Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, 7351 сказав:

На взаєм.

Коли русні погано -- вона намагається роздмухати мовний срач.

Ви про Ваші з вентилятором висери? Цілком згоден👍

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, Alvalk сказал:

А зараз подивиться, хто тут більше за всіх  згадує Порошенка? Невже порохоботи? Та хер там, зелебобіки відморожені. Його вже 3 роки, як немає у влади, а він й досі постійно їм в штани сере.

хто всрався? невістка! так її в хаті ж не було! так халат же висить :ROFL:

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Propeller сказал:

он не понял о чем там. это нормально.

НБ запретил обменным пунктам показывать курсы валют вне помещения обменников. то есть, запретил работу наружным табло.

И какой в этом смысл, типа люди будут меньше паниковать? 😁 Следующий шаг запретить публиковать курсы валют в интернете?

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Alvalk сказал:

Оце так дали сьогодні... 

image.png.852265c90071cb586ea18dda8a389141.png

В Брилевке не просто "минус БК", там еще минус полсела от детонации

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Видихай бобер🙂.

m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0ES6MReF9cAp6oCq11cotDPpEGV2MRtfJSodztDFPeYoCWQ4M2PG1L4W3v2RpN3jBl&id=100001503918791

31 минуту назад, irina1969 сказал:

4. Але я прийняла вибір більшості.

коли я ще в дитинстві намагався пояснити щось тим, що всі так роблять, моя мати завжди мене питала - а як всі підуть з даху стрибати униз головою, ти теж з ними?

23 минуты назад, Alvalk сказал:

Дивуюсь, що хтось не в темі. Це вже  як мем, іронічна форма, яку використовують, кажучи про не найкращі  розумові здібності дуже  великої кількості людей в якомусь випадку. Хоча я скоротив трохи, зазвичай кажуть мудрий нарід

який нарід таке і слово :ROFL:

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Alvalk сказал:

Дивуюсь, що хтось не в темі. Це вже  як мем, іронічна форма, яку використовують, кажучи про не найкращі  розумові здібності дуже  великої кількості людей в якомусь випадку. Хоча я скоротив трохи, зазвичай кажуть мудрий нарід

То есть, вы из племени (не поднялся палец наклацать слово стадо) снобов, которые делят народ Украины на два сорта? 

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, katso сказал:

И какой в этом смысл, типа люди будут меньше паниковать? 😁 Следующий шаг запретить публиковать курсы валют в интернете?

завтра хтось в мутній воді за пів дня отримає шалені гроші. не заздріть :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, 7351 сказав:

На взаєм.

Коли русні погано -- вона намагається роздмухати мовний срач.

Точно мовний срач?

А може, все ж язикосрач?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, igor_d70 сказав:

В Брилевке не просто "минус БК", там еще минус полсела от детонации

Населення на окупованих територіях має чітко розуміти- побачив в одному місці більше 2 русских- зйобуй звідти чим подалі.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vikctor сказав:

Ні, не вірно. Срач на форумі максімум впливає на нервову систему дописувачив, бо ми тут як павуки в банці не цікави для зовнішнього світу. Срач у великих соцмережах такі може на щось вплинути.  І навіть критика влади одним генералом майже ні на що не впливає - я навіть приклад привів із генералом Кривонісом. Я гадкі не маю що то за чувак, але виглядає епатажно (форма в нього якась особлива - красива, але не загальновійскова) та залюбки раздмухує всі більш-меньш відоми чутки про владу. Всім насрати... Навіть війсково-політичному керивництву.  А ось коли якісь чмоні скажемо з Дніпра в політичних цілях або задля власних амбіций підключають ручну пригодовану конгресвумен для распускання чуток рівня кедебешника швеця тількі на справді високому рівні, що безумовно може сказатися на постачанні зброї , то це напряму впливає на наши війскові спроможності. А коли політичні небіжчики опоненти залюбки підхватують ті самі гасла, та (в цьому конкретному випадку як мінімум) працюють так само по суті на користь ворога, то це або кретинізм, або в кращому випадку недалекоглядність... Не можуть же геть усі політичні радники бути за розвітком як Вомбат наприклад...

29 грудня 2020 року, президент Володимир Зеленський звільнив Кривоноса з посади заступника Секретаря РНБО України[2].

5 червня 2021 року, Сергія Кривоноса було звільнено з військової служби в Збройних Силах України[14].

З початку повномасштабної агресії Росії 24 лютого 2022 року, генерал-майор ЗСУ Сергій Кривонос протягом 39 діб керував обороною важливого стратегічного об'єкту — міжнародного аеропорту «Київ» у Жулянах[15].

