Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Тільки що, Canton сказав:

А по теме сказать нечего?

якій темі? про русланд-фашизм? так він не сказав нічого нового.

чи про те шо Аркаша перевзувається як тільке може, бо розуміє, що йому світить з його бекграундом?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, outdoor24 сказал:

українська імперія це шось новеньке )

Старенькое

hromadske.ua/ru/posts/pervaia-lokalnaia

 

Змінено користувачем AOZ1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, AOZ1 сказав:

Старенькое

ну ок, розгорніть вашу думку, бо шось в цій статті ні слова про українську імперію. так, українські і кацапські націоналісти були в одних окопах. а чи одна кінцева мета у них була? і до чого тут хароший рюзькє, який воював не на боці "сепаратистів" в Ічкерії?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, outdoor24 сказал:

ну ок, розгорніть вашу думку, бо шось в цій статті ні слова про українську імперію. так, українські і кацапські націоналісти були в одних окопах. а чи одна кінцева мета у них була? і до чого тут хароший рюзькє, який воював не на боці "сепаратистів" в Ічкерії?

А прочитати уважно?

Мы воевали за то, чтобы Приднестровье вернулось в Украину. В Украину оно не вернулось, но и к Румынии тоже не присоединилось… Romania mare (великой Румынии) не получилось. Во-вторых, защита украинского населения. Защитили? Защитили. Живут, имеют школы, церкви, кафедры в университете.

Корчинського послухайте, те саме каже. Придністров'я належить Україні на тих же правах, як і Крим росії. Ті ж тези та історія схожа

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, AOZ1 сказав:

А прочитати уважно?

так до чого тут Аркаша? чи ви заперечуєте його твердження про фашизм і кажете, що це нормально, бо всі так роблять?

у Придністров'я більше аналогій з Донбасом, чим з Ічкерією.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, igor_d70 сказав:

Кто то, не помню кто, предположил что этот вброс что то типа шантажа. Типа "посмотри что у нас есть и подумай что у нас еще может быть". Какаято внутриклановая борьба в кацапском войске

Так воно і є

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, outdoor24 сказал:

так до чого тут Аркаша? чи ви заперечуєте його твердження про фашизм і кажете, що це нормально, бо всі так роблять?

у Придністров'я більше аналогій з Донбасом, чим з Ічкерією.

З Кримом. Землі лівого берега Дністра ніколи не належали Молдавському князівству. І були приєднані до Молдавської Республіки Сталіним після WW2.
 

Аркадием Бабченко. Аналогія дуже проста. Люди змінюються протягом життя. Я теж будував комунізм, вивчав науковий комунізм та марксистсько-ленінську філософію і до речі служив у 14 армії в СРСР. Зараз я громадянин України та доначу на Українську армію.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, JFK сказал:

 

И шо? Эту историю все знают, кроме откровенных уеб...ов.

