Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, andrey_ka сказал:

Як мухи на г....

Ви там обережно з "руzzку речь." , а то оточуючі можуть і прибити , навіть не встигните перевзутись.

Уже раньше писала - начинала общаться с нашими беженцами на украинском и понимала, что им все же удобней на русском. Потому что русские  уничтожают в первую очередь русскоязычные города.

И только в вашем примитивном мировосприятии все так просто. Новодворская тоже говорила по-русски. А перебежчики-коллаборанты еще недавно прекрасно речухи на державний мови толкали, когда это было выгодно.

Сейчас проходит цивилизационный разлом. И как ни печально - застрявших в прошлом украиномовных динозавров тоже хватает. 

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Музей сказал:

Всі знайомі, що ще до недавна були "русские", раптом стали русскоязичнимі украінцамі.

 

Ганна Герман , Оксана Марченко , Дмитро  Табачник та Славко Піховшек досить вправно володіють мовою .

Але .....

Я б не сказав , що вони - українці ,

 

Без названия (30).jpg

 

023-пиховшек-1.jpg

366442_t.jpg

1200px-DmytroTabachnyk.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 7
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Игорь UA сказал:

Никто не преуменьшает заслуги Корбана в бизнесе , но и там он использует дикие методы. В военном деле против Марченко он под плинтусом. Хотя шашкой махать , смотря на карту Корбан тоже умеет. 

На повному серйозі порівнювати бойового генерала, якій вже встиг відмітитись в цієй війні та головного рейдера країни, чиї дії під час війни можуть зупинити/зменшити поставкі американськой зброї...

Доречи Корбана кілько раз намагалися вбити. Одного разу врятувала лишень броньована автівка. За виключенням філатова більшисть ділових партнерів корбана вбили. І це все не стосується війни...

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, Музей сказав:

Всі знайомі, що ще до недавна були "русские", раптом стали русскоязичнимі украінцамі.

 

Знайомі, як наприклад ви.

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Бездомный сказав:

 досить вправно володіють мовою 

Я б не сказав , що вони - українці ,

 

Ви кидаєтесь в виключення.От якби у Вас вистачило подивитись на питання в маштабі країни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мой сослуживец-одессит ("карасевка" на корабле - курево в дефиците) по поводу хорошего заначенного окурка говорил: "джазовый бэчик".

Элиот Хиггинс

@ЭлиотХиггинс

Сравнение изображений от 9 августа и 10 августа показывает очень большие воронки, множество разрушенных самолетов и разрушенных зданий. Похоже на прямое попадание в здание слева, так что, что бы это ни было, оно кажется точным.

image.thumb.png.65945e21db081a295191e81b043127f1.png

image.thumb.png.85767c87b58304682eefee246b4456d9.png

Лучше качество подвезли

Спойлер

 

image.thumb.png.388a66bf3336a1c1b898934e848b7149.png

image.thumb.png.40cbe893295e38deed3599fd8239cd39.png

image.png

image.thumb.png.7788bad8c90dd15c81455a0cf1bd1df7.png

 

 

Змінено користувачем badgy
  • Лайк 14
  • Дякую 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, Агидель сказав:

Уже раньше писала - начинала общаться с нашими беженцами на украинском и понимала, что им все же удобней на русском. 

То чому ви мені , та всім іншим хто пише вам українською відповідаєте на кацапській?  Мені буде мега зручно , якщо Ви будете відповідати українською.

Домовились?

  • Лайк 9
  • Дякую 1
  • Хаха 4
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, sergio сказал:

 

Цей ролик з'явився ще у неділю і його вже кілько разів викладали тут у гілці. Навіть хтось сьогодні раніше. Але то що його оцінили саме ви - ще смішніше ніж само відео)))

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Vikctor сказал:

Цей ролик з'явився ще у неділю і його вже кілько разів викладали тут у гілці. Навіть хтось сьогодні раніше. Але то що його оцінили саме ви - ще смішніше ніж само відео)))

судячи з його дописів, він більше всього в світі боїться воєнкомів 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, badgy сказал:

Мой сослуживец-одессит ("карасевка" на корабле - курево в дефиците) по поводу хорошего заначенного окурка говорил: "джазовый бэчик".

Элиот Хиггинс

@ЭлиотХиггинс

Сравнение изображений от 9 августа и 10 августа показывает очень большие воронки, множество разрушенных самолетов и разрушенных зданий. Похоже на прямое попадание в здание слева, так что, что бы это ни было, оно кажется точным.

image.thumb.png.65945e21db081a295191e81b043127f1.png

image.thumb.png.85767c87b58304682eefee246b4456d9.png

Лучше качество подвезли

  Скрыть контент

 

image.thumb.png.388a66bf3336a1c1b898934e848b7149.png

image.thumb.png.40cbe893295e38deed3599fd8239cd39.png

image.png

image.thumb.png.7788bad8c90dd15c81455a0cf1bd1df7.png

 

 

Якщо рахувати останні два фото (які не схожи на всі інши), то я нарахував значно більше проголошенних дев'яти знищених літаків... Два ангари ліворуч та праворуч - склади з БК (Лівієв сьогодні про це казав у звіті - він фото після ще не бачив на час звіту). Так окуєнно, що частина літаків зберігалась між двома набитими вибуховими пристроями ангарами, а один так навіть поруч вструмили.))) Так как наш ГШ вказав 9 літаків у ранковому звіті, то або  в них є оченята на місці, або супутникі максар працюють 24/7.

