Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

18 минут назад, Бездомный сказал:

припинити  будь які  стосунки .

припинити підживлювати північну Алькаїду   технологіями та інвестиціями .

нещадно карати "порушників конвенції" вторинними санкціями

Він і  сам прекрасно деіндустріалізується , детехнологізується та деурбанізується .

бо кацапія - то мавпа Західго Світу 

Короче говоря, Северная Корея на максималках. Так себе план.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dark FeniX сказал:

Короче говоря, Северная Корея на максималках. Так себе план.

читайте про "єдиний спосіб цівілізування людожерів , який стовідсотково спрацьовує " - оповідання Джека Лондона Ату їх! Ату! 

www.litmir.me/br/?b=17818

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, US7IGN сказал:

поляки мали закрити кордони для українців і відправити їх захищати дім

 

Именно!!!

  • Хаха 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, 7351 сказал:

Це Ви про африканських біженців у Європі впродовж десятиліть?

Змінили ставлення чи розмір грошових виплат до ніколи ніде не працюючим та здійснюючих багато злочинів "біженцям"?

Дивний підхід, ні я за наших громадян, за свою сім'ю. За підхід, коли ти поїхав, а тебе чекають знову. Може вам ближче звісно щось інше, намвсєдолжни, ага. 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Canton сказал:

Именно!!!

Що імєнно. Мозги атрофувались наглухо вже? Багато назахищають мами з дітьми однорічними чи навіть татусі цих дітей якщо вони в небезпеці. 

Змінено користувачем loader
  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, 7351 сказал:

За допомогою Китаю -- в змозі.

Смотря в чём - передавать передовые технологии, которые кетайозам "передал" запад и на основе которых они развивают производство, то вряд ли, потому как прикроют тогда крантик поднебесной в поставке тех технологий, а вот торговать сырьём для пополнения ВВП это реальный шаг.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, 7351 сказав:

Багато киян, яким я дзвонив по об’явам про здавання житла у 2014 році, цікавила тільки моя прописка, і, ніколи, мої політични переконання.

 

У Вашому випадку вони щось відчували.І не дарма, як виявилось.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, loader сказал:

Дивний підхід, ні я за наших громадян, за свою сім'ю. За підхід, коли ти поїхав, а тебе чекають знову. Може вам ближче звісно щось інше, намвсєдолжни, ага. 

що ви намагаєтеся довести людині , яка вважає , що кацапощелепна вчителька математики до війни не має відношення :lol:

ще й як має .

І кацапощелепна вчителька хімії , і кацапощелепна  вчителька фізики , і кацапощелепна вчительки  історії та літератури .

Навіть кацапощелепна  вчителька фізри має відношення до підготовки андрофагів до війни .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Черномор сказал:

Смотря в чём - передавать передовые технологии, которые кетайозам "передал" запад и на основе которых они развивают производство, то вряд ли, потому как прикроют тогда крантик поднебесной в поставке тех технологий, а вот торговать сырьём для пополнения ВВП это реальный шаг.

 

вже так чи інакше прикриють - Китай офіційно визнаний ворожою країною

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, vadimv сказал:

В змозі. Якщо Китай та Іран будуть порушувати санкції.

Тому єдиний вихід - обмеження московії кордонами московської області.

image.png.21c15c1ba2b206eb15021e756deb3beb.png

По поводу того самого "дня народного единства" - у расейских историков отсутствует единое мнение, по поводу "правильности" той даты, а именно 4 ноября 1612 года (почему то не муссируется факт, что началось с того, что мясник Минин призывал делать сбор денег для набора войска ибо в те времена воевали за деньги, рекрутский набор отсутствовал), потому как та "гражданская" война во времена Великой смуты длилась ещё как минимум четыре года и только к 1618 году Новгородские земли "окончательно" вошли в состав Московского Царства. По мне, так "праздник высосанный из пальца", чем то нуно было Путлеру заменить 7 ноября, так сказать типа он "нипричём" до коммунистического прошлого.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Бездомный сказал:

Китай офіційно визнаний ворожою країною

В недавно принятой стратегической доктрине штатов кетайозы "признаны" главными конкурентами для амеров, а вот главный противник то рашка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, loader сказал:

Що імєнно. Мозги атрофувались наглухо вже? Багато назахищають мами з дітьми однорічними чи навіть татусі цих дітей якщо вони в небезпеці. 

