Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

5 часов назад, Бездомный сказал:

І кацапощелепна вчителька хімії , і кацапощелепна  вчителька фізики , і кацапощелепна вчительки  історії та літератури .

Навіть кацапощелепна  вчителька фізри має відношення до підготовки андрофагів до війни .

Мені страшно уявити, що ті тьотки з Вами робили у школі ,шо Ви їх ніяк не забудете.😱

Вони приходять до Вас уві сні ?

Всі, хто мене навчав, вже у сирій землі давно...

  • Лайк 2
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, 90BCO сказал:

Мені страшно уявити, що ті тьотки з Вами робили у школі ,шо Ви їх ніяк не забудете.😱

Вони приходять до Вас уві сні ?

Всі, хто мене навчав, вже у сирій землі давно...

 

крайні битви з доньками радянських ахвіцерів  були  за душі та долі  моїх синів

 

"Загалобуч" з тих часів майже не змінився - довелося  те зашкарубле лайно хакати власноруч 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, AOZ1 сказал:

С не минималкой и достаточно большой легко. Бабушка на первую пенсию в Ялте внучка на вторую пенсию в Киеве. 

Крымчане не могли получать две пенсии. Что бы возобновить украинскую пенсию надо было вывезти из Крыма пенсионное дело. Соответственно выплата роспенсии прекращалась

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

 

крайні битви з доньками радянських ахвіцерів  були  за душі  моїх синів

Душі врятували?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, 90BCO сказал:

Душі врятували?

 

від їх впливу ? :lol:

я не дав їм жодного  шансу ! :lol:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

я не дав їм жодного  шансу :lol:

"- Желаю Вам разбить всех своих врагов!

  - Мы свернём им головы! " (С)

image.png.3756db2ea099a5c32f6c4ad49130b97b.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, 90BCO сказал:

"- Желаю Вам разбить всех своих врагов!

  - Мы свернём им головы! " (С)

image.png.3756db2ea099a5c32f6c4ad49130b97b.png

ніт , все глибше 

вони мене напрягли не слабо - довелося засукати рукава та  

зпуститися  на 2,5-2 тисячоліття вниз - до зразків  античної педагогіки - пайдея , калокагатія , еврістика , Гомер , Езоп, Сократ , Арістотель , Діоген , Сенека , апостоли християнства ,  Плутарх , Светоній , ...Твен , Чехов , Лондон , Англійські циніки новітнього часу , Ніцше  ...

 

нічого  з того у  програмі Загалобучу не передбачалося .

 

життя - то нищівна  м'сорубка для молоді - особливо , для хлопців  - неможливо підготувати до геть усього .

 

Але мої ну дуже відрізняються від інкубаторських  загалобучівських

 

Бачив би ти їхні (вчительок) перелякані пики , коли я їм казав , що макаренко -  злочинець, вертухай з дитячого ГУЛАГу :lol:

На скрєпу посягнув :lol: 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, mastervovik сказав:

А як шо  Порошенко, то уже любов до України? 

А без чієїсь дупи то вже не справжня любов?)

 

3 години тому, laritus сказав:

я звичайно вибачаюсь, а що за дивна постановка питання (як в РФ Шевчук відповів)?!? Чому саме президенту (вне залежності від прізвища)?!? Президент це лише звичайна посадова особа :) і в парламентарно-президентської (хоча дивно, що саме так характеризують) системі він навіть не на першому місці... Україна це точно не президент (і ніколи не було по іншому, навіть при Янику, саме тому його і погнали, що президент це лише найманий менеджер, не більше). 

Спакойна.Налетіли коршуни, ко ко ко🙂.Мій пост був виключно до 7351го, і Вову Зеленського образити не мав за мету.До  7351го у мене відношення чесне і пряме- перефарбований щур, і на це є чіткі причини-під час окупації Донецьку сидів - ні слова ні пів слова, чекав як щуреня что будєт дальшє, чью сторану прінять.Голос почав подавати аж через 5 років, і почав з того що поливає гівном військових яким, бачите, не пощастило бути під командуванням тодішнього головнокомандувача.Я таким щурам не вірю одразу, і як показав час - я не помилився.

