Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Тільки що, ЧортПобьєрі сказав:

Я Вам ще раз повторюю відкрито воюює третина.До остальних не можна повертатись спиною і брати з рук їжу-випадків коли іе закінчувалось смертю наших бійців - тисячі.Які відсотки?Всі хто залишився на окупованих територіях працюють на ворога.Всі, іншого не може бути.

Тобто, Ви стверджуєте, що проти України воює третина населення Донецької, Луганської областей, та Криму?

Так хто тупий?

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 7351 сказал:

Для ворогів України -- ніякої.

Знаєш, я з тебе хренію. Вже і зраду виправдовуєш, бо щось там пішло не так. Такі самі і даунбасери, та і ти мабуть звідти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, karbo сказал:

Я не став російськомовним від знання та володіння російською. Моєю мовою завжди є українська, хоча російською вільно пишу і розмовляю.

Ви жили в російськомовному оточенні? На роботі всі спілкувались російською, а Ви один - українською? Ваши діти ходили у російськомовні садок та школу, але вдома розмовляли українською? Поважаю!

Цитата

Мої діти англійською вільно аолодіють, але це не робить їх англомовними.

Вони живуть в англомовному середовищі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Звичайно.Війні можна було запобігти відносно легко.Як в країнах Балтії.Зробити з російськомовних - "неграждан" і все.Натомість вам весь час заносили сраку на поворотах- за що і поплатились.

 

Я уже перестала сокрушаться о глупости и поверхностности некоторых сограждан. Вы с фанатизмом революционных кухарок гоняетесь за врагами народа, поймав в зубы очередной лозунг. Не видя сути. Вам легко впарить любую туфту, завернув ее в правильную обертку.

Если бы мы сдавали экзамен на знания державної мови - вам до меня, как до Луны. А тут вы не увидите от меня постов на украинском по одной простой причине: потому что местным кухаркам обеих полов вдруг пришло в голову меня перевоспитывать и наставлять на путь истинный.

  • Лайк 9
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, karbo сказав:

Знаєш, я з тебе хренію. Вже і зраду виправдовуєш, бо щось там пішло не так. Такі самі і даунбасери, та і ти мабуть звідти.

Пішли глюки?

Буває, коли нема аргументів, або випив забагато, щоб аватарку не бачити.

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, OlaR сказал:

жили в російськомовному оточенні? На роботі всі спілкувались російською, а Ви один - українською?

Де треба було російською, де українська.

Я засвоїв російську до рівня білінгва.

2 минуты назад, OlaR сказал:

Вони живуть в англомовному середовищі?

Так 

Змінено користувачем karbo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Агидель сказал:

Если бы мы сдавали экзамен на знания державної мови - вам до меня, как до Луны. А тут вы не увидите от меня постов на украинском по одной простой причине: потому что местным кухаркам обеих полов вдруг пришло в голову меня перевоспитывать и наставлять на путь истинный.

То есть решение как действовать Вы принимаете по правилу "на зло всем делать не буду"? Главной причиной, по которой Вы пишите на русском, является наличие здесь постов с попыткой Вас перевоспитать? Вы серьезно? :pozor:

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, OlaR сказал:

А я абсолютно убеждена, что нельзя было. Можно было лучше подготовится, наверное. Хотя опять палка о двух концах - не считал бы пу нас слабыми, то мог бы не распылять силы... А так над второй армией мира уже все ржут ... И поставки нам тяжелого вооружения стали реальностью, когда Штаты и Европа поняли, что в военном плане раша того ...

Останемся каждый при своем мнении.)

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, 7351 сказав:

Тобто, Ви стверджуєте, що проти України воює третина населення Донецької, Луганської областей, та Криму?

Так хто тупий?

Ні, то Ви щось крутите вертите.Третина солдат російської армії є жителями луганщини  донеччини і Криму.Остальні жителі окупованих територій працюють на окупантів і можуть в любий час і шкодять нашим воїнам всіма можливими мптодами, труять їжу, можуть ніж встромити солдату що повеинувся до них спиною.Заробляють для окупантів гроші, лікують їх і годують і т.д.

Більш Вам не відповідатиму - на тупих не хочу витрачати час.

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, karbo сказал:

Де треба було російською, де українська.

Я засвоїв російську до рівня білінгва.

Но это никто не может повторить? Так ведь?

Цитата

Так 

И с кем они по-украински говорят? Если не они, то их дети перестанут быть украиномовными в англоязычной среде.

Змінено користувачем OlaR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, OlaR сказал:

То есть решение как действовать Вы принимаете по правилу "на зло всем делать не буду"? Главной причиной, по которой Вы пишите на русском, является наличие здесь постов с попыткой Вас перевоспитать? Вы серьезно? :pozor:

Да, именно так. Но только это не назло, зла у меня нет.)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Агидель сказав:

Я уже перестала сокрушаться о глупости и поверхностности некоторых сограждан. Вы с фанатизмом революционных кухарок гоняетесь за врагами народа, поймав в зубы очередной лозунг. Не видя сути. Вам легко впарить любую туфту, завернув ее в правильную обертку.

Если бы мы сдавали экзамен на знания державної мови - вам до меня, как до Луны. А тут вы не увидите от меня постов на украинском по одной простой причине: потому что местным кухаркам обеих полов вдруг пришло в голову меня перевоспитывать и наставлять на путь истинный.

