Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, Vinsol2009 сказал:

А щодо "інспектування" міністром стану справ в окопах – дуже сумнівно. Чому на борту опинився фотограф Центру громадських зв'язків МВС? Аби вдрукувати у вічність присутність міністра в бліндажі? Тоді кажіть прямо: це була піар-поїздка. Не заперечую: людям на фронті й цивільним потрібна підтримка з боку керівників держави. Але щось занадто часто сановні персони навідуються на "нуль". Ви коли працюєте, панове? Ваше місце – в кабінеті, а піаром в нас дуже вправно займається Президент та його дружина. Може досить цього? У керівників виконавчої влади дещо інша функція.   

Приїзд міністрів на 0 мотивує ... Рашики просто пісяють від цього - наши їздять, а їхні трусяться ... Фотограф - норм. На передку купа журналістів з фотоаппаратами не просто так. Давайте не фантазувати та не притягувати аргументи за вуха ...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Корнил сказал:

та насрати на її зятя, якого хера пиzдіти що кожен хлоп повинен захищати свою Батьківщину, краще б заткнула пельку і сиділа ровно на сраці разом зі своїм зятем ( сином чи чоловіком) і не отсвічувала..просто не хватає зла на таких людей, патріоти тільки на словах блять, а як до діла, так всі по норах, по Закарпаттях, Польшах і таке інше

Кожен повинен захищати. Не обов"язково в окопах. У тилу дуже багато справ. Вона ніде не каже, що всі повинні бути на передовій. Чи може десь Ви особисто почули? Тоді надайте посилання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Leon26 сказал:

Вносити розкол за мовною ознакою, це набагато важливіше для чекистів та небезпечніше для нас  ніж декому здається. Крім того, дуже важливо стежити за заповненням "інфополя" гібридної реальності, варто на мить допустити паузу і біомасі може проскочити в мозок якась розумна думка і почати там розростатися. Помічали скільки уваги вона відволікає на себе..? Крім того, завдяки їй українців можна показати як у кремлівському, так і західному телевізорі такими собі агресивними аборигенами, які не підходять для цивілізованого суспільства. Після її сеансів "распятые мальчики" залітають аж бегом. Ну як, нормальний шматок роботи..?

Свого часу, ця дура працювала у львівському політесі на кафедрі української мови. Кажуть  хто мав російське прізвище, більше 3 в неї не мав. Зрештою там видно вся кафедра була подібна. Коли ходив на підготовчі курси для поступления до полутех, в мене викладала з їх кафедри викладачка. Сидить аудиторія під 100 людей, а вона до мене:"Чому в мене російське прізвище, а я збираюсь складати вступний  іспит укоаїнською мовою?"🤦‍♂️ Тоді ще можна було писати замість української вступний переказ російською, але після навчання на першому курсі довелося б перекласти українською. (Нафіг гемор  зайвий на дупу) То було зимою 92/93року.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Вони ніколи ментами і не переставали бути. Реформа поліції (не патрульної) була провалена.  

Бо то не просто. Пам"ятаю патрульних, яких тільки но навчили. Вони класні та не брали хабарів. Але кваліфікації було недостатньо. Но це не було проблемою - навчались поступрово. В інших підрозділах потрібні були зразу кваліфіковані специ. А вони всі, як один були крім всього кваліфікованими хабарниками ... :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, Leon26 сказал:

Вносити розкол за мовною ознакою, це набагато важливіше для чекистів та небезпечніше для нас  ніж декому здається. Крім того, дуже важливо стежити за заповненням "інфополя" гібридної реальності, варто на мить допустити паузу і біомасі може проскочити в мозок якась розумна думка і почати там розростатися. Помічали скільки уваги вона відволікає на себе..? Крім того, завдяки їй українців можна показати як у кремлівському, так і західному телевізорі такими собі агресивними аборигенами, які не підходять для цивілізованого суспільства. Після її сеансів "распятые мальчики" залітають аж бегом. Ну як, нормальний шматок роботи..?

