Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, MaxS сказал:

Світ не чорно -білий. Є багато відтінків. Нудить від кварталів, дизелів, петросянів, тищенків і арахамій. Розумних людей можна послухати.

Приємно здивований.

 

2 минуты назад, badgy сказал:

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

4 мин.  · 

Якщо виходити з супутнікових знімків, які зараз активно циркулюють у цих ваших "тирнетах", то по самим обережним оцінкам...

противник на АБ в Новофедорівці втратив:

- 11-12 літальних апаратів знищені повністю (за німецькою термінологію - "пошкодженні більше як на 75%")

- ще, принамйні 5-6 ЛА пошкоджені у діапазоні 50-60%...

про знищену інфраструктуру АБ (спеціальні та звичайні будівлі), аеродромне обладнання та спецтехніку, запаси авіа-боєприпасів, авіаційних, спеціальних та звичайних ПММ я навіть не кажу...

судячі по фото, там горіло та детонувало усе що могло та "не могло"...навіть не уявляю собі долю тих російських військовослужбовців, які опинилися нехай навіть не в епіцентрі цієї "курительной детонации"... а просто "вблизи"

Мені дуже цікаво як русня зможе відіграти свої вчорашні заяви про те, що ні яка техніка на аеродромі не ушкоджена?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Юрий Киев сказал:

Мілованов входить в число найосвіченніших громдян України.

нам більшк потрібно "мілованових"

значно більше

Данунах. 

https://www.facebook.com/100004775745586/posts/pfbid02XforYe4djzX2XEJLvgcJme2w9sptpXe1vqwPSzQneo1ZHJdgf2x78iUGmVm32AcDl/

 

Ви як спеціаліст по цьому кадру, може покажете таке ж від нього про пуйла? Після Оленівки у нього мирний пост... А тут такий борзий. І це не пост аноніма на строімдом, це людина що має держ посаду. 

Змінено користувачем loader
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, loader сказал:

І що в тому дописі не вірно? А вам напевно Ісландія не заходить?:) Для вас світ таки чорно-білий...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Юрий Киев сказал:

Мілованов входить в число найосвіченніших громдян України.

Нам нужны умные, а не найосвіченнішні.

  • Лайк 5
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

І що в тому дописі не вірно? А вам напевно Ісландія не заходить?:) Для вас світ таки чорно-білий...

Покажіть таке ж про пуйла від нього. Питання не в вірності, а в тому що сказано це в недопустимій формі. Ріже вухо. 

Змінено користувачем loader
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Юрий Киев сказал:

Мілованов входить в число найосвіченніших громдян України.

Якщо б він не ніс пургу неодноразово, то я може й повірив би

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vikctor сказал:

 А вам напевно Ісландія не заходить?:) Для вас світ таки чорно-білий...

Мої дописи на цьому форумі давно, в тч політичні, в них мінімум помилок, можете полистати 2014 рік. Я не маю уяви що таке Ісландія, крім країни, взагалі дивлюсь мінімум балаканини, факти аналізую сам. Це в деякій мірі профдеформація. Тут мова про шістку, що виклав в себе явно перебор для публічної особи. При цьому свинособак він так чомусь не мочить. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Агидель сказал:

Ніт.

Насколько можно отследить - украинка с небольшой примесью польской крови. Возможно, именно пресловутый польский гонор не дает мне слиться в тупом экстазе со стадом уверовавших?)

Щось я не дуже зрозумів,"стадо увєровавших" - це хто?

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, badgy сказал:

Нам нужны умные, а не найосвіченнішні.

бугага

коли станете президентом школи економіки рівня KSE та станете професором якогось американського університету готовий вернутись до обговорення цього питання ))))

після того як він розмазав по стіні бутусува в очній дуелі в телестудіі

стало абсолютно ясно ,що одне діло звіздоболіти по вухам довірливій публіці,а інше діло відповідати за свої слова в диспуті з опонентом,який по освіті на 10 голів вище бутусов того ж

Мілованов був одним із головних ідеологів земельної реформи в Україні

я б йому тільки за це пам'ятник поставив би

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Вікторія Спартц - неетичне політичне чудовисько, яке використвує Україну заради своїх політичних цілей. При цьому шкодить Україні, просуваючи російські ідеї про корупцію, невідомо куди зникаючу зброю, від сутність нагляду над допомогою Україні.!!!!!абсолютно вірно все сказано

і якщо наш посол про ліверну ображену ковбасу мочить

то це якби від радника ,економіста ну добрий і лагідний пост

про цю дебілку новини слухаю цікаві факти вспливають про неї

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, loader сказал:

Покажіть таке ж про пуйла від нього. Питання не в вірності, а в тому що сказано це в недопустимій формі. Ріже вухо. 

