Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Только что, Kirill_Dnepr сказал:

Купили :) 

Аллаху Акбар! а то я вже думав більше не зможу Кійов Кійовом називати :ROFL:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, Serg_Nikol сказал:

За  кожний свій допис тут ви заробляєте копійчину, при цьому псуєте ідею самого форума. І найголовніше те, що вам абсолютно пох що і за кого писати. Головне, щоб гроші справно платилися

Опана! А де платять? Хто платить? У мене тут вже такий кошторис намалювався))))))

А на тему хто і кому тут на Форумі Рабинович - з моменту крайньої зустрічі наживо, з шашликами Крилова і "тихоокеанською" юшкою з Владика, Танею і Рижою, і тд, я теж вас не пам'ятаю..... Пробачте.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Навіщо Ви мені це все написали?🤷‍♂️ Тільки щоб сказати що я не вписуюсь у Вашу форумську сім'ю бо не продаю кирпич.Я пишу щось що Вам не подобається? Спробуйте подискутувати, тільки не як прищавий піонер з істерикою - а з фактами.Не має бажання -є ігнор.Тикати людині тільки через те що у неї інша думка? Ну таке...Я б ще зрозумів  як би у Вас була якась позиція всі ці 8 років війни.А так один пук проти Порошенка і : я политикой не интересуюсь🤷‍♂️.А тут раптово заінтересувались? А шо случилось, Сірожа?

От знаєш, коли в ресторані х-ий оркестр, то йому платять за те, щоб він трохи помовчав. Скільки коштує твоя пауза тут на тиждень?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Ох ти , ні хрєна собі.От тепер вірю що в Дніпро серйозно прилетіло.

Насправді смішного мало, пишуть що є загиблі

  • Сумно 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

Аллаху Акбар! а то я вже думав більше не зможу Кійов Кійовом називати :ROFL:

А хєрушкі! Пацан сказав - пацан відповів. Кіря українською написав? Написав! Чи пацан на повірку балалайка?

Контора пише! Контора пам'ятає!)))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, vadimv сказал:

Вместе с товарищами по НТС Фейгин отправился воевать за сербов в Боснию, о чем до сих пор рассказывает весьма неохотно. В прошлом году он признался, что воевал под началом недавно арестованного сербского генерала Ратко Младича - и выложил фотографии своего военного удостоверения. "В самой войне я ничего особенного бы не выделил, я был рядовым и, как и все, выполнял приказы. Я, конечно, считал, что сербы имели право на свое государство в Боснии, но в основном был там за компанию, так как не мог бросить друзей", - скромничает Фейгин. Адвокат Pussy Riot в Боснии служил снайпером, но на вопрос о том, приходилось ли убивать, отвечает уклончиво. "Лучше мы это не будем обсуждать... Но это была полноценная война, я кидал гранаты, у нас был на двоих миномет, винтовки. Там не бывает так, что ты только своим видом врага пугаешь. Позиции находились в ста метрах друг от друга", - нехотя добавляет Фейгин. По его словам, пока он является адвокатом, обсуждать службу в армии Республики Сербской некорректно"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Firetuf сказал:

А хєрушкі! Пацан сказав - пацан відповів. Кіря українською написав? Написав! Чи пацан на повірку балалайка?

Контора пише! Контора пам'ятає!)))

він вже вибачився :ROFL:

4 минуты назад, Kirill_Dnepr сказал:

Я себе не изменяю, возрастное постоянство видимо уже :)

а у мене після чергового оновлення кацапська злетіла то мені впадлу її встановлювати :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Serg_Nikol сказав:

От знаєш, коли в ресторані х-ий оркестр, то йому платять за те, щоб він трохи помовчав. Скільки коштує твоя пауза тут на тиждень?

Для Вас була б безкоштовна якби Ви так з русскими воювали хоча б з 14 року.А так - я таких героїв надивився достатньо.Якщо у Вас конструктиву немає-надіюсь що Ви не сильно образитесь якщо я не буду Вам відповідати.Я можу довго з кимось гуморити, але бидло відношення не переварюю.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Корнил сказав:

Насправді смішного мало, пишуть що є загиблі

Я знаю.Навіть мій товариш з Обухівки прихуїв ( а він стріляний).Сказав що перезвонить - бо все дуже серйозно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Бездомный сказал:

IIMZbpyt6io.jpg

Скажить хто-небудь - нахУя безхатько це лайно сюди пре? Невже комусь цікаво щось дізнатися про губернаторів якогось челябінська? Краще б вже про піхви писав як звик... Сука, ну що за дібіл...

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«На цьому місці росіяни вбили…» - так має позначатися кожне місце, де від російських ракет гинуть українці

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Vikctor сказав:

Скажить хто-небудь - нахУя безхатько це лайно сюди пре? Невже комусь цікаво щось дізнатися про губернаторів якогось челябінська? Краще б вже про піхви писав як звик... Сука, ну що за дібіл...

Мовчіть, бо зараз напише, що вкрали заради пІхв, і втекли з піхвами.

  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Русские тварини на повну відчули смак крові.Після кожного такого прильоту в ОП приходить запрос про капітуляцію, бо будет хуже.Проживши поряд з українцями стільки років- вони так нічого і не зрозуміли🤦‍♂️.Дибіли.

