Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Только что, Kirill_Dnepr сказал:

Ставлю на кальвадос - это все фиговый вброс для туповатых сектантов.
До конца года он не откроется. 
Август скоро - посмотрим.

в Криму? :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Vitalii Chepynoga

3 ч.  · 

Позитивні новини нині - дуже важливі! Важливіші за об'єктивність, як це не парадоксально. Вони не просто інформують, а живлять дух і дають волі до життя.

А негативні - не живлять і не дають... Так склалося вже...

Я, до речі, з цих причин припинив читати УП. Давно вже. З тих пір, як з початку пандемії вони почали писати: з великою ймовірністю, вже завтра до вечора всі ми будемо мертві...

- Та ну вас на***!

Але зараз я про інше...

В своїй книзі про Вінстона Черчилля, Борис Джонсон описує епізод, коли командуючий військово-морськими силами Великобританії, під час Другої світової, закинув прем'єр-міністрові, що той надто перебільшує успіхи... - Ви , у своїх звітах, затопили німецьких підводних човнів втричі більше ніж ми, - іронічно сказав адмірал серу Вінстону...

- В кожного своя роль, - сказав Черчилль. Ваша робота топити німців у морі, а моя робота - топити німців в парламенті. І проблема лише в тому, що ви від мене втричі відстаєте..

  • Лайк 8
  • Дякую 2
  • Хаха 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

7 ч.  · 

Утреннее дополнение...

- Противник проводит сосредоточение и развёртывание ударной группировки на южном фасе Северодонецкого выступа. Её основу составят силы и средства Центрального военного округа (ЦВО). На данный момент заканчивается развёртывание системы тылового обеспечения и системы боевого управления. Перемещается КП 41-й ОА и 106-я обр МТО. Оба "организма" перемещаются в район Луганска...

- Командование 49-й ОА и 22-й АК "таки что-то почувствовали". На Херсонско - Бериславском плацдарме противник проводит перегруппировку части своих сил и средств с одного фланга на другой, с целью блокирования продвижения подразделений Сил обороны Украины на Херсонском направлении. Там же противник начал формирование наступательной группировки...

- Изюмская группировка войск противника продолжает "валять дурака". В районе Краснополье - Долина - Богородичное ВСУ ведут жёсткие оборонительные бои, противник, судя по всему, решил несколько "сместить акценты" на Славянском направлении...

Про это и другое... в вечерней сводке...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Canton сказал:

Сегодня под Харьковом...

Судя по фото, парочка подарков уже улетела?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Судя по фото, парочка подарков уже улетела?

Это фото из инета.

Их дали, но очень мало, капля в море..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шольц: «Политика мирного сосуществования никогда не может быть ошибочной. Я на стороне своей предшественницы и не вижу причин сомневаться в её решениях», - Die Welt.

Шольц заявил о поддержке решения Меркель, которая в 2008 году выступила против вступления Украины в НАТО.

Шольц: кандидат на вступление в Североатлантический альянс должен соответствовать критериям организации.
Я шота не пойму, это он о том, как они лицемерно торговали всем ЕСом с путиным в обход санкций компонентами ми для вооружения?

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, workover сказал:

Это фото из инета.

 

Да

Змінено користувачем Canton
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

і все ж таки, чому у наріта така любов до боротьби з наслідками, замість причини? чому б не почати здирати шкуру з тих, хто хабарі дає?

Царь Соломон сказал, что надо выкалывать глаза тем, кто читает анонимки. Вас что никогда чиновники в угол не загоняли? Дом давно построили?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, workover сказал:

Их дали, но очень мало, капля в море..

Это знаю. Первая партия 4 штуки всего. Но скоро обещали, что будет 12.  Мало, конечно, но не терпится посмотреть видео в работе и главное - отчеты о результатах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Alvalk сказал:

Судя по фото, парочка подарков уже улетела?

ХЗ. Сапронов снимал, но походу оригинал не выложил...

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, AOZ1 сказал:

Царь Соломон сказал, что надо выкалывать глаза тем, кто читает анонимки. Вас что никогда чиновники в угол не загоняли? Дом давно построили?

дуже давно. але у мене хобі гнобити чиновників. я це роблю не стільки за потреби, скільки для задоволення. будь-яка систему можна хакнути так, що вона вимушена сама себе чпокнути в дупу. так що я в чомусь теж чорний володар :ROFL:

  • Лайк 2
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Это знаю. Первая партия 4 штуки всего. Но скоро обещали, что будет 12.  Мало, конечно, но не терпится посмотреть видео в работе и главное - отчеты о результатах

Если бы ещё дали "правильные" БК, цены б им не было)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, workover сказал:

Если бы ещё дали "правильные" БК, цены б им не было)

ATACMS  - это, конечно, было бы круто, Ну я считаю те, что дают - это тоже очень хорошо.

А в целом, учитывая, что дают не всё и не слишком быстро, то да, война быстро не закончится :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

США: Україна не програє у цій війні

 

Сполучені Штати Америки (США) будуть підтримувати Україну у війні проти Російської Федерації стільки, скільки треба для перемоги.

Про це заявила посла США в Україні Бріджит Брінк.

 

"Україна не зазнає поразки, і ми будемо продовжувати скільки буде потрібно.

Як я вже згадувала, це дуже важливо для України та дійсно важливо для європейської безпеки", - зазначила вона.

 

За її словами, напад Росії на Україну є обурливим з моральної точки зору.

 

ukr-info.com/poltika/58032-ssha-ukrayina-ne-prograye-u-cy-vyn.html

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Alvalk сказал:

Ну сейчас начнется...

Вечер перестанет быть томным?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, Canton сказав:

Сегодня под Харьковом...

Уже в работе!

Боже, храни USA

289169277_5139284776119504_4191766186605302643_n.jpg

откуда инфа? В последнее время не радует.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

откуда инфа? 

От Сапронова. Он выложил в открытый доступ. Значит получил разрешение.

При все моем двойственном к нему отношении (знакомы много лет) - в откровенной дезе никогда замечен не был

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Canton сказал:

Вечер перестанет быть томным?

day.kyiv.ua/uk/news/190622-u-kyyevi-vidnovlyuyut-ruh-avto-mostamy-metro-i-patona

в Кійові вже точно війна закінчилася...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, US7IGN сказал:

дуже давно. але у мене хобі гнобити чиновників. я це роблю не стільки за потреби, скільки для задоволення. будь-яка систему можна хакнути так, що вона вимушена сама себе чпокнути в дупу. так що я в чомусь теж чорний володар :ROFL:

фігня в тому, що для цього треба мозок напрягти. А грошей дати, то просто((((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, kkost сказал:

А грошей дати, то просто((((

коли я був ще зовсім молодим та працював на бандитів, один зі старших колись на мою пропозицію щось вирішити як всі сказав те, що я запам'ятав на все життя - за гроші кожний зможе, а ти без них зроби. з тих пір я ніколи не плачу за те, що можна отримати без грошей...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...