Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

20 хвилин тому, Vikctor сказав:

Давно хотів це зробити - йди нахУй, чучєло чеське. Припини мене цітувати - я не бажаю спілкуватися з самими тупими з вас. Мені й спілкування з адекватнимі все важче їде. В тому сенсі що не бачу сенсу...

Що просрали? Ти про що взагалі? Старого козела перепив?

От жеж чувирло. Кривонос а не Кривоніс. Не знає воно, хто втримав Краматорськ . Хто створив ССО. Хто захистив Жуляни. Південь просрали. 

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, US7IGN сказав:

 

коли я ще в дитинстві намагався пояснити щось тим, що всі так роблять, моя мати завжди мене питала - а як всі підуть з даху стрибати униз головою, ти теж з ними?

 

 

чомусь для мене зрозуміло,  що облизувати на морозі залізну трубу всім класом та політичний устрій країни то різні речі, але як я  розумію це зрозуміло не для всіх

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, ЧортПобьєрі сказав:

На завтра НБУ готує новий указ- замість "Євро" пропонується говорити - єврейська гривня.Таким чином пересічні громадяни мають заспокоїтись та не розхитувати державного човна

Ще можна кілька постів по 10 руб. запилити. Про польський злотий, італійську ліру і канадський долар. Не дякуйте.

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Канада надасть Україні ще $350 млн – Мінфін.

Стало відомо, що Канада залучить додаткових 450 млн канадських доларів (приблизно $350 млн) до держбюджету України в межах пільгового кредиту.

Таким чином загальна сума кредиту зросте до 1,45 млрд канадських доларів, що еквівалентно $1,13 млрд.

Кошти спрямують до державного бюджету для фінансування пріоритетних видатків, таких як забезпечення першочергових соціальних і гуманітарних платежів.

Кредит надали на 10 років під 1,69% річних. Однакові умови зберігаються для всіх додаткових траншів.

17 червня за тими ж умовами Україна отримала $773 млн пільгового кредиту від Канади.

mind.ua/news/20245057-kanada-nadast-ukrayini-shche-350-mln-minfin

57.jpg

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, MaxS сказав:

Ще можна кілька постів по 10 руб. запилити. 

Ви занадто дешево себе оцінюєте.Дешевка🤦‍♂️.

Ваша фраза з 14 року: национальной идеей должно быть - выдавливание жлоба. В первую очередь в себе.  Щось пішло не так?🤣

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Propeller сказал:

НБ запретил обменным пунктам показывать курсы валют вне помещения обменников. то есть, запретил работу наружным табло.

так вони малюють знадвору один курс. а на касі інший.Я міркую з цим повязано.

Змінено користувачем Privet
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Privet сказав:

так вони малюють знадвору один курс. а на касі інший.Я міркую з цим повязано.

Вчора і сьогодні міняв в різних місцях Києва- все співпадало🤷‍♂️

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звичайний

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

4 ч.  · 

"Бомбас" на марші...

або "в'єтнамізація" війни по-руські...

Спойлер

Командування військ противника майже закінчило перегруппування підрозділів у складі угрупування "Восток" і приступило до активізації своїх наступальних дій його силами зразу на декількох напрямках та ділянках форонту.

Зокрема, протягом останніх 3-х діб противник наполегливо атакував з району Стряповка позиції Сил оборони України в напрямку Бахмутського по загальній дирекції на Соледар, також певною часткою сил він знову намагався прорватися до Серебрянки та Верхньокам'янского.

Окрім того, після відходу підрозділів ЗСУ з района Вуглегірської ТЕС та Новолуганського, передові підрозділи левофлангової тактичної групи військ противника південіше Бахмуту, у взаємодії із правофланговими підрозділами угрупування "Донецк", намагалися прорватися західніше рубежа Вершина - Семігір'я - Травневе (відповідно до Зайцево та Кодема), щоб знову створити загрозу охвату з тилу українських підрозділів, які обороняються по рубежу Бахмутка - Травневе й таким чином примусити їх до загального відходу у районі південіше Бахмута.

