Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Луцику - уважуха, блатной/не блатной, з онко і у 58 в зсу, та ще й екс-генпрокурор - навіть якщо він там в тилу кашло варив або єб*ом торгував - вже точно не бат Монако.

2 години тому, Canton сказав:

Нисколько не удивлён, что инвалидность Луценко оказалась гыгыгы лол кек чебурек, смешно как, давайте его хуями утыкаем, чё он картавый.

Ну то есть как с Маси Найемом, только вы не понимаете, это другое, то сраные порохоботы оскорбляли героя, Порошенко извинись за каждого, а это презренный Луценко, давайте все плюнем на этого филина.

Не удивлён.

Вы бы тоже не удивлялись, если бы меньше читали своих ебаных достоевских с вишнями, а больше читали, скажем, экзистенциалистов начала и середины ХХ века.

В этом экзистенциальная суть войны, она срывает маски. И вот стало возможным увидеть истинное лицо святого украинского наріду, заветной простой людини.

С некоторого ракурса лицо кажется похожим на рязанскую рожу. (С)

У нас в суспільстві трохи вивернуте відношення до військових, ну тобто всі опитування дають максимум довіри до ЗСУ, але до якогось ідеалізованого ЗСУ, не існуючого в природі. От так от спитай у будь-кого чи поважає ЗСУ - безперечно так, а чи поважає він сусіда через двір, який в ЗСУ з 24.02, або з 2014 - та ні, то якесь непорозуміння, що потрапило в ЗСУ. Я думаю в кожного з тут присутніх є родич, сусід чи знайомий, який воює, і впевнений він не є ідеалом військослужбовця, а то й взагалі долбо*об. Але суть в тому що з таких "неідеалів" і складається боєздатна армія. Тому при зустрічі напевно слід подякувати "сусіду-долбо*йобу", який  тягнув чи досі тягне лямку в спеку і холод, під обстрілами по коліна в багні - щоб в тилу було більш-менш комфортно і безпечно.

І не забуваймо про 93% їба*утих з тих, хто повернеться, а час розставить все по місцях.

  • Лайк 16
  • Дякую 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ось і добрі новини (мовою оригіналу)  - 

18.09 - Волноваха - несколько минут назад прилет из РСЗО (предположительно. хаймерс) - прямое попадание в Администрацию. Наша подписчица - очевидец, все на глазах было.
 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Метінвест передав Державній прикордонній службі 10 повнопривідних бусів і 10 безпілотних авіаційних комплексів “Валькірія.

У кожен з десяти комплексів «Валькірій» входить два розвідувальні безпілотники та допоміжні системи.

Авто для передачі обирали також, виходячи з побажань прикордонників – щоб були повнопривідними, адже рухатися треба по складній місцевості.

mil.in.ua/uk/news/metinvest-peredav-prykordonnykam-20-bpla-valkiriya/

АСУ-1 «Валькірія» — безпілотний авіаційний комплекс військового та цивільного призначення для забезпечення моніторингу, повітряної розвідки, відеоспостереження та корегування артилерійського вогню вдень та вночі.

Виробник: ТОВ «Авіаційні системи України» (Київ)

Радіус дії: до 34 км

Час польоту: близько 120 хвилин (нормальні метеоумови)

Крейсерська швидкість: 60 км/год

Максимальна швидкість: 108 км/год

Практична стеля: 2000 м

Спосіб зльоту: автоматичний з рук або леєра

 

Screenshot_2-2.webp

Screenshot_3-1.webp

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

потужний бабах не далеко .

ще один - далі .

Дніпро .

Змінено користувачем Бездомный
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Дощ сказал:

Луцику - уважуха, блатной/не блатной, з онко і у 58 в зсу, та ще й екс-генпрокурор - навіть якщо він там в тилу кашло варив або єб*ом торгував - вже точно не бат Монако.

У нас в суспільстві трохи вивернуте відношення до військових, ну тобто всі опитування дають максимум довіри до ЗСУ, але до якогось ідеалізованого ЗСУ, не існуючого в природі. От так от спитай у будь-кого чи поважає ЗСУ - безперечно так, а чи поважає він сусіда через двір, який в ЗСУ з 24.02, або з 2014 - та ні, то якесь непорозуміння, що потрапило в ЗСУ. Я думаю в кожного з тут присутніх є родич, сусід чи знайомий, який воює, і впевнений він не є ідеалом військослужбовця, а то й взагалі долбо*об. Але суть в тому що з таких "неідеалів" і складається боєздатна армія. Тому при зустрічі напевно слід подякувати "сусіду-долбо*йобу", який  тягнув чи досі тягне лямку в спеку і холод, під обстрілами по коліна в багні - щоб в тилу було більш-менш комфортно і безпечно.

І не забуваймо про 93% їба*утих з тих, хто повернеться, а час розставить все по місцях.

Уважение Луценко. Возраст. Болячки. Высокие должности. Все это легко освобождало его от окопов. Он выбрал войну и окопы. 

Все кто не замечали Луценко на войне, вдруг, срочно, до боли в мочевом пузыре экстренно решили о нем написать и скрошили в крошку карандаш, выцарапывая свой вечный позор гнилыми словами о качестве его службы. 

