Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

20 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Мобілізованих почали підвозити в товарних кількостях.Вони воювати поки що не вміють от і йдуть на біосміття.

 

Без імені.jpg

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, John_ сказав:

Залишки регулярної армії бережуть. Мацкву палити ще треба буде комусь

Поняття "регулярна армія" в росії дуже розпливчасте, насправді.Любий мобік що вижив два тижні на передку - стає кращим за декількох солдат регулярної армії без боєвого досвіду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Alvalk сказав:

Ну й правильно, їх треба утилізувати ще до того, як вони зрозуміють, що треба копати глибше 

Правильно не глибше, а в сторону☝️.

3895379.gif

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, anabioz сказал:

Впевнений на 99%, що якщо б орки зайшли у Харків та Кривий Ріг, Вілкул та Тєрєхов стали би гауляйтерами.

У них на морді написано "любітєль узького міра".

Та сама історія у нашому селі.

Міркую, це криза управління по усьому світові - у переважній більшості лише щури за даною системою управління досягають влади та багато років опікуються виключно  своїм кодлом.

У нашому селі, місцевий ідіот по часті управління , але справний корупціонер та любитель руського миру, поки йде війна - почав активно двигати свою доцю на посаду голови.

Що не фото - там вона , то з ветеранами, то з граблями, то на гуслях грає , то  ще у якісь дивній позі.

Але усі чудово знають , що вона тупа як пробка - ховаючись під різними ніками людей навіть у місцевих інтернет ресурсах ображала, матюкалася та навіть там була спіймана за руку. Куди їй сидіти на відкатах ?!

Але папік каже, - у мене адмінресурс, важилі впливу, купа бабла, -  як мені вистачило 15 відсотків від загальної чисельності виборців щоб стати розпорядником місцевого бюджету - так і для доці цього вистачить, а  я вже старий - хочу вілу з басейном у італії за кровно зароблені відкати на ремонтах місцевих доріг , шкіл та т.п., та хочу море цілодобово. Ну і звісно, піцу.

Що з цим робити ?

Я , наприклад, не знаю. 

 

Змінено користувачем Privet
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Privet сказав:

 

Що з цим робити ? Я , наприклад, не знаю. 

 

Все дуже просто- повинна народитись НАЦІЯ.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Все дуже просто- повинна народитись НАЦІЯ.

У нас нещодавно хоронили двох військових.

Вийшов один місцевий кінь - радник міського голови, став у вишиванці між двох трун та голосно вигукнув -

- Об'являю митинг открытым. 

Були би піонери - він би без проблем прямо там почав би приймати у піонери.

 

Змінено користувачем Privet
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Privet сказав:

У нас нещодавно хоронили двох військових.

Вийшов один місцевий кінь - радник міського голови, став між двох трун та голосно вигукнув -

- Об'являю митинг открытым. 

Були би піонери - він би без проблем прямо там почав би приймати у піонери.

 

Якраз саме це я й маю на увазі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, US7IGN сказав:

 

Без імені.jpg

Таких історії купа з обох сторін.Особливо на початку війни.

  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Таких історії купа з обох сторін.Особливо на початку війни.

Первая команда в таких случаях - "Рассредоточиться"!

Но это у нормального командира...

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Privet сказал:

Що з цим робити ?

Я , наприклад, не знаю. 

не можна сумніватися в народному виборі.

17 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Таких історії купа з обох сторін.Особливо на початку війни.

на 8 році та 8 місяці (хто за яким стилем рахує)...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

 

на 8 році та 8 місяці (хто за яким стилем рахує)...

На 31 році, я б так сказав би.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

️ЕКСКЛЮЗИВ

 

Наші джерела в ГУР передали редакції креслення безпілотника, що вчора атакував окупаційний флот

 

 

IMG_20221030_110042_175.jpg

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Поняття "регулярна армія" в росії дуже розпливчасте, насправді.Любий мобік що вижив два тижні на передку - стає кращим за декількох солдат регулярної армії без боєвого досвіду.

Без досвіду регулярна армія кацапів це та що лежить в землі. А залишки регулярної всі з досвідом.

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Видатний успіх ЗСУ: біля сіл Невське та Новолюбівка Луганської області знищена ціла батарея з п'яти новітніх російських 152 мм самоходних артилерийських установок Мста-СМ2! Схоже, що це спільна робота нашої розвідки, яка знайшла батарею та швидко скорегувала ураження, та ракетних систем М142 HIMARS. Вирв від артилерийських снарядів навколо не видно, а самі Мста-СМ2 - це нові, технічно справні машини, добре броньовані, і знищити на одному місці одразу 5 САУ можна тільки раптовим одночасним ударом, на це здатні саме високоточні ракети HIMARS. Втрати російських артилеристів мали бути важкими, оскільки часу зреагувати та заховатися в них не було.

Варто відмітити, що Мста-СМ2 - це найкраща російська артилерийська система, оснащена автоматизованою системою управління вогнем, сучасним зв'язком, ЗС РФ отримали кілька десятків таких САУ, які зосереджуються на напрямках основних зусиль, але в даному випадку це не врятувало росіян від розгрому.

Російське командування намагалось зупинити українські війська на кордоні Луганської області, у жовтні район села Невське був вузлом оборони, але росіяни були розгромлені, і українці почали звільнення Луганщини.

