Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

18 минут назад, Evgenich сказал:

Да? То ти герой? 

Я хам, самодур, социопат -интроверт, военный преступник, педофил...и вообще сволочь редкая,особенно когда Родина прикажет...

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Canton сказал:

Я хам, самодур, социопат -интроверт, военный преступник, педофил...и вообще сволочь,особенно когда Родина прикажет...

От з цим не буду сперичатись

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Юрий Киев сказал:

До візиту Трюдо "проти" було 12.

Думай-те!

И шо?

Я так понимаю, что должно быть 100%?

Или там есть нюансы?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По НАТО - чекаємо саміту у Вільнюсі.

Зрозуміло,що Угорщина це ворог.

Турки під питанням.

Але очевидно, що всі будуть чекати закінчення війни. Буде підсумком війни поразка росіі - нас приймуть по полегшенням процедурі. 

Зеленський наголошує на гарантіях безпеки для України,які б унеможливили агресію проти нас в майбутньому.

Але сам хід військових дій,в що це все перейде - велике питання.

Багато варіантів.

Тому нам ,окрім планів на майбутнє,важливіше вибивати прямо зараз більше систем ППО для захисту, більше зразків зброї та боєприпасів для наступу.

Змінено користувачем Юрий Киев
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Юрий Киев сказал:

Буде підсумком війни поразка росіі - нас приймуть по полегшенням процедурі. 

 

Не думаю. НАТО в первую очередь ПОЛИТИЧЕСКИЙ союз. Мы в их концепцию не вписывемся от слова совсем...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Юрий Киев сказав:

чим ти

В сраку собі тикай, тупе чувирло.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20.05.2022 в 08:07, vadimv сказав:

Я б на месте жителей Хеосона задумался насчет того, как советские войска при отступлении подорвали ДнепроГЭС и чем это обернулось для жителей населенных пунктов ниже по течению...

А то опять скажут, что никто не предупреждал.

:classic_blink:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Корнил сказав:

ти війсковий

День у правилах форуму написано , що військовим їх можна порушувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Canton сказав:

Это как раз тот случай, когда"військовий" - не индульгенция

Сомневаюсь, иначе давно бы забанили. Мне не понятно, откуда у военных столько времени чтобы целыми днями торчать на форуме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Danylo Ivanov сказал:

Київ робить висновок типу «це вже занадто, треба зупинити» — і кидає атаку. Звичайно, для створення саме такого враження задіяна вся сила путінської ІПСО-машини.
xxtomcooperxx.substack.com/p/ukraine-war-10-june-2023-minefields?utm_source=profile&utm_medium=reader2

В прощлом году был Херсон с кучей бетона и минных полей, в этом году Запорожская область. Не будет прорыва, как в Харькове. Харьков был на боксерском языке lucky punch. Здесь будет медленное прогрызание обороны и очередной жест доброй воли в результате.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Evgenich сказал:

 Але не можу не пройти повз таких підарів як ви. Ну, є така біда. 

Больше всего гомосексуальная тема интересует латентных пид...ов. Медицинский факт...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що можна було зробити херсонцям? Як готуватись? Чи просто режим "я найрозумніший"? Тоді питань немає 🙂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, Юрий Киев сказав:

 

Взаємоповага!

от бачиш Юра, якесь чепушило, яке в перші дні війни блиснуло сракою і втікло за бугор має право тебе, що став на захист країни називати паскудними словами..а ти кажеш взаємоповага

Змінено користувачем Корнил
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Ruslan7 сказал:

А що можна було зробити херсонцям? Як готуватись? Чи просто режим "я найрозумніший"? Тоді питань немає 🙂

те що й бамбасятинам. вийти на вулиці та нагнати кацапів...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, AOZ1 сказал:

Здесь будет медленное прогрызание обороны и очередной жест доброй воли в результате.

я думаю будуть цікаві несподіванки. особливо якщо невідомі повстанці зайдуть в Криму з тилу...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Ruslan7 сказав:

А що можна було зробити херсонцям? Як готуватись?