Ще раз - мова дуже на часі! Ось дуже. Звертаюсь до продавщиці маленького магазина зоотоварів українською. Вона відповідає мені російською. Якого біса? Ну, може переселенка. Аж ні - кіянка та українську знає, але не вважає необхідним переходити навіть коли до неї звертаються ... Тож піздити та піздити. Інакще нас завжди на Заході будуть вважати маленькими росіянами та частина жителів там буде вважати, що у війні винна Америка. Я повторюю - вдома та з друзями хочь на перської, але в магазині, державних установах, лікарнях, школах, дітсадках, з незнайомими тільки українською. 

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, OlaR сказав:

Кожен повинен захищати. Не обов"язково в окопах. У тилу дуже багато справ. Вона ніде не каже, що всі повинні бути на передовій. Чи може десь Ви особисто почули? Тоді надайте посилання.

кожен має свою думку з цього приводу і кожен робе свої висновки..таких як ви з Музей переконати в будь чомусь неможливо, це тільки марний час, тому все одно кожен залишиться при своїй думці, а час нас розсудить 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, OlaR сказал:

... Тож піздити та піздити. Інакще нас завжди на Заході будуть вважати...

Вообще-то таких в цивилизованном мире считают тупыми агрессивним дикарями...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Vinsol2009 сказал:

Поламали, молодцы. Теперь для армии закупают дороже, чем в Сильпо.

Как Свинарчуки ? Меньше пол ляма навара новый год в падлу? На 6.11 очень наглядно))

Что то это бл"дство не хочет редактировать файл поста.

 

Змінено користувачем миг
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, sergio сказал:

Свого часу, ця дура працювала у львівському політесі на кафедрі української мови. Кажуть  хто мав російське прізвище, більше 3 в неї не мав.

Тому що такі, як правило, мову знали дуже погано. Коли я навчалась, то теж про викладачів казали, що вона не ставлять дівчатам більше 3. Але наша компашка завжди в них отримувала 5, бо математику дуже гарно знали :)

 

Цитата

Зрештою там видно вся кафедра була подібна. Коли ходив на підготовчі курси для поступления до полутех, в мене викладала з їх кафедри викладачка. Сидить аудиторія під 100 людей, а вона до мене:"Чому в мене російське прізвище, а я збираюсь складати вступний  іспит укоаїнською мовою?"🤦‍♂️

Досвід ... 

Цитата

Тоді ще можна було писати замість української вступний переказ російською, але після навчання на першому курсі довелося б перекласти українською. (Нафіг гемор  зайвий на дупу) То було зимою 92/93року. 

Взимку вступний екзамен?

Змінено користувачем OlaR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Корнил сказал:

кожен має свою думку з цього приводу і кожен робе свої висновки..таких як ви з Музей переконати в будь чомусь неможливо, це тільки марний час, тому все одно кожен залишиться при своїй думці, а час нас розсудить 

При відсутності аргументів дійсно не можливо ... Спробуйте аргументи ... Десь є, що вона вважає, що всі чоловіки повинні бути в окопах? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алексей Копытько

3 ч.  · 

Почти без связи, коротко.

Вчера министр обороны обратился к главе профильного комитета ВРУ с просьбой в кратчайшие сроке провести заседание комитета с привлечением НАБУ и ДБР. Где заслушать фактаж по еде. После этого (скорее всего - в понедельник) будет детальный комментарий. То, что сейчас несётся - это кони, люди, мёд, говно, гвозди с признаками сознательных манипуляций. Ввиду чего соответствующие материалы будут переданы в СБУ с просьбой дать оценку. Отдельный пламенный привет всем, кто уже сделал исчерпывающие выводы и дважды всех расстрелял. Если кто-то в Минобороны нагрел руки, и это будет доказано - злодей не успеет выбежать за периметр. В этом принципиальная позиция МО. Ключевое слово - доказано. Ранее СМИ уже находили миллиард в диване (тихонько потёрли) и насчитывали 11 замов министра (тихонько потёрли), никаких извинений. Так что не спешите.

