Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 хвилину тому, OlaR сказав:

Смішно. Вам скільки років? Може ще й дитину без памперсів не можно виростити?

Лише факти - купа людей що не виїхала одразу з під Києва а вирішила перечекати- через пару тижнів виїзжала не дивлячись на обстріли і великий ризик.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Агидель сказал:

То есть вот все полностью Луганская и Донецкая области, как захваченные раньше, так и свежеоккупированые - там все уже не свои?

На свіжоокупованій території залишилися переважно так звані ждуни, знаю про це від місцевих. З давніми взагалі все ясно.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЧортПобьєрі сказал:

Віра  то Ваша прерогатива.Як і брехня.Я не росіянин.Я громадянин України.І я лише по фактам.Якщо у російськомовних батьків україномовні діти то виховували тих дітей явно не ці батьки.Не верзіть дурниць.Чому такі батьки 🤦‍♂️ могли навчити тих дітей? Який приклад мали з таких батьків взяти ті діти-ідіот який за 30 років так і не став громадянином🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️.

:ROFL: Ще раз. Тільки ті, хто має зайву хромосому, не розуміє простих речей. Українці російськомовними стали зовсім недавно. Це покоління моїх батьків, які в дитинстві розмовляли українською, а потім ВУЗ, робота у російськомовному середовищи і вже ми з братом, мій чоловік росли у російськомовній сім"ї. Зараз мої діти пройшли зворотній шлях - від російськомовного дитинства до україномовного дорослого життя. Я, звичайно, доклала до цього зусиль. Але це не проблема віддати дітей до україномовного садочка, а потім до україномовної школи.

  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Агидель сказав:

То есть вот все полностью Луганская и Донецкая области, как захваченные раньше, так и свежеоккупированые - там все уже не свои?

В Советском союзе одно время в анкетах обязательная графа была - проживал ли в оккупации...

Всі не всі а третина в російських військах що воюють на українській території - громадяни України.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 7351 сказал:

За гроші пишете, чи такий .......

За дуже великі гроші, ціна яких життя наших хлопців, котрих вбивають ваші донецькі. Їх воює мало що менше, як регулярної армії рф.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, karbo сказал:

Будь ласка не пишіть дурниці. Російська мова дуже важко дається, лише якщо нею не спілкуватися з самого дитинства. 

:lol: Ви що, з Марсу? А як, на Ваш погляд, відбувалась русифікація України? Коли ціле покоління змінило мову спілкування.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

Пані - не дапремно ви в мене в ігнорі - ви кацапська провокаторка , яка намагається проводити ІПСО на користь кацапів.

 

Відповідаю вам вперше і востанне

це велика контінентальна війна , 

яка була НЕ МИНУЧА .

 

Звісно ж -  втрати велетенські .

Але , якщо Україна прорає  цю війну кацапам - втрати будутиь   в сотні +++  крат більші .

Війну Україна починала майже віч на віч з кацапією .

За ці місяці  навколо України збудовано антикацаппську коаліцію , накладено сім , та готується восьмий пакет санкцій . 

Кацапам нанесені колоссальних  матеріальних  та репутаційних втрат .

Далі буде . 

Віримо в ЗСУ . Слава Україні ! 

 

 

qrEW6XzDO4M.jpg

Так зачем вы себя мучаете, отвечая мне? Я бы вполне пережила отсутсвие допису от вас)

И я не считаю, что война была неизбежна. При грамотной дипломатии и укреплении армии. И уж тем более, не была неизбежной сдача от Херсона до Мариупаля в формате парадного марша.

И я точно знаю, что мариупольцы готовились к обороне города. Но к парадному кацапскому маршу по югу Украины они готовы не были.

  • Лайк 4
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, OlaR сказав:

:ROFL: Ще раз. Тільки ті, хто має зайву хромосому, не розуміє простих речей. Українці російськомовними стали зовсім недавно. Це покоління моїх батьків, які в дитинстві розмовляли українською, а потім ВУЗ, робота у російськомовному середовищи і вже ми з братом, мій чоловік росли у російськомовній сім"ї. Зараз мої діти пройшли зворотній шлях - від російськомовного дитинства до україномовного дорослого життя. Я, звичайно, доклала до цього зусиль. Але це не проблема віддати дітей до україномовного садочка, а потім до україномовної школи.

Не заздрю тим дітям - людей з яких робив садок і школа, а не батьки🤦‍♂️.Як у Вас все просто-чуть що можете і мову змінити і ідентичність🤦‍♂️.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, OlaR сказал:

Ви що, з Марсу? А як, на Ваш погляд, відбувалась русифікація України? Коли ціле покоління змінило мову спілкування.

