Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

5 часов назад, Dark FeniX сказал:

Не согласен. Если информация не сохранилась, это не означает, что испытания не проводились. Лишь то, что записи о них могли быть как не опубликованы, так и просто уничтожены после аварии на ЧАЭС.

Если исходить из известных испытаний, как на полигонах, так и просто в обычной местности, из случаев ядерных аварий и прочих инцидентов, то окажется, что кацапы имели склонность экспериментировать сами над собой (хотя казахи с ними поделят пальму первенства), а украинцев чуть ли не жалели. Возможно, всё банально поясняется большой плотностью населения на территории Украины. 

Ну да. Давайте-ка расскажите, где кацапы у себя устраивали ядерные испытание в местах с такой плотностью населения, как вокруг ЧАЕС

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, OlaR сказал:

Вы помните сколько лет прибалты ждали освобождения? И никакая пропаганда их не брала. Так что тут такое. Пропаганда действует только на тех, кому она нравится...

я вам скажу , що у порівнянні з кацапощелепною  бавовню у  Балтії  , наша бавовна - діти шмаркачі .

Батьки кацапощелепного ліцею імені Пушкіна у Каунасі - лютий треш , ледь не побили мене за п'ять хвилин спілкування 🤣

Врятувало лишь те  , що неподалік   сини амбали стояли 🤣 

Одну тітоньу взагалі завезли до Каунасу з ..... Рівненщини - хизувалася тим  , що її татусь  там бандерівців нищив .

І все це досить пристойною українською мовою.:pozor:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Йде пряма трансляція звідкриття зустрічі G7.

Шольц - 90% тексту про Україну.

»... сьогоднішні удари по Києву та всій Україні це виклик сьогоднішній зустрічі».

Німці повідомляють про вибухи в Черкасах.

Макрон влягнений підкреслено неформально. Без піджака, рукава сорочки закочені аище ліктів. Майже по Зеленському.

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 5
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Vikctor сказал:

Окрім Безхатька - в нього ломка без кацапського контенту)))

а всі фантазії якби вдути кацапці в особливо неприродний спосіб :ROFL:

  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

можна просто поїхати і подивитись як і чому вчать в штатах-європах...

для моїх дітей то було відкриття. хоча вони гадки не мають що таке "лінійка" та інші атрибути "ти що, самий розумний?" та "не висовуйся"

Ми не про якість навчання (вона і там дуже різниться від приватних шкіл до муніціпальних шкіл в гетто), а про явіще.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

а всі фантазії якби вдути кацапці в особливо неприродний спосіб :ROFL:

Ось тут не впевнений. В сенсі - мені не відомо чого саме він прагне. Но постійни гасла та манера спілкуватися як Трамп трохі втомлює.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

а всі фантазії якби вдути кацапці в особливо неприродний спосіб :ROFL:

 

це ти явно свої фантазіі на мене екстраполюєш :pozor:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, Vikctor сказал:

Окрім Безхатька - в нього ломка без кацапського контенту)))

 

1. Я вважаю себе сталкером .

2. Якби в мене батько був шакал-каратель , я б повісився .:pozor:

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, badgy сказал:

Думаю, что одной из основных причин проведения эксперимента на ЧАЭС был более высокий уровень персонала (квалификационный, образовательный, интеллектуальный) по сравнению с остальными атомными станциями. 

Чем на Ленинградской? Да туда свозили лучших из лучших. Не смешите.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, OlaR сказал:

Чем на Ленинградской? Да туда свозили лучших из лучших. Не смешите.

вони й самі рвалися туди - вмовляти не доводилося

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Бездомный сказал:

Сегодня утром российские высокоточные ракеты попали в детский сад в Киеве.
Они лгут, когда говорят, что стреляют по военным целям. Их настоящая цель - убить больше украинцев..

5wYG8eRVUXk.jpg

Я бы не был столь категоричен...

Такой класс ракет не запускается просто так. Значит были определенные данные разведки, на основе которых оформляется т.н. Огневая задача - куда, чем,в каком количестве отработать.

Или кто то думает что сержант Пупкин из Подпиzдюйска сам решает "йобнем Искандером по хахлам куда нибудь"?

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 2
  • Дякую 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, US7IGN сказал:

можна просто поїхати і подивитись як і чому вчать в штатах-європах...

для моїх дітей то було відкриття. хоча вони гадки не мають що таке "лінійка" та інші атрибути "ти що, самий розумний?" та "не висовуйся"

 

нема сенсу пояснювати те сину карателя-шакала , колеги його татка зараз українських дітей вбивають та гвалтують

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, badgy сказал:

Размещение столицы государства на рубеже зоны демилитаризации – это большой риск. Даже этот скрин намекает, что есть прекрасные города для переноса столицы РФ.

Например, очень гармонично смотрится Казань.

Новосибирск. Казань уже будет за границей раши как только дойдет до демилитаризации ...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

 

1. Я вважаю себе сталкером .

