Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, workover сказал:

Ви про сканер чи про прилад? не зрозумів.

Ви написали, що привезли деталь її відсканили, комп зробив зі скану креслення, але креслення тієї початкової деталі колись все одно мав робити конструктор. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, sergio сказал:

Ви написали, що привезли деталь її відсканили, комп зробив зі скану креслення, але креслення тієї початкової деталі колись все одно мав робити конструктор. 

Все вірно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, dr.alf сказал:

Ну норм, адвокатам бабло не пахнет, до войны у него были ролики про вакцинацию, в принципе такие за нормальный прайс, найдут лазейки и докажут что запрещать педофилию это нарушение гражданских прав

Ну побільше б таких адвокатів - дивись і порядку в країні було б більше...

Але в пості головне не відео, а те фото,  а кажуть в воюючій країні немає коштів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Vikctor сказал:

Я жодного разу не донатив у фонд сивочолого й не збираюсь зрозуміло. Залюбки сприймаю інфу про кринжовість піару навколо допомогі ЗСУ вашого улюбленця. Але мені не спадає на думку сприймати/расповсюжувати інфу, що криголам збагачується на цьому.

От в тому й справа (виділив жирним), а я донатив обом, тому цілком нормально, що я задаю питання. А вас ніколи не хвилює, куди і як тратяться ваші гроші?

26 минут назад, Vikctor сказал:

Невже потребує пояснення що двіж проти Притули на користь хіба що костяничам?

Яка користь? Порадіти, що в Україні не все гладко? Ну нехай радіє. Мені від цього не холодно не жарко. В будь-якій країні завжди буває не все гладко. Це нормально для демократичної країни. Тільки  при диктатурі всі  мовчать. 

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 3
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, hause сказал:

Ну побільше б таких адвокатів - дивись і порядку в країні було б більше...

А мене завжди дратували ютубні адвокати. Мабуть такий це адвокат, що йому немає чим більше зайнятись, як переслідувати копа, який назвав їх "асоціацією дебілів".

13 минут назад, hause сказал:

Але в пості головне не відео, а те фото,  а кажуть в воюючій країні немає коштів.

ви це серйозно? Пара десятків дерев'яних щитів? Послуги нормального адвоката коштують більше, ніж ці щити. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, hause сказал:

Ну побільше б таких адвокатів - дивись і порядку в країні було б більше...

Але в пості головне не відео, а те фото,  а кажуть в воюючій країні немає коштів.

А у нас много таких, все знают как правильно, правда чаще всего они заняты, таксуют)))
Я даже само видео не смотрел, список всех видео, дает большее представление о блогере, а если он адвокат и занимается своей работой не только долго, но и успешно, то я не поверю, что он не занимался "оптимизацией решения вопросов в суде", хотя с такими желтыми заголовками как на его видео, возможно блогерство таки его основной хлеб

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

... А вас ніколи не хвилює, куди і как тратяться ваші гроші?

 

Слухайте, ваша постійна звичка клеїти дурника та помічати лишень потрібни вам частки інфи, безумовно допомогає зберегти здоровой псіхику, але трохі дратує в сенсі сперичання.) Це тільки я помітив, що дехто з двома помилками у нікнеймі одночасно з вкиданням про аферіста Притулу, який не схотів купляти спартани по 30кує в магазині, куди його притягнув за руку сивочолий, та замість цього замутив тему з прокладкою, щоб у підсумку вкрасти дві тритини від зібраних донатів, одночасно походя написав щось про супутникі, яких не побачити бо вони у космосі? У вас в планах аудіт фінансовой діяльності всіх волонтерів чи тільки пана Притули? І може краще це робить після війни?

Я не вважаю Притулу дурником, який готовий так легко спалитись та загубити будь-яки перспективи політичной та навіть суспільной діяльності у цієй країні задля привласнення відносно невеликой суми. А він не жебрак й сума не така уж вражаюча, враховуючи його рейтінги та знаючи приблизні заробіткі депутатів ВР... Навіть якщо припустити, що він схотів би красти з донатів, то природньо робить це тихенько й не привертаючи уваги. Для цього безумовно слід обрати для закупівлі якись ніштякі, які вже купляв хтось з його максімально публічних колєг, та ще й порадитись з ним стосовно ціни, а потім свідомо знайти дорощу пропозицію...

 

21 минуту назад, Alvalk сказал:

...Яка користь? Порадіти, що в Україні не все гладко? Ну нехай радіє.

Та насрати мені на його радощі. Я про інше. Знаєте чому я наприклад припинив донатити маленькім фондам? Бо було вже 2-3 випадкі, де засновників тіх фондів затримували СБУ, ДБР або інши правоохоронці, та виявлялося що грощі витрачалися на що завгодно окрім домомогі ЗСУ... А подібні фонди дуже потрібні, бо закривають міттеві потреби окремих підрозділів. Чи слід роскривати шахрайство? Безумовно. Чи слід привертати увагу суспільства? Не впевнений... Але правоохоронцям теж потрібно виконувати свої обов'яки та показувати ефективність дії. Якщо вони залюбки займаються дрібнимі волонтерами-шахраями, то точно не пройдут повз можливості попіарітись на величезному фонді. Але чомусь в них немає питань до пана Притули та його фонду...

