Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

52 минуты назад, vadimv сказал:

Можете навести свою трактовку дій китайця, який в упор не бачить іранських дронів.

Разом посміємося над вашими сексуальними вадами.

Можу - впевнений що частина комплектуючих виробляється в Китаї. Є також неаби яка вирогідність, що весь виріб збирається в Китаї. Тому Китай природньо не прагне потрапити під вторинні санкції колективного Заходу.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Canton сказал:

https://www.facebook.com/Crtyrn-shop-111940514727988/

Все знают, что делать?

Окуєть. Ворог расповсюджує ІПСО стосовно наміру ЗСУ підірвати каховську дамбу. Порохоботам це іпсо не просто заходить - вони беруть його за істину, та накручують про "ответку". Це не просто дно - це дніще...

  • Лайк 5
  • Конфуз 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

Окуєть. Ворог расповсюджує ІПСО стосовно наміру ЗСУ підірвати каховську дамбу. Порохоботам це іпсо не просто заходить - вони беруть його за істину, та накручують про "ответку". Це не просто дно - це дніще...

Это ты днище донное...

Для тупорылых - в мордокниге есть функция жалобы...

Дальше рассказыватьч для чего выложил?

Так шо "пиз...к завалил" и побежал стучать в Фейсбук

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Canton сказал:

Это ты днище донное...

Для тупорылых - в мордокниге есть функция жалобы...

Дальше рассказыватьч для чего выложил?

Так шо "пиз...к завалил" и побежал стучать в Фейсбук

О, ушльопок кацап расказує що мені слід робить. Сподіваюсь ти в курсі куди тобі слід їти?

  • Лайк 4
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Vikctor сказав:

впевнений що частина комплектуючих виробляється в Китаї. Є також неаби яка вирогідність, що весь виріб збирається в Китаї.

Тобто Китай стоїть не тільки за мордором, але й за Іраном.

Це дуже смішна критика того, що Китай стоїть за мордором.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, vadimv сказав:

Причину рабского поведения русских (русских евреев, русских бурятов и т.д.) раскрыл сам Сапольски в другой своей лекции.

Всего за 35 поколений из дикой чернобурой лисицы можно сделать шарика.

А из человека - русского.

Особенно если проводить селекцию миллионами.

Це дуже довго, приблизно 700 років. Треба щоб скоріше прибили одного дикого, а інших за прискореною процедурою перевиховали, як німців, наприкінці 40-х і початку 50-х.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, vadimv сказал:

Тобто Китай стоїть не тільки за мордором, але й за Іраном.

Це дуже смішна критика того, що Китай стоїть за мордором.

Л-логіка. Айфони збірають в Китаї. Китай стоїть за США. Зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vikctor сказал:

О, ушльопок кацап расказує що мені слід робить. Сподіваюсь ти в курсі куди тобі слід їти?

Т.е против публикации возражений нет...так и запишем - вражина хомякопересичная...

  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, vadimv сказал:

Тобто Китай стоїть не тільки за мордором, але й за Іраном.

Касаемо Ирана, так он точно жив пока благодаря Китаю.

Китай все эти годы покупает нефть у аятолл.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Canton сказал:

Т.е против публикации возражений нет...так и запишем - вражина хомякопересичная...

Ти здоровий? Все своє відношення як до публікації, так й до йолупа притягнувшего її сюди, я вже встиг висловити у першому ж повідомленні стосовно цього питання.

Ледь не забув - для руснявого офіцера грушника я безумовно вражина.

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, anabioz сказав:

Це дуже довго, приблизно 700 років. Треба щоб скоріше прибили одного дикого, а інших за прискореною процедурою перевиховали, як німців, наприкінці 40-х і початку 50-х.

Перевиховати їх можна лише одним чином, залишити лише тих, хто нижчий за колесо БТР. І то не факт.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Vikctor сказав:

Л-логіка. Айфони збірають в Китаї. Китай стоїть за США. Зрозуміло.

Я так бачу, що нічого не зрозуміло.