Ночью может чуть детальнее, ибо у скандала есть контекст, помимо (неудачной) попытки сорвать докручивание результатов встреч в Рамштайне.

(На комменты отвечать не смогу, не вижу их, не вытягивает сеть).

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Вони ніколи ментами і не переставали бути. Реформа поліції (не патрульної) була провалена.  

Останні два випадки, не давніше місяця. Вертаюсь додому. Зупинили. Тре понятного, пацана на драгері продути.Дістають вже розпакований мунштук і вставляють в драгера, я зробив зауваження, що він має бути запакований і вони мають при нас його відкрити. Сказали, що їм такий дали. Я сказав, що нехай дує в нього, але якщо покаже алкоголь, я в протоколі напишу, що мундштука був розпакований. Короче пацан подув, по нулям. Відпустили. Десь через два тижня вертаюсь, вже заїхав на територію СТ, стоять поліцаї (як потім вияснилось тіж самі). Короче в мене на вулиці живуть батя з сином люблять прибухнути. Син вертався вечором з роботи, а батя його не пускав додому і він викликав поліцію. (В мене у Львові два рази хату виносили(не дуже сильно) , я ментів не викликав бо знав, що х того користі 0, одні проблеми) 

Короче один з тих поліцаїв мене зупинив, і відразу пропонує сісти до них в машину. Я думав, щось буде питати про сусідів, а він відразу :"Щось погано виглядаєте, часом не бухали?!" Короче нагадав, що недавно з ними пересікався. Відпустили.

Крім того пару інших випадків, які не прикрашають нашу поліцію було

Короче, коли десь вечором їду, завжди стараюсь, щоб хтось, крім мене був в машині(на всяк випадок) 

Дожили. Так, що по Монастирському я плакати, як дехто не буду. 😏

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Leon26 сказал:

Вообще-то таких в цивилизованном мире считают тупыми агрессивним дикарями...

Счас. Попробуйте в цивилизованной Германии не знать немецкой или на вопрос покупателя на немецком ответить на английском :) Моя старшая учится в Германии на англоязычной программе. Во всех государственніх учреждениях там предпочитают ее не очень хороший немецкий ее очень хорошему английскому. Хотя там все знают английский в этих организациях. Так что не надо ля-ля. Пятилетний ребенок, который с рождения живет в Германии и не знает немецкий, то нонсен вообще - могут у родителей забрать нафиг. Немцы, которые нас приютили, были очень удивлены, что часть граждан Украины не знает украинского и не желает на нем говорить ... Так что в цивилизованном мире как раз очень удивлены тому, как мало у нас ***ят тех, кто не желает знать государственный язык. Потому и нормально относятся к странам Балтии, которые не дают таким ... гражданство. 

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, OlaR сказал:

Тому що такі, як правило, мову знали дуже погано. Коли я навчалась, то теж про викладачів казали, що вона не ставлять дівчатам більше 3. Але наша компашка завжди в них отримувала 5, бо математику дуже гарно знали :)

 

Досвід ... 

В зимку вступний екзамен?

Тоді можна було по закінченні підготовчих курсів, здати тести і поступити в Полутех. Тести здавалися 2 рази, зимою і весною.(фізика+математика) Українську  писали переказ весною. Результат сумувався. Для тих, хто не поступив з курсів, міг складати іспити влітку  під час вступної кампанії. 

В мене получилось, що я ще не склав випускні іспити в школі, а вже поступив в Полутех. 😀Правда не на ту спеціальність, як пізніше виявилось. (Ну не знав, що ІТ так вистрілити) Але на обрії вже проглядався дядя воєнком, тож я особливо не перебирав харчами. 

Чому українською?! Бо вона банально простіша в написанні, менше винятків і тп.

Тим більше, ми тоді її достатньо добре вивчали в російській школі (набагато краще, ніж зараз в суто українській вивчають мох діти🤦‍♂️

Малому через рік поступати, вже рихтую гроші на репетиторшу з української (два роки тому малу готувала) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, ozor сказал:

Та шо ж у вас з тим міньєтом не складається?