 

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, ozor сказал:

Мовчіть, бо зараз напише, що вкрали заради пІхв, і втекли з піхвами.

я скажу , що як добре , що син шакала в мене в ігнорі

 

Сподіваюся , він розуміє , що злочини  проти народа України  колеги його татуся шакала скоюють 

 

ОБСЄ підтверджує, що російські окупанти ґвалтували і вбивали дітей

Новини Цензор.НЕТ Війна в Україні

У другому звіті "Московського механізму" ОБСЄ, в рамках якого була створена експертна місія для вивчення наслідків вторгнення Росії в Україну, підтверджені неодноразові випадки сексуального насильства, вчиненого російськими військовими, а також масові вбивства цивільного населення, в тому числі — дітей.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив посол США при ОБСЄ Майкл Карпентер.

За його словами, другий звіт ОБСЄ, що охоплює період 1 квітня по 25 червня, "було болісно читати". Він навів уривки зі звіту, які підтверджують, що російські військові вдавалися до сексуального насильства в містах України.

"Масштаби звірств Росії величезні. Наприклад, місія послалася на "безліч" повідомлень про зґвалтування і сексуальне насильство щодо жінок і дівчаток з боку російських збройних сил. У доповіді згадується справа 23-річної Карини Єршової в Бучі, яка була викрадена, зґвалтована, піддана тортурам і, нарешті, застрелена російськими військами. У звіті також згадується повідомлення Уповноваженого з прав людини Денісової про те, що 25 дівчаток у віці від 14 до 24 років утримувалися в підвалі в Бучі і піддалися груповому зґвалтуванню російськими військами, внаслідок чого дев’ять з них завагітніли. У звіті також йдеться, що однорічний хлопчик піддався сексуальному насильству, а 78-річна жінка була зґвалтована російськими військовослужбовцями", — говорить Карпентер. Джерело: https://censor.net/ua/n3354425

FXtCIY-VEAEVCLK.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, US7IGN сказал:

він вже вибачився :ROFL:

а у мене після чергового оновлення кацапська злетіла то мені впадлу її встановлювати :ROFL:

Відмазки "не катять"! Знайти, що казав про Київ дослівно, чи нє надо?

20 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Таки додав розкладку в смартфон.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

«На цьому місці росіяни вбили…» - так має позначатися кожне місце, де від російських ракет гинуть українці

як Палаху та Заіцу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Kirill_Dnepr сказал:

Кіря і раніше писав українською.

І навіть в своїй темі писав десь ще в 17-18-му році. Ще коли їздив у відрядження на схід, до донецької області. Що дивно кому все це будується по інфраструктурі, для кого наводиться марафетік, якщо там московське радіо працює :) з рекламою новобудов у Москві.

зупинись, це підстава!

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Бездомный сказав:

я скажу , що як добре , що син шакала в мене в ігнорі

Якийсь дивний у Вас ігнор.Періодично розблоковується🤦‍♂️.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Чув десь шось прилетило. Дай думаю зайду на форум - узнаю все ли на месте, все были ок. 
 

Я взагалі то як раз не травлю тут ***унца, а намолюю :) 

Як зміг, щоб коли вже більшість не шариться містом, без втрат, ну лишенько ж такт трохи зіпсувався шабат, но та таке, наступного тижня буде новий :) 

Вы вроде знаток по Бехам, это, что-то приличное было? 

IMG_20220715_201525.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Дашуля сказав:

:

Завжди #Херсон_був_є_буде_Україною
«Херсон здали без бою» - таку ворожу російську кремлівську дезінформаційну зрадницьку тезу досі поширюють соцмережами. На п’ятому місяці широкомасштабної війни, мало хто знає про запеклі й смертельні для представників фашистської росії  бої на Херсонщині у перші дні вторгнення. Багато людей досі вважають, що окупанти пройшли до обласного центру ледь не парадом. Проте це зовсім не так.

У нас є кілька Героїв України, які отримали найвищу нагороду саме за бої під Херсоном у перші дні вторгнення росії. Один із них — Дмитро Дозірчий, командир танкової роти 59 окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка.  24 лютого Дмитро разом із 33 танкістами своєї роти зустрівся з ворожим десантом. росіяни висадилися на мосту через Дніпро. Внаслідок цього вся 59-а бригада опинилася в оточенні. І Дмитро повів свою роту на прорив.

 

//www.facebook.com/100069092624537/posts/pfbid029BwASzXwPphSkvoLqg4vS2ADJH4K9rjCxuCp4yKpxF64uL9xmHKeEVFtC5EWcJbvl/

Вы в школе учились. С какой скоростью надо передвигаться, чтобы доехать до Херсона в 9 часов?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, sergio сказав:

Вы вроде знаток по Бехам, это, что-то приличное было? 

IMG_20220715_201525.jpg

Ні, сузукі якась.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Kirill_Dnepr сказал:

Обычная восьмёрка 

Скорее всего трёх литровый дизель.

Дорого, свежо. Но не серьезно.

Там именные номера, только косарь фунтов стоят. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, sergio сказал:

Там именные номера, только косарь фунтов стоят. 

кацапи...

 

  • Дякую 1
  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

кацапи...

 

Увидел шахтёра, думал Рамштайн, а тут отстой какой-то. 

Пы. Сы. Тут уместнее не нефть, а кокс... 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...