Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

9 хвилин тому, karbo сказав:

Нормальне населення спалило би нах цих потвор, як це зробили в іншому прекрасному місті.

Ми їх за зраду жорстоко карали.Восимь лет☝️.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як наслідок недолугої демографічної політики населення ЗУ таки виїхало мільйонами, але в Італію, Польщу і ще куди завгодно. Найактивніше населення.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю де це і що це.Придумайте самі🤣.

Гугл каже що це ресторанчик в Черкасах👍

IMG_20221030_180000_817.jpg

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маючи дані про сепаратні настрої населення певних регіонів могли створити сили швидкого реагування, і таких гіркіних прибрали би за декілька годин. 

Але,  звичайно же, в Україні не могло бути таких настроїв, їх виключно руські принесли, нібито мало прокацапських вонючок тут проживало.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, karbo сказал:

Маючи дані про сепаратні настрої населення певних регіонів могли створити сили швидкого реагування

Хто міг? овоч? так він навпаки  їх підігрівав. А майже во всіх силових відомствах сиділа купа ФСБшників. 

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, karbo сказав:

Маючи дані про сепаратні настрої населення певних регіонів могли створити сили швидкого реагування, і таких гіркіних прибрали би за декілька годин. 

Але,  звичайно же, в Україні не могло бути таких настроїв, їх виключно руські принесли, нібито мало прокацапських вонючок тут проживало.

Все так, але з точки зору ЗАКОНУ не можна ґвалтувати жінку навіть якщо вона бігає голою.Якби не хотілось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЧортПобьєрі сказал:

Все так, але з точки зору ЗАКОНУ не можна ґвалтувати жінку навіть якщо вона бігає голою.Якби не хотілось.

не кажіть про те чого немає в цій країні. краще жартуйте :lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, karbo сказав:

Я все правильно розумію. Щоби врівноважити сили необхідно було українцями Крим заселяти. Тоді там би не було стільки зрадників. Тоді був би шанс протистояти. 

ну прям як русня після того як татар в теплушки поскладала🤢

Шовіні́зм (фр. chauvinisme, в англ. версії — джингоїзм) — ідеологія, суть якої полягає в пропагуванні переваги одного народу (нації) над іншими народами (націями) з метою обґрунтування свого «права» на їхню дискримінацію або пригнічення.

‼️ На жаль, karbo не зможе відповісти...чи на щастя

 

2 години тому, karbo сказав:

 Татари лише пахлавою здатні торгувати, а не відстоювати інтереси України. 

Зараз тисячі цих татар мобілізовані і стріляють в українців.

 

  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

не кажіть про те чого немає в цій країні. краще жартуйте :lol:

Так, вже вечір а Ви ще не в'їзжаєте.Не порядок☝️.Тільки не кажіть що фінанси не дозволяють підтримувати потрібну кондицію, не повірю.Хоча ,як що -шо, то можу підкинути пару літронів сітрону🙂.Вивозив сім'ю на румунський кордон і декілька днів був приписаний до Буковельського ТРО.Як їхав додому - бійці насипали пів багажника , наче на передок🤣.Що то - самий захищений регіон👍.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

IMG_20221030_181143_511.jpg

А там нет украинцев, когда они узнали, что теперь бабла от продажи зерна не будет?

  • Конфуз 1
  • Дізлайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Скромный прораб сказав:

А там нет украинцев, когда они узнали, что теперь бабла от продажи зерна не будет?

Ванька Кац предлагает сдадься?

Заділо що 1000 родичів перетворились на біосміття?

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЧортПобьєрі сказал:

Ванька Кац предлагает сдадься?

Земляк, ты о чем? Тщательнее переводи выражай мысли 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Скромный прораб сказав:

Земляк, ты о чем? Тщательнее переводи выражай мысли 

А Ви про що? Пропонуєте українцям не радуватись великій кількості дохлих русских окупантів? Декількох з них задвухсолили прямо в їх вертапльоті акурат біля Вашого дому.Буквально пару годин тому.З цієї новини могли б і розпочати Вашу феєричну появу, а не з руснявого висеру про бабки за зерно.Стыдно должно быть , товарищ☝️.

  • Лайк 6
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ЧортПобьєрі сказал:

Ні.Яскравим прикладом недорозвиненої нації є Ви.Вісім років війни спілкуватись виключно мовою окупанта, не вилазити з його інтернет ( нік  laritus з Вашим аватаром дуже легко знаходиться на рос сайтах)помийок а потім раптово освоїти перекладач і поливати гівном справжніх патріотів🙂.

