Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

23 хвилини тому, OlaR сказав:

Ви знали, що буде війна. Але не продали свій будинок та не виїхали завчасно. Чому? 

Я вже 350 разів писав - у мене мати після інcульту паралізована, недавно дали 1 групу.

Яке "продали будинок", яке "виїхали завчасно"? :pozor:

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, sergio сказав:

Ну, в нас зальотні були. Типа ОБЕП на день народження начальнику збирав. 😏

треба було казати, шо тільки днями  сбушникам відстигнув, до них всі питання..ці контори між собою м'яко кажучи не дружать, кожен раз канало

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Корнил сказал:

треба було казати, шо тільки днями  сбушникам відстигнув, до них всі питання..ці контори між собою м'яко кажучи не дружать, кожен раз канало

Наскільки пам' ятаю штуцер тоді дали, при тому, що ЗП водія в нас тоді була ~700 грн. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, sergio сказав:

Наскільки пам' ятаю штуцер тоді дали, при тому, що ЗП водія в нас тоді була ~700 грн. 

а ще помню підарів пожежників, не тих що пожежи тушили, а тих хто ходили по офісах і побори збирали..там було вже hєр відвертіться, ті падлюки брали за горло міцно

Змінено користувачем Корнил
  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Корнил сказал:

а ще помню підарів пожежників...

А я Брежнєва помню, ще живого Кобзона бачив на День Міста у 1976 році...

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, 90BCO сказал:

А я Брежнєва помню, ще живого Кобзона бачив на День Міста у 1976 році...

А я ху"ла бачів на Хрещатику, в 2000 році, в 3 метрах стояв від нього..

 

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, 90BCO сказав:

А я Брежнєва помню, ще живого Кобзона бачив на День Міста у 1976 році...

це означає тільки одне, що ви вже такий же старий пердун, як і я

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, DimaF сказал:

А я ху"ла бачів на Хрещатику, в 2000 році, в 3 метрах стояв від нього..

 

Ви йому тоді казали:

- Мінуточку!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Корнил сказал:

а ще помню підарів пожежників, не тих що пожежи тушили, а тих хто ходили по офісах і побори збирали..там було вже hєр відвертіться, ті падлюки брали за горло міцно

Я теж пам'ятаю. Вже не пам' ятаю точно на скільки , довелось витягнути з кишені талонів на  парусот літрів 95 го бензу, як спонсорську допомогу, щоб було чим заправляти пожежні машини😏, бо інакше погрожували все опломбувати починаючи, від електро щитка з рубильником і до офіса. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, DimaF сказав:

А я ху"ла бачів на Хрещатику, в 2000 році, в 3 метрах стояв від нього..

Як можна було такий шанс про...ти...

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, 90BCO сказал:

Ви йому тоді казали:

- Мінуточку!

Не, він тоді з Черномирдиним и кимсь з наших ходіли дивілись на першу реконструкцию Хрещатика, а ми с товарищем пиво пили поруч)

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vadimv сказал:

Як можна було такий шанс про...ти...

Хтож знав..)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Корнил сказал:

це означає тільки одне, що ви вже такий же старий пердун, як і я

Я теж памятаю, коли помер Брежнжев. Був в старшій групі дитсадка. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, sergio сказав:

Я теж памятаю, коли помер Брежнжев. Був в старшій групі дитсадка. 

пацан ще зовсім..треба все таки ж вам познайомитись з воєнкомом 

  • Лайк 1
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, newbee2020 сказал:

по перше це не мрії, а прогнози, а по друге, я сам із бувших 25%. 

До речі я теж, обирав ПОПа у 14-му, та спасав його зморщену дупу в 19-му (обидва тури, за менше зло проти більшого).

Але оті вибори викрили таку купу морально-етичних якостей Петруччо та його угрупування, що було дуже гидко їх спасати від неминучого (

Зараз він молодця: донатить на ЗСУ, відмолює грішки.

Я обома руками підтримую таку його діяльність, і надалі нехай розвиває цей напрямок (і я не проти, нехай фотається, бо молодець)

Змінено користувачем DmiVady
  • Лайк 5
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Корнил сказал:

пацан ще зовсім..треба все таки ж вам познайомитись з воєнкомом 

Це вже пробував зробити воєнком, але а нього не вийшло. 😏

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, sergio сказал:

Це вже пробував зробити воєнком, але а нього не вийшло. 😏

В колодец положил ?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Alvalk сказав:

Як вважаєте, не забагато вас тут?

Я вважаю, що нас тут замало, завдяки певним причинам, чудово вам і вашим поплічникам відомим.

Україна переможе!

Змінено користувачем 7351
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зустрічаються новини, що нашим партнерам з Європи частина їх виборців закидають що вони дуже багато дають зброї та допомоги Україні і не зможуть відновити, або поповнити свої запаси.

Гарна новина. Поки воює Україна, Європа в безпеці.

Погана новина. Якщо Україна впаде, ні одна з країн Європи (крім Британії), не зможе зупинити РФ. Ніхто.

Це не жарт і не перебільшення.

Спойлер

Дуже гарна новина - Україна буде боротися до перемоги. Україна встоїть і зламає хребта здичалим.

Дуже погана новина - Європі прийдеться для цього напружитись ще більше. В рази більше. Інакше дивимось про погану новину вище.

Це не погрози. Це не залякування. Це просто констатація факту. Розуміння ситуації з урахуванням баченого.

А ще це розуміють ті, хто знає мордор краще інших. Польща. Країни Балтії. Чехія. Ті країни, які віддають нам останнє. Вони на власному досвіді розуміють - коли ми переможемо, то все це їм не знадобиться в короткій перспективі. Якщо ми впадемо, то все це їм не допоможе. Зовсім.

