Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, 7351 сказал:

и стверджуєте, що в Україні громадянська війна?

Про подібне частково можна було говорити до вторгнення в лютому. Зараз це просто колоборанти, які чітко знають проти кого і з ким. 

 

Дивився інтерв'ю з полоненими, так там даунбасери всі ідейні, як один, навіть русня не така.

Змінено користувачем karbo
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, ЧортПобьєрі сказав:

Так, так.Розкажіть це українським солдатам що гинуть кожен день від рук ,не тільки росіян а й дончан, луганчан і кримчан.Тим українським солдатам що на відміну від Вас не засцяли воювати з окупантом і не здриснули "к бендеравцам".

Для цього є командири у солдат, щоб розказувати те, що потрібно, а не російську пропаганду.

Впевнений, таку маячню вони українським воїнам не розказують.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, OlaR сказал:

Вы реально хотите сказать, что проукраински настроенных жителей Донбасса силой погнали с оружием воевать с ВСУ? Не, что воевать там мало кто хочет, я верю. Но вот воевать с рашей там хотят еще меньше.

Самые проукраинские выехали. Остались "ни рыба, ни мясо". У таких сила вызывает почти абсолютное подчинение.

И я снова возвращаюсь к тому, что говорила - до какого-то момента война не была неизбежной.

Но в определенный момент (специально не пишу в какой, а то начнется опять холивар) - мы показали себя слабыми, глупыми и смешными. Мы сами сделали себя теми, кого примитивные формы не боятся.

Змінено користувачем Агидель
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, karbo сказав:

Про подібне частково можна було говорити до вторгнення в лютому. Зараз це просто колоборанти, які чітко знають проти кого і з ким. 

Про таке і до вторгнення 24 лютого, і після, могли говорити тільки вороги України.

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

Про таке ні до вторгнення 24 лютого, ні після, могли говорити тільки вороги України.

Мені тошно від подібних штампів. Просрали на державному рівні можливість поповнення сил кацапів лише тому, що самі собі брехали про патріотизм даунбасу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, karbo сказал:

Будь ласка не пишіть дурниці. Російська мова дуже важко дається, лише якщо нею не спілкуватися з самого дитинства. 

12 минут назад, karbo сказал:

Російською я володію краще носія

 

Як я розумію, що Ви вважаєте себе унікальною людиною, чиї здобутки майже ніхто повторити не може :)  Ви ж російську вивчили, хоча не спілкувались нею з дитинства. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, 7351 сказав:

Для цього є командири у солдат, щоб розказувати те, що потрібно, а не російську пропаганду.

Впевнений, таку маячню вони українським воїнам не розказують.

Ви не тільки сцикливий але й тупий? Ви навіть не розумієте як пртходять боєві дії? До чого тут розповіді командирів ?🤦‍♂️.Наші солдати воюють лоб в лоб з противником, беруть їх в полон, самі туди птрапляють і яа ніхто інший знають з ким воюють.Повторю факт - третина солдат російської армії - жителі донеччини ,луганщини і Криму.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, OlaR сказал:

Як я розумію, що Ви вважаєте себе унікальною людиною, чиї здобутки майже ніхто повторити не може :)  Ви ж російську вивчили, хоча не спілкувались нею з дитинства. 

Коли поступив вчитися, то з моєї російської сміялися до втрати свідомості. Якось на канікулах місяць мабуть вголос читав, коли вдома нікого не було. Так і розговорився, а словниковий запас за рахунок сотень книг прочитаної літератури. Тоді на українській мові нічого не було, а читати хотілося. 

Змінено користувачем karbo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, karbo сказав:

Мені тошно від подібних штампів. Просрали на державному рівні можливість поповнення сил кацапів лише тому, що самі собі брехали про патріотизм даунбасу.

Пишіть чесно -- сдали Крим та частину Донбасу у 2014 році.

Не сдали б без бою Крим -- не прийшлося б здавати Донбас.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Агидель сказал:

Самые проукраинские выехали. Остались "ни рыба, ни мясо". У таких сила вызывает почти абсолютное подчинение.

И я снова возвращаюсь к тому, что говорила - до какого-то момента война не была неизбежной.

Но в определенный момент (специально не пишу в какой, а то начнется опять холивар) - мы показали себя слабыми, глупыми и смешными. Мы сами сделали себя теми, кого примитивные формы не боятся.

К сожалению, избежать войны мы могли только сдавшись. Просто Пу понял, что дела не будет. Раньше за проевропейским президентом всегда приходил сильно проросийский, который все достижения предыдущего успевал похерить. А тут первый раз пришел недостаточно проросийский, чтоб все похерить. А это уже как бы стремно очень.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, karbo сказал:

Коли поступив вчитися, то з моєї російської сміялися до втрати свідомості. Якось на канікулах місяць мабуть вголос читав, коли вдома нікого не було. Так і розговорився, а словниковий запас за рахунок сотень прочитаної літератури. Тоді на українській мові нічого не було, а читати хотілося. 

