Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

16 годин тому, Alvalk сказав:

а в 2014-2019 наче по-вашому її й не було, коли діючий разом зі своїми виборцями поливав лайном  попередника. Все вірно?

Мої родичі, донеччани, намагалися отримати статус біженців в Польщі в 2015 році -- жили місяць в таборі для біженців і чекали на рішенння Польщчі.

Так от -- вони отримали офіційну відмову на декількох сторінках, на яких було розписано, що так, як саме Україна в міжнародних відносинах не визнає війну на сході України війною то Ви не можете одержати міжнародний статус біженців.

Війна тоді була для українців зі сходу України та для українців, які воювали з окупантами, та їх родичів.

Інші українці -- дякуючи богу, не всі, намагались звинуватити у війні не окупантів, а українців зі сходу.

Деякі взагалі відмовлялись здавати житло тільки за ознакою прописки.

А для "попередників" була не війна з окупантами, а якась, незрозуміла, але прийнятна для окупантів України, назва АТО.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, 7351 сказал:

 

Інші українці -- дякуючи богу, не всі, намагались звинуватити у війні не окупантів, а українців зі сходу.

 

не пересмикуйте - не українців зі Сходу , а зрадників зі Сходу - умовних Костяничів зі Сходу ( Костянич - не як особистість , а як приклад , як  типаж ) 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Бездомный сказав:

не перекручуйте - не українців зі Сходу , а зрадників зі Сходу - умовних Костяничів зі Сходу ( Костянич - не як особистість , а як типаж ) 

Багато киян, яким я дзвонив по об’явам про здавання житла у 2014 році, цікавила тільки моя прописка, і, ніколи, мої політични переконання.

............

Ти не в темі -- це не не про піхви і не про вчительок математики.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Privet сказав:

З якого це переляку новий Президент буде допомагати Рашкостану ?!

Якщо захоче продовжити ганебну традицію Рузвельта-Ніксона-Буша-Обами

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Бездомный сказал:

тим , що після першої світової  німецький мілітапризм-реваншихм відроджувапли США та СРСР - США інвестували гроші та технологічний розвиток , СРСР - надавав  сировину та освітні/тренуваліні майданчики для Вермахту .

 Спроби відродити північну алькаїду  слід нещадно присікати .

І все буде гаразд - най наступну агресію  з мачетами влаштовують .

Ну, есть два пути сделать из агрессивного  государства безопасное: 

1. Сделать из него страну-батустан, где проживают бесправные недочеловеки

2. Сделать демократическое правовое государство, где проживают люди, стремящиеся к цивилизованной жизни 

Первый путь элементарно проще, хотя и тяжёлый по практической организации. Но он несёт за собой непредсказуемые последствия.

Второй сложнее, дольше, но легче в организации, и в перспективе гораздо безопаснее.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, 7351 сказал:

Багато киян, яким я дзвонив по об’явам про здавання житла у 2014 році, цікавила тільки моя прописка, і, ніколи, мої політични переконання.

............

Ти не в темі -- це не не про піхви і не про вчительок математики.

повір - кцапощелепні  вчительки математики  серед причин твоїх проблем не на останньому місці:lol: 

саме завдячуючи ним кацапи - північна Алькаїда/Вольта  мають змогу виробляти ракети , та  розраховувати траєкторію їх польотів , ьщоб влучатии у мирні українські міста.

 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, vadimv сказал:

Якщо захоче продовжити ганебну традицію Рузвельта-Ніксона-Буша-Обами

Картера , Клінтона 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Vikctor сказав:

 В черговий раз виявилось, що омріяна легенда совков про смачний пломбир теж запозичена...

Про це тут вже триста разів було написано.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Dark FeniX сказав:

Сделать демократическое правовое государство, где проживают люди, стремящиеся к цивилизованной жизни 

В цьому випадку не державу, а тільки багато держав з обов’язковим зовнішнім управлінням і забороною зброї та армії у будь-якому вигляді на багато років.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, 7351 сказал:

А для "попередників" була не війна з окупантами, а якась, незрозуміла, але прийнятна для окупантів України, назва АТО.

Котра потім змінилась на "якусь незрозумілу"(с) ООС,  котра повністю влаштовувала ваших ідолів. Аж до переходу гібридної війни до повномасштабної.

Саме цей незрозумілий вам статус давав час і можливість готуватись до повномасштабної війни. Хоча  кому я це розповідаю...  

  • Лайк 6
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Бездомный сказав:

Більшість одеситів і мер Труханов підтримали демонтаж пам’ятника Катерині ІІ

Демонтувати мало. Як бачимо, орки тягнуть своє сміття зі смітників на постаменти всюди, де дотягуються. Треба знищувати нафіг.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, Dark FeniX сказал:

Ну, есть два пути сделать из агрессивного  государства безопасное: 

1. Сделать из него страну-батустан, где проживают бесправные недочеловеки

2. Сделать демократическое правовое государство, где проживают люди, стремящиеся к цивилизованной жизни 

Первый путь элементарно проще, хотя и тяжёлый по практической организации. Но он несёт за собой непредсказуемые последствия.

Второй сложнее, дольше, но легче в организации, и в перспективе гораздо безопаснее.

Неможливо . Вже багато спроб було - русічи , татари , голандці , німці, євреї , американці -  всі спроби скрахували , при чому , щоразу  дуже погано скінчувалися для цивілізаторів 

Хірург сказав - "в морг" - значить  в морг 

 

відбудовувати та розвивати слід Україну , а кацапію - перетворити на бантустан .