  • Лайк 2
  • Дякую 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

довелося засукати рукава та  

зпуститися  па 2,3-2 тисячоліття вниз - до зразків  античної педагогіки

тоді мав і це прочитати en.wikipedia.org/wiki/Zen_and_the_Art_of_Motorcycle_Maintenance

з Арістотеля гейропейське людство повернуло не туди... :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, 7351 сказав:

Цікаво, а шо ще, окрім лизання дупи, ти робив Володимиру Зеленському, що він, для тебе, став "Вовою"?

Мене таке не цікавить -- я просто поважаю Зеленського, як всі українці, та як і весь світ, доречі,

окрім тих, звісно, у кого на умі тільки те, як знайти дупу, яку лизати.

Удачі.

...................................

Тобто з "гнідами" ти згодний -- дякую.

Тикати, будете своїй мамі, дружині і дітям.Я й без пітверження знаю що Ви бидло.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, hause сказал:

Касьянов: "Держава закуповує безпілотники Арахамії, бо господар завжди при владі"

censor.net/ua/news/3378549/kasyanov_derjava_zakupovuye_bezpilotnyky_arahamiyi_bo_gospodar_zavjdy_pry_vladi

...

І якщо припустити, що мінімальна маржа на всьому цьому волонтерському зборі "лише" 20% (я оцінюю в 35%), то із 325 млн грн, зібраних Чмутом, у Арахамії виходить 65 млн доходу. Півтора мільйони доларів за одну ніч. Це ви ще не порахували 12%, які за законом мають право залишати собі благодійні фонди. А ви кажете війна", - розповів Касьянов. 

А як це співвідноситься з оцим - youcontrol.com.ua/catalog/company_details/39562922/

 

Частка держави в підприємстві згідно з реєстром Фонду держмайна України

 

0

Перелік засновників юридичної особи

 КОСТЮК ВЯЧЕСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ

Адреса засновника: Україна, 08630, Київська обл., Васильківський р-н, селище міського типу Глеваха, ВУЛИЦЯ О. КОШОВОГО, будинок 2

Розмір внеску до статутного фонду: 5 679 882,63 грн

Частка (%): 52,8228%

ГАЙДУК ЮРІЙ СЕРГІЙОВИЧ

Адреса засновника: Україна, 10251, Черкаська обл., місто Ватутіне, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 1, квартира 21

Розмір внеску до статутного фонду: 2 588 178,25 грн

Частка (%): 24,0700%

ЛЕВКІВСЬКИЙ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Адреса засновника: Україна, 08340, Київська обл., Бориспільський р-н, територіальна громада Золочівська, "Пегетина гора" урочище, вул.Ідейна, будинок 2, квартира 22

Розмір внеску до статутного фонду: 2 484 651,12 грн

Частка (%): 23,1072%

Інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) її засновника, якщо засновник - юридична особа: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, місце проживання, а також повне найменування та ідентифікаційний код (для резидента) засновника юридичної особи, в якому ця особа є кінцевим бенефіціарним власником (контролером), або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) її засновника

 

Костюк Вячеслав Миколайович
Україна, 08630, Київська обл., Фастівський р-н, селище міського типу Глеваха, вул.Кошового, будинок 1

Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив

Відсоток частки статутного капіталу в юридичній особі або відсоток права голосу в юридичній особі: 52.82

  • Лайк 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, US7IGN сказал:

з Арістотеля гейропейське людство повернуло не туди... :lol:

в сенсі ? 

Маєш на увазі вихованих Арістотелем Олександра Македонського та його діадохів ? 

Так то не Арістотеля  ідеї були , то татко Олександра - Філіпп начитався Ксенофонта .

І , судячи з  того , що Філіппа вбив його бодігард-коханець , гейство по Еладі йшло не з Арістотеля , й навіть не з Сократа . 

Ще  Геракл та  Ахілл мали гей стосунки .

Ще Зевс , судячи з історії Ганімеда , був педофілом   бісексуалом 


 

Спойлер

Zeus_and_Ganymede._Penthesilea_Painter.jpg

800px-Akhilleus_Patroklos_Antikensammlung_Berlin_F2278.jpg

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

в сенсі ? 

почитай, буде цікаво...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

в сенсі ? 

Маєш на увазі вихованих Арістотелем Олександра Македонського та його діадохів ? 

