Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Privet сказал:

 

 

поперше це красиво :lol:

 

візуалізатори голлівудські не  встигають занотовувати 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

правильні китайці воюють на боці ДОБРА - за Україну 

25-річний тайванський доброволець Джонатан Ценг загинув під час виконання бойового завдання на Луганському напрямку. Джерело: https://censor.net/ua/n3378433

original (79).jpg

  • Конфуз 2
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Черномор сказал:

Як знайти в телеге?

Я не в курсі як там ведеться пошук. А перелопатити все за тиждень не готовий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Американський атомний підводний човен USS Rhode Island зайшов у Середземне море.

Цей підводний човен може нести 24 міжконтинентальні ракети Trident II, здатні вражати цілі на відстані до 18 тисяч кілометрів зі швидкістю 29 тисяч км/год.

 

 

https://www.youtube.com/post/UgkxOlPI-Eu5SRVMqlOueoFee0Qyj2hOxCPw

Змінено користувачем Privet
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тепер я бачив все :lol:

 

русские таксисты и грузчики...в Таджикистане , но взятки всё равно ментам местным в рублях

m6vIUK5MYAU.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Хаха 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Privet сказал:

 

Генерал Мороз - українське прізвище 😉

кацапське було б Морозов 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Бездомный сказал:

Генерал Мороз - українське прізвище 😉

кацапське було б Морозов 

До чого це ?

Є у кацапів і Мороз.

www.analizfamilii.ru/Moroz/proishozhdenie.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

прикинул по отзывам, кстати - 25% и не пахнет

Змінено користувачем wyatt
  • Хаха 5
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, US7IGN сказал:

Може він не в той Іран заїхав...

Как в том анекдоте:
- Ето правда, шо Рибинович виграв у спортлото 5 тыщ?
- Ну то якось так, токо не в лотерею, а в карты и не выиграл, а проиграл.
Согласен, что в обширном контексте термина "ближний восток" мною допущена неточность. Туда входят - Бахрейн, Египет, Израиль, Иордания, Ирак, Йемен, Катар, Кипр, Кувейт, Ливан, ОАЭ, Оман, Палестинская автономия, Саудовская Аравия, Сирия, Судан, Турция. Иран "отсутствует" в том регионе. Хотя ранее в ближневосточный регион не причисляли Судан (тот был в североафриканском "контексте"), Кипр (греческий "след", т.е. европейский) и Турция ("входила" в регион Малая Азия).

Змінено користувачем Черномор
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Privet сказал:

До чого це ?

Є у кацапів і Мороз.

www.analizfamilii.ru/Moroz/proishozhdenie.html

не вірю я "на слово" кацапощелепним "історичним джерелам" - найбильша воєнна таємнгиця кацапії - справжня історія кацапії

 

 

З.І.

по-перше - кацапи-андрофаги  -  меря , мокша , мурома, ерзя  - не слов'яни , а фінно-угри 

 

кацапська ізба має угорське коріння ház

 

До певного часу слов'янський  Новгород - то не була кацапія - справжніх новгородців - не кацапів - кацапи вирізали , то ж новгородець - Мороз - може бути , кацап - ніт . Хіба що манкурт .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, DimaF сказал:

При шахе, было светское государство, не хуже чем в европах.

якби було не гірше , ніж у Європах , до такого піхвеця , куджи вони зкотилися ,не зкотилися б 

 

з "нічого" буває лише "нічого" 

Вільям  Шекспір

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 хвилин тому, Бездомный сказав:

 

поперше це красиво :lol:

 

візуалізатори голлівудські невстигають занотовувати 

На Netflix вже тиждень в рекомендаціях "На західному фронті без змін". Раніше б з нетерпінням чекав би екранізації Ремарка. Зараз нема бажання дивитись взагалі, хіба що порадіти зі страждань німецьких чмобіків - окупантів 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, MaxS сказал:

На Netflix вже тиждень в рекомендаціях "На західному фронті без змін". Раніше б з нетерпінням чекав би екранізації Ремарка. Зараз нема бажання дивитись взагалі, хіба що порадіти зі страждань німецьких чмобіків - окупантів 

 

редеют ваши стройные ряды

писатели , которых уважаешь (с) 

 

З часом , коли до мене  дійшло , що ремарк відмовився від "по батькові" - цей "письменник - співець піхвостражданнь та куколдізму"   для мене зтух абсолютно і остаточно . 

Але Кантону має подобатися . Думаю , Кантон - поціновувач творчості піхвостраждальця  Ремарка , чи не так ?

 

Лишилися англосаксонські циніки  - Кіплінг , Моем , Вудхауз ...., соціаліст-ніцшеанець  Джек Лондон , та пророк їхній -  ...  геніальний Антін Чехов .