Ви таке питаєте, нібито я найрозумніший і знаю краще кожного, що той може зробити.

5 хвилин тому, Ruslan7 сказав:

Чи просто режим "я найрозумніший"? Тоді питань немає 🙂

Нарешті питань немає. Це прогрес.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

В сраку собі тикай, тупе чувирло.

))))

Бідненький ,хто ж тебе так спаскудив?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можна взагалі по класиці і повторити Херсон в Мелітополі. Певна високопосадова особа отримує багато грошей, нові паспорт та обличчя і робить маленьку зраду, відкриваючи прохід де потрібно та куди потрібно, трохи помилившись з часом та місцем для ротації наприклад ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, Evgenich сказал:

ти в лічку мені скинеш витяг з БР-ки, де, в якому підрозділі і коли ти воював.

Вперед, в Подольский архив...а может в Пугачевский передали...не в курсе

Я с 98 года на дембеле. С 38 лет. С выслугой 35...и чем же таким я занимался?

Все, разговор окончен.

Званием, деточка, не вышли...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Ruslan7 сказал:

А що можна було зробити херсонцям? Як готуватись? Чи просто режим "я найрозумніший"? Тоді питань немає 🙂

Люди завжди намагаються вірити в краще і погано сприймають похмурі та негативні перестороги.

З іншого боку - ці перестороги в даному випадку більше не для херсонців,а жителів окупованого лівого берега.

Я надивився на людей в зоні бойових дій,це свого роду фаталісти. Особливо старшого віку.

Змінено користувачем Юрий Киев
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, US7IGN сказал:

я думаю будуть цікаві несподіванки. особливо якщо невідомі повстанці зайдуть в Криму з тилу...

В інформаційному полі починається спека — кількість зведень з різних ділянок фронту зростає, чутки та плітки, невгамовне читання телеграм-каналів та інформаційних смітників. У деяких починається свербіж та непереборне бажання опублікувати свічку.gif та поширити ідіотські домисли.

А тому – прохання.

По-перше, середньостатистичний користувач соцмереж, навіть сто сімдесяти трьох п'ядей у лобі буде безсилий проти професійної роботи ІПСО. Російські ІПСО зараз на максимумі працюють зі своїми "атака захлинулась", "100500 Leopard підбито" тощо.

Запам'ятайте — ви НІКОЛИ не зможете розібратися де "правда", де "прикрашена правда", де "частковий фейк", а де "чистий фейк"!

Найчастіше підбитий Leopard у результаті виявиться комбайном, розумієте? Ну ось перестаньте читати все підряд та намагатися зрозуміти, тішачи себе ілюзією того, що звичайно ж саме ви та саме зараз зможете знайти крихітки правди.

По-друге, шашечки чи їхати? Залужний наш герой і Головнокомандувач армії чи всепропало-нічогоневийшло? Ви з ранку до вечора тягаєте соцмережами його фотографії, пишете дифірамби, але потім починаєте сумніватися в результатах роботи ЗСУ? Серйозно?

По-третє, допомагайте у міру сил та можливостей будь-яким волонтерам, з ким ви працювали весь цей час. Будь-яким, незалежно від прізвищ та/або якихось вторинних політичних ознак. Наразі армії потрібна пікова допомога, максимальна підтримка та турбота.

Вірте у ЗСУ!

Ю. Бирюков

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Canton сказал:

Больше всего гомосексуальная тема интересует латентных пид...ов. Медицинский факт...

Хочеться написати хто тут про дупи дуже полюбляє.

Але те,що це вінсол,писати не буду.

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, Canton сказав:

Не думаю. НАТО в первую очередь ПОЛИТИЧЕСКИЙ союз. Мы в их концепцию не вписывемся от слова совсем...

Ну, турков вписали, то і нас фломастери знайдуть.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

В інформаційному полі починається спека

яку почав, подавши чудовий приклад, радник сами знаєте кого. так що можна набрати в рота гівна та плюнути в дзеркало...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...