я думав тільки у чехів проблеми, а тут у своїй хаті біда.

Ну, амбасадорка ответственно подошла, даже патриотично.

Пока не выезжает в Болгарию, понимает, что в Украине не все проблемы с минетом решены.

Так что не волнуемся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, loader сказав:

а ви це сюди навіщо тащите?

Це не я, а бородата бабушка в інфополе України, щоб не забували про сватів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, OlaR сказав:

Приїзд міністрів на 0 мотивує ... Рашики просто пісяють від цього - наши їздять, а їхні трусяться ... Фотограф - норм. На передку купа журналістів з фотоаппаратами не просто так. Давайте не фантазувати та не притягувати аргументи за вуха ...

То була цитата, то не я.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, OlaR сказал:

Счас. Попробуйте в цивилизованной Германии ...

вообще-то я про 

 

56 минут назад, OlaR сказал:

... Тож піздити та піздити...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, OlaR сказав:

Счас. Попробуйте в цивилизованной Германии не знать немецкой или на вопрос покупателя на немецком ответить на английском :) Моя старшая учится в Германии на англоязычной программе. Во всех государственніх учреждениях там предпочитают ее не очень хороший немецкий ее очень хорошему английскому. Хотя там все знают английский в этих организациях. Так что не надо ля-ля. Пятилетний ребенок, который с рождения живет в Германии и не знает немецкий, то нонсен вообще - могут у родителей забрать нафиг. Так что не надо ля-ля. Немцы, которые нас приютили, были очень удивлены, что часть граждан Украины не знает украинского и не желает на нем говорить ... Так что в цивилизованном мире как раз очень удивлены тому, как мало у нас ***ят тех, кто не желает знать государственный язык. Потому и нормально относятся к странам Балтии, которые не дают таким ... гражданство. 

Пів Берліна українських переселенців балкає російською, як цікаво, німці мають думать що вони не адиннарот? Жду 23-го лютого, щось маю передчуття, що кацапощелепні будуть відмічати.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Ranch сказал:

Людина взагалі не розуміє, як себе вести при спілкуванні з журналістами,

То он профессионально на дурочка выпадает))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, sergio сказал:

Тим більше, ми тоді її достатньо добре вивчали в російській школі (набагато краще, ніж зараз в суто українській вивчають мох діти🤦‍♂️

То специфіка Вашої школи. В школі моїх дітей українську вчать не гірше математики. :) Репетитор зі старшою 10 зайнять, з середньою 20, але середня в старших класах в школу майже не ходила. 

Цитата

Малому через рік поступати, вже рихтую гроші на репетиторшу з української (два роки тому малу готувала) 

Якщо у школі вчителька так собі або учень теж не дуже хоче працювати, то батьки повинні готувати гроші. Або відправляйте на підготовчи курси :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, миг сказав:

Как

Я зрозумів, ти  тупе бидло, не розумієш українську.  Тепер на мордорсьеому агресії означає сейчас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Vinsol2009 сказал:

Зря вы зацепили эту тему, щас плесень выползет с фотками Пороха.

 

325855797_2810339705766065_5469156467537767860_n.jpg

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Leon26 сказал:

вообще-то я про 

 

Так там піздять дуже ... Дитину можуть у батьків забрати, роботу нормальну не отримаєшь. Про громадянство вже просто мовчу. Наші поки що піздять дуже лагідно словом ... До жорстокості німців нам як до неба. Навіть коли наші почнуть забирати право голосу в тих, хто не знає, або звільняти з роботи, весь цівілізований світ буде вважати, що то нормально ...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Leon26 сказав:

вообще-то я про 

 

Інакшого способу у цивілізованому світі ще не придумали. Тільки пuздити. Законами і кінськими штрафами. Якщо ви думаєте, що європейці такими культурними стали самі по собі, то помиляєтесь. Їх такими зробила політика держави. Люди дресируються нічим не гірше собак.

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...