Вы, служили рядом с ним? Или у вас просто иммунодефицит  совести? И. Фельдман

  • Лайк 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, US7IGN сказав:

У 1869 валлієць Джон Юз розпочав будівництво металургійного заводу робітниками селища Юзівка, названого на честь засновника. Ця дата і вважається часом заснування селища.

 

Opera Снимок_2023-07-05_215951_twitter.com.png

  • Лайк 7
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поправьте меня, если я не правильно восстанавливаю цепочку событий.
Мужчина в 57 лет, практически на границе призывного возраста, имея какую-то вторую или третью, но пока ещё операбельную стадию рака, в состоянии ремиссии с началом полномасштабной войны, добровольно идёт защищать страну. Имея все законные основания не идти, замечу.
Человек воюет в Бахмуте три месяцы в саааамый ***орез.
На этом фоне у человека обостряются все болячки. Оттуда двадцатилетний вернётся с полностью уничтоженным здоровьем, не то, что в 57 лет. Я в безопасном Таллинне живу, и то за этот год у меня гормональный фон полной ***ой накрылся, а мне 46, и Таллин, и спокойные безопасные ночи, а тут 57 и Бахмут.
В 58 лет человека ВЛК признаёт негодным к строевой службе. Комиссует.
Человек с обострившейся болезнью на границе призывного возраста идёт заниматься волонтеркой.
ТВАРЬ ЕБАНАЯ ПИДОР КОНЧЕННЫЙ ПОРОХОСКОТ СУКА СРАНЫЙ ВЕШАТЬ НА ДЕРЕВЬЯХ!!!!
Я все правильно понимаю?
Ни в чем не ошибся?

Вы ебанулись, друзья мои.
Наглухо 

Аркадий Бабченко

  • Лайк 8
  • Дякую 2
  • Хаха 1
  • Сумно 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, 7351 сказал:

 

Opera Снимок_2023-07-05_215951_twitter.com.png

кацапи навезли кацапощелепних педомразів до шкіл

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думал об украинском газе - это всьо байки. Ан нет. Что-то Укргазвидобування разошлось.

 

Олексій Чернишов 

+425 тисяч кубометрів українського газу на добу.

Група Нафтогаз запустила в роботу ще три свердловини з високими показниками видобутку на сході України.

Дві з них нові, після буріння. Третя отримала нове життя після капітального ремонту.

На черзі – декілька інших перспективних свердловин.

Робимо все, щоб Україна була енергонезалежною!

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 окрема бригада морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського сделала новые фото. Вот одна из них.

Слушаейте, кто курил махорку? Реально неплохая штука? 

 

image.thumb.png.0176c02b1d8b4f18341564bc46c8bc51.png

Змінено користувачем Propeller
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Юрий Киев сказав:

Щоб не демобілізовувати інвалідів,такої норми наразі не має,влк пише їм обмеження і за станом здоров'я можуть відправити в резерв,сидиш в частині ,отримуєш копійки,'(зараз підняли наче хоч до 6 тис) демобілізовуватись не можеш - це взагалі дастіш фантастіш.

Тому краще худо бідно служити ,хоч гроші отримувати якісь нормальні.

Нє,ну якщо за станом здоров'я тебе списують це зрозуміло, але інвалідність та справка МСЕК не відіграє вирішальну роль.

 

2 години тому, Юрий Киев сказав:

Як це набуя?

У нас , наприклад,всі бояться в резерв попасти, тягнуть лямку.

Чи у нас вже вирішені всі питання з поповненням особового складу?

У нас - ні. Більш того,інваліди і на нулі тягнули лямку , зараз питання поставлено так- якщо ти не переводився в резерв,тобто не бігаєш по лікарям,не жалієшся на здоров'я - при виїзді тягнеш як всі 

Мій побратим на офіцерських навчаннях де відусюди - у всіх така ж політика.

Це не резерв - це хрен зна що.

Резерв - це боєздатний підрозділ, готовий вступити в бій по першому свистку. Резерв чисельно часто = чисельності вже задіяних підрозділів,  часто навіть перевищує їх. Але, основне - боєздатний і укомплектований. До слова, резерв обов'язково проходить по БР і йому виплачується додаткова гв 30к.

Те що у вас називають "резервом" - називається зараховані в розпорядження командира.

По закону до сьогодні таким вс оплачувалося по попередній посаді 2 міс, протягом яких вс потрібно було підшукати посаду і поставити у штат. Якщо ні - далі виплата за звання і вислугу ~600-800 грн. Це мотивувало шукати посади, брати відношення і т.д. Ці, не знаю як назвати, не придумали нічого як з 3-го місяця просто дати їм 20100 до кінця перебування в розпорядженні (читай - "довічно"). Але такі вс не виконують ніяких обов'язків, тому що у них немає обов'язків - вони не стоять на посадах. Їх не можна поставити в наряд, відправити на навчання чи відрядження,  по закону їм навіть зброю неможливо видати.

От на*уя? Де логіка? Чим керувався законодавець приймаючи таку норму?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Дощ сказал:

 

Це не резерв - це хрен зна що.

