Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

53 минуты назад, ozor сказал:

Я так понял, цивилизационный разлом вас не коснулся, и от вас ничего не отщербил, и вы остались цельной, полной, круглой д....

перестаньте годувати тролля - та репостити - вона в мене у ігнорі

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Crazy сказал:

С трудом нашел тут. Не совсем профессор.

та нормально! я з такими працював. полюбляють фантастичні теорії та красиві графіки. а ще нереальні суми хабарів виставляють - зовсім не розуміють чим тут прості люди живуть :cry:

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, US7IGN сказав:

та нормально! я з такими працював. полюбляють фантастичні теорії та красиві графіки. а ще нереальні суми хабарів виставляють - зовсім не розуміють чим тут прості люди живуть :cry:

PhD звучить гордо. Тільки цей масонський знак може на візитівці писати будь-хто, захистивши кандидатську навіть у криворізькому філіалі Київської бурси. 

 

 

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот братья новоросцы подосрали кремлинам)

e-news.su/news/434893-pojavilis-sputnikovye-snimki-na-kotoryh-vidny-posledstvija-v-rezultate-vzryvov-na-ajerodrome-saki-v-novofedorovke.html

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaxS сказал:

PhD звучить гордо. Тільки цей масонський знак може на візитівці писати будь-хто, захистивши кандидатську навіть у криворізькому філіалі Київської бурси.

я в курсі, тому ніколи не пишу в резюме перелік моїх наукових творів та статей і викладацький досвід. кому треба - приватно обговоримо :ROFL:

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як вам такий військовий експерт ? :pozor:

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaxS сказал:

PhD звучить гордо.

З PhD в нього все нормально - з американського університету. Але казати, що він викладає в університеті Піттсбургу - не коректно. Він там проводить короткострокові семінари.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Crazy сказал:

С трудом нашел тут. Не совсем профессор.

 Дык этот универ как котируется?! Или, что-то уровня поплавка😸

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Crazy сказал:

Але казати, що він викладає в університеті Піттсбургу - не коректно. Він там проводить короткострокові семінари.

яка різниця? сам факт запрошення до іноземного інституту...

з іншого боку, як казала одна стара повія - якщо ти гарно працюєш ротом, це ще не означає що так само вміє твоя дупа...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, sergio сказал:

Дык этот универ как котируется?!

можна попросити в ЦЗ щоб направили туди. пару лекцій там прочитати та потім нам розказати як воно там :ROFL:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Crazy сказав:

З PhD в нього все нормально - з американського університету. Але казати, що він викладає в університеті Піттсбургу - не коректно. Він там проводить короткострокові семінари.

Я не кажу що в нього поганий бекграунд і все таке інше. Але і на нобелівського лауреата і рятівника економіки малувато. Порівняно з тими ж Яресько і Гонтаревою.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sergio сказал:

Дык этот универ как котируется?

Існують окремі рейтінги в залежності по напрямам і програмам. Це державний (фінансування штату) університет, тому в нього менше грошей, ніж в приватних, щоб витрачати на викладачів. В цілому - дуже якісний університет. Медична школа дуже сильна - серед перших 10-20.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, MaxS сказал:

Я щось інше почув. Не відповів на жодне запитання Бутусова і дискусію вів як базарна баба проти інтелігента. Та він навіть не слухав опонента, просто видавав потік слів. Поставили його як професійного демагога.

Не розумію як можна було  почути щось інше))) може ви звук прибирали. 

Адже це бутусов вів себе як істерічка і не зміг навести жодного аргумента і відверто здувся, бо неспроможний вести фахову дискусію.

Крики" ви вкрали, корупція, віддайте гроші" - я розумію, що на частину публіки вони діють як заклинання, але ж не настільки, щоб не бачити очевидного. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, US7IGN сказал:

щоб направили туди

Можете сходити на Steelers та Penguins.

Змінено користувачем Crazy
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Crazy сказав:

це хто?

Та була така банкірша. Підчистила банківську систему і запобігла кризі/ З Порошенком сто п'ятсот мільярдів італійських лір вкрала зі сховищ НБУ. Виберіть що до вподоби.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

,"Там просто хвороба а голові"

Він таки дійсно хворий.

Боба и Биба...

80730502_1566807206821789_7687439818535469056_n.thumb.jpg.b3b7aa76e5934cb246df2bc514ff41cb.jpg

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, badgy сказал:

Вряд ли. Я в науку в свое время не пошел. Друзья преподают, есть и в профессорском звании. Максимум книгу напишу, если лень победю. 

Но т.к. образование у меня экономическое, я за Миловановым немного следил. Скажем так - глубины понимания экономической теории не обнаружено. Совсем. Может он хорош как чиновник? Мелькает то как министр, то в раде Нацбанка, то советник Ермака. Мой личный диагноз: вид  - кар'єрист звичайний, підвид - падлюка (но це не точно).

)))) навів вже досягнення Мілованова, не думаю що там можна щось' опровергать'

 

Його здобутки говорять самі за себе. 

Ну а протовкнути і реалізувати' вічну' земельну реформу це окреме досягнення, за яке Мілованов достойний любих компліментів і нагород. 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой не знаю правда чи ні, наче ще у Качі ,ми там 10 років відпочивали, потім 2014..крим наш...там завжди був расейський горнізон і аеропорт.

Кажуть туди теж прилетіло, і не тільки туди. Наче 3 аеропорта в Криму покурили.

Якщо Кача то правда, ото мене тішить.

Я пам'ятаю як вони про рашу мріяли, а верніше про пенсії расейськіє.

Продажні ,за вермішель продалися

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaxS сказал:

Підчистила банківську систему і запобігла кризі

Для зачистки та розкрадання потрібна лише політична криша. Нічого супер вона не робила.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, OlaR сказал:

Украина очень заинтересована, чтоб орки убрались от ЗАЭС. Очень. Потому как совершенно непонятно, как их оттуда выкуривать военным путом. Ну и они прекрасно ебашат оттуда наших, не боясь ответки. Так что миротворцы на ЗАЭС были бы ДжекПотом. А вот чего Зелинский не организовал оборону там нормально, чтоб недопустить туда орков, вообще непонятно. Опять будет искать, кто из его назначенцев проебал?

Мені так цікаво читати такі оповідання))) 

Лише одне питання - організовувати, якщо вже ідемо по призвищам, повинен був саме Зеленський, чи його назначенець Залужний? 

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Юрий Киев сказал:

Мені так цікаво читати такі оповідання))) 

Лише одне питання - організовувати, якщо вже ідемо по призвищам, повинен був саме Зеленський, чи його назначенець Залужний? 

Херой Иловайска Хомчак...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Canton сказал:

Боба и Биба...

80730502_1566807206821789_7687439818535469056_n.thumb.jpg.b3b7aa76e5934cb246df2bc514ff41cb.jpg

Викликають в мене повагу обидва. 

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, US7IGN сказал:

можна попросити в ЦЗ щоб направили туди. пару лекцій там прочитати та потім нам розказати як воно там :ROFL:

Саме зараз туду прямую, вже 4 раз кудись будуть скеровувати. 😡

Третій раз був :на перевізника потрібен інженер для випуску маршруток(перевірка тех стану), наскільки я зрозумівив там  рівень ЗП не достатній, щоб потім відкупитися від прокуратури(Якщо щось станеться) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...