Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

13 минут назад, mastervovik сказал:

Меня вообще мало волнует шо ты написал, я про то что написал тот баран.

И где тут "військова лікарьська комісія"?

"Кто на ком стоял? Потрудитесь излагать свои мысли яснее..."(С)

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, outdoor24 сказал:

Але по поверненню може чекати сюрприз - були зміни в законодавстві щодо тих, хто косить за рахунок родичів інвалідів.

Я не кошу, а на законних підставах перетинаю кордон України. Косити доведеться малому через півтора роки, якщо не поступить в інститут. 

Але буквально десь тиждень тому приняли закон, згідно якого не получиться оформити догляд за інвалідом, якщо ще є хтось з родичів. Тож  мабуть доведеться розлучитись(фіктивно). 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, outdoor24 сказал:

Думка хароших рюзьких воєнних злочинців дуже важлива для нас.

А і правда. Ніколи не цікавився цим персонажем до цього, почитав про нього поверхово. Ну що сказать, типовий імперський штурмовик і вбивця, яких на рабзії мільони. Просто перевзувся "вчасно", але яким був лайном, таким мабуть і залишився.

Цитата

Все самое лучшее, самое светлое в моей жизни – это была война. Ничего лучше уже не будет. И все самое чёрное, самое паскудное в моей жизни – это тоже была война. Ничего хуже тоже не будет. Жизнь прожита.

В будущем нам не захочется видеть друг друга. Мы уже знаем: тяжело встречаться с человеком, который знал тебя, когда ты был животным, улыбаться и хлопать его по плечу.

"Війна" 2015 Аркадій Бабченко

Не дивно що саме цього хера читає і цитує наш "аналітик".

А що до Луценка, то ніхто б нічого не писав або коментував, як би він за давнею звичкою сам не обсирався у прямому ефірі. Списався по ВЛК? ну то і добре, маєш право. А от за те, що пишеш херню, мовляв по інвалідності... ВЛК... то і прилітає, заслужено прилітає. Навіть як би все те було щирою правдою і повністю прозоро. Кому потрібні твої "героїчні" пости? Тим солдатам, хто в копах чекає, коли йому лікі з найближчої нової пошти зам по тилу привезе? Чи тим, хто місяцями не може списатись, бо людей не вистачає? Таких як він в армії повно! Не ма чим хизуватись і виставляти в ефір свої "досягнення". 

  • Лайк 9
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, Бездомный сказав:

стрибає 

slovnyk.ua/index.php?swrd=плигати

 

а "стрибають у гречку" 🙂  хоча це явно не ваш випадок

Змінено користувачем outdoor24
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

По-перше, Безугла - то нардеп від правлячої партії

По-друге - лайно від неї нічим не відрізняється від лайна від Юрий Киев

Однаково огидни читати

Хтось заставляє читати?

Повз проходимо одвернувшись і не травмуємо свою ніжну психіку.

  • Лайк 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Evgenich сказал:


А що до Луценка, то ніхто б нічого не писав або коментував. Кому потрібні твої "героїчні" пости? Тим солдатам, хто в копах чекає, коли йому лікі з найближчої нової пошти зам по тилу привезе? 

Мабуть для того, що коли він опиниться десь в тилу, то хохли з гнилими зубами не скалились "ага, втік як криса, в тилу, і навіть не пояснив чого". Саме тому і написав пост, що вже не на передку. В чому проблема? Десятки тисяч військових ведуть фейсбук, інстраграм, тікток, в чому прикол доїбатись до екс.прокурора, який воював? 

От нещодавно святослав піскун (теж екс.прокурор) висрав на 47 бригаду Магуру, лив брехню і провокацію. Де вой хохлів? Де комент безуглої? Альо, ви не в ту сторону воюєте, довбойоби. 

 

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, sergio сказал:

На найближчі два тижня, мене ні один шахід не дістане. 

IMG_20230706_071907.jpg

Вот как вы умудряетесь самые позитивные вещи озвучивать абсолютно мерзко.

Вам от окружающих ещё не прилетало?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, SermenK сказал:

Мабуть для того, що коли він опиниться десь в тилу, то хохли з гнилими зубами не скалились "ага, втік як криса, в тилу, і навіть не пояснив чого". 
 

У Луценко "группа" уже три года. Походу пришло его время и ВКК подняло это дело.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, SermenK сказал:



От нещодавно святослав піскун (теж екс.прокурор) висрав на 47 бригаду Магуру, лив брехню і провокацію. Де вой хохлів?
 