Чесно кажучі я може сьогодні про нього вперше почув, але подібні висловлювання проти хУйла я навіть від вашого светочу не чув, не те що від якогось мілованова.  Доречі, в той самий день, коли раз'Єбали АБ у Криму знаєте, що серед іншого сказав криголам? Що слід ввести миротворців на ЗАЕС.:pozor: Його схоже так й не попустило - далі мінських домовленостей та миротворців бачити не в змозі...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Юрий Киев сказал:

просуваючи російські ідеї про корупцію

розплакався і пішов спати :ROFL:

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Юрий Киев сказал:

 

Вікторія Спартц - неетичне політичне чудовисько, яке використвує Україну заради своїх політичних цілей. При цьому шкодить Україні, просуваючи російські ідеї про корупцію, невідомо куди зникаючу зброю, від сутність нагляду над допомогою Україні.!!!!!абсолютно вірно все сказано

і якщо наш посол про ліверну ображену ковбасу мочить

то це якби від радника ,економіста ну добрий і лагідний пост

про цю дебілку новини слухаю цікаві факти вспливають про неї

То що там з пуйлом, чи все зло це спарц? 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я перепробував кучу сухпаїв

кандський вразив тим,що там куча різного меню,якщо не помиляюсь то 21 меню пайків

всі не перепробував

попадались більш смачні,менш і геть не смачні

англійські які попались - лайно

всі сходились ,що українські найситніші і найсмачніші

але нема в них кави (((((

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Privet сказал:

 

Іванов з Петровим вже пройшлися по Арестовичу за це ганбисько... Гордон називав Арестовича до війни проходимцем, а зараз той звертається до цього покидька по батькові.:pozor:

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, loader сказал:

То що там з пуйлом, чи все зло це спарц? 

спартц це не все зло

це людина,з якої почалась хвиля пропаганди проти поставок в Україну зброї,нова остання на сьогодні хвиля

з неї почалось і вона її зуміла роздмухати

яка,по зізнанням конгресменів мішала щн в березні налогоджувати роботу з європейськими партнерами по організаціі допомоги Україні

 

  • Лайк 2
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Іванов з Петровим вже пройшлися по Арестовичу за це ганбисько... Гордон називав Арестовича до війни проходимцем, а зараз той звертається до цього покидька по батькові.:pozor:

у всіх є свої слабкі місця

у арестовича помітно,що він намагається виділяти "хороших" руських,руськоязична культур-мультур,не може остаточно і безповоротно порвати з рускоязичним світом.

давати інтерв'ю гордону це,як на мене,ганебно в будь якому випадку

  • Лайк 4
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Vikctor сказал:

Доречі, в той самий день, коли раз'Єбали АБ у Криму знаєте, що серед іншого сказав криголам? Що слід ввести миротворців на ЗАЕС.:pozor: Його схоже так й не попустило - далі мінських домовленостей та миротворців бачити не в змозі...

Ви чесно зайібали криголамом, порохоботами і тп. Криголам не здриснув так само і з першого дня допомагає, а ви копирсаєтесь шукаєте де підїбнути. От сьогодні броньовані машини передав, а ви що сьогодні для ЗСУ зробили? 

  • Лайк 7
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, loader сказал:

Ви чесно зайібали криголамом, порохоботами і тп. Криголам не здриснув так само і з першого дня допомагає, а ви копирсаєтесь шукаєте де підїбнути. От сьогодні броньовані машини передав, а ви що сьогодні для ЗСУ зробили? 

Я не копирсаюся - він це все не пошипкі на кухні каже. Я всього лише прочитав заголовок вчора в ранці, та в черговий раз здивувався як же він не потрапляє в тренди та не розуміє що відбувається... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Юрий Киев сказал:

у всіх є свої слабкі місця

у арестовича помітно,що він намагається виділяти "хороших" руських,руськоязична культур-мультур,не може остаточно і безповоротно порвати з рускоязичним світом.

давати інтерв'ю гордону це,як на мене,ганебно в будь якому випадку

Іванов з Петровим вважають, що Арестович сотоварищі намагаються зайняти нішу проросійськой партії - на кшталт опзжопників, бо електорат якій потребує її ні куди не подівся...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конкретно Петров думає, що Невзоров може перехопити закордонні джерела фінансування, які він вважає "своїми". От і мочить "конкурента", бо розуміє, що до рівня Невзорова недотягує. + завидки беруть. І це дуже добре видно, як його корчить. Вони не можуть до 400 тис. ніяк дотягнути. + картинно злобствує, щоб сподобатися не дуже розумним активістам.
А про їхні подвійні стандарти свідчить хоча б запрошення Таньки Гончарової. Яка вже й до "Миротворця" попадала, і канал 112 очолювала, але перефарбувалася і збирає гроші на дрони для ЗСУ. Але скільки її знаю (а знаю більше 20 років), то вона ніколи проукраїнською не була.

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...