Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Имею три кейса по переезду. 

Жена соседа (тут не работает) с сыном поехали в Польшу весной, но там её свекр со свекрухой во Вроце давно живут, имеют гражданство и квартиру По разводили поляков на все возможные допомоги, с началом сентября вернулись. 

Невестка другого соседа, тут продавщица в продуктовом,потом приемщица заказов на мебельной фирмочке. С сыном чухнули в Бундес, оформили помощь 650 евреев на двоиих+жилье бесплатно+какие-то ништяки по линии свидкив еговы. Вроде говорили, что вернутся, но это не точно😏

Дочка маминой сокурсницы, в Куеве окончила нем. филологии, ей предлагали в Киеве роботы МЕНЬШЕ 10 кг на руки🤦‍♂️

Поехала с сыном в Бундес. Устроилась на фирме около Дрездена, учит наших понаехов немецкому (в основном с Черновцов, причём сначала наехали бабы потом потянулись мужья)  4 часа в день - 800€в+250€ помощь  на сына. меся+бесплатное жилье. Не вернётся. 

Нету никакого патриотизьма-,, Родина там, где жопа в тепле'' ©

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Корнил сказал:

а шо ти про одногрупників нам пишеш?..розкажи краще про себе, наскільки я пам'ятаю ти ще з початку війни ,вісім років тому, казав що з роботою стало хєрово, невже зараз покращило?..і до речі, зараз гірше бути мараканським різноробочим чим на Донбасі ( не знаю хто ти там по професії )?

Покращало чи ни, то у кожного свое... Штуку ойро получается добывать и на том спасибо... Сейчас ситуация улучшается, но все с ностальгией вспоминают как при ненавистном Ренате "плохо" жилось

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sergio сказал:

У мну было 6 матана и три геом в неделю - маткласс. 

Тогда зачем Вам нужна служба занятости?

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, workover сказал:

я бачив прилад, на фірмі, де замовляємо різні залізяки, що сканує деталь і видає готове креслення.

А деталь, яку сканувати теж по сканованому креслення виготовили?! 😏

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, sergio сказал:

А деталь, яку сканувати теж по сканованому креслення виготовили?! 😏

звичайно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, dr.alf сказал:

Тогда зачем Вам нужна служба занятости?

Дык с работой по специальности жопа, а переучиваться, я уже слишком стар. 🤷‍♂️😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, vadimv сказал:

"Компромиссы вас догонят" (с)

 

HdmospMBH-k.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, US7IGN сказал:

А на яких уроках навчили службу зайнятості найобувати? 🤣

Жисць научила... 

Пи. Си. В якому місці я її найобую?! 😎Не оформлений не працюю під час перебування на обліку в СЗ. Які, ще типа нііпалова ви знаєте? Поділіться. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, workover сказал:

звичайно

А звідки креслення взялося, коли ще сканера не було?! 😎😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Игорь UA сказав:

Я тоже не согласен с русскими.   Притула не украл , а заработал. А может , действительно резко товар подорожал. Кто то скупил все и сказочно разбогатеет теперь . Талант надо иметь. 

Мене теж дивує, як обурила місцевий наївний люд, ця історія.

Вони чомусь впевнені, що волонтери у нас складаються з яких ось інших людей, ніж решта українців.

Люди cкрізь і всюди однакові. Що вас дивує у тому, що прагматичні люди крутяться навколо грошей?

Йде війна. А на війні завжди хтось заробляє. І держави, і окремі люди.

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Костянычь сказав:

🗣️ «Бесстыдное поведение»: китайские инвесторы «Мотор Сич» после национализации активов выступили против злоупотребления госвластью Украины, — СМИ со ссылкой на заявление инвесторов
 

Певно їм стало так соромно, що вони пообіцяли, навіть почервоніти від свого бесстыдного поведения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

 

Кількість міністерств уряду планують зменшити з 20 до 14
Документ також передбачає скорочення граничної чисельності штату міністерств та інших центральних органів виконавчої влади (ЦОВВ):

У центральних апаратах міністерств – з 9 200 до 2 800 співробітників;
у територіальних органах міністерств – із 17 тисяч до понад 7 тисяч співробітників;
У центральних апаратах інших ЦОВВ – із 13 тисяч до 4 300 співробітників;
У терорганах інших ЦОВВ – із близько 80 до понад 40 тисяч співробітників.