...и обязательно надо за кордон...с мужьями...манипуляция с упором на жалость  к "дітям однорічним"(С)

Почему то из моего круга общения - никто в 14-21 туда не свалил... а многие вернулись - с добробатами и ВСУ

 

Змінено користувачем Canton
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Canton сказал:

...и обязательно надо за кордон...с мужьями...манипуляция с упором на жалость  к "дітям однорічним"(С)

Почему то из моего круга общения - никто в 14-21 туда не свалил... а многие вернулись - с добробатами и ВСУ

 

До чого тут мужья, якщо вони не виїзні) 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, loader сказал:

До чого тут мужья, якщо вони не виїзні) 

Речь вообще то идет про период 2014-2021.

Именно применительно к нему я высказал свое мнение...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, loader сказал:

Важливо вести себе достойно

я правильно зрозумів що ті біженці, яким ви допомагали в 2014 з вами чемно розмовляли українською, а потім зненацька стали ватними? чи в чому проблема була?

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Canton сказал:

Почему то из моего круга общения - никто в 14-21 туда не свалил

А куда пенсіонери могли виїхати? 😁

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, TaurosRMK сказал:

А куда пенсіонери могли виїхати? 😁

куди завгодно, але більшість обрала дві пенсії і не прогадала :lol:

  • Лайк 1
  • Хаха 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, US7IGN сказал:

я правильно зрозумів що ті біженці, яким ви допомагали в 2014 з вами чемно розмовляли українською, а потім зненацька стали ватними? чи в чому проблема була?

 

Це незнайомі люди, умовно знайомі знайомих, попросили зупинитись, ніхто не розпитував про мову і тп,  тому все стало зрозумілим вже за чашкою чаю по факту. По факту ніхто їм навіть в душу не ліз, самі почали ватну хрінь нести. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, loader сказал:

Це незнайомі люди, умовно знайомі знайомих, попросили зупинитись, ніхто не розпитував про мову і тп

вибачте, ви доросла людина і маєте оцінювати людину з першого погляду. якщо умовний біженець у спілкуванні з вами навіть не переходить на українську, то про що далі розмовляти? перше, що я наказав своїй сім'ї в Польщі - не забувати що треба поважати країну перебування і терміново вчити польську. більше того, саме по ним поляки будуть судити всіх інших українців, тому треба доводити що вони гідні допомоги...

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 7
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, US7IGN сказал:

вибачте, ви доросла людина і маєте оцінювати людину з першого погляду. якщо умовний біженець у спілкуванні з вами навіть не переходить на українську, то про що далі розмовляти? перше, що я наказав своїй сім'ї в Польщі - не забувати що треба поважати країну перебування і терміново вчити польську. більше того, саме по ним поляки будуть судити всіх інших українців, тому треба доводити що вони гідні допомоги...

Все так, висновки зроблені) 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, serg179 сказав:

У Вашому випадку вони щось відчували.І не дарма, як виявилось.

Точно -- я ж люблю Україну та зваркою захоплююсь -- це ж злочин для гнід, які розділяють українців на сорти за місцем прописки або народження!

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

️Партизанський рух "Свобода росія" взяв на себе відповідальність за здійснення «диверсії» в Єкатеринбурзі.

За даними організації, близько 3:00 за місцевим часом активісти влаштували підпал залізничних потягів з пальним, які були підготовлені для постачання окупаційних військ в Україні.

 

 

  • Лайк 8
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, 7351 сказав:

Точно -- я ж люблю Україну 

Любити Україну це не тільки лизати дупу Вові Зеленському.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 2
  • Конфуз 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...