Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

а я і не сумніваюсь. Як зайду на Цензор.нет в коментарі, а там - "зелена дрисня", "боневтік", "пора вішати зе-кодло" і т.п. і на цьому фоні вихваляння попередньої влади. Та і в цій темі ті ж самі формулювання від окремих дописувачів. От хто вони - агенти чи корисні ідіоти?

 Люди є різні, - у кожного свій рівень ємоційності, дехто може написати дурню. Наприклад, я був на кириличному ЖЖ ще 10 років тому, коли він ще був незакритий. Мене там банили десь 4-5 разів, досить довго я там поки кінцево не вигнали звідтам, але жодного разу я не бачив щоб там хтось сказав доброго слова про ЄС та Голос. А чому ми так само маємо вчиняти, як і рашики? А у нас воно йде 50/50 або навіть 60 на 40! Сенс запевняти щось з чужих слів, якщо не в темі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, 90BCO сказав:

Він там дізлайки не ставить, коли не в дусі ?

а що тільки він ? я все розумію, але побігати по всім темам форума де є дописи і помінусовати ( Гортензия, посудомийки, будинок літніх людей) 🤣це яке здоров2я треба мати і нерви

кончене.png

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 9
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, 90BCO сказал:

Він там дізлайки не ставить, коли не в дусі ?

Він радіотехнік по освіті, унікальний теплотехнік-самоук, розробив напівавтоматичні котли які працюють на бросовому паливі. В роботі не потребують ні газу, ні дров.

Змінено користувачем kim chen loran
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, kim chen loran сказав:

Але якщо ви справді українець, то  вам би не завадило проводити більш проукраїнську позицію, тобто не підтримувати тих сил котрі в такий час роздмухують ворожнечу і не завалювати їх супротивників за поглядами. Потрібніше би було б зглажувати ситуацію, а не розмежовувати людей.

Я за діючу в Україні владу.

Я за перемогу України над окупантами.

Всі, хто проти діючої влади в Україні під час війни з окупантами України -- вороги України.

Всі, хто зневажає народ України, тобто українців -- вороги України.

Всі, хто намагається образити Україну, та зневажає її, як державу -- вороги України.

Зрозуміло?

(підставили праву щоку, віддали ворогам Крим та частину українського Донбасу

-- і що це дало, крім геноциду українців і намагання знищити Україну, як державу?)

Україна переможе!

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, kim chen loran сказал:

Він радіотехнік по освіті, унікальний теплотехнік-самоук, розробив напівавтоматичні котли які працюють на бросовому паливі. В роботі потребують ні газу, ні дров.

І шо? Де вони ? Непризнаний геній ?

Хай у Иголкіна повчиться !

 

  • Хаха 3
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, irina1969 сказал:

а що тільки він ? я все розумію, але побігати по всім темам форума де є дописи і помінусовати ( Гортензия, посудомийки, будинок літніх людей) 🤣це яке здоров2я треба мати і нерви

 

Спойлер

кончене.png

 

Тут хтось жінку шукає ?

image.png.0d9296dc91c035b6088ffe7400a7e5cf.png

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, 7351 сказал:

(підставили праву щоку, віддали ворогам Крим та частину українського Донбасу

 Можливо, гібридна армія забрала би тоді пів України, реальної підтримки ззовні ж не було. Ми всього не можемо знати, так само як не можемо знати за кримські перешийки.

Змінено користувачем kim chen loran
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, 7351 сказал:

Всі, хто намагається образити Україну, та зневажає її, як державу -- вороги України.

Ти про це??? Як не соромно....

 

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, kim chen loran сказал:

 Люди є різні, - у кожного свій рівень ємоційності, дехто може написати дурню. Наприклад, я був на кириличному ЖЖ ще 10 років тому, коли він ще був незакритий. Мене там банили десь 4-5 разів, досить довго я там поки кінцево не вигнали звідтам, але жодного разу я не бачив щоб там хтось сказав доброго слова про ЄС та Голос. А чому ми так само маємо вчиняти, як і рашики? А у нас воно йде 50/50 або навіть 60 на 40! Сенс запевняти щось з чужих слів, якщо не в темі?