Ну вот так и мои родители стали русскоязычными. Моим детям перейти на украинскую было на много проще :)  На самом деле они без проблем еще и на английском общаются.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 7351 сказал:

Пишіть чесно -- сдали Крим та частину Донбасу у 2014 році.

Не сдали б без бою Крим -- не прийшлося б здавати Донбас.

Все СБУ та МВС добровільно перейшли на бік рф, а ще більша частина армії і флоту.

Змінено користувачем karbo
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, ЧортПобьєрі сказав:

Ви не тільки сцикливий але й тупий? Ви навіть не розумієте як пртходять боєві дії? До чого тут розповіді командирів ?🤦‍♂️.Наші солдати воюють лоб в лоб з противником, беруть їх в полон, самі туди птрапляють і яа ніхто інший знають з ким воюють.Повторю факт - третина солдат російської армії - жителі донеччини ,луганщини і Криму.

Ну, якщо Ви не тупий -- спробуйти порахувати у відсотках від населення Донецької та Луганської областей та Криму?

Хоча, бачу, нє "асілітє" -- бо "не тупий".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Агидель сказав:

 

И я снова возвращаюсь к тому, что говорила - до какого-то момента война не была неизбежной.

Звичайно.Війні можна було запобігти відносно легко.Як в країнах Балтії.Зробити з російськомовних - "неграждан" і все.Натомість вам весь час заносили сраку на поворотах- за що і поплатились.

 

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, OlaR сказал:

К сожалению, избежать войны мы могли только сдавшись. Просто Пу понял, что дела не будет. Раньше за проевропейским президентом всегда приходил сильно проросийский, который все достижения предыдущего успевал похерить. А тут первый раз пришел недостаточно проросийский, чтоб все похерить. А это уже как бы стремно очень.

Я не хочу спорить, но я абсолютно убеждена, что такого тотального пи....ца можно было избежать. До определьнного момента. А потом он стал просто неизбежен. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЧортПобьєрі сказал:

Звичайно.Війні можна було запобігти відносно легко.Як в країнах Балтії.Зробити з російськомовних - "неграждан" і все.Натомість вам весь час заносили сраку на поворотах- за що і поплатились.

 

Запрет голосовать всем, кто не сдал экзамен по языку, действительно мог реально помочь, но ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, OlaR сказал:
9 минут назад, karbo сказал:

Коли поступив вчитися, то з моєї російської сміялися до втрати свідомості. Якось на канікулах місяць мабуть вголос читав, коли вдома нікого не було. Так і розговорився, а словниковий запас за рахунок сотень прочитаної літератури. Тоді на українській мові нічого не було, а читати хотілося. 

Ну вот так и мои родители стали русскоязычными. Моим детям перейти на украинскую было на много проще :)  На самом деле они без проблем еще и на английском общаются.

Я не став російськомовним від знання та володіння російською. Моєю мовою завжди є українська, хоча російською вільно пишу і розмовляю.

Мої діти англійською вільно аолодіють, але це не робить їх англомовними.

Змінено користувачем karbo
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, OlaR сказав:

К сожалению, избежать войны мы могли только сдавшись. 

Розкажіть це жителям країн Балтії.

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, karbo сказав:

Все СБУ та МВС добровільно перейшли на бік рф, а ще більша частина армії і флоту.

В перший і другий день після захвату "зеленими чоловічками" верховної ради Крима ніхто нікуди не переходив, а от команди на штурм терористів без опізнавальних знаків спецназом з Києва не було.

Змінено користувачем 7351
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, OlaR сказав:

Запрет голосовать всем, кто не сдал экзамен по языку, действительно мог реально помочь, но ...

Але було забагато таких як Ви  і Ваші батьки.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Агидель сказал:

Я не хочу спорить, но я абсолютно убеждена, что такого тотального пи....ца можно было избежать. До определьнного момента. А потом он стал просто неизбежен. 

А я абсолютно убеждена, что нельзя было. Можно было лучше подготовится, наверное. Хотя опять палка о двух концах - не считал бы пу нас слабыми, то мог бы не распылять силы... А так над второй армией мира уже все ржут ... И поставки нам тяжелого вооружения стали реальностью, когда Штаты и Европа поняли, что в военном плане раша того ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 7351 сказал:

В перший і другий день після захвату "зеленими чоловічками" верхховної ради Крима ніхто нікуди не переходив,

Та яка різниця зрадили вони на перший, чи тринадцятий день.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, 7351 сказав:

Ну, якщо Ви не тупий -- спробуйти порахувати у відсотках від населення Донецької та Луганської областей та Криму?

Хоча, бачу, нє "асілітє" -- бо "не тупий".

Я Вам ще раз повторюю відкрито воюює третина.До остальних не можна повертатись спиною і брати з рук їжу-випадків коли іе закінчувалось смертю наших бійців - тисячі.Які відсотки?Всі хто залишився на окупованих територіях працюють на ворога.Всі, іншого не може бути.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, karbo сказав:

Та яка різниця зрадили вони на перший, чи тринадцятий день.

Для ворогів України -- ніякої.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...