Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Війна затягнеться. Ні Україна, ні РФ цього року не вдадуться до рішучих дій, - глава британської розвідки Гокенгалл Джерело: https://censor.net/ua/n3360396

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, karbo сказал:

Ти би власною головою пробував думати, а не домислювати за  мене.

О, ми вже на ти? Як кацапа не годуй, все одно в ліс девиться...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vikctor сказал:

, ми вже на ти? Як кацапа не годуй, все одно в ліс девиться...

Який же ти і насправді недолугий, я же просив тебе навчитися читати і розуміти прочитане. 

 

Ти же сам звернувся до мене на ти в попередньому пості.

 

Ну про що спілкуватися з людиною, яка не розуміє написаного? Більше того, не розуміє, що сам пише.

Змінено користувачем karbo
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, sergio сказал:

Поділіться, будь-ласка, методологією пошуку. 

ну бувають рибаки , які меньш , як мішок риби з риболовлі не привозять - бо ловлять  на дінаміт , або  на  електричну вудку🤣

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Війна затягнеться. Ні Україна, ні РФ цього року не вдадуться до рішучих дій, - глава британської розвідки Гокенгалл Джерело: https://censor.net/ua/n3360396

як би стан справ - прямо зараз - ніфіга собі яка ескалація - бавовна у Криму , зі знищенням вершків льотного та технічного  составу кацапських ВКС ,  "сталінградська битва" на правому березі Дніпра , обстріли кацпами ЗАЕС , м'ясорубка в Пєсках/Авдіївці/Мар'їнці    ...:unknown: 

якщо це не рішучі дії - тоді що пан  Гокенгалл  пропонує  вважати рішічіми діями ? :unknown:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Бездомный сказал:

якщо це не рішучі дії - тоді що пан  Гокенгалл  пропонує  вважати рішічіми діями ? 

Гадаю, це лише заголовок в цензорнет. Щоби зрозуміти що говорить генерал варто звернутися до першоджерела.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Бездомный сказал:

ну бувають рибаки , які меньш як мішок риби з риболовлі не привозять - бо ловлять  на дінаміт , або  на  електричну вудку🤣

Це хибна думка. Вона легко виправдовує особисту некомпетентність. Я бачила, як ловлять рибу професійні рибалки - спортсмени. Куди закинути, як провести ...

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Корнил сказав:

їбанутись, до двох ночі влаштували мовний срач..люди, вам робити нєhуй?..а, я забув, вчора ж була п'ятниця, треба було розвантаження, сорян

Не мовний а язиковий☝️.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Бездомный сказал:

ну бувають рибаки , які меньш , як мішок риби з риболовлі не привозять - бо ловлять  на дінаміт , або  на  електричну вудку🤣

В мене сусід на спініг ловив в по близькому озері. Щось велике зацепилось, думав вже різати жилку. Витяг сітку браконьерську, а там короп 10 кг(шкода телефон з фоткою накрився) і декілька менших та щука. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, karbo сказал:

Мої не мажори, і їм приходиться важко працювати для того, щоби вчитися. 

Моя теж не мажор.  Але отримує стіпендію. Теж могла залишитись у Штатах, щоб підзаробити. Але вирішила, що тре допомагати Україні на відміну від Ваших з народження україномовних.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, OlaR сказал:

Моя теж не мажор.  Але отримує стіпендію.

Стипендію в США? Це щось нове. Там за навчання платять, а не отримують.  І мої діти не гості в США, а живуть там. Підзаробити)))

Змінено користувачем karbo
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, karbo сказал:

Стипендію в США? Це щось нове. Там за навчання платять, а не отримують. 

Есть такое дело. Куча всяких грантов и стипендий для одаренных (scholarship for international student ,grant for international student)

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, karbo сказал:

Стипендію в США? Це щось нове. Там за навчання платять, а не отримують.  І мої діти не гості в США, а живуть там. Підзаробити)))

ну от все і стало на свої місця. і щодо патріотизму і щодо мови. правильно писати під парканом, а не підзабором

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

Куча всяких грантов и стипендий для одаренных (scholarship for international student ,grant for international student)

Мої не особливо обдаровані. Звичайні діти звичайних батьків.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, karbo сказал:

Мої не особливо обдаровані. Звичайні діти звичайних батьків.

А может просто не пробовали?

Мой друг сына отправлял в США. И не думали, что учиться будет. А он в одном деле оказался настолько силен, что с первой попытки получил стипендию в одном из вузов. А был по нашим понятиям обычным пацаном...

Америка реально страна возможностей, если не сидеть на ж...ровно

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

правильно писати під парканом, а не підзабором

Боже мій, ще один особливо обдарований)))

Яке відношення слово підзаробіток до парканів має?))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

Америка реально страна возможностей, если не сидеть на ж...ровно

Облиште ці фантазії. 

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Canton сказал:

А может просто не пробовали?

Мой друг сына отправлял в США. И не думали, что учиться будет. А он в одном деле оказался настолько силен, что с первой попытки получил стипендию в одном из вузов. А был по нашим понятиям обычным пацаном...

Америка реально страна возможностей, если не сидеть на ж...ровно

декого дешевше одразу в ігнор. кожен бачить лише те, що хоче бачити. в штатах система освіти унікальна. хоча я не втрачаю надію на UK.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, karbo сказал:

Облиште ці фантазії. 

У меня обратный опыт...Из людей моего круга общения - все, кто рискнул, нормально устроились...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

декого дешевше одразу в ігнор. 

А позаебы...ть?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«Проти мене — бандити з Дніпра». Що знає та чого не знає Геннадій Корбан — інтерв'ю НВ зі скандальним бізнесменом

nv.ua/ukr/ukraine/politics/korban-pro-gromadyanstvo-zelenskogo-zradnikiv-u-sbu-dnipro-i-putina-interv-yu-novini-ukrajini-50262884.html

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

«Проти мене — бандити з Дніпра». Що знає та чого не знає Геннадій Корбан — інтерв'ю НВ зі скандальним бізнесменом

nv.ua/ukr/ukraine/politics/korban-pro-gromadyanstvo-zelenskogo-zradnikiv-u-sbu-dnipro-i-putina-interv-yu-novini-ukrajini-50262884.html

ну це ж прекрасно! поки жаба злигається з гадюкою, з'являються можливості у іншої фауни :ROFL:

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Canton сказал:

У меня обратный опыт...Из людей моего круга общения - все, кто рискнул, нормально устроились...

В Америці освіта платна, це не країна розвинутого соціалізму, а капіталістична. Є система знижок і нею користуються. Старша платила біля 50 тисяч за рік навчання, це фармакологія. Ви якісь байки від ваших знайомих переповідаєте.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

https://www.facebook.com/watch?v=462106675806691

Миколаїв. 10:30, 13 серпня

Доброго ранку, ми з України!

Генерал Марченко на місці. Ми на місці.

Всі коментарі згодом

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...