Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

53 минуты назад, newbee2020 сказал:

це правда, тому ***іти нехай на блатного, але все ж військового, на мою думку, можуть тільки військові. а цивільний має подякувати за службу

От тому і піздю)))

В мене в підрозділі двоє хлопців з другою групою,яка не дає підстав для звільнення.Служать інваліди і нічо.

У блатних інше життя,це правда.

Насмішило про "військову дієту" для блатних панів))) у них є всі можливості їсти що їм заманеться.

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vladdi сказал:

згадайте, скільки часу знадобилось, щоб підросло нове покоління (навіть два), які не пізнали "переваг комуністичного виховання"

ага , зараз - ще мої діти ( 1999 та 2001 ) навчалися в пострадянськый школі , в якій від радянської не змінилися ані програми ( те ж саме "Москва , как много в этом звуке для сердца русского слилось" та "Бродіно" змушували на пам'ять вчити )  , ані совдепівські педомразі .

Змінилося ставлення батьків до тієї маячні . Та й то - не всіх .

Зараз , сподіваюся , щось таки змінилося .

Але ж навіть ті - совдеп програми та совдеп педомразі не спромоглися  зробити з українських дітей кацапів .

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, SergiyUA сказал:

Каким боком ВЛК к лицам не подлежащим постановке на воинский учёт?

Реальный факт. Родственник - инвалид с детства. Менее чем через месяц ему 18 лет. На воинский учёт встал пол года назад. Приписное с пометкой "Потребує лікування". Начал подготовку документов на МСЕК без прохождения/направления ВЛК. Саму процедуру начнёт по достижении совершеннолетия. 

Че то я тупанул...

Конечно, не ВЛК, а лікарсько-консультативна комісія (ЛКК)

И родственнику вашему в любом случае придется через нее пройти - комиссия врачей принимает решение, что пациент "достоин" направления на МСЕК

Форма 088 на основании пакета документов и решения комиссии ЛКК

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Юрий Киев сказал:

Такого командира підрозділу аеророзвідки загубили!

(те,що влк не встановлює інвалідність, промовчу)

"спасіба что живой"

20230705_153212.jpg

Не розумію, а що смішного? Навіть якщо він "втік", то все одно провоював півтора роки. Це в середньому на півтора роки більше, ніж всі його критики. 

  • Лайк 16
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, SergiyUA сказал:

 

Сама МСЕК "инвалидность" или пенсии НЕ назначает. 

Именно МСЕК присваивает "группу"

zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0516-04#Text

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Canton сказал:

Вы не в курсе.

По инвалидам детства не в теме, а втот все, что связано с травмами в быту\производстве - только по заключени ЛКК

Яке лкк?)))

ВЛК визначає ступінь придатності, якщо є обмеження ,солдат може написати рапорт командиру ,додаючи висновок ВЛК,на направлення на МСЕК. Підписує командир рапорт ,солдату надається направлення з додаванням висновку ВЛК і вперед.

А може і не писати і не проходити МСЕК,але якщо пройде і отримає групу,то  получить бабосів,тому хто прохавав тему ,подають на проходження.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, SermenK сказал:

Не розумію, а що смішного? Навіть якщо він "втік", то все одно провоював півтора роки. Це в середньому на півтора роки більше, ніж всі його критики. 

Не люблю блатних в арміі ,вже аж воротить від них

  • Лайк 5
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наверное порохобот...Точно, стопудово порохобот...

Це. Не. Політичне.

Це ветеранське.

Зазвичай про людину, яка служить, повно поганих чуток. Бо ж завжди бувають якісь конфлікти.

Тож маю чесно сказати - не чув нічого поганого про службу Юрій Луценко. Все, що до края вух долітало, було хороше - і служив, як всі, і не робив з цього піар. Навіть спитав кількох колег під написанням посту - ті ж дані. А для того, щоб про тебе поганих чуток не було, слід служити прям дуже ок.

Тож, на мою думку, якщо у когось є питання щодо його цивільного життя - це ок, він політик со стажем та екс-генпрокурор. Але я не знаю, звідки могли б взятися претензії до його військової служби. Так само і до його демобілізації - його проблеми зі здоров'ям відомі дуже здавна.

Знов-таки, це не означає, що тепер можна, захищаючи його, радо рвати на шмаття тих, хто вам і до цього не подобався. Такого захисту він точно не потребує.

Але особисто для себе вважаю за потрібне тут його підтримати. Виктор Трегубов

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Canton сказал:

Че то я тупанул...

Конечно, не ВЛК, а лікарсько-консультативна комісія (ЛКК)

И родственнику вашему в любом случае придется через нее пройти - комиссия врачей принимает решение, что пациент "достоин" направления на МСЕК

Форма 088 на основании пакета документов и решения комиссии ЛКК

Що за бред? Них кто на МСЕК не отправляет. У меня кум после аварии, военкомат написала сто годен и далі отсрочку на подлечится на 3 месяца. Кум сам подал документи в МСЕК и получил инвалидность. Вернулися через 3 месяца в военкомат с инвалидностью, район не сопротивлялся а обласної еще мозги потрахал и таки снял с учета. Думаю що даже шото пришлось пошлянуть, хотя он не признается)

Я к тому сто военкомат инвалидность не газначает, он ее только оспорить может)

То сто Луцьк хотел служить, а военкомат сказал не годен то откровеггый бред.  Второго моего кума полгода военкомат тягал с инвалидностью, ни кто покупать не хотел. В итоге в взвод охраны облвоенкомат таки впихнул.