Жодної з цих задач противник так й не виконав... його атакуючи підрозділи внаслідок активного вогневого ураження з боку передових підрозділів Сил оборони України, які ведуть оборону на цих напрямках, зазанали значних втрат у живій силі та техниці, тому були вимушені відійти на вихідні рубежи.

Південіше, у смузі відповідальності угрупування противника "Донецк", його командування організувала та провело серію атак передовими підрозділами основних сил так званого "1-го АК нм днр" у напрямку н.п Авдіївка, Опитне - Водяне та Піски, намагаючись прорвати передові позиції підрозділів ЗСУ на цій ділянці фронту.

Одночасно з цим, північніше Авдіївки противник знову намагався просунутись за дирекцією Новоселівка Друга - Красногорівка, сподіваючись обійти українські підрозділи, які обороняються у самій Авдіївці, з північного флангу...

Не дивлячись на масоване застосування ствольної та реактивної артилерії, а також серію БШУ армійської авіації противника протягом майже 2-х діб по цим напрямкам, передовим підрозділам ЗСУ вдалося не тільки не допустити просування противника, а й завдати йому відчутних втрат... Принаймні, станом на сьогоднішній вечір, будь-якого просування підрозділів противника по вказаним напрямкам не зафіксовано... Зате фіксується низька тактичних перегрупувань, задля поповнення передових підрозділів, внаслідок понесених ними втрат.

Це, щодо загальної ситуації на цій ділянці фронту, яку ми сьогодні розглянемо більш детально...

Отже, в першу чергу нас буде цікавити те, що відбувається безпосередньо на північно-західних окраїнах Донецька, де українські війська продовжують майже у "недоторканому" з моменту початку широкмасштабного вторгнення агресора стані утримувати свої передові позиції... Що, в свою чергу, виглядає для командування військ противника "вкрай неприйнятно" і чим полюбляє нкористуватися "его высокоблагородие" месье Гіркін, регулярно дорікаючи цим фактом різноманітним там "фанерным маршалам"...

Для вирішення цього "проблемного питання" (я маю на увазі, необхідність відкидання ЗСУ від "пригородов столицы Донбасса") командування військ противника створило окреме угрупування військ, основу якого, склали головні сили, так званого "1-го армійського корпусу" народної полюції Домбабви...

Тут ми можемо зустріти майже увесь "цвіт" цього, скажимо так, неоднозначного формування - 1-у "Славянську" та 100-у "Республіканської Гвардії" окремі мотострілецькі бригади на додачу до яких тут також ошивається щось малозрозуміле, відоме як "интернациональная бригада Пятнашка" (за своєю реальною бойовою спроможністю та чисельністю, скоріше десь 1-1.5 батальона довбодятлів з "країн СНГ" та невизнаних рИЦпуліГ), "славнозвісні", майже іменні полки - 9-й окремий мотострілецький полк (омсп) "морської піхоти днр-и" ім. назабутнього "першого морського піхотинця" рЫЦпублики, колишнього першого "спартанця" МоторИлИ, 11-й "аеропортовський" ім. Ходаковського та ціла низька не меньш відомих "батальонів" - 1-й, перетворений у "танковий" - "Сомали", 4-й також, сцукО, обв'язково "танковий", ім. "Архангела Михаила" та батальон "спеціального призначення" ім. "Александра Невского" (а якже без цього ординського покидька...). Ну там, ще всяка шушваль на кшталт гбр мгб, "спецназа военной полиции" та інших придурків, які видають себе за суворих та безжальних воїнів...

