Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

їбанутись, до двох ночі влаштували мовний срач..люди, вам робити нєhуй?..а, я забув, вчора ж була п'ятниця, треба було розвантаження, сорян

  • Лайк 2
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, karbo сказал:

Не знаю хто і що там в школі вчив, але при падінні метеоритів чують звуки. Гадаю, швидкість падіння метеоритів значно більша за швидкість ракети.

От Искандеров и Точек звуки тоже слышны.

ПОСЛЕ взрыва

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, karbo сказал:

Нам нічого не відомо про швидкість падіння ракети та її траєкторію, а значить питання не закриті.

В продолжение темы очень приятное душевное видео от марка.

 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, AOZ1 сказал:

В продолжение темы очень приятное душевное видео от марка.

 

автор відео : а нас за што ?🤣:pozor: 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Canton сказал:
9 часов назад, karbo сказал:

Не знаю хто і що там в школі вчив, але при падінні метеоритів чують звуки. Гадаю, швидкість падіння метеоритів значно більша за швидкість ракети.

От Искандеров и Точек звуки тоже слышны.

ПОСЛЕ взрыва

Справа в тому, що метеорит входить в атмосферу не строго вертикально, як це , можливо, робить ракета певного типу, а тому звук від його руху можна почути раніше за звук вибуху. Тут багато залежить від місця розташування спостерігача. Якщо над тобою пролетів метеорит, то великі шанси почути звук польоту, а вже потім звук вибуху.

Безумовно, що при вертикальному падінні ракети з швидкістю вище звуку почути її шансів жодних.

Змінено користувачем karbo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы без конца проклинаем товарища Сталина, и, разумеется, за дело. И все же я хочу спросить — кто написал четыре миллиона доносов? Дзержинский? Ежов? Абакумов с Ягодой?

Ничего подобного. Их написали простые советские люди. 

Сергій Довлатов

 

 

 

Пенсионерка из Москвы заявила в полицию на соседку из Украины после просмотра телевизора. Там её убедили, что сейчас нужно «проявлять бдительность»

71-летняя Вера Павловна случайно услышала спор между двумя соседками по украинскому вопросу — одна из них, Елена, заявила, что ВСУ скоро «вернут Донбасс». Сначала пенсионерка не придала значения этим словам. Но позже другие жильцы дома рассказали ей, что спорщица родом из Одесской области и недавно перебралась в столицу к мужу.

Пенсионерка спустя месяц всё же решила сообщить об украинке в полицию. На её решение также повлиял просмотр телевизионных программ. По словам москвички, там ей объяснили, что у украинцев «неизвестно что» в голове и поэтому нужно быть бдительными.

QwkoC5zqovE.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, OlaR сказал:

:ROFL: Ще раз. Тільки ті, хто має зайву хромосому, не розуміє простих речей. Українці російськомовними стали зовсім недавно. Це покоління моїх батьків, які в дитинстві розмовляли українською, а потім ВУЗ, робота у російськомовному середовищи і вже ми з братом, мій чоловік росли у російськомовній сім"ї. Зараз мої діти пройшли зворотній шлях - від російськомовного дитинства до україномовного дорослого життя. Я, звичайно, доклала до цього зусиль. Але це не проблема віддати дітей до україномовного садочка, а потім до україномовної школи.

Мій батько вчився в ХАДІ, чомусь не став російськомовним. Може тому, що він родом із села і в нього не було російськомовного середовища. Взяти той же суржик - це наслідок зросійщення в школах, вузах, дитячих садочках, коли українці не забувають рідну мову, вставляючи російські слова, словосполучення. Але є, ті хто починає взагалі соромитися рідної мови, переходить на російську. Вони ж не рагулі якісь, а "образованниє інтєлєктуали". Як казав Голохвастов "Ми - ето што-то одно, а ви - што-то другоє". Імперія добивалася потрібного результату. Оце російськомовне середовище і стадний інстинкт, боязнь бути "не таким" і перетворює українця на манкурта. 

  У сусідів діти перейшли в школу, яка, до останнього була російськомовною. Їхній батько родом з Полтавщини, мати - з заходу України, розмовляють українською. Діти, які до цього розмовляли  українською, через деякий час стали розмовляти "ісключітельно руським язиком". На мої зауваження вони казали - "у нас всє так разговарівают". І це продовжувалось не один рік. З початком війни поїхали до родичів в Німеччину. Були в німецькомовному середовищі, але чомусь тепер розмовляють виключно українською і якось недобре ставляться до "язика".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Бездомный сказал:

не уявляю , як це можливо - зазвичай  педопіхвомразота в комунальних виховально-освітніх закладах поводить себе так , немов то їхні приватні  лавочки з булавочками .