Тим більше , що перетворювіати не складно -  достатньо  мацкву з петербургом деурбанізувати :lol: 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Alvalk сказав:

Саме цей незрозумілий вам статус давав час і можливість готуватись до повномасштабної війни.

Окупантам дав час підготувати вторгнення та ворогу України та українців медведчуку заробити грошей.

Чи медведчук для Вас не ворог України та українців?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vadimv сказал:

Демонтувати мало. Як бачимо, орки тягнуть своє сміття зі смітників на постаменти всюди, де дотягуються. Треба знищувати нафіг.

Сподіваюсь, що після нашої перемоги вже ніколи не буде бажаючих  тягнути їх на постаменти. Принаймні в суттєвій кількості. Хоча я згоден з вами, що знищити було б краще.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

В цьому випадку не державу, а тільки багато держав з обов’язковим зовнішнім управлінням і забороною зброї та армії у будь-якому вигляді на багато років.

Неплохая идея, даже звучит лучше чем предложение Бездомного повторить Пол Пота, но как Вы себе представляете этот процесс, серьезно, по шагам, я даже начну: ЗСУ выдавило орков с нашей территории (включая Крым), угрозы сонного пингвина про ядреную бонбу остались угрозами, дальше граница ядерного недогосударства и территория размером в ахулиард квадратных км., продолжайте

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, 7351 сказал:

Окупантам дав час підготувати вторгнення та ворогу України

Нам дав час побудувати армію, якої в нас не було. Результат ви бачите.  

8 минут назад, 7351 сказал:

Чи медведчук для Вас не ворог України та українців?

ви вже задовбали своїм мертвечуком. Він нормально заробляв и після зміни влади. Навіть ще краще: 

www.pravda.com.ua/news/2021/03/31/7288538/

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Alvalk сказав:

ви вже задовбали своїм мертвечуком. Він нормально заробляв и після зміни влади.  

Якщо незрозуміли ще -- Зеленський прийшов до влади шляхом виборів, тому порушувати вже підписані попередниками угоди -- це процес не швидкий.

Результат з медведчуком Ви теж бачите -- хоч це Вас і "довбає".

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, 7351 сказал:

Багато киян, яким я дзвонив по об’явам про здавання житла у 2014 році, цікавила тільки моя прописка, і, ніколи, мої політични переконання.

...........

Особисто мав 2 випадки коли допомагали біженцям, обидва рази ледь не повбивали їх, через ватну позицію. Звісно такі Не всі і не можна екстраполювати, але на фоні відірваних ніг у інших людей яким допомагаєш, що залишили свій дім в західних регіонах і пішли боротись, бажання мати справу з біженцями моментально пройшло. Це життя. Хочете розуміння до одних, то поставте себе на місце інших. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, 7351 сказал:

Багато киян, яким я дзвонив по об’явам про здавання житла у 2014 році, цікавила тільки моя прописка, і, ніколи, мої політични переконання.

............

Ти не в темі -- це не не про піхви і не про вчительок математики.

В нас третина компанії з ОРДЛО. Якось і знімають і працюють. А про здачу житла - Ви під час дзвінку українською розмовляли?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Бездомный сказал:

Неможливо . Вже багато спроб було - русічи , татари , німці, євреї , американці -  всі спроби скрахували , , при чому , дуже погано скінчувалися для цивілізаторів 

Хірург сказав - "в морг" - значить  в морг 

 

відбудовувати та розвивати слід Україну , а кацапію - перетворити на бантустан .

Тим більше , що перетворювіати не складно -  достатньо  мацкву з петербургом деурбанізувати :lol: 

Оригинальные методики насаждения цивилизации - военная оккупация. Что-то у вас риторика как у наших соседей. Методы достижения цели такие же предложите?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, 7351 сказал:

Зеленський прийшов до влади шляхом виборів, тому порушувати вже підписані попередниками угоди -- це процес не швидкий.

Та ви що? Він хоч раз заявляв про такий намір? Не несіть маячню. Статус АТО чи ООС не прописан ні в яких угодах. Змінити його немає ніяких проблем.

3 минуты назад, 7351 сказал:

Результат з медведчуком Ви теж бачите

Звісно бачу. В 2021 році вперше увійшов  в рейтинг Форбс.  

forbes.ua/profile/viktor-medvedchuk-483

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, dr.alf сказал:

Неплохая идея, даже звучит лучше чем предложение Бездомного повторить Пол Пота, но как Вы себе представляете этот процесс, серьезно, по шагам, я даже начну: ЗСУ выдавило орков с нашей территории (включая Крым), угрозы сонного пингвина про ядреную бонбу остались угрозами, дальше граница ядерного недогосударства и территория размером в ахулиард квадратных км., продолжайте

Вот только хотел спросить то же самое. Как достичь всех этих фантазий про фрагментацию государства, деурбанизацию, дебилизацию и и.д.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Dark FeniX сказав:

Главное, чтоб история дальше не пошла повторяться: страна задавленна условиями капитуляции и репарациями, реваншизм, ВМВ...

Для этого эта "страна" должна быть разделена на Якутию, Бурятию, Татарстан и далее по списку.

Если не будет разделена - повторится обязательно.

Уже хрен знает в который раз.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Але я переніс ситуацію на нас

в цьому і був геній Ремарка, що він бачив і показував саме це. але генія зрозуміти важко, на те він і геній. (с) я

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...