Ви щось плутаєте, не було ніякого ЄС (партія) 10 років тому, як і Голосу. І на "Цензорі" не дурню пишуть, а явно відпрацьовують одні й ті ж самі дописувачі, розганяють зраду. 

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Орландо у Київі. Схоже, постіль не здав!

 

image.png.0b62f8dcbd4ecb936ae49b6cf6d4b7eb.png image.png.285bafddaf1d7e41aec4d9d8570e3927.png

Змінено користувачем 90BCO
Update
  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, 7351 сказал:

і що це дало, крім геноциду українців і намагання знищити Україну, як державу?)

Українців геноцидили також  і донбаські донбасяни, а ви розповсюджуєте про них недостовірну інфу - у мене там були знайомі, понарассказали. Діти тоді пішли там до школи в 2014 році. Насилу тепер вирвались в Америку, але їх діти тепер абсолютні сепаратюги, цікаво чи зараз їх перевиховає Америка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Ви щось плутаєте, не було ніякого ЄС (партія) 10 років тому, як і Голосу. І на "Цензорі" не дурню пишуть,

 Але вже був проукраїнський на той час Порошенко, що не так? Просто тоді Беня його підтримував, а зараз Беня злісно проти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, ashim1990 сказал:

То й що?

А чому ми маємо робити те що хоче Беня? Я ні защо конкретно не агитую, звертаюсь до вашого розсудку і чому ми маємо хотити те що нам бажали рашики? Зберігайте спокій.

Змінено користувачем kim chen loran
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, kim chen loran сказав:

А чому ми маємо робити те що хоче Беня? Я ні защо конкретно не агитую, звертаюсь до вашого розсудку і чому ми маємо хотити те що нам бажали рашики? Зберігайте спокій.

Черговий копійчаний бот)) Почуйте кожного але почніть з Петі, хоча я за нього і не голосував, і ващє я за Голос, хоч і не можу пояснити навіщо… Ми всього не знаємо, не все так адназначна…

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, kim chen loran сказав:

Але якщо ви справді українець, то  вам би не завадило проводити більш проукраїнську позицію, тобто не підтримувати тих сил котрі в такий час роздмухують ворожнечу і не завалювати їх супротивників за поглядами. Потрібніше би було б зглажувати ситуацію, а не розмежовувати людей.

Рассеянэ теж вважають, що ми роздмухуємо ворожнечу і ненависть, замість обійняти одне одного і прАстІть.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, kim chen loran сказав:

Не сумнівайтесь є такі і сили і навіть деякі юзери. Одні з них агенти, а інші корисні ідіоти.

То це з ними нам потрібно об'єднатися, щоб перемогти? 

І що це нам дасть?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, kim chen loran сказав:

Він радіотехнік по освіті, унікальний теплотехнік-самоук, розробив напівавтоматичні котли які працюють на бросовому паливі. В роботі потребують ні газу, ні дров.

А я думала, що толкові воєнні експерти можуть бути лише з вірусологів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, kim chen loran сказал:

Зберігайте спокій.

Це добре, але непросто.

33 минуты назад, kim chen loran сказал:

А чому ми маємо робити те що хоче Беня?

Звісно, ні. Нам своє робити.

Змінено користувачем ashim1990
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, JFK сказал:

Черговий копійчаний бот)) Почуйте кожного але почніть з Петі, хоча я за нього і не голосував, і ващє я за Голос, хоч і не можу пояснити навіщо… Ми всього не знаємо, не все так адназначна…

 Просто таке саме можна сказати про вас, тільки з іншим знаком. Але мене знають вже років десять тут, або на споріднених форумах. Я дійсно ані разу не голосував за Порошенка, але зараз би підтримав його програму.
А тут ви самі зачепили мене з Порошенком, тому я вимушений сказати своє ставлення.До того ж його політична структура співпрацює з всеєвропейською Народною Партією. А коли новопризначені посли США та ВБ прибули до України, вони відразу зустрічались з Порошенком, що означає що вони вважають його своім союзником, а не ворогом, яке твердження може чомусь проскакувати тут у деяких дописах.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, kim chen loran сказал:

 Але вже був проукраїнський на той час Порошенко, що не так? Просто тоді Беня його підтримував, а зараз Беня злісно проти.