2. Якби в мене бать ко був шакал-каратель , я б повісився .:pozor:

1. А насправді недолугій задрот, якого дівчіни ігнорували, а зараз ти їм намагаєшься помститися)))

2. В тебе є мати цапка - хіба недостатній привід повіситись/втопитись? Я вірю - ти в змозі все зробити вірно.)))

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, OlaR сказал:

Новосибирск. Казань уже будет за границей раши как только дойдет до демилитаризации ...

там  промислові регіони Татарстану - Набережні Челни , Єлабуга , Нєфтєкамск - геть покацаплені на 100% 

Та й Казань - на 100% кацапрощелепна - лише прізвища та імена  татарські залишилися .

Татарська лишилася лише як мова рагульска -  в селах . 

Я не знаю , як татари з башкірами можуть відродити етноси .

Хіба що через деурбанізацію  та деіндустріалізацію.

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Бездомный сказал:

 

це ти явно свої фантазіі на мене екстраполюєш :pozor:

я віддаю перевагу розумним. там таких не має...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вомбат сказал:

Там, де немає тупої, невмотивованої заборони його відвідувати, як у нас на Черкащині. Я досі не розумію сенс цієї заборони в Черкаському районі.

Може вже мінують на всяк випадок. А Вам забули повідомити. Чи хочуть стріляти на ураження всіх, хто там вештається, а не розбиратись, то ДРГ хоче щось підірвати, чи місцеві двинули по гриби ... Чи не Черкащенні нічого цікавого для ДРГ немає?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Canton сказал:

Я бы не был столь категоричен...

Такой класс ракет не запускается просто так. Значит были определенные данные разведки, на основе которых оформляется т.н. Огневая задача - куда, чем,в каком количестве отработать.

Или кто то думает что сержант Пупкин из Подпиzдюйска сам решает "йобнем Искандером по хахлам куда нибудь"?

думаєте просто не влучили?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Бездомный сказал:

 

нема сенсу пояснювати те сину карателя-шакала , колеги його татка зароаз українських дітей вбивають 

Ух, відома підступна риса Безхатьки - неспроможність висловити свою думку одразу, та багаторазови корекції повідомлень згодом. Типовий телепень й недоумок, загальмований у розвітку.)))

А чому не колегі мого батька зараз боронять Україну? В радянськиі часи всі війскови були в радянськой армії. Мій батько закінчив київський вищій війсковий заклад. І на відміну від тебе в нього не було батьків цапів.)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, OlaR сказал:

Може вже мінують на всяк випадок. А Вам забули повідомити. Чи хочуть стріляти на ураження всіх, хто там вештається, а не розбиратись, то ДРГ хоче щось підірвати, чи місцеві двинули по гриби ... Чи не Черкащенні нічого цікавого для ДРГ немає?

Всі все зрозуміли, та не попереджали Вомбата в надії, що він такі піде у ліс на зло всім.)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Бездомный сказал:

я вам скажу , що у порівнянні з кацапощелепною  бавовню у  Балтії  , наша бавовна - діти шмаркачі .

Але вони проголосували з першого разу за правильне керівницьтво, як тільки з"явилась можливість. А потім відстояли свій вибір, коли їх вибір хотіли "виправити". Судячі з того, яке керівницьтво там при владі, вся ця кацапощелепна не має права голосу. А Ви, не знаючі їх мову, звичайно спілкувались виключно з ватою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, US7IGN сказал:

я віддаю перевагу розумним. 

 

Тобто тим , що у "коронах" ? 

Розумні баби не емпатичні .

Відсутність в баби  ематії , то нівіть гірше , ніж відсутність цицьок , струнких ніжок , талії чи гарної дупки  .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Бездомный сказал:

вони й самі рвалшися туди - вмовляти не доводилося

Звичайно. Там і платили краще. Тому казати, що там меньш кваліфікований персонал був, то для дурнів, що не жили за часів СРСР

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Canton сказал:

Я бы не был столь категоричен...

Такой класс ракет не запускается просто так. Значит были определенные данные разведки, на основе которых оформляется т.н. Огневая задача - куда, чем,в каком количестве отработать.

Или кто то думает что сержант Пупкин из Подпиzдюйска сам решает "йобнем Искандером по хахлам куда нибудь"?

Нет. На более высоком уровне решают ебануть куда-нибудь по Киеву, чтоб боялись ...

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Бездомный сказал:

там  промислові регіони Татарстану - Набережні Челни , Єлабуга , Нєфтєкамск - геть покацаплені на 100% 

Та й Казань - на 100% кацапрощелепна - лише прізвища та імена  татарські залишилися .

Татарська лишилася лише як мовара рагулшьска -  в селах . 

Я не знаю , як татари з башкірами можуть відродити етноси .

Як Україна. Ми теж такими були. Вже те, що вони дають дітям традиційні  імена, підкреслюючі національність, багато каже. В Україні більшість давало дітям російські імена на час оголошення незалежності і дуже довго після. Але нічого - оговтались. Їм буде простіше

Змінено користувачем OlaR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...