже как-то общались на эту тему ранее, но сейчас война и какие-то п...ы ("Гетьманцевы") палки в колеса начинают снова вставлять.

P.S. Возможно наконец-то пора собрать волю в кулак и провести реформы в стране?! Вопрос был риторический, тема о войне😉

Змінено користувачем XL.pro
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, XL.pro сказал:

Вы же написали о диванных войсках. Чем они хуже Тищека?! Может даже и лучше, не ходят на вечеринки во время войны.

особисто мене завжди дивувало що люди з такими можливостями так сумно живуть... вечірка... це ще більш безглузде витрачання часу ніж на цей форум :ROFL:

Змінено користувачем US7IGN
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, XL.pro сказал:

P.S. Возможно наконец-то пора собрать волю в кулак и провести реформы в стране?!

новий диван?

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, 7351 сказал:

Радник голови ОП наголосив, що Україна готувалася до війни: зокрема, перші удари Російської Федерації прийшлися на “макети”. Боєприпаси своєю чергою були роззосереджені так, щоб їх не знищили відразу.

biz.today.ua/ru/viber-pomozhet-opredelit-mestonahozhdenie-lyudej-kak-nastroit-prilozhenie/

Было бы смешно, если бы не было так грустно

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...