Бла, бла, ні про що.Я українка але буду на зло всім українцям  спілкуватись мовою окупанта🤦‍♂️.Я практично впевнений що Ви брешете.Ви русская.Я своїх по запаху відчуваю.І не помиляюсь.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, ЧортПобьєрі сказав:

Ні, то Ви щось крутите вертите.Третина солдат російської армії є жителями луганщини  донеччини і Криму.Остальні жителі окупованих територій працюють на окупантів і можуть в любий час і шкодять нашим воїнам всіма можливими мптодами, труять їжу, можуть ніж встромити солдату що повеинувся до них спиною.Заробляють для окупантів гроші, лікують їх і годують і т.д.

Більш Вам не відповідатиму - на тупих не хочу витрачати час.

Не тупий.

Нє "асіліл" порахувати відсотки -- бо виставив би себе посміховиськом.

Абідєлся.

Буває.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Агидель сказал:

Да, именно так. Но только это не назло, зла у меня нет.)

Люди обычно начинают понимать обсурдность такого поведения уже к концу садиковского возраста :)  Иначе им не удается закончить нормально школу :) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, OlaR сказал:

Но это никто не может повторить? Так ведь?

Із мого середовища небагато. Та їм це і не потрібно.

 

4 минуты назад, OlaR сказал:

И с кем они по-украински говоря.т? Если не они, то их дети перестанут быть украиномовными в англоязычной среде.

Між собою розмовляють, та і вже відносно дорослими виїхали, так що втрата мови не загрожує. Розвиватися не буде, звичайно же теж. Так це плата за імміграцію. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Агидель сказав:

 

Если бы мы сдавали экзамен на знания державної мови - вам до меня, как до Луны. А тут вы не увидите от меня постов на украинском по одной простой причине: потому что местным кухаркам обеих полов вдруг пришло в голову меня перевоспитывать и наставлять на путь истинный.

Там де держава вимагає від Вас користуватись державною мовою- Ви також в позу стаєте і йдете проти системи? 🤣🤣🤣

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, OlaR сказал:

У садку та школі їх навчали. І я дуже ретельно вибирала людей, які їх будуть навчати. Навчати, а не виховувати. Якщо Ваших дітей у садку та школі виховували, то це не означає, що так у всіх ...

не уявляю , як це можливо - зазвичай  педопіхвомразота в комунальних виховально-освітніх закладах поводить себе так , немов то їхні приватні  лавочки з булавочками .

Хіба що у вас над ними не аби яка влада була .

 

 

а  навчати бабі не дозволяю ,  ані панувати над мужем, бабі належить  перебувати в мовчанні.(с) апостол Павло 1-е Тимофiю 2:12

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, OlaR сказал:

над второй армией мира уже все ржут ...

 

та сруться вони - й досі серуть  під себе , від однієї лише думки про те , що доведеться відмовляти  кацапам - кацап - то німецьке створіння - німці мають нести відповідальність за злочини кацапів , та сплачувати репарації на рівні з кацапами  

 

 

Насправді - кацапія - держава террорист - іділ з ракетами та ядерною зброєю , нікчемщина - держава - спонсор терроризму 

 

Jm8gTDBMyz0.jpg

YJWBhcM3Af0.jpg

w93GS9IGQpQ.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Sarah Heemeyer

Сейчас мы поговорим о вопросе, который всколыхнул говно от прямой до двенадцатиперстной.
Сопсно, не скажу ничего нового-мы все будем отвечать и г-н Зеленский показал как именно.
Есть два источника легитимности любой власти - внешний и внутренний.
Какой из них важнее, россиянам предстоит узнать на своей собственной краснопаспортной шкуре.
Поддерживаю ли я это?
Да, да и безусловно да. Мы(граждане РФ проживающие за рубежом)все обязаны(без исключений) пройти люстрацию и фильтрацию.
Это было неизбежно, но неосязаемо, теперь становится реальным.

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Агидель сказал:

Всех жителей? И тех, кто выходил на проукраинские демонстрации, в 14-м в Донецке, в 22-м в Херсоне?

Или сортировать планируете?

Да, только сортировать. Все придумано до нас. Гуглите - Денацификация Германии

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, OlaR сказал:

Запрет голосовать всем, кто не сдал экзамен по языку, действительно мог реально помочь, но ...

Не только язык. Тесты на социальную ответственность.

Демос и охлос

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, karbo сказал:

Не знаю хто і що там в школі вчив, але при падінні метеоритів чують звуки. Гадаю, швидкість падіння метеоритів значно більша за швидкість ракети.

Может быть и нет. У метеорита не аэродинамичемкая форма, поэтому в момент прилета может быть уже и дозвуковая. Вообще вся наша дискуссия здесь. Но лучше смотреть сначала, все вопросы отпадут.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, AOZ1 сказал:

Может быть и нет. У метеорита не аэродинамичемкая форма, поэтому в момент прилета может быть уже и дозвуковая. Вообще вся наша дискуссия здесь. Но лучше смотреть сначала, все вопросы отпадут.

Нам нічого не відомо про швидкість падіння ракети та її траєкторію, а значить питання не закриті.

Змінено користувачем karbo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, karbo сказал:

Нам нічого не відомо про швидкість падіння ракети та її траєкторію, а значить питання не закриті.

Известно 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...