Ви погано шукали. Скоріш за все - дуже погано. Бо Ви вирішили замість пошуку нормальних закладів, боротися з піхвомразями. 😏 А я завжди вважала, що горбатого могила исправит. Тому з самого початку була налаштована на пошук нормальних вчителів. Причому спочатку знаходила, а потім віддавала туди дітей, а не спочатку віддавала, а потім хопалась за голову

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, karbo сказал:

Між собою розмовляють, та і вже відносно дорослими виїхали, так що втрата мови не загрожує. Розвиватися не буде, звичайно же теж. Так це плата за імміграцію. 

А онуки вже розмовляти не будуть. І як Ваші з народження україномовні зараз Україні допомагають? Бо моя зі Штатіа на канікули сюди приїхала допомагати ВСУ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, OlaR сказал:

Ви погано шукали. Скоріш за все - дуже погано. Бо Ви вирішили замість пошуку нормальних закладів, боротися з піхвомразями. 😏 

Ніт - я довго та вперто шукав людей у школах .

Як Діоген з ліхтарем ходив по базару в базарний день , і не знаходив жодної людини . 

 

Поки не пересвідчився , що рятування втопаючих - справа саміх втопаючих .

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, US7IGN сказав:

я не пам'ятаю щоб наприклад TLC-200 дешевше сотки був, а зараз TLC-300 до 90 не дотягує

Ціна на Прадо наприкінці минулого місяця так взагалі починалася від 35. Новий, в салоні.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, OlaR сказал:

Ви погано шукали. Скоріш за все - дуже погано. Бо Ви вирішили замість пошуку нормальних закладів, боротися з піхвомразями. 😏 А я завжди вважала, що горбатого могила исправит. Тому з самого початку була налаштована на пошук нормальних вчителів. Причому спочатку знаходила, а потім віддавала туди дітей, а не спочатку віддавала, а потім хопалась за голову

Поділіться, будь-ласка, методологією пошуку. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, karbo сказал:

Чекали не чекали,але всім серцем любили. 

 

9 часов назад, OlaR сказал:

Вот не надо. Херсон и Николаев точно не любили в подавляющем большинстве. В любом случае, существенно меньше, чем Харьков. Хотя в Харькове любителей тоже не так много, чтоб нашим ребятом там было не комфортно воевать.

Наши американець та німка сперічаються про світогляд жителів півдня. Це так зворушливо. Напевно наступний рівень - поради генштабу...

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, karbo сказал:

Любили достатньо, щоби путін вважав їх своїми. От і прийшов.

Тобто бучанці чи гостомельці взагалі обожнювали/обожнюют хУйла?

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Наши американець та німка сперічаються про світогляд жителів півдня. Це так зворушливо. Напевно наступний рівень - поради генштабу...

Для початку варто навчитися читати і розуміти прочитане. 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Тобто бучанці чи гостомельці взагалі обожнювали/обожнюют хУйла?

Взагалі то була дорога на Київ, це дещо інша історія.

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, OlaR сказал:

Запрет голосовать всем, кто не сдал экзамен по языку, действительно мог реально помочь, но ...

Интересно парламент какого созыва смог бы такой закон принять ?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, OlaR сказал:

моя зі Штатіа на канікули сюди приїхала допомагати ВСУ

Мої не мажори, і їм приходиться важко працювати для того, щоби вчитися. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, sergio сказал:

Поділіться, будь-ласка, методологією пошуку. 

Неодноразово в темі про освіту

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, karbo сказал:

Взагалі то була дорога на Київ, це дещо інша історія.

Тобто кіяне обожнюют хУйла? Запалюй далі.

 

 

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Тобто кіяне обожнюют хУйла? Запалюй далі.

Ти би власною головою пробував думати, а не домислювати за  мене.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Агидель сказав:

Мы сами сделали себя теми, кого примитивные формы не боятся.

Дада, сами сдали ЯО, ракеты, бомбардировщики - все сами. :pozor:

Гаранты безопасности и территориальной целостности вообще нипричем. :pozor::pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...