Я до того веду, що у гонитві за припущенням у шахрайстві, які не кім ще не доказані та навіть не висунути обвінувачення, ми можемо відштовхнути істотну частину донаторів від бажання зв'язуватись з будь-якими волонтерськими фондами. І саме це на користь виключно костяничам.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vikctor сказал:

ваша постійна звичка клеїти дурника та помічати лишень потрібни вам частки інфи

Я з вас нікого не клею, ви самі помічаєте лише частки інфи. 

Так, дехто висловлювався про Притулу, можливо, занадто жорстко, але набагато більше задовбали ті, хто хоче всім рота позакривати, і одразу каже "а якщо ні - то ти москальський агент". Дуже зручна позиція. Але ще більш тупа

2 часа назад, Vikctor сказал:

Я не вважаю Притулу дурником, який готовий так легко спалитись та загубити будь-яки перспективи

Я теж. Але вважаю його медійником, який на цьому добре піариться. І я не кажу, що це погано, просто констатую. Але... інколи в погоні за хайпом медйники та піарщики на гроші дивляться в останню чергу.  Тут можна і вляпатись (і зовсім не факт, що він винен, в нього працює команда)

Принаймні досі Притула не дав адекватних пояснень що до ціни. Я більше поважаю людей, що визнають помилки, ніж тих, кто намагається вивернутись, аби тільки не визнати їх. Тому сподіваюсь, що Притула все ж таки або нормально пояснить або визнає помилку.

2 часа назад, Vikctor сказал:

Я до того веду, що у гонитві за припущенням у шахрайстві, які не кім ще не доказані та навіть не висунути обвінувачення, ми можемо відштовхнути істотну частину донаторів від бажання зв'язуватись з будь-якими волонтерськими фондами. І саме це на користь виключно костяничам.

Тут позиція більш-менш зрозуміла. В маленькі я теж не доначу з  цієї ж ( і ще одної) причини. Але в цілому не думаю, що це може якось суттєво вплинути на надходження до волонтерів. Бо донати українці роблять не волонтерам, а військовим. Це потреба душі. Тому що війна. Це вклад в своє  майбутне. Тому я вірю в українців, вони обов'язково задонатять. Не в один фонд, так в інший.

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 7
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, dr.alf сказал:

А у нас много таких, все знают как правильно, правда чаще всего они заняты, таксуют)))
Я даже само видео не смотрел, список всех видео, дает большее представление о блогере, а если он адвокат и занимается своей работой не только долго, но и успешно, то я не поверю, что он не занимался "оптимизацией решения вопросов в суде", хотя с такими желтыми заголовками как на его видео, возможно блогерство таки его основной хлеб

діти з Харківщини, Одеси, Києва - запитають маму, чоловіка якої вбили російські окупанти:

- Мамо, а де наш тато?
- Загинув на війні з росіянами.

- Де наш будинок, чому ми живемо в чужої тітки?
- Розбомбили російські окупанти.

- Мамо, а чому, ми розмовляємо мовою тих, хто вбив нашого тата і тата Олі, Петра, Світлани??? 

 

це про кацапощелепного таксиста блаблаката з  Кременчука 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Бездомный сказав:

 

- Мамо, а чому, ми розмовляємо мовою тих, хто вбив нашого тата і тата Олі, Петра, Світлани??? 

Не придумуйте🤣, немає такого.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, hause сказал:

кажуть в воюючій країні немає коштів.

І черг в Макдональдс 🤣

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

І черг в Макдональдс 🤣

Мак сейчас как сеть ресторанов "козырная карта" - каждый поход праздник)

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, DimaF сказал:

Мак сейчас как сеть ресторанов "козырная карта" - каждый поход праздник)

Десь затанцював один Кирило 🤣

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, Бездомный сказал:

діти з Харківщини, Одеси, Києва - запитають маму, чоловіка якої вбили російські окупанти:

- Мамо, а де наш тато?
- Загинув на війні з росіянами.

- Де наш будинок, чому ми живемо в чужої тітки?
- Розбомбили російські окупанти.

- Мамо, а чому, ми розмовляємо мовою тих, хто вбив нашого тата і тата Олі, Петра, Світлани??? 

 

це про кацапощелепного таксиста блаблаката з  Кременчука 

Диктант написали?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Бездомный сказав:

Музичні сервіси РФ почали блокувати пісню "Червона калина": МВС Росії назвало її "гімном екстремістської організації" :lol:

А "Вставай страна огромная" "Повстань, народе мій" чому не назвало?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Костянычь сказал:

Так шо, опять будуть чмобiкiв ловити? По 1000 русни в день бить это непросто, люди быстро из строя выходят от переутомления

Під Херсоном походу ваші видохлися вже. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, John_ сказал:

Походу у орків сьогодні  під Херсоном дупи палають😂😂😂

Его давно к сдаче готовят

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, John_ сказал:

Походу у орків сьогодні  під Херсоном дупи палають😂😂😂

Не знаю як під Херсоном, але наче зі Снігурівкі є обнадійливі новини.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Костянычь сказав:

Его давно к сдаче готовят

Як ти,дірявий, там писав? І агонь нє затух и зємля помніт доблєсть рускава аружія🤣🤣🤣.Пускай єщьо пастаят?

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, John_ сказал:

Під Херсоном походу ваші видохлися вже. 

После тоно как Хаймарсами мосты разнесли стало понятно, что удерживать его будет стоить больших зусылль. Фронт будут по Днепру выравнивать

  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, serg179 сказал:

Як ти,дірявий, там писав? І агонь нє затух и зємля помніт доблєсть рускава аружія🤣🤣🤣.Пускай єщьо пастаят?

Не, то ты дырявый, а я не так писал

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...