Так те не Арістотеля плани були , то Філіпп начитався Ксенофонта .

@Бездомный, @US7IGN , "- Скажите, а Вы не пробовали мочу молодого поросенка?" (С)

image.png.7e03968b136c45c200b683217c08975c.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, US7IGN сказал:

почитай, буде цікаво...

про що саме ? 

елліни  гомосятилися  не з часів Арістотеля , а з  .... початку часів .

та  й , судячи з того , що легендарний Содом - то не грецьке місто - не лишень  елліни .

 

якщо не фокусувати на тому увагу дітей , а розповідати , що Ганімеда Зевс вкрав до Олімпу , та дарував йому безсмертя, лишень  для того щоб зробити своїм виночерпієм , що  Патрокл - просто друг Ахілла , Гефестіон - друг Олександра   - все нормально працює .:lol:

 

 Всіх своїх  коханок  Зевс  залишав  на Землі( мабуть , швидко набридали 😉),
лишень коханцю чоловічої статі - Ганімеду  дарував безсмертя , вічну молодість  та місце на Олімпі.

Спойлер

Allers_Ganymed.jpg

Mengs,_Jupiter_küsst_Ganymed.jpg

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, serg179 сказав:

 

Спакойна.Налетіли коршуни, ко ко ко🙂.Мій пост був виключно до 7351го, і Вову Зеленського образити не мав за мету.До  7351го у мене відношення чесне і пряме- перефарбований щур, і на це є чіткі причини-під час окупації Донецьку сидів - ні слова ні пів слова, чекав як щуреня что будєт дальшє, чью сторану прінять.Голос почав подавати аж через 5 років, і почав з того що поливає гівном військових яким, бачите, не пощастило бути під командуванням тодішнього головнокомандувача.Я таким щурам не вірю одразу, і як показав час - я не помилився.

Або про дупи, або просто брехня -- типові прийоми русні!

Чи довести можешь свою брехню про мої, начебто, слова про військових?

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, 90BCO сказал:

@Бездомный, @US7IGN , "- Скажите, а Вы не пробовали мочу молодого поросенка?" (С)

image.png.7e03968b136c45c200b683217c08975c.png

 

якби то допомогло - то спробував би .

але я мав дещо іншу програму - власної розробки - вона ґрунтувалася на власному життєвому досвіді та постійному пошуку .

 

що вдалося , чи не вдалося - життя покаже .

Але , поки що , мені в них усе подобається - поки що я бачу саме той результат , якого й прагнув . 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, igor_d70 сказал:

Крымчане не могли получать две пенсии. Что бы возобновить украинскую пенсию надо было вывезти из Крыма пенсионное дело. Соответственно выплата роспенсии прекращалась

Жители ОРДЛО точно могли. И я очень сомневаюсь, что надо было вывозить пенсионное дело, а не трудовую книжку ...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, OlaR сказал:

Жители ОРДЛО точно могли. 

ще й дуже тим хизувалися , а наші - дніпровські , їм ще й заздрили :lol:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Бездомный сказал:

якби то допомогло - то спробував би .

та він просто третім хоче бути, перших двох шукає :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Alvalk сказал:

Тобто  влила з 2014 по 2019, а в список форбс він увійшов в 2021. Л-Логика!

Ви не розумієте причинно-наслідковий зв'язок між явищами. Форбс здатний аналізувати лише дані з відкритих джерел (задекларовані активи). Але ви звичайно маєте можливість думати, що РФ в період з 2014 по 2019 р. легально переказувало гроші Медведчуку на агентурну роботу в Україні :). Коли Медведчук почав декларувати свої активи (які аналізує Форбс)? Протягом року з липні 2018 р. коли вступив в партію "За життя". Але він мав можливість не декларувати реально свої активи до 2019 р. (включно) оскільки дійсно скасували відповідальність за незаконне збагачення. У 2020-2021 р. його в межах боротьби з деолігархізацією (був посилений контроль з боку держави) таки змусили задекларувати якусь частину цих доходів (не факт, що всю) і за результатами цього декларування Форбс вніс його до списку. Якщо досі не зрозуміли, то, чим він володів, він показав лише у 2020-2021 р. (до цього він був не біднішим :), він просто це приховував тому, що великі гроші люблять тишу :)).