Підкреплено усе це воїнство 3-а БТГр зі складу кадрових російських військ - 114-го та 143-го мотострілецьких полків (мсп). Мабуть, треба розуміти, що вони тут знаходяться для того, щоб ця вся банда "ненароком" не розбіглася та не здала бИндероФцам Донецьк, а також для забезпечення "плановой и эффективной мобилизации"

Усе це шобло, сконцентровано та розгорнуто у районі власне Донецьку та прилеглих до нього територій, на ділянці від Мар'янки до Гольмівського, що у районі Горловки...

У зв'язку з цим, також треба звернути увагу на тактичну групу, яка власне й дії у районі Горловки і яка також відноситься до цього угрупування. Тим більше, що вона нині досить активно задіяна у атаках в напрямку на Семігір'я та північно-західніше Новолуганського. Це приблизнь 4-5 БТГр зі складу 40-ї та 336-ї обр МП (російських, принаймні, на цей раз справжніх МП) та 2-го танкового батальону 1-го АК "Дизель" (також "старого" та справді танкового підрозділу нм днр).

На сьогоднішній день, ця група у взаємодії з 2-ма "батальонами" чвк "вагнер" (ліга) намагається прорватися з рубежу Доломитне - Новолуганське з півдня на північ у бік Семігір'я, на яке, в свою чергу, намагаються з північно-східного напрямку наступати ті самі 2 батальона "вагнерів" з рубежу Відродження - Миронівка... Поки їм вдалося лише відтіснити наші війська з території Вуглегірської ТЕС та власне Новолуганського. Після чого, вони вимушені були зупинитися... і вже пішла 4-а доба, як вони намагаються знову "зрушити з місця", але щось в них "не виходить".

Завтра "розберемось" з тим стадом, яке рветься на Сіверськ і даля на Слов'янськ... тобто безпосередньо із угрупуванням "Восток". Там також, останнім часом відбулась ціла низька цікавих змін...

 

  • Лайк 3
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, ЧортПобьєрі сказав:

Ви занадто дешево себе оцінюєте.Дешевка🤦‍♂️.

Ваша фраза з 14 року: национальной идеей должно быть - выдавливание жлоба. В первую очередь в себе.  Щось пішло не так?🤣

Помилився з 10 руб? Більше? 

Змінено користувачем MaxS
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кривонос.

Цитаты.

Пророссийские агенты находились в офисе президента.

Подбор командования, молчаливых и преданных, а не имеющих своё мнение в последние два года.

(300 км за 3 дня) Это не халатность, это предательство.

Для меня был шок, когда мы просрали огромный кусок территории, это предательство.

Расследование установит, кто виноват в этом провале.

 

  • Лайк 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Vinsol2009 сказав:

 

Расследование установит, кто виноват в этом провале.

 

Не встановить.

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, MaxS сказав:

Помилився з 10 руб? Більше? 

Виглядаєте жалюгідно.Як базарна баба.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, ЧортПобьєрі сказав:

Не встановить.

Зелена  пліснява не на завжди.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Санкції проти Росії, підтримка ЗСУ та відважний супротив українців сповільнюють наступ загарбників. 

Навіть більше, на Херсонщині українські захисники відкотили росіян назад та мають гарні перспективи.

Про це заявив один з чиновників Міноборони США.  
 

Джерело:

ukr-info.com/poltika/58533-pentagon-rosya-zaznaye-nevdach-na-front-ta-vnutrshnh-nevdach-u-sebe-vdoma.html

Змінено користувачем Privet
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Privet сказал:

так вони малюють знадвору один курс. а на касі інший.Я міркую з цим повязано.

Майже не бачив такого. Але якщо б було так, то набагато логічніше було б заборонити невідповідність табло обмінному курсу. 

Тут скоріше щоб не привертало увагу, коли курс швидко росте. Коли стоять табло, тот будь-хто це одразу бачить. А так виходить по їх задуму: якщо ти не бачиш проблеми, то її немає.