Змінено користувачем mastervovik
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Canton сказал:

Наверное порохобот...Точно, стопудово порохобот... Виктор Трегубов

Ахаха

Ти ж тіпа ОСІНТ аналітик)))

"Очевидно, саме тому дехто називає «Демсокиру» «кишеньковою партією» Порошенка або лагідніше – її «молодіжним крилом». '"(с)

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, mastervovik сказал:

 Кум сам подал документи в МСЕК и получил инвалидность.

Чес и гон...

Прцедура такая - есть диагноз подпадающий под инвалидность. Идем к профильному специалисту или семейнику. выполняем все предписания, лечимся в стационаре. Профильный или семейник собирает ЛКК, которая принимает решение о направлении на МСЕК. Ну а дальше - стандартная процедура. Профильный или семейник готовят пакет документов и председатель районной ЛКК подает на МСЕК.

Точка. Никаких других способов не существует сегодня...

PS. У Вас кум, а у меня Я. Как раз на последней стадии - жду вызова на МСЕК

Кто лучше знает?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Юрий Киев сказал:

Ахаха

Ти ж тіпа ОСІНТ аналітик)))

"Очевидно, саме тому дехто називає «Демсокиру» «кишеньковою партією» Порошенка або лагідніше – її «молодіжним крилом». '"(с)

Потому что аналитик, потому и знаю, что это самое что ни на есть ИПСО

Курите, воевака...

PS. "Тикайте собі у сраку"(С)

Змінено користувачем Canton
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Canton сказал:

Чес и гон...

Прцедура такая - есть диагноз подпадающий под инвалидность. Идем к профильному специалисту или семейнику. выполняем все предписания, лечимся в стационаре. Профильный или семейник собирает ЛКК, которая принимает решение о направлении на МСЕК. Ну а дальше - стандартная процедура. Профильный или семейник готовят пакет документов и председатель районной ЛКК подает на МСЕК.

Точка. Никаких других способов не существует сегодня...

PS. У Вас кум, а у меня Я. Как раз на последней стадии - жду вызова на МСЕК

Кто лучше знает?

 

Ти цивільний пенс,Тай таке

Вище я навів як робиться в арміі

Зовсім по іншому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Canton сказал:

Потому что аналитик, потому и знаю, что это самое что ни на есть ИПСО

Курите, воевака...

PS. "Тикайте собі у сраку"(С)

Іпсо?))))

В тебе в голові іпсо вже завонялося.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

здоровому хворого не зрозуміти. а деякі ще й заздрити можуть. :pozor:

У Луценко вторая группа уже давно. По онкологии...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, Canton сказал:

Че то я тупанул...

Конечно, не ВЛК, а лікарсько-консультативна комісія (ЛКК)

В одном крымском городке номер телефона оперативного дежурного КГБ отличался на "единичку" от номера телефона городского морга.

Всего единичка, а какая разница...

:oops:

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

У Луценко вторая группа уже давно. По онкологии...

Друга група не є підставою для звільнення з військової служби.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Canton сказал:

Потому что аналитик, потому и знаю, что это самое что ни на есть ИПСО

Дмитро ніяк не може зупинитись, весь час нагадує всьому світу (в тому числі і собі), який він "аналітик". Трепло ти, а не аналітик. За дворовою ієрархією, балабол звичайний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, US7IGN сказал:

тобто можна отримати інвалідність без призначення пенсії? хто видає посвідчення?

Так. Для отримання пенсії тре додатково йти у ПФ. Інакше не призначать :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Юрий Киев сказал:

Друга група не є підставою для звільнення з військової служби.

Важное уточнение - не нужно путать воинский учёт с реальным прохождением воинской службы...

Дальше развивайте мысль самостоятельно.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Юрий Киев сказал:

Друга група не є підставою для звільнення з військової служби.

Пруфы в студию...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Canton сказал:

Чес и гон...

Прцедура такая - есть диагноз подпадающий под инвалидность. Идем к профильному специалисту или семейнику. выполняем все предписания, лечимся в стационаре. Профильный или семейник собирает ЛКК, которая принимает решение о направлении на МСЕК. Ну а дальше - стандартная процедура. Профильный или семейник готовят пакет документов и председатель районной ЛКК подает на МСЕК.

Точка. Никаких других способов не существует сегодня...

PS. У Вас кум, а у меня Я. Как раз на последней стадии - жду вызова на МСЕК

Кто лучше знает?

 

Ну наверное кто получил, тот лучше знает?

Кто там кого собирает))

Пошел в к хирургу где операцию делал, собрал все доки, Може взял на правление на мсек, это не важно. Все делал сам без военкомата. Если не делал, то уже бы где-то служил

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, mastervovik сказал:

Ну наверное кто получил, тот лучше знает?

Кто там кого собирает))

Пошел в к хирургу где операцию делал, собрал все доки, Може взял на правление на мсек, это не важно. Все делал сам без военкомата. Если не делал, то уже бы где-то служил

 

Именно то, что я и написал. Оформлял лечащий хирург. Напрвление давала ЛКК. По другому быть не могло...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Evgenich сказал:

Дмитро ніяк не може зупинитись, весь час нагадує всьому світу (в тому числі і собі), який він "аналітик". 

Завидуйте молча...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...