Оскільки ви примудрилися навіть в своєму ланцюжку переплутати місцями Китай та США.

Тобто з логікою повний швах.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Vikctor сказав:

О, ушльопок кацап расказує що мені слід робить. Сподіваюсь ти в курсі куди тобі слід їти?

О, тут за таке одразу в баню відправляють)) але не всіх(

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, vadimv сказал:

Я так бачу, що нічого не зрозуміло.

Оскільки ви примудрилися навіть в своєму ланцюжку переплутати місцями Китай та США.

Тобто з логікою повний швах.

Там не только с логикой...там полная деградация мыслительных процессов...дегенеративные процессы налицо...с каждым днем прогресс

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, vadimv сказал:

Тобто Китай стоїть не тільки за мордором, але й за Іраном.

За Іраном досить сильно стояла Україна. Саме українці створили систему ППО Ірану, навчали їх інженерів роботі з сучасними програмами моделювання НВЧ пристроїв, які використовують у військовій техніці. Деякі роботи в Ірані до сих пір виконують фахівці з Києва, які знаходяться там (вони вже оголошені у розшук). Допомагали і допомагають іранцям деякі досить відомі науковці з Азербайджану. Багато хто пам'ятає ситуацію, коли в Ірані "розбився" український літак:
www.pravda.com.ua/rus/news/2002/12/24/4370986/

Насправді... не розбився, а йому допоміг розбитися ізраїльський спецназ. Це знала і знає вся українська оборонка. І тому деякі блоки іранських БПЛА розроблялися українськими фахівцями, як своєрідна "помста". Бо загинули тоді в Ірані дійсно достойні люди.


А збірку електроніки для іранців дійсно робить Китай. У мене є особисто мною зняте відео на виробництві у Китаї, на якому здійснюється монтаж елементів головки самонаведення для іранської ракети.


Як не дивно, коли в Україні ліквідували EX.UA, то майже всі інсталляхи наукових і технічних пакетів були перебазовані на іранські хостинги. І зараз практично всі професійні розробники військової техніки з України "пасуться" у іранців, якщо потрібно скачати свіжу версію якогось пакету. На іранських серверах можна знайти практично все. Але потрібно розуміти, що прості іранці та їх влада - це різні люди. Там реально - жопа жопна з добробутом населення. Глянути, що там твориться і як живуть прості люди... це побувати у пеклі.

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 6
  • Дякую 1
  • Конфуз 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, vadimv сказал:

Я так бачу, що нічого не зрозуміло.

Оскільки ви примудрилися навіть в своєму ланцюжку переплутати місцями Китай та США.

Тобто з логікою повний швах.

Так, зрозумів що складну шараду задав. Напишу простіше. 

Мое припущення - дрони для Ірану збирає Китай. Ваш висновок - тому Китай стоїть за Іраном.

Я навів тут саму схему, в якой замінив Іран на США, а дрони на айфон. Все інше залишив без змін.

Так зрозуміліше? Що на ваш особистий погляд не вірно в наведених порівняннях?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Мое припущення - дрони для Ірану збирає Китай

один місцевий авторитет вважає що навпаки medium.com/@x_TomCooper_x/ukraine-war-20-september-2022-intro-to-iranian-uav-ucavs-part-2-6f29faa199ee

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

один місцевий авторитет вважає що навпаки medium.com/@x_TomCooper_x/ukraine-war-20-september-2022-intro-to-iranian-uav-ucavs-part-2-6f29faa199ee

Все може буть. Але я навів саме таки умови порівняння.

П.С.: стосовно війскових не в курсі (хоча думаю ці сфери тісно пов'язані), але про побутові дрони ще років за 5 до вторгнення з подивом читав, що само китаїці попереду всіх на світові роки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Ranch сказал:

Але потрібно розуміти, що прості іранці та їх влада - це різні люди. Там реально - жопа жопна з добробутом населення. Глянути, що там твориться і як живуть прості люди... це побувати у пеклі.