 

P.S. А ще я завжди дивуюсь, як Женя свої дізлайки ставить.

image.png.db2c28d46b55a79dcde70a9ef6080062.png

Просто цікаво, йому не сподобалось, що співпадало, чи що в когось ще є, що міняти? :lol:

Змінено користувачем Alvalk
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Privet сказал:

Санкції проти Росії, підтримка ЗСУ та відважний супротив українців сповільнюють наступ загарбників. 

Навіть більше, на Херсонщині українські захисники відкотили росіян назад та мають гарні перспективи.

Про це заявив один з чиновників Міноборони США.  
 

Джерело:

ukr-info.com/poltika/58533-pentagon-rosya-zaznaye-nevdach-na-front-ta-vnutrshnh-nevdach-u-sebe-vdoma.html

Дык Обдристович абсолютно обратное сказал! Шо ж такое? Как же так?

"счастливое освобождение Херсона, вероятно, слегка отодвигается" (С)

"Происходит гигантский переворот физический, они с северо-востока Украины смещаются на юг. Думаю, что они будут готовы к наступлению к 5–6 августа. Пойдут вперед, а мы будем метелить. Там будет лихая драка в стиле гражданской войны в 1918–1920 годах".(С)
 

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Alvalk сказал:

Майже не бачив такого. Але якщо б було так, то набагато логічніше було б заборонити невідповідність табло обмінному курсу. 

Тут скоріше щоб не привертало увагу, коли курс швидко росте. Коли стоять табло, тот будь-хто це одразу бачить. А так виходить по їх задуму: якщо ти не бачиш проблеми, то її немає.

 

P.S. А ще я завжди дивуюсь, як Женя свої дізлайки ставить.

image.png.db2c28d46b55a79dcde70a9ef6080062.png

Просто цікаво, йому не сподобалось, що співпадало, чи що в когось ще є, що міняти? :lol:

Курс долара тепер транслюватимуть на єдиному загальнонаціональному табло, і складатиме він только лудшиє цифри на 2-3 нєдєлі максімум, бо все інше не на часі та вносить розкол в суспільство, а хто каже, що 45 це 45 - той порохобот, раша агент, очкарік і Гонтарєва.

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 1
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

а хто каже, що 45 це 45 - той порохобот, раша агент, очкарік і Гонтарєва.

До речі, Гонтарєву я тільки вчора згадував. Вона завжди все робила за рахунок ринкових механізмів, а ці обдаровані вирішили, що на курс впливає табло :pozor:

Ой, чую даремно я це сказав, в когось зараз кришку підірве... :lol:

  • Лайк 11
  • Дякую 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Це я писав про ГРОМАДЯН

То це про них написано?

13 годин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Тупого значно простіше нашпигувати всяким гівном і видати за ідею.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, US7IGN сказав:

а ще є "судова медицина", "судова психіатрія", "криміналістика", "кримінологія", романи Гранже та інші гарні книжки :ROFL:

Правду психологи кажуть, що у психологи йдуть, щоб порішати власні психічні проблеми.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, ЧортПобьєрі сказав:

Вадім прокоментуйте, як спеціаліст по Китаю.Що це значить і наскільки серйозно...

Журналюги кажуть, що:

- борг тільки місцевих влад Китаю досяг цифри 8,2 трильйони доларів, а загальний - 40 трильйонів

- Сі Цзінпінь хоче правити вічно і йому конче потрібна маленька переможна війна

- ще одна китайська маріонетка Кім Чен Ын погрожує США та Південній Кореї.

Так що ваші співгромадяни не єдині на цій планеті, хто остаточно їбанувся.

image.png.a74966ce082cda4a9e85e8b75bcc5c17.png

Висновок з цього такий, що Китай подивився на мляву реакцію США і Європи на вторгнення проксі Китаю в Україну і вирішив, що його вторгнення на Тайвань теж прокатить.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Alvalk сказал:

Ой, чую даремно я це сказав, в когось зараз кришку підірве... :lol:

Или дно вышибет...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...