Зараз зрозуміло, що дозволило нашим військам просуватись уперед - ось така високоточна контрбатарейна боротьба, коли навіть САУ не встигають змінити позиції. Без артилерийської підтримки російські війська, навіть десантники та морпіхи, втрачають стійкість і намагаються втікти з позицій.

Виявлення та знищення російської артилерії є ключовим фактором успішних наступальних операцій, наступати на позиції ворога, якщо артилерія не вибита - максимально ризиковано, і часто призводить до втрат без суттєвих результатів. Це відео варто дивитись, щоб бачити, з чого має починатись успішний наступ на росіян.

Дякуємо нашому союзнику США за сучасне озброєння, God bless America.

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 13
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Privet сказал:

У нас нещодавно хоронили двох військових.

Вийшов один місцевий кінь - радник міського голови, став у вишиванці між двох трун та голосно вигукнув -

- Об'являю митинг открытым. 

Були би піонери - він би без проблем прямо там почав би приймати у піонери.

 

 

коли я дивлюся на нас , мені здається , що ми надто повільно відповзаємо в бік від кацапії , коли я порівнюю українців з кацапами , або бидлотрусами , розумію ,що ми ще дуже швидко рухаємся .

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Первая команда в таких случаях - "Рассредоточиться"!

Ну они сосредоточенность с лица и убрали,стал вид проще,добрее и собрались кучнее.)

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Члени клубу імпотентів починають потроху шевелитись.Ще пару років і дивись напружаться🤦‍♂️🤣🤣🤣

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підари зйобують зі своїх позицій десь під Херсоном ( дивитись до кінця) 

  • Лайк 9
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Бездомный сказав:

не так 

казали :  там , де місцеві дали  кацапам відсіч - той же Старобєльськ - туди кацапи у 2014 не зайшли 

 

і це  - правда 

дуже багато - місцевих кримських та  даунецьких-луганських зрадили Україну у 2014 рці . 

 

це такий крінж , така ганьба 

 

 

Черговий вкид російської військової пропаганди від Бездомный.

Невстановлені особи, видаючи себе за місцевих жителів, намагаються зупинити військову колону, яка переміщується, порушуючи Устав ЗСУ, тобто, без супроводу поліції попереду та сзаду колони.

Ціх ряжених росіян (типу місцевих) дуже мало -- навіть на відео видно.

Ці випадки поодиноки, тобто -- це вистава для руснявої пропаганди.

 

Бездомный, давай посилання на рішення українських судів по всіх таких випадках зупинки колон ЗСУ "місцевими" мешканцями, якщо ти не руснявий пропагандон на ставці.

 

Змінено користувачем 7351
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Переправа орков через Днепр, командир рассердился,что медлено.))

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Anton Shvets

1 ч.  · 

Нагадаю всім, що наступного дня після підписання «зернової угоди» росія атакувала морпорт Одеси ракетами Калібр. Про що прозвітувало міноборони рф.

Тоді росія офіційно прокоментувала ситуацію:

«Это же связано исключительно с военной инфраструктурой. Это никоим образом не связано с инфраструктурой, которая задействуется для выполнения договоренностей и вывоза зерна. Поэтому подобное никак не может повлиять и не должно повлиять на начало процесса отгрузк».

Звісно, насправді, про ураження якоїсь військової інфраструктури мови не було, рсн як завжди влупила кудись. На відміну від цього на рейді вчора було атаковано суто рсн вісткові кораблі та об‘єкти у Криму.

Тому і зараз ніяких підстав щось там відміняти по «зерновій угоді» у рф немає.

Просто у цю гру можна грати удвох. Що з ембалом рсн?

——

Найбільше орейро в цьому випадку визивають люди які спочатку волали що зернова угода це зрада, а тепер кричать, що зрада це припинення цієї угоди. Ох ви і пліснява.

Все норм зробили, далі нехай там голова у Ердогана болить. Бути логістичною наддержавою непросто.

  • Лайк 10
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, badgy сказав:

Anton Shvets

1 ч.  · 

Нагадаю всім, що наступного дня після підписання «зернової угоди» росія атакувала морпорт Одеси ракетами Калібр. Про що прозвітувало міноборони рф.

Тоді росія офіційно прокоментувала ситуацію:

«Это же связано исключительно с военной инфраструктурой. Это никоим образом не связано с инфраструктурой, которая задействуется для выполнения договоренностей и вывоза зерна. Поэтому подобное никак не может повлиять и не должно повлиять на начало процесса отгрузк».

Звісно, насправді, про ураження якоїсь військової інфраструктури мови не було, рсн як завжди влупила кудись. На відміну від цього на рейді вчора було атаковано суто рсн вісткові кораблі та об‘єкти у Криму.

Тому і зараз ніяких підстав щось там відміняти по «зерновій угоді» у рф немає.

Просто у цю гру можна грати удвох. Що з ембалом рсн?

——

Найбільше орейро в цьому випадку визивають люди які спочатку волали що зернова угода це зрада, а тепер кричать, що зрада це припинення цієї угоди. Ох ви і пліснява.

Все норм зробили, далі нехай там голова у Ердогана болить. Бути логістичною наддержавою непросто.

Давно овучене надпросте рішення цієї проблеми -- військові кораблі НАТО супроводжують каравани кораблів з українським зерном.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, 7351 сказав:

Давно овучене надпросте рішення цієї проблеми -- військові кораблі НАТО супроводжують каравани кораблів з українським зерном.

Нащо все ускладнювати? Можна просто знищити їх флот, ні? Хіба не це зараз робиться?

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...