Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

У ЗСУ виникли проблеми з німецькими гаубицями PzH 2000, - Der Spiegel 

Джерело: https://censor.net/ua/n3357363

У середині поточного тижня уряд у Києві вже повідомив міністерству оборони ФРН, що після інтенсивного обстрілу російських позицій деякі із семи САУ PzH 2000, поставлені наприкінці червня в Україну, показали повідомлення про помилки. Тому кілька гаубиць, з огляду на все, потребують ремонту.

Як вважають у бундесвері, проблеми пов'язані із високим темпом ведення вогню під час використання гаубиць українськими збройними силами. На думку експертів, це створює величезне навантаження на механізм заряджання гаубиці. У Німеччині 100 пострілів на день із однієї важкої зброї вже вважалося б високим рівнем інтенсивності стрілянини, але українці, очевидно, випускали набагато більше снарядів, вважають у бундесвері.

Крім того, українські солдати, ймовірно, спочатку намагалися стріляти по цілях на дуже великій відстані, пише далі Der Spiegel. За інформацією видання, бундесвер зобов'язався за короткий термін відправити в Україну додаткові комплекти запасних частин для усунення проблем. Водночас уряд Німеччини веде переговори з військово-промисловим комплексом щодо створення центру з ремонту зброї у Польщі, щоб скоротити час на транспортування та виконання ремонтних робіт. 

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 3
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

Тобто Ви накидуєте на "чувака" навіть не розуміючи, хто він? Хоч би вікіпедію відкрили, чи шо...

До речі, його звільнили з ЗСУ, тобто зараз він має право висловлювати свої думки, бо служити державі хотів, але прислуговуватись ні. А такі стали непотрібні. Тому зараз він, як будь-який штатський може висловлювати свої думки (я його не слухав давно, але хоч знаю, хто він де був і на яких посадах)

та ну, в зрівнянні з тим, як "роздмухували" ваши соратники в 2018-2019 - то дитячі забавки. До речі, тоді теж війна йшла.

А зараз подивиться, хто тут більше за всіх  згадує Порошенка? Невже порохоботи? Та хер там, зелебобіки відморожені. Його вже 3 роки, як немає у влади, а він й досі постійно їм в штани сере.

 

А де я накидую на Кривоніса? І я добре пам'ятаю що він не соромився у висловлюваннях ще будучі у складі РНБО.

Мені насрати коли раздмухують якусь хрінь всередині країни. Тобто коли мова про якісь внутрішні політичні разборкі. А ось коли цей срач ліє воду на колесо ворога й може на пряму вплинути на потік зброї, то всі кто цьому сприяє підораси.

  • Лайк 6
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vikctor сказал:

А ось коли цей срач ліє воду на колесо ворога й може на пряму вплинути на потік зброї, то всі кто цьому сприяє підораси.

а що саме він лив на колесо ворога? Бо я не буду довгі відео дивитись.  Чи якщо від влади не в захваті - то вже ворог?

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

‼️Нацбанк забороняє казати слово «долар», натомість проронується вживати термін «ковбойська гривня»

 

В структурі вважають, що таким чином вийде полегшити моральний тиск на громадян в умовах інфляції і дати українцям відчути себе важливою частиною світової культури.

 

 

IMG_20220729_221719_709.jpg

  • Хаха 2
  • Конфуз 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

‼️Нацбанк забороняє казати слово «долар», натомість проронується вживати термін «ковбойська гривня»

Маячня.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

Маячня.

он не понял о чем там. это нормально.

НБ запретил обменным пунктам показывать курсы валют вне помещения обменников. то есть, запретил работу наружным табло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Propeller сказал:

НБ запретил обменным пунктам показывать курсы валют вне помещения обменников. то есть, запретил работу наружным табло.

Наш нарід так просто не проведеш. Зараз вони почують в цьому неладне та побіжать скуповувати всю валюту, тим самим ще більш підриваючи курс :ROFL:

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Propeller сказав:

он не понял о чем там. это нормально.

НБ запретил обменным пунктам показывать курсы валют вне помещения обменников. то есть, запретил работу наружным табло.

Вважаєте його тупим?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

Вважаєте його тупим?

Психотип - хохмач. Хотя....я повторяюсь. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все як я люблю по поличках

Zoya Kazanzhy

1. Мені не подобається Олена Зеленська.

2. Мені не подобається її чоловік.

3. Мені не подобається вибір більшості у моїй країні.

4. Але я прийняла вибір більшості.

5. Тому я тут, у своїй країні і у своєму місті.

6. Мені подобається фото Олени Зеленської на обкладинці Vogue. І всі алюзії і паралелі – теж. Робота геніальна. Образ – крутий.

7. Мені не подобається флешмоб на підтримку Олени Зеленської.

8. Я розумію, що умовному «заходу» все зайшло.

9. Я розумію, що обкладинка у Vogue– це круто і привертає увагу.

10. Я знаю, що це потужний сигнал світу – «вони такі самі, як ми - давайте їм допомагати».

11. І так, мене цікавить: де була дружина президента перші 2 місяці війни?

12. І так, мене цікавить: а якби дружина Байдена не їхала до Ужгороду, то і нашої першої леді там не було би?