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, MaxS сказал:

На Netflix вже тиждень в рекомендаціях "На західному фронті без змін". Раніше б з нетерпінням чекав би екранізації Ремарка. Зараз нема бажання дивитись взагалі, хіба що порадіти зі страждань німецьких чмобіків - окупантів 

Подивився абсолютно геніальний фільм.

За книгою Ремарка "На західному фронті без змін".

Тільки з точки режисера ми маємо переживати за головного героя, ми відслідковуємо його долю і співчуваємо його реальним стражданням на війні.

Але я переніс ситуацію на нас.

Молодий окупант піддавшись пропаганді побіг на війну. Був радий померти за імператора. Потрапив у пекло. Все горить. Протилежна сторона, Українці, ой перепрошую, французи використали( у фільмі) новітні озброєння. Всі його друзі, основні, загинули у страшних муках. Росіяни, ой перепрошую, німці масово гинуть і тікають, просять перемир'я і знов тікають.

Весь фільм ми маємо переживати за героя і робимо це, але як тільки я перевернув ситуацію на наші реалії, то фільм пішов з вогником, я був радий смерті кожного позитивного героя. Емпатія не зникла, бо все у фільма правдиве: смерть, біль, страх, відірвані кінцівки, бій реалістичний.

Але як тільки я перегорнув ситуацію, то мені стало не боляче, а навіть приємно, коли ці всі покидьки гинуть.

Допоки війна не скінчиться у мене не з'явиться навіть натяку на людяність до цих людей, які під впливом пропаганди пішли убивати нас.

Ми уб'єм їх усіх, бо вони прийшли убивати нас. М. Гай

  • Лайк 6
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Canton сказал:

Подивився абсолютно геніальний фільм.

За книгою Ремарка "На західному фронті без змін".

Тільки з точки режисера ми маємо переживати за головного героя, ми відслідковуємо його долю і співчуваємо його реальним стражданням на війні.

Але я переніс ситуацію на нас.

Молодий окупант піддавшись пропаганді побіг на війну. Був радий померти за імператора. Потрапив у пекло. Все горить. Протилежна сторона, Українці, ой перепрошую, французи використали( у фільмі) новітні озброєння. Всі його друзі, основні, загинули у страшних муках. Росіяни, ой перепрошую, німці масово гинуть і тікають, просять перемир'я і знов тікають.

Весь фільм ми маємо переживати за героя і робимо це, але як тільки я перевернув ситуацію на наші реалії, то фільм пішов з вогником, я був радий смерті кожного позитивного героя. Емпатія не зникла, бо все у фільма правдиве: смерть, біль, страх, відірвані кінцівки, бій реалістичний.

Але як тільки я перегорнув ситуацію, то мені стало не боляче, а навіть приємно, коли ці всі покидьки гинуть.

Допоки війна не скінчиться у мене не з'явиться навіть натяку на людяність до цих людей, які під впливом пропаганди пішли убивати нас.

Ми уб'єм їх усіх, бо вони прийшли убивати нас. М. Гай

На черзі Нетфлікс зніме   :

 

 

Володар Кілець очима орків , або 300 спартанців очима персів :lol:

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Бездомный сказав:

На черзі Нетфлікс зніме   :

 

 

Володар Кілець очима орків , або 300 спартанців очима персів :lol:

так. фільми по маньяків і психів від першої особи вже давно на передку куноіндустрії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, MaxS сказал:

так. фільми по маньяків і психів від першої особи вже давно на передку куноіндустрії.

але ж  одна річ - поодинокий  покидьок суб'єкт з тарганими у голові , і зовсім інше - народ - носій еґрегору андрофагів - масове   рафіноване  людожерське  зло , як  носій колективного неосознаного . 

 

то новий горізонт для митців , я вважаю .

 

"Apocalypto"   Мела Гібсона - лише перша - хоч і вдала спроба , але тему андрофагів з ядерною палицею не розкрито , я вважаю .

 

тепер настав час знімати подібні фільми про кцапів , а кацапів лишити лише для спогляданняі в зоопарках , та вивченя в антропологічних лабораторіях

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, MaxS сказал:

На Netflix вже тиждень в рекомендаціях "На західному фронті без змін". Раніше б з нетерпінням чекав би екранізації Ремарка. Зараз нема бажання дивитись взагалі, хіба що порадіти зі страждань німецьких чмобіків - окупантів 

Ну, у Ремарка основной посыл - война это зло, те, кто войну развязал - понесут последствия. Он лишь показывает её со своей стороны, как волей судьбы оказавшегося не на той стороне.

И, кстати. С ПМВ гораздо больше параллелей можно найти с нашей войной. И, надеюсь совпадёт и итог: то, что Германия проиграла войну , при том что вражеские солдаты так и не вступили на её территорию.

Главное, чтоб история дальше не пошла повторяться: страна задавленна условиями капитуляции и репарациями, реваншизм, ВМВ...