Резерв - це боєздатний підрозділ, готовий вступити в бій по першому свистку. Резерв чисельно часто = чисельності вже задіяних підрозділів,  часто навіть перевищує їх. Але, основне - боєздатний і укомплектований. До слова, резерв обов'язково проходить по БР і йому виплачується додаткова гв 30к.

Те що у вас називають "резервом" - називається зараховані в розпорядження командира.

По закону до сьогодні таким вс оплачувалося по попередній посаді 2 міс, протягом яких вс потрібно було підшукати посаду і поставити у штат. Якщо ні - далі виплата за звання і вислугу ~600-800 грн. Це мотивувало шукати посади, брати відношення і т.д. Ці, не знаю як назвати, не придумали нічого як з 3-го місяця просто дати їм 20100 до кінця перебування в розпорядженні (читай - "довічно"). Але такі вс не виконують ніяких обов'язків, тому що у них немає обов'язків - вони не стоять на посадах. Їх не можна поставити в наряд, відправити на навчання чи відрядження,  по закону їм навіть зброю неможливо видати.

От на*уя? Де логіка? Чим керувався законодавець приймаючи таку норму?

Дійсно набуя!? Де логіка!? Доколє!?))))

 

Питання гострі як ножі,

Луценко в студії поставив.

Нервово він вже на межі,

Забув коньяк добавити до кави!

 

 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Propeller сказал:

 

Слушаейте, кто курил махорку? Реально неплохая штука? 

 

image.thumb.png.0176c02b1d8b4f18341564bc46c8bc51.png

 

Думаю кацапам якусь ботву туди насипали .

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Propeller сказал:

Думал об украинском газе - это всьо байки. Ан нет. Что-то Укргазвидобування разошлось.

 

Олексій Чернишов 

+425 тисяч кубометрів українського газу на добу.

Група Нафтогаз запустила в роботу ще три свердловини з високими показниками видобутку на сході України.

Дві з них нові, після буріння. Третя отримала нове життя після капітального ремонту.

На черзі – декілька інших перспективних свердловин.

Робимо все, щоб Україна була енергонезалежною!

150 млн на рік? 

Таких свердловин треба триста ,тоді можна говорити про незалежність.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

 Я в безопасном Таллинне живу, и то за этот год у меня гормональный фон полной ***ой накрылся, 

Я так і знав,що він - баба.

  • Лайк 1
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Юрий Киев сказал:

Не люблю блатних в арміі ,вже аж воротить від них

Правда в тому що велика частина армії не на передку. Бо такі в них задачі, роди військ і тп. До "кумів" ішло також багато людей звісно. Але який сенс їх хейтити? Що це дає для перемоги? Знаю людей що вчили як треба не сцяти і проходити влк за 5 хвилин, а коли мобілізували, то влаштовувались в тилові підрозділи охороняти об'єкти. Але ж мобілізований і фактично далі питання управління всередині структур як управляти ресурсом. 

Систему треба змінювати, робити більш ліберальною і логічною. В тч армія має мати змогу швидше і легше набирати і звільняти людей,  зробити ротації для солдатів, враховувати побажання людей по роду служби і т.п.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Юрий Киев сказал:

150 млн на рік? 

Таких свердловин треба триста ,тоді можна говорити про незалежність.

Так это очередна (очередные). Процесс в этом году, судя по его постам, нормально идет. Я ж не все сюда кидаю.  

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Propeller сказал:

36 окрема бригада морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського сделала новые фото. Вот одна из них.

Слушаейте, кто курил махорку? Реально неплохая штука? 

 

image.thumb.png.0176c02b1d8b4f18341564bc46c8bc51.png

я курив ....1987 , Завітінськ , КДВО

моршанську - з козиної ноги , зкрученої з газети "Красная звезда":pozor: , тоді була в коробочці з картону

лайно , яке роздирає легені - мабуть найгірше з того , що я коли небудь у житті курив

 

не думав , що її й досі випускають:pozor:

 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, loader сказал:

Правда в тому що велика частина армії не на передку.

Та то на Луцика в мене суб'єктивна особиста алергія))))

Щей коли людина пише,що влк йому інвалідність встановила, очевидно розумієш ,що воно навіть цим питанням і не займалось, якийсь помічник все порішав.

Але я тут давно обіцяв його фанам,що Луцик з війни живим вернеться. 

Бачите,не надурив.))))

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нині ситуація динамічно змінювалась, але у Бахмуті росіяни опинились в пастці

Найгарячіше на Сході зараз на Лиманському і Бахмутському напрямках. Маляр наголосила, що на Бахмутському напрямку досі йдуть запеклі бої – ворог міцно тримається за зайняті ним позиції.

За її словами, сьогодні ситуація на цьому напрямку динамічно змінювалась і нашим захисникам не вдалось закріпитись на північному напрямку. Натомість на південному фланзі подекуди сьогодні були просування. У самому місті Бахмуті російські загарбники опинились у пастці й не можуть вийти з населеного пункту.


24tv.ua/bahmut-trimaye-oboronu-yaka-situatsiya-misti-5-lipnya_n2347698

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...