Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

А кто там Лебединое озеро заказывал? Правда, это пока только репетиция (хакеры постарались), но все же...

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 Нарешті ... якщо це не фейк.

Цитата

 

На Одещині більше не викладатимуть російську мову та літературу, -  директор Департаменту освіти та науки Одеської ОВ Олександр Лончак.

🤷🏻‍♂️ Російська мова та література зникнуть у регіоні як предмети з 1 серпня. Підручники з них вже вилучили, з освітньої програми прибрали всіх російських письменників. Їх замінять авторами інших країн.

️Також російська мова у школах не зможе існувати навіть факультативно, її заборонять викладати повністю. Таке рішення ухвалили навчальні заклади для формування навчальної програми на 2022-2023 роки.

 

 

  • Лайк 8
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, vadimv сказал:

Автомобильные концерны (Volvo, MAN, Iveco, Scania и Mercedes) и их представительства в России приостановили деятельность – прекратили производить, импортировать и поставлять автомобили и запчасти к ним, а также осуществлять обслуживание и ремонт.

 

Не бачу аж занадто вагомих наслідків як наприклад стосовно літаків. Ремонтувалися на фірмових СТО з фірмовим обладнанням в максимально короткі терміни при наявності великой бази ходових запчастин. Зараз будуть ремонтуватись на приватних СТО, дорожче, з різноманітним обладнанням, та очікувати на запчастини по тижню-два. Неприємно - згоден, але задля можливості вбивати українців терпимо...

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Vikctor сказав:

 

Не бачу аж занадто вагомих наслідків як наприклад стосовно літаків. Ремонтувалися на фірмових СТО з фірмовим обладнанням в максимально короткі терміни при наявності великой бази ходових запчастин. Зараз будуть ремонтуватись на приватних СТО, дорожче, з різноманітним обладнанням, та очікувати на запчастини по тижню-два. Неприємно - згоден, але задля можливості вбивати українців терпимо...

поступова кубінізація автопрому...

тільки на Кубі залізо середини 20-го сторіччя, яке можна кувалдою ремонтувати

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Намагатися застрелитись з травматичної зброї - ну то таке собі...

"...Зимин был найден с огнестрельными ранениями на кухне своей квартиры в Красногорске Московской области. ... При этом мужчина лежал в луже крови с ранением в голову, а рядом валялся травматический пистолет ИЖ 79-9ТМ....."

world.segodnya.ua/world/russia/pytalsya-zastrelitsya-nosilshchika-chemodana-putina-nashli-v-luzhe-krovi-i-s-travmaticheskim-pistoletom-1627104.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, workover сказав:

Теоретично, якби він не заявив про початок спеціальної операції, то війни б не було.

Теоретично, якби не Брєжнєв не було б Афганістану, якби не Єльцин не було Придністров'я...ну Ви зрозуміли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaxS сказал:

поступова кубінізація автопрому...

Нажаль ні. Це не острів й постачання с кітайщини та південной корейщини помітно знизилось, але не зупинилося. Я майже впевнений, що в разі продовження санкцій на роки винахідливи москалі знайдуть схеми постачання автівок через Грузію, Казахстан та т.ін.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Вячеслав_В сказав:

Намагатися застрелитись з травматичної зброї - ну то таке собі...

"...Зимин был найден с огнестрельными ранениями на кухне своей квартиры в Красногорске Московской области. ... При этом мужчина лежал в луже крови с ранением в голову, а рядом валялся травматический пистолет ИЖ 79-9ТМ....."

world.segodnya.ua/world/russia/pytalsya-zastrelitsya-nosilshchika-chemodana-putina-nashli-v-luzhe-krovi-i-s-travmaticheskim-pistoletom-1627104.html

Якщо пострілів було два - точно сам.Кирпа був одним із основоположників такого способу в новітній історії.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, workover сказав:

Теоретично, якби він не заявив про початок спеціальної операції, то війни б не було.

Війна взагалі то йде з 14 р.

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Vikctor сказав:

Нажаль ні. Це не острів й постачання с кітайщини та південной корейщини помітно знизилось, але не зупинилося. Я майже впевнений, що в разі продовження санкцій на роки винахідливи москалі знайдуть схеми постачання автівок через Грузію, Казахстан та т.ін.

якщо на роки, то швидше всього схеми будуть руйнуватися. нафіга світовим концернам недозаробляти, щоб мудозвони мали надприбутки? IMHO говномутки будуть, але не в промислових масштабах

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Теоретично, якби не Брєжнєв не було б Афганістану, якби не Єльцин не було Придністров'я...ну Ви зрозуміли.

Не було у Брежнева такой повноти влади. Ніколи. А в цілому я не сперичаюсь - справа в громадянах московії а не в лідерах...

Є пару але.:) Німці 30-40 років мінулого сторічча дуже відрізняються від тіх самих німців зараз. Московити часів наймасовішого за всі часи  мітингу у москві проти радянських війск на вулицях Вільнюса та теперішні теж виходить трохі інши. Я майже впевнений що тутсі або пхуту (не пам'ятаю хто з них кого геноцідів) без радіостанції п'яті холмів теж стали трохі іншимі...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Vikctor сказав:

винахідливи москалі знайдуть схеми постачання автівок через Грузію, Казахстан та т.ін.

Вже.

https://www.youtube.com/watch?v=6SFui-yjVTk

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, MaxS сказал:

якщо на роки, то швидше всього схеми будуть руйнуватися. нафіга світовим концернам недозаробляти, щоб мудозвони мали надприбутки? IMHO говномутки будуть, але не в промислових масштабах

Так, я не кажу про промислові масштаби, але ізолювати повністю як Кубу нажаль не вдастся... Та й автовиробникам втрачати маленьку Кубу, та величезну московію все ж таки не одне й те саме. Тому в їх багаторічну доброчинність я теж слабо вірю...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, workover сказал:

Теоретично, якби він не заявив про початок спеціальної операції, то війни б не було.

А  практично - всі до єдиного кацапи воюють в Україні не за примусом , а добровільно 

 

 

відмовитися може будь хто з  них 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Vikctor сказав:

 Московити часів наймасовішого за всі часи  мітингу у москві проти радянських війск на вулицях Вільнюса та теперішні теж виходить трохі інши. 

Їх було дуже не багато і вже давно немає.А от ті що в той же час в Карабасі одягали на мирних людей шини і підпалювали - ці лишились і наплодили таких же.Бучі,Ірпіні і Маріуполі тому яскравий приклад.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Бездомный сказав:

А  практично - всі до єдиного кацапи воюють в Україні не за примусом , а добровільно 

 

 

 

Я вже їм казав - не вірять🤷‍♂️.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

А  практично - всі до єдиного кацапи воюють в Україні не за примусом , а добровільно 

 

 

 

Вони не мають такого поняття як вибір, як і багатьох інших, це стадо, яке куди поженуть, туди вони біжать.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, outdoor24 сказав:

bykvu.com/ua/bukvy/putin-pidpysav-ukaz-pro-vyplatu-rf-valiutnoho-borhu-v-rubliakh/
дефолт?

Захід схаває.Як з оплатою за газ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Якщо пострілів було два - точно сам.Кирпа був одним із основоположників такого способу в новітній історії.

Кравченко

Я смотрю здесь возрастной контингент собрался с хроническим склерозом

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, igor_d70 сказав:

Кравченко

Я смотрю здесь возрастной контингент собрался с хроническим склерозом

Все ж таки Кирпа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, igor_d70 сказал:

Кравченко

Я смотрю здесь возрастной контингент собрался с хроническим склерозом

Ви лікар?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...