6 часов назад, Alvalk сказал:

Саме так і було, задекларував аж 14 млн, а яхту за 200 млн забув :ROFL:

По вашому посиланню: "За їх підрахунками, з урахуванням актуального курсу валют у відповідні періоди, у 2019 році активи родини Медведчука складали 7 017 878 євро, а вже у 2020 році – 14 420 848 євро".

То і зробіть висновок (ви завжди кажете А і ніколи не кажете Б, тому, що не робите висновків). Там не тільки яхту за 180-200 млн. евро, там нерухомість була не вказана та інші матеріальні цінності. Але яхту він прідбав саме в 2015 р., при цьому він з 17 березня 2014 р. в санкційних списках США (тобто яхту він прідбав не за свої кошти, оскільки США дуже добре контролює транзакції) і в 2015 р. він також не входив в Форбс, що якраз і свідчить про гроші від РФ, які він отримував без декларування (і які він розікрав у РФ, як зараз кажуть).

6 часов назад, Alvalk сказал:

Чекаю знов вашу заїжджену пісню, що хто всрався? Невістка  знов попередники винні. Тоді КСУ чомусь такі рішення не приймав.

Ось, що ви написали:

6 часов назад, Alvalk сказал:

А чого б не забути, бо за чинної влади він у серпні 2020 року став одним із ініціаторів подання до Конституційного Суду щодо відповідності Конституції низки положень антикорупційного законодавства. 28 жовтня КСУ оприлюднив скандальне рішення, згідно з яким скасовується відповідальність за недостовірне декларування та саме електронне декларування.

відкриваємо ваше посилання і бачимо цифру 47 депутати, АЛЕ також бачу в новинах 59 депутатів з яких 11 члени фракції "Блоку Петра Порошенко", ось їх прізвища:

Руслан Сольвар (БПП), Андрій Шинкович (БПП), Геннадій Чекіта (БПП), Федір Негой (БПП), Борис Козир (БПП), Дмитро Андрієвський (БПП), Дмитро Лубинець (БПП), Геннадій Ткачук (БПП), Артур Палатний (БПП), Валерій Іщенко (БПП), Олег Великін (БПП). Ось, ще посилання. Ще посилання.

Але нехай буде 47 (наче посилання на докум. конституційного суду і є рішення де також зазначено 47 депутатів), просте питання чому декларації 5 років перевірялися (депутатів важко було перевірити?!?)? Тягнули до 2019 р., а потім через суд скасували всю роботу 2014-2019 р. Знову дивній збіг, в якому начебто ніхто не винен :) і в будь-якому випадку залишається головне питання хто і в який спосіб так сформулював закони по яким воно було визначено не конституційним? То, хто це робив, якщо не попередники? :) Які, ще є варіанти? може рептилоїди? Попередники приймали закони, створювали органи (НАЗК) і проводили люстрацію, якщо, щось працює ні на користь звичайно в цьому винні ті хто це все робив, а ні рептилоїди (це Л-Логіка!) :)

Спойлер

1696180211_.png.8731c235945d7795941f024d3dd99086.png

 

Змінено користувачем laritus
  • Лайк 3
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, OlaR сказав:

Жители ОРДЛО точно могли. И я очень сомневаюсь, что надо было вывозить пенсионное дело, а не трудовую книжку ...

Бачив в Київі заяву жінки з Донецьку на отримання української пенсії, два роки тому, де вона прямо вказала в заяві, що отримувала пенсію в ордло від окупантів, бо там пенсійний вік раніше наступає -- ій дали українську пенсію без проблем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, 7351 сказав:

Або про дупи, або просто брехня -- типові прийоми русні!

Чи довести можешь свою брехню про мої, начебто, слова про військових?

Можешь🤦‍♂️.І вже приводив.Щуром Ви були ним і лишаєтесь.Віри таким не має.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, serg179 сказав:

Можешь🤦‍♂️.І вже приводив.Щуром Ви були ним і лишаєтесь.Віри таким не має.

Знову брехня -- точно, як русня.

Окрім базара про моє хобі - зварювальні роботи, це ж страшний злочін! -- нічого ти не "приводив".

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...