13. Я знаю, що, обираючи всі принади влади, ти автоматично обираєш і всі незручності, пов’язані з нею.

14. Я знаю, що дружина президента в першу чергу дружина президента. Аналогій не буде. Але вони є, повірте.

15. Я знаю, що розуміння нашого контексту охолоджує наше захоплення першою леді.

16. Я розумію, що багато хто оперую непорівняними категоріями. Але ми в травмі, нам можна.

17. Я знаю, що багато хто боїться, що шалене захоплення тим, хто «не втік», ще більше цементує його владу і дозволяє останньому творити різну дічь.

18. Я дивуюсь, що очевидні речі, як то - бути разом зі своєю країною, коли твої країні тяжко, - подаються як доблесть, а не як норма.

19. Мене трохи злить, що багато хто забув, що президенство – це не привілегія, не цяцька – це обов’язки і колосальна робота.

20. Я знаю, що подружжя Зеленських почали ставати українцями з 2019 року. І ця робота ще триває.

21. Я розумію, що життя і робота в московсько-кевеенівському контексті вплинула на них значно більше, аніж все інше. Я терпляче чекаю на повне усвідомлення минулого президентом і розуміння, де і чому він опинився.

22. Мене радує, що електорат президента еволюціонує в проукраїнському напрямку разом з президентом.

23. Я дивуюсь, що люди можуть вбачати героїзм в тому, що є суттю, сенсом президентської роботи.

24. Я знаю, що жестяк, який творить виконавча влада, буде продовжуватися. Вони по-іншому не вміють. От ви можете стрибнути на 5 метрів у висоту без серйозної підготовки?

25. Я знаю, що так, як було, не буде ніколи. І це – наша остання битва. Ця війна, незавершена одного разу, дістається дітям, онукам, правнукам.

26. Я пам’ятаю про полонених з Азовсталі. Про вдів і сиріт. Про чорне горе і зруйновану країну. Моя персональна битва з росіянами буде продовжуватись, поки я житиму.

27. Я підтримую лише ЗСУ і тих, хто допомагає ЗСУ.

28. Моя любов до країни і до людей ще ніколи не була такою гострою, як зараз.

29. Там, згори, вже багато наших. Небо прикривають. Хтось завжди має прикривати небо.

30. Ми переможемо.

  • Лайк 10
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На завтра НБУ готує новий указ- замість "Євро" пропонується говорити - єврейська гривня.Таким чином пересічні громадяни мають заспокоїтись та не розхитувати державного човна.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Наш нарід так просто не проведеш. Зараз вони почують в цьому неладне та побіжать скуповувати всю валюту, тим самим ще більш підриваючи курс :ROFL:

а с каким умыслом вы делаете ошибку в написании слова народ? 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Propeller сказав:

а с каким умыслом вы делаете ошибку в написании слова народ? 

Не асоцюює себе з народом України.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Propeller сказал:

а с каким умыслом вы делаете ошибку в написании слова народ? 

Дивуюсь, що хтось не в темі. Це вже  як мем, іронічна форма, яку використовують, кажучи про не найкращі  розумові здібності дуже  великої кількості людей в якомусь випадку. Хоча я скоротив трохи, зазвичай кажуть мудрий нарід

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Alvalk сказав:

Дивуюсь, що хтось не в темі. Це вже  як мем. котрий використовують, кажучи про не найкращі  розумові здібності дуже  великої кількості людей в якомусь випадку. Хоча я скоротив трохи, зазвичай кажуть мудрий нарід

Так кажуть ті, хто ненавидить народ України -- тобто Україну.

  • Лайк 3
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, 7351 сказав:

Не асоцюює себе з народом України.

А той хто спілкується мовою окупанта - асоціює? Як Ви вважаєте?

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Alvalk сказав:

Дивуюсь, що хтось не в темі. 

Все він в темі.Русский просто.🤦‍♂️

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

Так кажуть ті, хто ненавидить народ України -- тобто Україну.

так кажуть ті, хто знає, що таке іронія і почуття гумору. Це не про вас, охолоньте

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, ЧортПобьєрі сказав:

А той хто спілкується мовою окупанта - асоціює? Як Ви вважаєте?

Кожен вирішує для себе сам.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, 7351 сказав:

Кожен вирішує для себе сам.

 

Ви настільки слизький і безхребетний що навіть в цьому питанні не можете мати чітку позицію? Фу, гидко.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, ЧортПобьєрі сказав:

Ви настільки слизький і безхребетний що навіть в цьому питанні не можете мати чітку позицію? Фу, гидко.

На взаєм.

Коли русні погано -- вона намагається роздмухати мовний срач.

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Alvalk сказал:

а що саме він лив на колесо ворога? Бо я не буду довгі відео дивитись.  Чи якщо від влади не в захваті - то вже ворог?

Тобто ви  не помітили як дружньо та залюбки порохоботи увімкнулися в наброс від однієй тупенькой конгресвуменши?

  • Лайк 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Тобто ви  не помітили як дружньо та залюбки порохоботи увімкнулися в наброс від однієй тупенькой конгресвуменши?

А до чого тут генерал Кривонос? А що до порохоботів в форумі - ви ж самі казали, що вони ні на що не впливають. Особливо на  конгресвуменшу 🤣

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...