Мої батьки російською не розмовляли, я її вивчив в школі, ну і читав дуже багато. Діти мої російською володіють погано. Більше з інтернету взяли хіба що. Чому ваші діти російськомовні зрозуміло, бо російська навколо вас.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, ЧортПобьєрі сказав:

Всі не всі а третина в російських військах що воюють на українській території - громадяни України.

Скільки це в відсотках від 6 300 000 населення Донецької та Луганської областей?

Асілітє порахувати та написати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

4 хвилини тому, OlaR сказав:

:lol: Ви що, з Марсу? А як, на Ваш погляд, відбувалась русифікація України? Коли ціле покоління змінило мову спілкування.

От таким як Ви і Ваші батьки - змінити було не проблема за декілька років.Завтра не дай боже нападуть турки - через рік Ви з дітьми на турецьку перейдете🤦‍♂️.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Всі не всі а третина в російських військах що воюють на українській території - громадяни України.

Но далеко не все по своему желанию. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Не заздрю тим дітям - людей з яких робив садок і школа, а не батьки🤦‍♂️.Як у Вас все просто-чуть що можете і мову змінити і ідентичність🤦‍♂️.

У садку та школі їх навчали. І я дуже ретельно вибирала людей, які їх будуть навчати. Навчати, а не виховувати. Якщо Ваших дітей у садку та школі виховували, то це не означає, що так у всіх ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, karbo сказав:

За дуже великі гроші, ціна яких життя наших хлопців, котрих вбивають ваші донецькі. Їх воює мало що менше, як регулярної армії рф.

Тобто "расія не вінавата", то все "донецькі" -- так вчить пропаганда загарбників України?

Розсварити українців та взяти їх "голими руками"?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, 7351 сказав:

Скільки це в відсотках від 6 300 000 населення Донецької та Луганської областей?

Асілітє порахувати та написати?

ДОСТАТНЬО.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

От таким як Ви і Ваші батьки - змінити було не проблема за декілька років.Завтра не дай боже нападуть турки - через рік Ви з дітьми на турецьку перейдете🤦‍♂️.

Це пише людина, яка сама перейшла на українську вже у дорослому віці? Чи Ваші дописи - гугль-перекладач?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Агидель сказав:

Но далеко не все по своему желанию. 

Брехня.Таких одиниці і вони на загальну картину не впливають.Це Вам скаже ЛЮБИЙ український солдат що воює на передку.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, 7351 сказал:

Скільки це в відсотках від 6 300 000 населення Донецької та Луганської областей?

Асілітє порахувати та написати?

 

зараз дохріна спілкуюся з  біженцями  з Маріка та Харкова в Дніпрі - лише після розстрілів до них щось почало потроху доходити , і все одно в більшості старшого покоління - проскакують  зневага до України , і образа на кацапію - "мі їх так любили , а вони по нас стріляли - за що вони нас так ?? Ми ж  так чекали  на визволення від хіхлов!!! Ми ж узкіє !!! "  

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Агидель сказал:

Но далеко не все по своему желанию. 

Не верю в участие в войне не по своему желанию. Свалить с передовой, при желании, всегда можно. 

  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, OlaR сказал:

У садку та школі їх навчали. І я дуже ретельно вибирала людей, які їх будуть навчати. Навчати, а не виховувати. Якщо Ваших дітей у садку та школі виховували, то це не означає, що так у всіх ...

моиїх намагалися "виховувати" - але вони виявилися   "невиховні"🤣 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, ЧортПобьєрі сказав:

ДОСТАТНЬО.

Таки не "асіліл" -- бо самому с себе смішно мабуть стало.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, OlaR сказав:

Це пише людина, яка сама перейшла на українську вже у дорослому віці? Чи Ваші дописи - гугль-перекладач?

Так.Став громадянином і вивчив мову тієї країни що прихистила.Не дивлячись що такі як Ви і Ваші батьки мені кожен день повторювали- зачем тебе эта мова, мы специально для тебя её забыли и выучили твой язык.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, karbo сказал:

Мої батьки російською не розмовляли, я її вивчив в школі, ну і читав дуже багато. Діти мої російською володіють погано. Більше з інтернету взяли хіба що. Чому ваші діти російськомовні зрозуміло, бо російська навколо вас.

І де та по якій спеціальності Ви отримали вищу освіту?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...