 

Зараз у міністрів буде дуже важкий вибір - залишити в штаті ту частину, що реально працює і вміє працювати, чи своїх на прикормі :) 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

️Венгрия заблокировала план ЕС по предоставлению пакета помощи Украине в размере 18 миллиардов евро в следующем году, — Bloomberg

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, vadimv сказав:

У мене абсолютно навпаки - ніхто не повернувся.

Одні сусіди в Маямі інші в Німеччині, теща в Болгарії, кума в Баварії, молодша сестра жінки - у Фінляндії.

Тут дійсно легко розгубитися, куди ж далі сунути, після Славського.

  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, Костянычь сказав:

Покращало чи ни, то у кожного свое... Штуку ойро получается добывать и на том спасибо... Сейчас ситуация улучшается, но все с ностальгией вспоминают как при ненавистном Ренате "плохо" жилось

в ОРДЛО штука, чи в іншій частині світу ? Особистий досвід ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 хвилини тому, Костянычь сказав:

Сейчас ситуация улучшается

🤣 

похоронний бізнес?

Змінено користувачем outdoor24
  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Музичні сервіси РФ почали блокувати пісню "Червона калина": МВС Росії назвало її "гімном екстремістської організації" :lol:

  • Дякую 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, ozor сказал:

Тут дійсно легко розгубитися, куди ж далі сунути, після Славського.

В Н. Рожанку😎

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, loader сказал:

Скільки саме ви скинули на спартани? Просто для розуміння чи ваша підтримка це не слова. 

 

 

Свою добову зарплатню. До чого це питання? Я жодного разу не донатив у фонд сивочолого й не збираюсь зрозуміло. Залюбки сприймаю інфу про кринжовість піару навколо допомогі ЗСУ вашого улюбленця. Але мені не спадає на думку сприймати/расповсюжувати інфу, що криголам збагачується на цьому. Бо розумію що в будь-якому випадку він допомогає війсковим й припинення цього не на користь ЗСУ та країні.

Невже потребує пояснення що двіж проти Притули на користь хіба що костяничам? Я розумію що опитування, в яких його рейтінг вже помітно вище сивочолого викликає природні ревнощі прихильників останнього. Але раздмухування "зради" в кінцевому підсумку може призвести до розчарування у волонтерському двіжі як явищі з боку українців. Що тоді? Замість байрактарів за п'ять днів почнемо як русня збирати на 20 броників+40 свічок всією країною?

 

3 часа назад, Костянычь сказал:

То, что Притула аферист и мошенник стало понятно после того, как вместо дронов он "купил" какую то информацию со спутника... Ну а вы далее рассуждайте обманул ли он вас, или просто заработал

 

О, дирявому опущенцу ніхто не сказав, що завдяки тому збору ми отримали і байрактари і супутник.) А твої захоплюючі перспективи це  фото дружіни з п'ятітисячною купюрою ржублєй за твою героїчну смерть у нерівному бою проти націків.

 

3 часа назад, hause сказал:

...Я просто переконаний, що зараз працівниками Довженко-Центру займеться СБУ, яке кинеться шукати "руку Москви" і чинити розправи. А хор єднюків і неначасників завиє як воно не на часі, опиратися призначенню в культурну установу якоїсь чувіхи з вулиці. Я б радив владі цього не робити. ..

 

Я б теж радив владі цього не робить. Замість цього припинити фінансування цього збиговиська дармоїдів назавжди. Так болісно, але інакше ціх трутнів налогоплатникі ще довго годуватимуть. А їм ще якесь особливе ставлення потрібно, поважне відношення від влади. На вільни хліба та повну самоокупаємість в умовах конкурентного ринку не бажають? Тоді хай засовують свої вимогі в свої ж дупи й радіють що іх годують. Хача я за розпуск...

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, dvr002 сказал:

судя по ночным обстрелам Днепра, пришла новая партия Иранских дронов

Вряд ли, атаки дронов не прекращались особо, прощупывают, пендики, постоянно оборону, ищут щели, не только Днепр.

Погода, судя по всему, благоприятствовала: я выглядывал в момент налёта — туман, сложно обороняться,

только средства с РЛС работать могут ... бОльшую часть посбивали, и то хлеб.

 

Змінено користувачем DmiVady
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Vikctor сказав:

двіж проти Притули

Не проти Притули, а проти крадіжок.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, hause сказал:

Ну норм, адвокатам бабло не пахнет, до войны у него были ролики про вакцинацию, в принципе такие за нормальный прайс, найдут лазейки и докажут что запрещать педофилию это нарушение гражданских прав

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sergio сказал:

А звідки креслення взялося, коли ще сканера не було?! 😎😉

Ви про сканер чи про прилад? не зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...