Коли в РФ волали - "дойти до Ла-Манша", вони не перебільшували. Це сумна реальність, яка могла б статися, якби Україна не мала досвіду війни з 14 року, якби ЗСУ були на рівні 14 року. Якби ми ціною втрат кращих синів та доньок не стримали б завойовника.

Ні одна країна Європи не здатна протистояти російській армії з їх методом ведення війни. Ми це бачимо. Ні одна країна не зможе втримати удар сотен і тисяч танків та літаків. Навіть якщо це будуть застарілі танки та літаки. Їх сотні і тисячі. Ні одна країна Європи ментально не готова втрачати сотнями за добу свої громадян.

Російські війська при переході кордону, без зупинки, пройдуть рівно стільки на скільки вистачить пального в баках. Потім заправка і далі. До Ла-Маншу.

На жаль, це реалії. Деякі країни навіть не будуть воювати. Вони підпишуть які завгодно умови капітуляції. Нема ким, нема чим. Високі технології не працюють коли йде вогневий вал чавуна арти. Коли будинки зносять ФАБами. Старими літаками. Коли сотні тисяч озвірівших піхотинців прийдуть за "трофеями". Їх ніщо не зможе зупинити. Особливо мігранти, які недавно втекли від війни зі своїх країн. Воювати будуть ті, хто знає чим все закінчиться з свого досвіду. Зґвалтовані жінки і діти. Закатовані чоловіки. Розграбовані домівки. Це реальність.

Ми несемо величезні втрати. Ми ніколи від них не оговтаємося. Треба реально дивитися на це. В нас до війни була демографічна проблема, а після перемоги буде просто катастрофа. Ми платимо дуже дорогу ціну.

І ми знаємо чому. Бо якщо ми не переможемо, то в нас не буде проблеми. Бо нас не буде. Як держави. Як нації.

Тому ми приречені на перемогу.

Але в цивілізованій Європі не розуміють, що якщо ми, Українці, за підтримки союзників не зупиним... То РФ вже не зупинить ніхто. До Ла-Маншу. Жоден російський політик, жоден Путін, хоч 10, не зможе зупинити армію на кордоні з Європою. І не буде. Бо втратить владу. Бо сотні тисяч "розігрітих" та озвірівших "асвабадітєлєй" будуть вимагати "павтаріть". І вони «повторять».

А ще чисто грошовий інтерес. РФ потерпає від війни. Там де вона проходить по Україні, випалена земля, яка не підлягає відновленню в найближчі роки/десятиріччя. Навіть якщо пофантазувати та допустити що Україну "продавлять" до кордонів, то з переможених не буде чого взяти. Бо це буде пустеля. А переможцям треба "трофеїв". Багато трофеїв. Багато грошей. Багато унітазів та стіралок. Багато насильства, зґвалтувань та крові.

Бо тільки так вони зможуть зупини своїх, не втративши владу. Бо ціна, яку вони платять зараз, теж не мала.

Але вона для імперії нічого не значить. Бо зараз або імперія впаде, або Україна. А держави яким загрожує смерть, стають дуже егоїстичними до своїх громадян. Бо виживання держави (особливо імперії), для держави є головним.

Росія досі не зупинилася. За лютий ми втратили 85 квадратних кілометрів території. Втратили. Не здобули. За січень приблизно стільки ж. Це все неймовірно високою ціною. І поки ворог тільки нарощує зусилля. Так, ми готуємось, ми формуємо нові підрозділи, ми відновлюємо втрати. Але нас банально менше. В рази менше. А ще, людське життя для нас вартує дуже і дуже багато. А для росіян нічого. Їх ще є і є. І навіть з допотопною технікою та застарілим озброєннями, навіть погано навчані, вони спроможні завалити м'ясом всю Європу. І знищити всю Європу. Якщо ми їх тут не зупиним.

Тому всі хто зараз живе в Європі та має хоч якийсь вплив на рішення та Європейців, просто постарайтеся їм пояснити ці прості та очевидні для нас речі. Бо все це ми вже бачимо. Вони не зупиняться. Якщо ми їх не зупиним.

Я не хочу нікого ображати та зменшувати воїнські якості європейських військових. Але... Це не люди... Це орда. Це те, з чим вас не вчили воювати. На жаль. Нас теж не вчили. Ми самі навчилися за 9 довгих років. У вас цих років нема.

Просто дайте нам все що ми просим. Все одно, без нас, воно вам не згодиться. Воно вас не врятує та буде затрофеїно здичалими.

Роман Доник

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 4
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, sergio сказал:

Пока только в телефонном режиме. 

я вирішив за першу усну консультацію брати $1000 і мені більше ніхто не телефонує :lol:

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

СБУ затримала російського диверсанта, який намагався підірвати один із об’єктів транспортної інфраструктури Рівного.

Головним його завданням було здійснення диверсії на одному із ключових об’єктів транспортної системи обласного центру.

Таким чином агресор сподівався зірвати поставки іноземного озброєння для Сил оборони на східному і південному фронтах.

ssu.gov.ua/novyny/sbu-zatrymala-rosiiskoho-dyversanta-yakyi-namahavsia-pidirvaty-odyn-iz-obiektiv-transportnoi-infrastruktury-rivnoho

4403586eb3ebce7adf774f644ebbee7f.jpeg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На кацапии что-то происходит. Идёт вой, что укродрг захватили в заложники два села на Брянщине. Обстреляли автобус с детками. Доблестные кацапы пытаются уничтожить диверсантов. Пыня созывает совбез.

Это к чему цирк такой?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...