Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

33 хвилини тому, Музей сказав:

Саме таку обороноздатність забезпечили Порошенко та Зеленський.

Тобто, Ви вітаєте попередників Порошенка та Зеленського, які позбулися ядерної зброї, стратегічної та тактичної, ракет, які могли б нести неядерну зброю, стратегічної авіації, яка могла б запускати ракети без ядерних боеголовок майже по всій території орків, більшої частини систем ППО, майже всієї військової авіації, більшості танків, бетеерів, РЗСО, військових частин на сході України?

Ви вітаєте те, що українське суспільство, на перших виборах президента України, обрало комуніста, а не представника Народного Руху?

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Alvalk сказал:

Не знаю, что ЧортПобьєрі скажет, но вообще мерзкий тип. Лично мне он отвратителен как визуально, так и по манере говорить. Поэтому так ни разу и не удалось послушать больше 10 секунд, чтобы понять, умные ли он вещи говорит :pardon:

Ви якийсь не справжній порохобот, бо вислов панасенкова про Зеленського - щось там накшталт карлик з голосом осиплого пацюка дуже подобається вашим одновірцям)))

 

3 часа назад, Алік сказал:

 

Ви скажете ці слова в обличчя тим прихильникам Петра Олексійовича, що зараз зі зброєю в руках боронять Україну? Захищають і Вашу дупу в тому числі...

 

Ну, це маніпуляція. Бо такі само (а насправді значно більш образливи) вислови на адресу прихильників діючего президента цілком припустими для порохоботів. І ні кого не парить, що прихільникі Зе також вмирають на фронті за свою країну. Юрій Київ казав напередодні відправки на фронт (сподіваюсь живий та здоровий) що прихільникі обох лідерів цілком нормально розуміються й не сруться як ми з диванів.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Vikctor сказав:

Юрій Київ казав напередодні відправки на фронт (сподіваюсь живий та здоровий) що прихільникі обох лідерів цілком нормально розуміються й не сруться як ми з диванів.

Перший бій всіх рівняє ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, 7351 сказав:

Тобто, Ви вітаєте попередників Порошенка та Зеленського, які позбулися ядерної зброї, стратегічної та тактичної, ракет, які могли б нести неядерну зброю, стратегічної авіації, 

Я не повторюю тричі і не спілкуюся з людьми, що не мають мужності, називати речі, як вони є.

Тому, вже багато років живу на ЗУ В 60км від західного кордону.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Vikctor сказав:Юрій Київ казав напередодні відправки на фронт (сподіваюсь живий та здоровий) що прихільникі обох лідерів цілком нормально розуміються й не сруться як ми з диванів.

Не бачу жодної причини «не сратися» з тупими тузЄмцами, які знову і знову дозволяють мудакам їх використовувати.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Музей сказав:

Я не повторюю тричі і не спілкуюся з людьми, що не мають мужності, називати речі, як вони є.

Є моя думка та неправильна (С)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, US7IGN сказав:

не лайтеся! ви же дівчинка!

Я?!

лаюся?!

А як назвати скотину, через яку я ледь не стала бомжихою, вдовою, сиротою за 72 години?

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, 7351 сказав:

Є моя думка та неправильна (С)

А Ви не дискутуєте. Ви пересмикуєте та викрикуєте лозунги.

З Вас співрозмовник ніякий.

  • Лайк 2
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Музей сказав:

 

А як назвати скотину, через яку я ледь не стала бомжихою, вдовою, сиротою за 72 години?

Черговий національний лідер.

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Музей сказав:

А Ви не дискутуєте. Ви пересмикуєте та викрикуєте лозунги.

З Вас співрозмовник ніякий.

Я Вас теж обожнюю.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Музей сказал:

А як назвати скотину, через яку я ледь не стала бомжихою, вдовою, сиротою за 72 години?

Путін***ло?

  • Лайк 5
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Музей сказав:

А як назвати скотину, через яку я ледь не стала бомжихою, вдовою, сиротою за 72 години?

Як назвати "скотину", через яку я став бомжем, маючи декілька квартир, а діти живуть за кордоном?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, TaurosRMK сказав:

В цій країні ніхто не зміниться...😑

Зміняться, просто вони тут не напишуть.Тут пишуть ті кому цього разу повезло і вони в жирку.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Швеция запретила Tetra Pak ввозить в Россию сырье для упаковок 

Национальный совет по вопросам торговли Швеции отказал упаковочному гиганту Tetra Pak в просьбе продолжить экспорт сырья для производств в России, пишет газета Dagens Nyheter. Поставки были частью гуманитарной помощи, настаивали в компании, однако властям страны эти доводы показались неубедительными.

«Tetra Pak имеет российскую фабрику и утверждает, что на ее долю приходится семь из десяти упаковок молока и соков, используемых в стране. Она просит сделать исключения, чтобы иметь возможность предоставлять детям "гуманитарную помощь в виде продуктов питания"», — говорится в материале издания.

Тем не менее власти посчитали, что предоставленные доказательства не являются достаточными, чтобы признать поставки сырья гуманитарной помощью.