Чергова дурня і нелогічність :). По-перше, навіть якби я і був дурний, це ніяк не впливає на націю в цілому, тому що в кожній нації є розумні та дурні. Категоріями нації мислили нацисти, а зараз – рашисти. Ви в чергове промовляєтеся :) оскільки зневажаєте українську націю, тому кажете саме про націю загалом, називаючи її недорозвиненою (саме так і вважають рашисти, це їх ідеологія) :). По-друге, ви не знаєте, хто я і ким працюю (моя робота це використання декілька мов без перекладачів :), а ви навіть одну за 8 років не здатні вивчити :)) тому про 8 років це ваше марення :) (але я розумію ваш відчай. Вам хотілося, що б всі українці говорили виключно російською. У розумінні росіян українців не існує :))... і до речі я звернув увагу, що коли вас хапають за слова, ви починаєте петляти, вигадувати якусь дурню і самі її коментувати :). По-третє про яки "помійки" (що це за слово? смітники!!!) йде мова? :) На форумхаусі я був забанен саме за українську позицію (але у мене не один обліковий запис і що з цього? :)) :), mySKU і 4pda? вони для всіх країн СНД :), але припустимо, що це смітники, як мій вибір ресурсів або мови у мережі стосується української нації загалом? :) Ніяк :). Українці талановита та ерудована нація і на відміну від росіян володіють кількома мовами :), тому у вас так підгоряє:). "Учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь..." я завжди дотримувався цього правила :).

Що стосується патріотів це ви про себе чи таких саме "кантонів" (які не здатні вивчити мову навіть зі словником/перекладачем? :))?!? 🤣, ви росіянин :) який за допомогою "заготовочек" просуває кремлівські наративи "громадянська" війна та інші.

  • Лайк 5
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже навіть албанці задовбались слухати рашівську маячню і вважають їх довбо@бами:

 
  • Лайк 2
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, laritus сказав:

Чергова дурня і нелогічність :). По-перше, навіть якби я і був дурний, це ніяк не впливає на націю в цілому, тому що в кожній нації є розумні та дурні. Категоріями нації мислили нацисти, а зараз – рашисти. Ви в чергове промовляєтеся :) оскільки зневажаєте українську націю, тому кажете саме про націю загалом, називаючи її недорозвиненою (саме так і вважають рашисти, це їх ідеологія) :). По-друге, ви не знаєте, хто я і ким працюю (моя робота це використання декілька мов без перекладачів :), а ви навіть одну за 8 років не здатні вивчити :)) тому про 8 років це ваше марення :) (але я розумію ваш відчай. Вам хотілося, що б всі українці говорили виключно російською. У розумінні росіян українців не існує :))... і до речі я звернув увагу, що коли вас хапають за слова, ви починаєте петляти, вигадувати якусь дурню і самі її коментувати :). По-третє про яки "помійки" (що це за слово? смітники!!!) йде мова? :) На форумхаусі я був забанен саме за українську позицію (але у мене не один обліковий запис і що з цього? :)) :), mySKU і 4pda? вони для всіх країн СНД :), але припустимо, що це смітники, як мій вибір ресурсів або мови у мережі стосується української нації загалом? :) Ніяк :). Українці талановита та ерудована нація і на відміну від росіян володіють кількома мовами :), тому у вас так підгоряє:). "Учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь..." я завжди дотримувався цього правила :).

Що стосується патріотів це ви про себе чи таких саме "кантонів" (які не здатні вивчити мову навіть зі словником/перекладачем? :))?!? 🤣, ви росіянин :) який за допомогою "заготовочек" просуває кремлівські наративи "громадянська" війна та інші.

 

IMG_20221027_103252_325.jpg

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ЧортПобьєрі сказал:

 

IMG_20221027_103252_325.jpg

😂 Знову та сама "заготовочка". Нічого свого - не має :), навіть слова українців крадуть і копіюють :)... тупі боти :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Тільки не кажіть що фінанси не дозволяють підтримувати потрібну кондицію, не повірю.Хоча ,як що -шо, то можу підкинути пару літронів сітрону

я взагалі забув коли востаннє щось сам купляв. а от завдяки добрим людям не просихаю :lol:

31 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

декілька днів був приписаний до Буковельського ТРО

мені теж вчора зробили пропозицію, від якої тимчасово відмовився лише через зобов'язання перед іншими. а поки що будемо збирати їм на обладнання, яке дозволить краще боротися з кацапами на невидимому радіоелектронному фронті. ці падли десь теж надибали цифровий зв'язок (

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, iiigolkin сказал:

Можна просто знищити їх флот

Чим?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Черномор сказав:

Чим?

Мариканці казали що у них є такий літак що може це зробити одним залпом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Мариканці казали що у них є такий літак що може це зробити одним залпом.

"У нас есть такие приборы, но мы вам про них не расскажем..."(с)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

Я не тактик, я стратег

Если "стратеги" сейчас вмешаются (а таковая зброя у нато), то уже дуже гаряче стане, нуно "тактику" подтягивать (с радиусом полтыщи или хотя ты трёхсотки, т.к. имеющиеся точка У относится к оперативному воур с дальностью сто двадцать кеме) для выравнивания "статус кво", при этом наращивая эшелонированную певео (про-страны).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...