Змінено користувачем Dark FeniX
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Dark FeniX сказал:

Ну, у Ремарка основной посыл - война это зло, те, кто войну развязал - понесут последствия. Он лишь показывает её со своей стороны, как волей судьбы оказавшегося не на той стороне.

И, кстати. С ПМВ гораздо больше параллелей можно найти с нашей войной. И, надеюсь совпадёт и итог: то, что Германия проиграла войну , при том что вражеские солдаты так и не вступили на её территорию.

Главное, чтоб история дальше не пошла повторяться: страна задавленна условиями капитуляции и репарациями, реваншизм, ВМВ...

все можливо 

 

за для того  слід  втілити "план Моргентау для кацапії" 

https://ru.wikipedia.org/wiki/План_Моргентау

 - денуклеарізація , демілітарізація ,деіндустріалізація , деінфрактуризація , детехнологізація , деурбанізація - жодних технологій , жодних , деіделогізація та максимально спрощення освіти до рівня колгоспоної школи , дефрагментацыя - бо освічений кацап - то небезпечний кацап 

 

будь кого , хто хто спробує  переступити це табу , слід знищувати , як скажену собаку

 

 

 

800px-Germany_Morgenthau_Plan.png

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, Бездомный сказал:

 

редеют ваши стройные ряды

писатели , которых уважаешь (с) 

 

З часом , коли до мене  дійшло , що ремарк відмовився від "по батькові" - цей "письменник - співець піхвостражданнь та куколдізму"   для мене зтух абсолютно і остаточно . 

 

Ви мали на увазі, Чорний обеліск"? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sergio сказал:

Ви мали на увазі, Чорний обеліск"? 

я мав на увазі  в першу чергу його ганебну  біографію , яка й обумовила  дегенеративну концепцію геть усієї концептуально дегенеративної   творчості  ремарка  

 

15 Стережіться фальшивих пророків, що приходять до вас ув одежі овечій, а всередині хижі вовки.

16 По їхніх плодах ви пізнаєте їх. Бо хіба ж виноград на тернині збирають, або фіґи із будяків? 17 Так ото родить добрі плоди кожне дерево добре, а дерево зле плоди родить лихі. 18 Не може родить добре дерево плоду лихого, ані дерево зле плодів добрих родити. 19 Усяке ж дерево, що доброго плоду не родить, зрубується та в огонь укидається. 20 Ото ж бо, по їхніх плодах ви пізнаєте їх!

Від Матвія 7:15-20

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Бездомный сказал:

все можливо 

 

за для того  слід  втілити "план Моргентау для кацапії" 

https://ru.wikipedia.org/wiki/План_Моргентау

 - денуклеарізація , демілітарізація ,деіндустріалізація , деінфрактуризація , детехнологізація , деурбанізація - жодних технологій , жодних , деіделогізація та максимально спрощення освіти до рівня колгоспоної школи - бо освічений кацап - то небезпечний кацап 

 

будь кого , хто хто спробує  переступити це табу , слід знищувати , як скажену собаку

 

 

 

800px-Germany_Morgenthau_Plan.png

Т.е. превратить одну из стран Европы в аналог страны где-то в центральной Африке? Боюсь, на такое никто не согласится.

Направляю, что итогом ПМВ был Версальский договор, чем не план Моргентау? Следствием был Третий Рейх. Нам оно надо под боком?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Dark FeniX сказал:

Т.е. превратить одну из стран Европы в аналог страны где-то в центральной Африке? Боюсь, на такое никто не согласится.

Направляю, что итогом ПМВ был Версальский договор, чем не план Моргентау? Следствием был Третий Рейх. Нам оно надо под боком?

в якому місці кацапи андрофаги , тобто людожери - Європа  ? 

удавати з себе Європу - мавпувати з себе Європу - то ще не означає "бути Європою" .

Он - Мєдвєд  римське цивільне право навіть викладав :lol:Навіть підручника з римського цивільного права видав :lol: 

північна Алькаїда на 11 часових поясів (с)

Іншого способу  стримувати людожерів андрофагів  на східних кордонах Європи не існує .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dark FeniX сказал:

Т.е. превратить одну из стран Европы в аналог страны где-то в центральной Африке? Боюсь, на такое никто не согласится.

Направляю, что итогом ПМВ был Версальский договор, чем не план Моргентау? Следствием был Третий Рейх. Нам оно надо под боком?

тим , що після першої світової  німецький мілітаризм-реваншизм відроджувапли США та СРСР - США інвестували гроші та технологічний розвиток , СРСР - надавав стратегічну  сировину та освітні/тренувальні майданчики для Вермахту .

 Спроби відродити північну алькаїду  слід нещадно присікати .

І все буде гаразд - най наступну агресію  з мачетами влаштовують .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...