За хохлів - в табло 

Піскун заслужений підр ,там взагалі без варіантів.

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Юрий Киев сказал:

Хтось заставляє читати?

Повз проходимо одвернувшись і не травмуємо свою ніжну психіку.

До чого тут моя психика? Не приписуйте мені свої проблеми. Ви ж самі казали, що Луценко особисто вам її травмував і зараз у вас від цього алергія 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Юрий Киев сказал:

За хохлів - в табло 

 

Між українцями і хохлами велика різниця. Хохли, на жаль, ще досі існують, а я люблю називати речі своїми іменами.  

Змінено користувачем SermenK
  • Лайк 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Canton сказал:

У Луценко "группа" уже три года. Походу пришло его время и ВКК подняло это дело.

Блдь

Не при чому група від слова зовсім,хоч десять років вона в нього була,а те що хтось щось "підняв" це взагалі від лукавого . Нічого вони не піднімають,що за гоніво.

Тільки стан здоров'я ,скарги,огляди профільних лікарів, обстеження та визначення ступеня придатності до військової служби,чи встановлення непридатності  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, sergio сказав:

m.censor.net/ua/video_news/3429178/raketna_ataka_po_lvovu_raketa_vluchyla_u_jytlovyyi_budynok_troye_zagyblyh_video

По ходу все ПВО на Киев дали, а тут хоть за полчаса до подлета предупредили, видимо не было чем сбить. 

Боже, яке кончене (с)

  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Юрий Киев сказал:

 

Піскун заслужений підр ,там взагалі без варіантів.

Тобто чмо піскун навіть не заслуговує коментарів, а Луценко, який воював і продовжить допомагати армії - це об'єкт для глузування? Це ж просто низько, по хохлячому, жах. 

От в цьому і різниця - українець буде чмирити піскуна, а  хохол буде чмирити Луценка. 
Доступно пояснив? 

  • Лайк 10
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, SermenK сказал:

Тобто чмо піскун навіть не заслуговує коментарів, а Луценко, який воював і продовжить допомагати армії - це об'єкт для глузування? Це ж просто низько, по хохлячому, жах. 

От в цьому і різниця - українець буде чмирити піскуна, а  хохол буде чмирити Луценка. 
Доступно пояснив? 

Коли в табло прилітає буде не до хохлів та українців)))

Їхали через Бахмут на базу Шлягер вдень,бої йшли на той час ще за річкою,там пересиділи б до сутінків і на позиціі.

Тут,в центрі повертаємо,ба! Стоїть луценко в оточенні журналістів,охорона ,щось там розказує та шкіриться 

В той час їх 206 рубився в кліщіївці,попав в жорсткий замєс,були вже великі втрати,ми це знали,бо хлопці наші перевелись до них.

Озвучене бажання всіх присутніх в нашому бусіку було дати чергу по цьому понтовілі .

Ось така сувора правда життя.

 

  • Лайк 11
  • Сумно 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, MaxS сказал:

Боже, яке кончене (с)

Ваше мнение очень важно для меня. 

Ладно, мне пора ехать на пляж. 😎

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, sergio сказал:

Ваше мнение очень важно для меня. 

Ладно, мне пора ехать на пляж. 😎

Давай,набирайся сил,вітаміну Д,нам в арміі потрібні здорові та крєпкі поповняшки.

  • Лайк 5
  • Хаха 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Юрий Киев сказал:

Коли в табло прилітає буде не до хохлів та українців)))

 

 

В табло може прилетіти лише від патріотів-військових, активістів і просто адекватних українців. А я нічого поганого ніколи не говорю про Україну і людей, які роблять для неї добро.
А от боятись хохлів - це не поважати себе. 
 

 

2 минуты назад, Юрий Киев сказал:

Стоїть луценко в оточенні журналістів,охорона ,щось там розказує та шкіриться 

В той час їх 206 рубився в кліщіївці,попав в жорсткий замєс,були вже великі втрати,ми це знали,бо хлопці наші перевелись до них.

 

 

Це якийсь прикол такий чи що? 
Капітан Луценко керує взводом аеророзвідки, він НЕ штурмовик і я не розумію, що капітан Луценко повинен робити в окопах на нулі... 
Те що він там стояв і шкірився - його взвод міг працювати в цей час. 

Це мені нагадує лютий 2022, коли хохли істерили під постами Залужного, звинувачуюючи його чому він "не в окопі воює". 