Хто такий не знаю, а от про  просрали знаю, от жеж брехло.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

А до чого тут генерал Кривонос? А що до порохоботів в форумі - ви ж самі казали, що вони ні на що не впливають. Особливо на  конгресвуменшу 🤣

Я не знаю до чого ви Кривоніса саме сюди вплили - я загалом про порохоботів писав. Кривоніса згадував лишень в контексті Марченка. Я ще писав що фейсбучні баталії ще й як впливають. Вважаєте в держдепі немає відділа для вивчення суспільних думок українців по чутливих для них питаннях? Особливо коли мова про так званих лідерів суспільних думок...

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Музей сказав:

Точно мовний срач?

А може, все ж язикосрач?

Какая разница🤦‍♂️...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Propeller сказал:

То есть, вы из племени (не поднялся палец наклацать слово стадо) снобов, которые делят народ Украины на два сорта? 

Звідки ви це взяли? Ви не розумієте слово "іронічна"?  Ну тоді я не допомогу, вчіть мову

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Населення на окупованих територіях має чітко розуміти- побачив в одному місці більше 2 русских- зйобуй звідти чим подалі.

зараз вибір дуже обмежений - або ти сам тихо спалиш окупанта, або його йобнуть ЗСУ але так, що і тебе зачепить..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vinsol2009 сказал:

29 грудня 2020 року, президент Володимир Зеленський звільнив Кривоноса з посади заступника Секретаря РНБО України[2].

5 червня 2021 року, Сергія Кривоноса було звільнено з військової служби в Збройних Силах України[14].

З початку повномасштабної агресії Росії 24 лютого 2022 року, генерал-майор ЗСУ Сергій Кривонос протягом 39 діб керував обороною важливого стратегічного об'єкту — міжнародного аеропорту «Київ» у Жулянах[15].

Хто такий не знаю, а от про  просрали знаю, от жеж брехло.

Давно хотів це зробити - йди нахУй, чучєло чеське. Припини мене цітувати - я не бажаю спілкуватися з самими тупими з вас. Мені й спілкування з адекватнимі все важче їде. В тому сенсі що не бачу сенсу...

Що просрали? Ти про що взагалі? Старого козела перепив?

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 4
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Музей сказав:

Точно мовний срач?

А може, все ж язикосрач?

Для мене -- українська мова.

Для когось -- "язик".

Змінено користувачем 7351
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, 7351 сказав:

Для мене українська мова.

Для когось "язик".

Не брешіть, Ви думаєте російською.Самі про писали.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Alvalk сказал:

Звідки ви це взяли? Ви не розумієте слово "іронічна"?  Ну тоді я не допомогу, вчіть мову

префразирую : в любой иронии есть доля иронии. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, US7IGN сказав:

зараз вибір дуже обмежений - або ти сам тихо спалиш окупанта, або його йобнуть ЗСУ але так, що і тебе зачепить..

Всіма можливостями потрібно скористатись щоб переміститись на неокуповану територію.Що стається з тими хто лишився під русскими ми бачимо на прикладі Донбасу.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, ЧортПобьєрі сказав:

Не брешіть, Ви думаєте російською.Самі про писали.

Останні два місяці -- вже ні.

Україньці легко навчаються -- навіть німці це помітили останнім часом.

До п'яти років я не знав російської мови -- тільки українську.

В Донецьку українська мова була тільки в школі, з другого класу, та в книжках, які я читав.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Всіма можливостями потрібно скористатись щоб переміститись на неокуповану територію.Що стається з тими хто лишився під русскими ми бачимо на прикладі Донбасу.

а партизанити хто буде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Propeller сказал:

префразирую : в любой иронии есть доля иронии. 

Ви щось маєте проти іронії? Чи давно срач не влаштовували?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, katso сказал:

И какой в этом смысл, типа люди будут меньше паниковать?

От я про це й кажу. Недолугі дії НБУ завжди змушують їх панікувати ще більше.

22 минуты назад, katso сказал:

Следующий шаг запретить публиковать курсы валют в интернете?

Легко. 

А тим часом, поки всі офігівають з курса:

Національний банк цього тижня придбав в резерви 682 млн доларів – це найбільша сума з листопада 2021 року.
Про це йдеться в даних НБУ.
При цьому регулятор продав з резервів лише 32,92 млн доларів, що є найменшою сумою інтервенцій з продажу валюти на ринок з кінця 2021 року.

(для зелебобіків - прохання не нервувати, це не критика дій НБУ, їм видніше, що робити.  Я навіть радію, що хоч трохи ЗВР поправлять)

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...