Меж тем на Россию приходится 4% от общей прибыли Tetra Pak: так, за прошлый год компания заработала в РФ порядка 4 млрд крон (более 23 млрд рублей). По словам руководителя отдела коммуникаций Tetra Pak в Северной Европе Евы Родлих, компания придерживается твердой позиции касательно поставок в Россию и рассматривает способы подачи апелляции. В случае же если поставки будут все-таки приостановлены, то в организации опасаются национализации своего завода в Лобне.

«Это, вопреки амбициям ЕС, "даст России доступ к технологиям, которых у нее сейчас нет"», — резюмировало издание.

  • Лайк 6
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, 7351 сказав:

Як назвати "скотину", через яку я став бомжем, маючи декілька квартир, а діти живуть за кордоном?

Черговий національний лідер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Dmitriy_S сказав:

О, впізнаю ще одного прихильника Петра Олексійовича:lol: Яка чудова маніпуляція!

Запам'ятайте, те, що людина воює не робить з неї не бидло. Більше того, бидло може бути героєм і патріотом, це ніяк не суперечить одне одному. Якщо ви подивитесь історію війн за останні кілька сотен років, то побачите, що посилають воювати в основному нижчі верстви населення. Це прагматизм і цинізм війни. Нема сенсу, наприклад, посилати воювати вченого, в якого держава вклала купу часу і коштів і втрата якого послабить державу. Я вас мабуть шокую, але найсильніша армія світу, армія США, складається в основному із бидла. Бо це цинічна, але дієва державна стратегія. До речі, ця війна з боку України виглядає досить нетипово, тому що воюють дуже різні верстви населення. І стратегічно це погано, бо люди - це дуже повільно відновлюваний ресурс. З цього боку у Росії стратегія краща, вони посилають воювати тих, відсутність якого ніяк не вплине на экономіку і розвиток держави. Розумні люди це розуміють, а для інших є пропаганда.     

Багато літер ні про що. Чи може я просто не такий високоосвічений, як Ви, ще й не з тої високої верстви. Можу пояснити тільки на пальцях, але, про всяк випадок, занотуйте: коли істота - мудак, я так і кажу, що це мудак. Покуй за кого він. Компренде?

2 години тому, TaurosRMK сказав:

Навіть серед прихильників когось є розділення на группи - одні нормальні, які поважають вибір інших, другі які постійно обсирають інших і треті ті, які постійно чимось не довольні. І не важливо прихильники кого, групи приблизно однакові...

Так і є, нічого дивного. Мудаки є в кожному таборі.

32 хвилини тому, Vikctor сказав:

 

Ну, це маніпуляція. Бо такі само (а насправді значно більш образливи) вислови на адресу прихильників діючего президента цілком припустими для порохоботів. І ні кого не парить, що прихільникі Зе також вмирають на фронті за свою країну. Юрій Київ казав напередодні відправки на фронт (сподіваюсь живий та здоровий) що прихільникі обох лідерів цілком нормально розуміються й не сруться як ми з диванів.

Тобто вести себе, як мудак, припустимо? Тільки, якщо вказуєш на це прихильнику Зеленського - це вже маніпуляція. Цікаво...

Змінено користувачем Алік
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, 7351 сказав:

Як назвати "скотину", через яку я став бомжем, маючи декілька квартир, а діти живуть за кордоном?

Порошенко.

Так, в першу чергу Путін. Але Путін президент ворожої держави, і Путін виконує волю росіян.
А Зеленський та Порошенко мають щодо громадян України зобов‘язання , що визначені Конституцією.

 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

11 минут назад, Музей сказал:

Не бачу жодної причини «не сратися» з тупими тузЄмцами, які знову і знову дозволяють мудакам їх використовувати.

 

Так і не зрозумів на яке саме моє висловлювання ви відповіли, но можете сратись з кім бажаєте...

 

7 минут назад, Музей сказал:

Я?!

лаюся?!

А як назвати скотину, через яку я ледь не стала бомжихою, вдовою, сиротою за 72 години?

 

Ого, я не знав що москалі в перши 72 години встигли взяти в облогу Мукачєво... Микола Тіщенко напевно встав на заваді...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Vikctor сказал:

Ви якийсь не справжній порохобот

А как тут быть настоящим? Жмот этот Порох, и барыга. Мне даже шоколад Рошен за свои покупать приходится. 🤣

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

А как тут быть настоящим? Жмот этот Порох, и барыга. Мне даже шоколад Рошен за свои покупать приходится. 🤣

А было же время - шалену бджілку раздавали всем порохоботам... Эх, такую страну просрали...

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

А как тут быть настоящим? Жмот этот Порох, и барыга. Мне даже шоколад Рошен за свои покупать приходится. 🤣

Та я і сам печеньки від рошен люблю. Тільки нікому не кажить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Vikctor сказав:

Та я і сам печеньки від рошен люблю. Тільки нікому не кажить.

Віддаю перевагу цьому, спробуйте як-небудь    konti.ua    

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кацап який прожив 25 років в німців і вважає себе німцем. Здохне кацапом. 

www.reddit.com/r/ukraine/comments/vain9s/ukrainian_woman_harassed_by_two_fascist_imbeciles/

Змінено користувачем ukrainian
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...