Да расслабьтесь вы. Не надо конспирологии. А то второй день говны бурлят, меня рожей тыкают. Трындец компромат накопали.
Это мой твит. На дату посмотрите. Это с Майдана твит. Я его даже помню.
Стояли у Дома Профсоюзов, кажется, женщина принесла бутерброды с салом. Два парня рядом. Берут по бутерброду. Первый: о сала героям принесли, второй - ага, героям сала. Я засмеялся. И мне, говорю, сала. Я вот сало просто обожаю, например. Желательно с чесноком. Хоть и не герой - так, рядом с вами стою. Поржали, пожевали, про сало поговорили и разошлись.
Я уже тогда был хорошим русским, про Украину не знал вообще ничего - чужая независимая страна, видьебался полностью. Когда это ещё не было модным. Про Леся я тогда даже слыхом не слыхивал. Что Украина, что Британия, что Португалия - это для меня все были чужие независимые страны. Про которые я знать ничего не знал, и знать не хотел. У меня тогда вообще другие проблемы были. Меня моя - ну, тогда на тот момент бывшая моей - страна интересовала.
Мне тогда «Слава Героям» было, как вам «Сакартвелос Гуамарджос» в две тысячи восьмом, «Маршалла Нохчичъо» в девяносто пятом или «Кыргыз Zone» в десятом.
Ровно наоборот - вот, думаю, самоирония у людей, на десять с плюсом. Свободные люди - и власть снести, и посмеяться. Нам бы в рабском Мородоре так.
Но это мой твит, да. Я их никогда не удаляю. Что сказано - то сказано. За свои слова я всегда готов ответить.
Вот, отвечаю.
Майдан - до сих пор одно из самых важных событий в моей жизни. А уж тогда-то я прям физически чувствовал, как он меняет меня изнутри. Был просто в полнейшем восторге.
Или вы думаете, что в Фейсбуке я писал «Киевскую Сечь», а в твиттере в это же время - ах-ха-ха, кастрюлеголовые?
Ну, вы уж совсем меня за дебила-то не держите, а.
Пернул в лужу, не зная истории чужой независимой страны, которую я знать не знал и знать не хотел.
Это правда. Было дело.
Что услышал - то и спел.
Не понимая, что слышу и пою.
Люди совершенно справедливо теперь по этому поводу задают вопросы.
Я на них отвечаю.
Но зрада отменяется. Соррян. Расходимся.
Для тех, кто обязательно прочитает жопой. Еще раз. Это сказали два украинских парня. На Майдане. По-русски.
Интереснее другое - кто и зачем роет сейчас мои твиты десятилетней давности и вбрасывает их вам для обсуждения.
И почему вторые сутки мой аккаунт DDOSят китайские боты, например.
Надеюсь, я на возникшие вопросы ответил.
Ну, вот и славненько.
Поехали дальше. А. Бабченко

  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, AOZ1 сказав:

Люди змінюються протягом життя. Я теж будував комунізм, вивчав науковий комунізм та марксистсько-ленінську філософію і до речі служив у 14 армії в СРСР. Зараз я громадянин України та доначу на Українську армію.

якщо він визнає, що і його дії в Ічкерії сприяли становленню і зміцненню цього фашистського утворення, то я повірю, що він змінився. А так виглядає, що лише він у білому, а громадяни його країни - лайно.

Хоча навіть у випадку його каяття в мене рука не підніметься піарити хароших рюзьких. Ну є і є собі, хай десь доживає своє життя.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Canton сказав:

про Украину не знал вообще ничего - чужая независимая страна, видьебался полностью.

Брехня -- Українці воювали в Чечні, українці воювали в Грузії -- а він ні разу не чув про Україну.

Або бреше, або придурюється повним дауном.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 7351 сказал:

Брехня -- Українці воювали в Чечні, українці воювали в Грузії -- а він ні разу не чув про Україну.

Або бреше, або придурюється повним дауном.

Можно подумать, кого то Украина интересовала до 2014 года...

Не льстите себе...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

Можно подумать, кого то Украина интересовала до 2014 года...

Не льстите себе...

в середньому по світу виглядало що українці як кацапи, тіко дикі... і хто винен в тому що українці навіть розмовляли російською щоб ніхто не здогадався що вони взагалі існують?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

і хто винен в тому що українці навіть розмовляли російською щоб ніхто не здогадався що вони взагалі існують

а деякі навіть і зараз продовжують це робити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Canton сказав:

Можно подумать, кого то Украина интересовала до 2014 года...

Не льстите себе...

Московію і московитів завжди цікавила і цікавить.

Років так 800.

"Не льстите себе..." українцю міг написати тільки московит.

 

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, US7IGN сказав:

і хто винен в тому що українці навіть розмовляли російською щоб ніхто не здогадався що вони взагалі існують?

Ті ж, хто вбили, замордували та заморили голодом десятки мільйонів українців.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, outdoor24 сказал:

якщо він визнає, що і його дії в Ічкерії сприяли становленню і зміцненню цього фашистського утворення, то я повірю, що він змінився. А так виглядає, що лише він у білому, а громадяни його країни - лайно.

Не читал, но одобряю. Интернет великая вещь. Набирается Аркадий Бабченко книги. Читается не хуже Ремарка или Хеменгуэя.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, 7351 сказав:

 а він ні разу не чув про Україну.

Іванушка-дурачок, тільки сучасний)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, US7IGN сказав:

в середньому по світу виглядало що українці як кацапи, тіко дикі... і хто винен в тому що українці навіть розмовляли російською щоб ніхто не здогадався що вони взагалі існують?

Це ви про себе так? Ну як без цього смайлика ):lol: 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...