Ні 10 років назад Порошенко тільки відпрацював до 3 грудня 2012-го, міністром економіки в уряді Азарова. А заводи в РФ це теж "проукраїнськість"? Він просто вдало скористався настроями мас. Як там кажуть, якщо не можеш побороти якесь явище, то краще його очолити. Навіть Ахмєтов вже став "папутчіком гевалюції", а куди ж ти дінешся? От Порошенко, олігарх,  і очолив рух народних мас за повалення корупційно-олігархічної системи, щоб це й рух закінчився нічим, що ми і можемо фактично констатувати після його каденції. І чому це ви вирішили, що Бєня його підтримував? Це Фірташ, з Відня, його підтримав на виборах в 2014-ому. Та і всі олігархи - друзі-вороги. Часто їх інтереси перехрещуються, щось десь не поділили, і все - бувші соратники стають ворогами. Той же Порошенко з Аваковим. Разом "стояли на барикадах", а газові свердловини та й не тільки, не поділили. Та і що з тієї Бєніної підтримки, коли Порошенко став президентом? Це Бєні потрібна була підтримка, коли у нього віджимали "Приват". У нас же, як тільки зміна влади - так і йде перерозподіл власності, влади над грошовими потоками, схемами. Але, не змінюється основне - система. І візьміть, хоч Порошенка, хоч Коломойського - їм це вигідно і вони завжди знайдуть взаєморозуміння, щоб система, при якій вони збагачуються, збереглася. 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Музей сказал:

Рассеянэ теж вважають, що ми роздмухуємо ворожнечу і ненависть, замість обійняти одне одного і прАстІть.

Питання не в тому що вважають рашики, важливо як ми усі тут маємо вчиняти.

П,С. Може Ви ще пам'ятаєте, що мої родичі галичани, які були вислані на Урал ще в 40-их роках за націоналізм. Я там закінчив середню школу і у 1969 році приїхав (батьки сюди повернулись) до України.З рашиками я не маь нічого спільного, але знаю їх та їх натуру краще за будь кого.

Змінено користувачем kim chen loran
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, kim chen loran сказал:

 Просто таке саме можна сказати про вас, тільки з іншим знаком. Але мене знають вже років десять тут, або на споріднених форумах. Я дійсно ані разу не голосував за Порошенка, але зараз би підтримав його програму.
А тут ви самі зачепили мене з Порошенком, тому я вимушений сказати своє ставлення.До того ж його політична структура співпрацює з всеєвропейською Народною Партією. А коли новопризначені посли США та ВБ прибули до України, вони відразу зустрічались з Порошенком, що означає що вони вважають його своім союзником, а не ворогом, яке твердження може чомусь проскакувати тут у деяких дописах.

Будь-які передвиборчі програми ніколи не виконувалися, незважаючи на велику народну підтримку. Це як морква на паличці перед віслюком. Ну, і зрозуміло, що Порошенко - це набагато краще, ніж Янукович. Але є нюанс, як кажуть. Звісно, він не хоче, щоб тут була русня, бо й бізнес заберуть і йому прийдеться втікати. Оцим і продиктована його патріотичність. Але, систему змінювати він не хоче, а хоче  і далі грабувати країну. 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, kim chen loran сказав:

Питання не в тому що вважають рашики, важливо як ми усі тут маємо вчиняти.

П,С. Може Ви ще пам'ятаєте, що мої родичі галичани, які були вислані на Урал ще в 40-их роках за націоналізм. Я там закінчив середню школу і у 1969 році приїхав (батьки сюди повернулись) до України.З рашиками я не маь нічого спільного, але знаю їх та їх натуру краще за будь кого.

В такому разі, я Вам нагадаю, що рашики не закінчуються на кордоні з Росією. А ті що тут, страшніші за тих хто за порєбріком. І єднання з ними принесе нам лише загибель.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Але, систему змінювати він не хоче, а хоче  і далі грабувати країну.

О це дуже смілива заява, що саме з першого витікає друге.  Тоді те ж саме стосується і Зеленського?

Але щось не бачив жодних фактів, які б доказували збагачення когось з них внаслідок використання влади.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...