П.С.: доречі - сьогодні жодного разу не чув ні від кого про застосування ТРК Грім. Сподіваюсь у Машовця точні дані...

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Maxut сказал:

Хлопці, А ви що, "Кірю" прикопали? Щось його висерів давно не бачив...

 

Не накличте...

 

4 часа назад, MaxS сказал:

Про Невзорова. Хоча як на мене, він вже був порваний в момент отримання громадянства. Дуже за Овсяннікову переживав.

 

Я помилявся вважаючи вас порохоботом? Просто Петров з Івановим, та й загалом Ісландія - не те місце, яке полюбляють порохоботи. Його важко переплутати з прямим чи березовим соком. Тому й здивований...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vikctor сказав:

 

Не накличте...

 

 

Я помилявся вважаючи вас порохоботом? Просто Петров з Івановим, та й загалом Ісландія - не те місце, яке полюбляють порохоботи. Його важко переплутати з прямим чи березовим соком. Тому й здивований...

Я за здоровий глузд і Ісландію давно слухаю іноді  Коли їх заносить - можна фільтрувати. Та і суцільно зеленою вона ніколи не була.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, MaxS сказал:

Я за здоровий глузд і Ісландію давно слухаю іноді  Коли їх заносить - можна фільтрувати. Та і суцільно зеленою вона ніколи не була.

Я не казав що вона зелена, бо різноманітних тіщенок, подоляків (до війни) вони рвуть не меньш гордонів, авакових, філатових, але одно точно незмінно - над криголамом вони ржуть завжди і з будь-якого приводу. Вважав, що вуху порохобота це як часник вампіру)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaxS сказал:

Я за здоровий глузд і Ісландію давно слухаю іноді  Коли їх заносить - можна фільтрувати. Та і суцільно зеленою вона ніколи не була.

у вас і аватарка не суцільно...але зелена! ж таки

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хтось вже порахував по фото:

 

️А вот и спутниковые снимки аэродрома в Крыму до и после "хлопка"

Уничтожено/повреждено:
️8 самолётов Су-27
️4 самолёта Су-30
️5 самолётов Су-24
️6 вертолётов Ми-8
️1 самолёт Ил-20

Кроме того, 4 склада с БК для самолётов.

  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Vikctor сказав:

Я не казав що вона зелена, бо різноманітних тіщенок, подоляків (до війни) вони рвуть не меньш гордонів, авакових, філатових, але одно точно незмінно - над криголамом вони ржуть завжди і з будь-якого приводу. Вважав, що вуху порохобота це як часник вампіру)))

Світ не чорно -білий. Є багато відтінків. Нудить від кварталів, дизелів, петросянів, тищенків і арахамій. Розумних людей можна послухати.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Агидель сказав:

Уже раньше писала - начинала общаться с нашими беженцами на украинском и понимала, что им все же удобней на русском. Потому что русские  уничтожают в первую очередь русскоязычные города.

И только в вашем примитивном мировосприятии все так просто. Новодворская тоже говорила по-русски. А перебежчики-коллаборанты еще недавно прекрасно речухи на державний мови толкали, когда это было выгодно.

Сейчас проходит цивилизационный разлом. И как ни печально - застрявших в прошлом украиномовных динозавров тоже хватает. 

Цивилизационный разлом прискорився б,якщо б, не дай Боже, і ЗСУ,умовний чмоня зламав би вам два пальці, вибив два зуба, йобнув долонею у вухо до шаленого дзвону, під який його брати по розуму трохи поштрикали би своїми високодуховними пісюнами ваші отвори, то застявшие в прошлом динозавры взвыли иначе.

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Vikctor сказал:

то я нарахував значно більше проголошенних дев'яти знищених літаків

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

4 мин.  · 

Якщо виходити з супутнікових знімків, які зараз активно циркулюють у цих ваших "тирнетах", то по самим обережним оцінкам...

противник на АБ в Новофедорівці втратив:

- 11-12 літальних апаратів знищені повністю (за німецькою термінологію - "пошкодженні більше як на 75%")

- ще, принамйні 5-6 ЛА пошкоджені у діапазоні 50-60%...

про знищену інфраструктуру АБ (спеціальні та звичайні будівлі), аеродромне обладнання та спецтехніку, запаси авіа-боєприпасів, авіаційних, спеціальних та звичайних ПММ я навіть не кажу...

судячі по фото, там горіло та детонувало усе що могло та "не могло"...навіть не уявляю собі долю тих російських військовослужбовців, які опинилися нехай навіть не в епіцентрі цієї "курительной детонации"... а просто "вблизи"

  • Лайк 13
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

головне щоб не Мілованов

Мілованов входить в число найосвіченніших громдян України.

нам більшк потрібно "мілованових"

значно більше

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...