гарні іранці? якщо вони підтримують аятолл, то вони такі самі...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Vikctor сказал:

дрони для Ірану збирає Китай

Дрони вони самі збирають. Там досить потужні виробництва є всередині гірських масивів. Навіть класичною термоядерною зброєю їх неможливо знищити, бо дуже глибоко розміщені. Фактично, вони навіть створили підприємства замкнутого циклу для виробництва мікросхем по 90 і 65 нм техпроцесах. І цим займалися і займаються китайські фахівці. Вони там постійно присутні. До речі, продукцію фірми, яка домопомагає китайцям у налагодженні виробництва мікросхем, знають практично всі українські радіоінженери. І використовують цю продукцію, в т.ч., - у військових розробках.

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

вони підтримують аятолл

Вони зараз реально воюють з КВІР. Камінцями і коктейлями Молотова, на відміну від кацапів. Навіть жінки воюють. Якщо кацапів загнали "від лавку" відносно недавно і оскотинили, то іранців заганяють з 1980 року. І не змогли загнати. Аятолл просто ненавидять. Але там реально нічого не можна зробити, навіть якщо є бажання. Там у Ірані - КНДР в найгіршому своєму варіанті. Єдине послаблення - дозволяють студентам вчитися за кордоном. Але в основному то близькі родичі релігійних діячів або командирів КВІР. Їх дуже багато, до речі, в Україні. Ведуть себе гірше всіх іноземців: хами, гвалтівники, брехуни і негідники. Тож потрібно не просто виганяти їхнього посла, а виганяти ту всю бидлоту з інститутів (якщо сама не змахалася). Або тупо і нецивілізовано пи...ти. І щоб поліцаї мовчали і казали, що нікого не знайшли і нічого не бачили.

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Vikctor сказав:

дрони для Ірану збирає Китай. Ваш висновок - тому Китай стоїть за Іраном.

Що на ваш особистий погляд не вірно в наведених порівняннях?

Якщо Китай розробляє дрони і постачає Ірану комплектуючі - то Китай стоїть за Іраном.

Якщо США розробляє айфони і постачає Китаю комплектуючі - то США стоїть за Китаєм.

Якщо Китай стоїть за США - то тоді Китай розробляє айфони і постачає США комплектуючі.

Чого в дійсності не спостерігається.

8 хвилин тому, Vikctor сказав:

Так зрозуміліше?

Замість розплутувати клубки вашої кривої "логіки", простіше написати, що є вірним.

Китай є єдиною в світі країною, здатною конкурувати з США.

Ані мордор, ані Іран, ані КНДР цього не можуть.

Але Китай не хоче конкурувати з США напряму.

Замість цього він використовує своїх проксі.

І кожного разу, коли якась проксі робить якусь каку, китайці роблять вигляд, що "іхтамнєт".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Ranch сказал:

І не змогли загнати. Аятолл просто ненавидять. Але там реально нічого не можна зробити, навіть якщо є бажання. Там у Ірані - КНДР в найгіршому своєму варіанті.

Я читав до війни одну даму, яка заміж в Іранi вийшла. Як я зрозумів краще, ніж учителькою у російській глибинці. Так що до КНДР їм ще працювати та працювати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, AOZ1 сказал:

Я читав до війни одну даму, яка заміж в Іранi вийшла.

Ви читали, а я - на жаль, бачив)) Там дуже неоднорідна соціальна структура. І дещо набагато гірше, ніж у КНДР, а дещо - краще. Але взагалі в Ірані досить некомфортно. Хоча деяким людям старшого покоління подобається.

Небезпека іранців у тому, що вони набагато розумніші від арабів. Дуже добре навчаються всьому новому. У них дуже талановиті інженери. По деяких напрямках у військових розробках можуть дати фору нашим.

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Ranch сказал:

 

Небезпека іранців у тому, що вони набагато розумніші арабів. Дуже добре навчаються всьому новому.

Так, на вIдмiну вiд арабів вивчають не тiльки коран.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...