  • Лайк 4
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, Бездомный сказав:

стрибає 

Передайте отому  неуку- мисливцю за піхвами, що "стрибає", то не про нього, бо він, таки, плигає. Це йому не про піхви ахвіцерських доньок-вчительок розповідати. Щоб когось виправляти, треба самому добре знати українську мову. Тож хай стулить свою пельку і плигає далі.

ПЛИГАТИ, аю, аєш, недок. 1. Робити стрибок, стрибки; переміщуватися стрибками. Жаби годі вже мовчать, Плигають сміло і кричать (Гл., Вибр., 1951, 123); По стінах - жуки волохаті, плигає котик за ними (Ю. Янов., V, 1959, 23); З радісним гавканням плигав Волохан навколо нерухомого Тико (Трубл., Крила.., 1947, 27); // Стрибком кидатися вниз. З берега плигали цілими сотнями маленькі.. чортики (Н.-Лев., II, 1956, 348); Плигати додолу; // Танцювати, роблячи стрибки, підскакуючи. Він плига під звуки сарабанди (Рильський, І, 1960, 172); // Швидко текти по камінню, уступах і т. ін. (про струмок, річку тощо). Каламутна вода плигала на камінні, на глибших місцях вирувала (Десняк, II, 1955, 410); Річки плигають по камінню (Збан., Єдина, 1959, 160); // Раз у раз пересуватися з місця на місце (про відблиски, світло, тінь і т. ін.). Веселе полум'я жваво стрибало по соломі,.. плигало по стіні золотим зайчиком (Коцюб., І, 1955, 86); // перен. Раз у раз з'являтися і зникати в уяві, думках (про спогади, образи і т. ін.). Картини мінялися, плигали з неймовірною швидкістю: то ввижалося спотворене болем, бліде обличчя німця,.. то плигають перед ним вибалушені очі бійця (Тют., Вир, 1964, 318).

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, SermenK сказал:

В табло може прилетіти лише від патріотів-військових, активістів і просто адекватних українців. А я нічого поганого ніколи не говорю про Україну і людей, які роблять для неї добро.
А от боятись хохлів - це не поважати себе. 
 

 

Це якийсь прикол такий чи що? 
Капітан Луценко керує взводом аеророзвідки, він НЕ штурмовик і я не розумію, що капітан Луценко повинен робити в окопах на нулі... 
Те що він там стояв і шкірився - його взвод міг працювати в цей час. 

Це мені нагадує лютий 2022, коли хохли істерили під постами Залужного, звинувачуюючи його чому він "не в окопі воює". 

Це його вже там ,в Бахмуті зробили аеророзвідником і по пліткам з Мадяром він там домовився про це. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Юрий Киев сказал:

Це його вже там ,в Бахмуті зробили аеророзвідником і по пліткам з Мадяром він там домовився про це. 

Не знаю, військові поганого про нього не говорили, значить не просто так сидів і їв тушонку. 
Будь яка людина, яка навіть на другій лінії і щось робить, перенесе якийсь ящик БК - це вже на користь. 

І не треба забувати, що якщо він був за 5-10км від нуля - по ньому в кожну хвилину міг прилетіти снаряд і кінець. Є у чоловіка сила і дух, невже це так важко визнати?
 

  • Лайк 6
  • Дякую 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, SermenK сказал:

Не знаю, військові поганого про нього не говорили, значить не просто так сидів і їв тушонку. 
Будь яка людина, яка навіть на другій лінії і щось робить, перенесе якийсь ящик БК - це вже на користь. 
 

А! Ну це да

Як написав один кадр  - "це ще треба подивитись від кого більше користі,від того,хто в окопі,чи від тих,хто займається забезпеченням,90% успіху це робота тилових служб!"

Мені однаково що і як він там служив.

Я це особливо не коментував і інших блатних не коментую,хоча їх серед публічних персон хватає.

Але про інвалідність та влк він збрехав, впевнений,що свою службу буде використовувати в політичних цілях,Тай вже використовує .

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Юрий Киев сказал:

 впевнений,що свою службу буде використовувати в політичних цілях 

Ой, було б добре, щоб хоча б 50% політиків, особливо зі слуг народу, щоб вони повоювали в межах 0-10км від лінії фронту.
І нехай потім використовують це в своїх політичних цілях.
Ті, що виживуть. 

 

  • Лайк 16
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, SermenK сказал:

Між українцями і хохлами велика різниця. Хохли, на жаль, ще досі існують, а я люблю називати речі своїми іменами.

:) :)  Як полюбляє казати один мій знайомий, "...Ти ж зрозумій, що є євреї, а є жиди. Але жидів більшість зовсім не серед євреїв..."

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...